U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Hekla Park Spain is more - Kunst 1A Artillerivej 190 2300 København S
394237 09:00 Bk. Hekla IF "Skjold" Birkerød Fodbold Spain is more - Kunst 1A
09:00
Bk. Hekla
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Runde 2
394238 09:00 GVI Lyngby Boldklub 1921 Spain is more - Kunst 1A
09:00
GVI
Lyngby Boldklub 1921
Runde 2
394239 09:30 Lyngby Boldklub 1921 Bk. Hekla Spain is more - Kunst 1A
09:30
Lyngby Boldklub 1921
Bk. Hekla
Runde 2
394240 09:30 IF "Skjold" Birkerød Fodbold GVI Spain is more - Kunst 1A
09:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
GVI
Runde 2
394241 10:00 Bk. Hekla GVI Spain is more - Kunst 1A
10:00
Bk. Hekla
GVI
Runde 2
394242 10:00 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Spain is more - Kunst 1A
10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
HIK HIK Kunst 1 A (8-mands) Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
394243 10:00 HIK Sundby Bk. HIK Kunst 1 A (8-mands)
10:00
HIK
Sundby Bk.
Runde 3
394244 10:00 Tårnby FF Allerød Fodbold Klub HIK Kunst 1 A (8-mands)
10:00
Tårnby FF
Allerød Fodbold Klub
Runde 3
394245 10:30 Allerød Fodbold Klub HIK HIK Kunst 1 A (8-mands)
10:30
Allerød Fodbold Klub
HIK
Runde 3
394246 10:30 Sundby Bk. Tårnby FF HIK Kunst 1 A (8-mands)
10:30
Sundby Bk.
Tårnby FF
Runde 3
394247 11:00 HIK Tårnby FF HIK Kunst 1 A (8-mands)
11:00
HIK
Tårnby FF
Runde 3
394248 11:00 Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub HIK Kunst 1 A (8-mands)
11:00
Sundby Bk.
Allerød Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
394231 11:45 Nørrebro United B.93
11:45
Nørrebro United
B.93
Runde 1
394232 11:45 Dragør BK Fix
11:45
Dragør BK
Fix
Runde 1
394233 12:15 Fix Nørrebro United
12:15
Fix
Nørrebro United
Runde 1
394234 12:15 B.93 Dragør BK
12:15
B.93
Dragør BK
Runde 1
394235 12:45 Nørrebro United Dragør BK
12:45
Nørrebro United
Dragør BK
Runde 1
394236 12:45 B.93 Fix
12:45
B.93
Fix
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Blovstrød Indendørs Hal 1 Sortemosevej 20 3450 Allerød
394261 09:00 Allerød Fodbold Klub IF "Skjold" Birkerød Fodbold
09:00
Allerød Fodbold Klub
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Runde 6
394262 09:00 HIK Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
1
09:00
HIK
Dragør BK
Runde 6
394263 09:30 Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1
09:30
Dragør BK
Allerød Fodbold Klub
Runde 6
394264 09:30 IF "Skjold" Birkerød Fodbold HIK 1
09:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
HIK
Runde 6
394265 10:00 Allerød Fodbold Klub HIK
10:00
Allerød Fodbold Klub
HIK
Runde 6
394266 10:00 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
1
10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Dragør BK
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
394249 09:00 Sundby Bk. Nørrebro United
09:00
Sundby Bk.
Nørrebro United
Runde 4
394250 09:00 Fix GVI
09:00
Fix
GVI
Runde 4
394251 09:30 GVI Sundby Bk.
09:30
GVI
Sundby Bk.
Runde 4
394252 09:30 Nørrebro United Fix
09:30
Nørrebro United
Fix
Runde 4
394253 10:00 Sundby Bk. Fix
10:00
Sundby Bk.
Fix
Runde 4
394254 10:00 Nørrebro United GVI
10:00
Nørrebro United
GVI
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
394255 09:00 Tårnby FF Bk. Hekla Kunst 1
09:00
Tårnby FF
Bk. Hekla
Runde 5
394256 09:00 Lyngby Boldklub 1921 B.93 Kunst 2
09:00
Lyngby Boldklub 1921
B.93
Runde 5
394257 09:30 B.93 Tårnby FF Kunst 1
09:30
B.93
Tårnby FF
Runde 5
394258 09:30 Bk. Hekla Lyngby Boldklub 1921 Kunst 2
09:30
Bk. Hekla
Lyngby Boldklub 1921
Runde 5
394259 10:00 Tårnby FF Lyngby Boldklub 1921 Kunst 1
10:00
Tårnby FF
Lyngby Boldklub 1921
Runde 5
394260 10:00 Bk. Hekla B.93 Kunst 2
10:00
Bk. Hekla
B.93
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Lyngby Stadion Kunst 2 (Hockey) Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
394267 09:00 Lyngby Boldklub 1921 Tårnby FF Kunst 2 (Hockey)
09:00
Lyngby Boldklub 1921
Tårnby FF
Runde 7
394268 09:00 Nørrebro United IF "Skjold" Birkerød Fodbold Kunst 2 (Hockey)
09:00
Nørrebro United
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Runde 7
394269 09:30 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Kunst 2 (Hockey)
09:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
Runde 7
394270 09:30 Tårnby FF Nørrebro United Kunst 2 (Hockey)
09:30
Tårnby FF
Nørrebro United
Runde 7
394271 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Nørrebro United Kunst 2 (Hockey)
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Nørrebro United
Runde 7
394272 10:00 Tårnby FF IF "Skjold" Birkerød Fodbold Kunst 2 (Hockey)
10:00
Tårnby FF
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
394279 10:30 Dragør BK HIK
10:30
Dragør BK
HIK
Runde 9
394280 10:30 Sundby Bk. Bk. Hekla
10:30
Sundby Bk.
Bk. Hekla
Runde 9
394281 11:00 Bk. Hekla Dragør BK
11:00
Bk. Hekla
Dragør BK
Runde 9
394282 11:00 HIK Sundby Bk.
11:00
HIK
Sundby Bk.
Runde 9
394283 11:30 Dragør BK Sundby Bk.
11:30
Dragør BK
Sundby Bk.
Runde 9
394284 11:30 HIK Bk. Hekla
11:30
HIK
Bk. Hekla
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
394273 14:00 GVI Allerød Fodbold Klub
14:00
GVI
Allerød Fodbold Klub
Runde 8
394274 14:00 Fix B.93
14:00
Fix
B.93
Runde 8
394275 14:30 B.93 GVI
14:30
B.93
GVI
Runde 8
394276 14:30 Allerød Fodbold Klub Fix
14:30
Allerød Fodbold Klub
Fix
Runde 8
394277 15:00 GVI Fix
15:00
GVI
Fix
Runde 8
394278 15:00 Allerød Fodbold Klub B.93
15:00
Allerød Fodbold Klub
B.93
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind