Kontoret holder lukket i morgen torsdag grundet et større arrangement

U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
864984
12-11 2022
09:00 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
12. nov 2022
09:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Holte
864985
12-11 2022
09:00 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
12. nov 2022
09:00
Værløse BK
Ålholm IF (2)
864986
12-11 2022
09:30 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
12. nov 2022
09:30
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
864987
12-11 2022
09:30 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
12. nov 2022
09:30
FC Holte
Værløse BK
864988
12-11 2022
10:00 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
12. nov 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Værløse BK
864989
12-11 2022
10:00 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
12. nov 2022
10:00
FC Holte
Ålholm IF (2)
864990
13-11 2022
09:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
13. nov 2022
09:00
Ålholm IF (1)
Lyngby Boldklub 1921
864991
13-11 2022
09:00
GVI
Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
13. nov 2022
09:00
GVI
Helsinge Fodbold
864996
13-11 2022
09:00
Hareskov IF
!
NB: Hareskov IF er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg 1
Espergærde IF
13. nov 2022
09:00
Espergærde IF
Hareskov IF
864997
13-11 2022
09:00
IF Bytoften
!
NB: IF Bytoften er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg 1
Espergærde IF
13. nov 2022
09:00
IF Bytoften
Slagslunde-Ganløse IF
864998
13-11 2022
09:30 Mørdrup Idrætsanlæg Espergærde IF
13. nov 2022
09:30
Slagslunde-Ganløse IF
Espergærde IF
864999
13-11 2022
09:30 Mørdrup Idrætsanlæg 1
UHHT
Espergærde IF
13. nov 2022
09:30
Hareskov IF
IF Bytoften
UHHT
864992
13-11 2022
09:30 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
13. nov 2022
09:30
Helsinge Fodbold
Ålholm IF (1)
864993
13-11 2022
09:30
GVI
Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
13. nov 2022
09:30
Lyngby Boldklub 1921
GVI
864994
13-11 2022
10:00
GVI
Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
13. nov 2022
10:00
Ålholm IF (1)
GVI
864995
13-11 2022
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
13. nov 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Helsinge Fodbold
865000
13-11 2022
10:00
IF Bytoften
!
NB: IF Bytoften er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg 1
Espergærde IF
13. nov 2022
10:00
Espergærde IF
IF Bytoften
865001
13-11 2022
10:00
Hareskov IF
!
NB: Hareskov IF er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg 1
Espergærde IF
13. nov 2022
10:00
Hareskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
865002
27-11 2022
09:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. nov 2022
09:00
Hareskov IF
Hørsholm-Usserød IK
865003
27-11 2022
09:00
GVI
Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. nov 2022
09:00
Ålholm IF (2)
GVI
865004
27-11 2022
09:30
GVI
Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. nov 2022
09:30
GVI
Hareskov IF
865005
27-11 2022
09:30 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. nov 2022
09:30
Hørsholm-Usserød IK
Ålholm IF (2)
865006
27-11 2022
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. nov 2022
10:00
Hareskov IF
Ålholm IF (2)
865007
27-11 2022
10:00
GVI
Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. nov 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
GVI
865014
27-11 2022
10:30
Lyngby Boldklub 1921
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg Kunst 2 (Hockey)
Espergærde IF
27. nov 2022
10:30
Slagslunde-Ganløse IF
Lyngby Boldklub 1921
865015
27-11 2022
10:30 Mørdrup Idrætsanlæg Kunst 2 (Hockey) Espergærde IF
27. nov 2022
10:30
Espergærde IF
Værløse BK
865016
27-11 2022
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunst 2 (Hockey) Espergærde IF
27. nov 2022
11:00
Værløse BK
Slagslunde-Ganløse IF
865017
27-11 2022
11:00
Lyngby Boldklub 1921
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg Kunst 2 (Hockey)
Espergærde IF
27. nov 2022
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Espergærde IF
865008
27-11 2022
11:00
Ålholm IF (1)
!
NB: Ålholm IF (1) er taberdømt
Gladsaxe skole 1
IF Bytoften
27. nov 2022
11:00
IF Bytoften
Ålholm IF (1)
865009
27-11 2022
11:00 Gladsaxe skole IF Bytoften
27. nov 2022
11:00
Helsinge Fodbold
FC Holte
865010
27-11 2022
11:30 Gladsaxe skole IF Bytoften
27. nov 2022
11:30
FC Holte
IF Bytoften
865011
27-11 2022
11:30
Ålholm IF (1)
!
