|
749682
|
ti09-05 2023
|
19:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
749674
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
HHT
|
Ringsted Pigefodbold (SS)
HHT
|
|
|
749675
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion
|
HHT
|
|
|
|
749676
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
UHT
|
Roskilde Pigefodbold (SS)
UHT
|
|
749677
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve (1)
6
|
|
749678
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
|
749679
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Tune Stadion
|
HHT
|
|
|
749680
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
HHT
|
|
|
749686
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
HHT
|
|
|
749687
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
749732
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
749733
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
749734
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
749735
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Frederiksberg Skole, kunstgræs
|
UHT
|
|
|
749736
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
749737
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
749741
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Lersøparken
|
HHT
|
|
|
749742
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
749744
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
749745
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
749740
|
on10-05 2023
|
19:45
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
749688
|
on10-05 2023
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
HHT
|
|
|
749738
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
749743
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
749681
|
ti16-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
|
|
827285
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
826768
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
826769
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Frederiksberg Skole, kunstgræs
|
UHT
|
|
|
826770
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
826771
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve (1)
0
|
|
826772
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
826773
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
827021
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Ringsted Pigefodbold (SS)
6
|
|
827022
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
827024
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
827025
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
827284
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
827283
|
ti13-06 2023
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
827023
|
ti13-06 2023
|
19:00
|
|
|
Brødeskov Stadion
|
HHT
|
|
1.runde 50 hold 25 kampe og afvikles med 3 oversiddere fra Øst. Allerød, Husum og Skjold.
2. runde 28 hold 14 kampe 31. maj, hvor vinderne kvalificere sig til DBU 1. runde.