NB: Ålholm IF (1) er taberdømt
Gladsaxe skole 1
IF Bytoften
27. nov 2022
11:30
Ålholm IF (1)
Helsinge Fodbold
865018
27-11 2022
11:30 Mørdrup Idrætsanlæg Kunst 2 (Hockey) Espergærde IF
27. nov 2022
11:30
Slagslunde-Ganløse IF
Espergærde IF
865019
27-11 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 er taberdømt
Mørdrup Idrætsanlæg Kunst 2 (Hockey)
Espergærde IF
27. nov 2022
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Værløse BK
865012
27-11 2022
12:00 Gladsaxe skole IF Bytoften
27. nov 2022
12:00
IF Bytoften
Helsinge Fodbold
865013
27-11 2022
12:00
Ålholm IF (1)
!
NB: Ålholm IF (1) er taberdømt
Gladsaxe skole 1
IF Bytoften
27. nov 2022
12:00
Ålholm IF (1)
FC Holte
865020
11-12 2022
09:00 Helsinge Stadion Bane 3A / kunst (8:8) Helsinge Fodbold
11. dec 2022
09:00
Helsinge Fodbold
IF Bytoften
865021
11-12 2022
09:00 Helsinge Stadion Bane 3B / kunst (8:8) Helsinge Fodbold
11. dec 2022
09:00
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
865032
11-12 2022
09:00 Mørdrup Idrætsanlæg 1 Espergærde IF
11. dec 2022
09:00
Værløse BK
Espergærde IF
865033
11-12 2022
09:00 Mørdrup Idrætsanlæg 1 Espergærde IF
11. dec 2022
09:00
Hareskov IF
Ålholm IF (1)
865034
11-12 2022
09:30 Mørdrup Idrætsanlæg 1 Espergærde IF
11. dec 2022
09:30
Ålholm IF (1)
Værløse BK
865035
11-12 2022
09:30 Mørdrup Idrætsanlæg 1 Espergærde IF
11. dec 2022
09:30
Espergærde IF
Hareskov IF
865022
11-12 2022
09:30 Helsinge Stadion Bane 3B / kunst (8:8) Helsinge Fodbold
11. dec 2022
09:30
Lyngby Boldklub 1921
Helsinge Fodbold
865023
11-12 2022
09:30 Helsinge Stadion Bane 3A / kunst (8:8) Helsinge Fodbold
11. dec 2022
09:30
IF Bytoften
Hørsholm-Usserød IK
865024
11-12 2022
10:00 Helsinge Stadion Bane 3A / kunst (8:8) Helsinge Fodbold
11. dec 2022
10:00
Helsinge Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
865025
11-12 2022
10:00 Helsinge Stadion Bane 3B / kunst (8:8) Helsinge Fodbold
11. dec 2022
10:00
IF Bytoften
Lyngby Boldklub 1921
865036
11-12 2022
10:00 Mørdrup Idrætsanlæg 1 Espergærde IF
11. dec 2022
10:00
Værløse BK
Hareskov IF
865037
11-12 2022
10:00 Mørdrup Idrætsanlæg 1 Espergærde IF
11. dec 2022
10:00
Espergærde IF
Ålholm IF (1)
865026
11-12 2022
14:00
GVI
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
11. dec 2022
14:00
GVI
Slagslunde-Ganløse IF
865027
11-12 2022
14:00
Ålholm IF (2)
!
NB: Ålholm IF (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
11. dec 2022
14:00
Ålholm IF (2)
FC Holte
865028
11-12 2022
14:30
GVI
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
11. dec 2022
14:30
FC Holte
GVI
865029
11-12 2022
14:30
Ålholm IF (2)
!
NB: Ålholm IF (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
11. dec 2022
14:30
Slagslunde-Ganløse IF
Ålholm IF (2)
865030
11-12 2022
15:00
GVI
Ålholm IF (2)
!
NB: Ålholm IF (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
11. dec 2022
15:00
GVI
Ålholm IF (2)
865031
11-12 2022
15:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
11. dec 2022
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
FC Holte
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind