U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 12-11 2022
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
864984 09:00 Hørsholm-Usserød IK FC Holte Kunstbane 2
09:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Holte
Runde 1
864985 09:00 Værløse BK Ålholm IF (2) Kunstbane 2
09:00
Værløse BK
Ålholm IF (2)
Runde 1
864986 09:30 Ålholm IF (2) Hørsholm-Usserød IK Kunstbane 2
09:30
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
Runde 1
864987 09:30 FC Holte Værløse BK Kunstbane 2
09:30
FC Holte
Værløse BK
Runde 1
864988 10:00 Hørsholm-Usserød IK Værløse BK Kunstbane 2
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Værløse BK
Runde 1
864989 10:00 FC Holte Ålholm IF (2) Kunstbane 2
10:00
FC Holte
Ålholm IF (2)
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg 1 Gymnasievej 5 3060 Espergærde
864996 09:00 Espergærde IF Hareskov IF
!
NB: Hareskov IF er taberdømt
1
09:00
Espergærde IF
Hareskov IF
Runde 3
864997 09:00 IF Bytoften
!
NB: IF Bytoften er taberdømt
Slagslunde-Ganløse IF 1
09:00
IF Bytoften
Slagslunde-Ganløse IF
Runde 3
864998 09:30 Slagslunde-Ganløse IF Espergærde IF
09:30
Slagslunde-Ganløse IF
Espergærde IF
Runde 3
864999 09:30 Hareskov IF IF Bytoften 1
UHHT
09:30
Hareskov IF
IF Bytoften
UHHT
Runde 3
865000 10:00 Espergærde IF IF Bytoften
!
NB: IF Bytoften er taberdømt
1
10:00
Espergærde IF
IF Bytoften
Runde 3
865001 10:00 Hareskov IF
!
NB: Hareskov IF er taberdømt
Slagslunde-Ganløse IF 1
10:00
Hareskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Hillerød Stadion Kunstgræs Selskovvej 76 3400 Hillerød
864990 09:00 Ålholm IF (1) Lyngby Boldklub 1921
09:00
Ålholm IF (1)
Lyngby Boldklub 1921
Runde 2
864991 09:00 GVI Helsinge Fodbold
09:00
GVI
Helsinge Fodbold
Runde 2
864992 09:30 Helsinge Fodbold Ålholm IF (1)
09:30
Helsinge Fodbold
Ålholm IF (1)
Runde 2
864993 09:30 Lyngby Boldklub 1921 GVI
09:30
Lyngby Boldklub 1921
GVI
Runde 2
864994 10:00 Ålholm IF (1) GVI
10:00
Ålholm IF (1)
GVI
Runde 2
864995 10:00 Lyngby Boldklub 1921 Helsinge Fodbold
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Gladsaxe skole 1 Ræveholmen 1 2860 Søborg
865008 11:00 IF Bytoften Ålholm IF (1)
!
NB: Ålholm IF (1) er taberdømt
1
11:00
IF Bytoften
Ålholm IF (1)
Runde 5
865009 11:00 Helsinge Fodbold FC Holte
11:00
Helsinge Fodbold
FC Holte
Runde 5
865010 11:30 FC Holte IF Bytoften
11:30
FC Holte
IF Bytoften
Runde 5
865011 11:30 Ålholm IF (1)
!
NB: Ålholm IF (1) er taberdømt
Helsinge Fodbold 1
11:30
Ålholm IF (1)
Helsinge Fodbold
Runde 5
865012 12:00 IF Bytoften Helsinge Fodbold
12:00
IF Bytoften
Helsinge Fodbold
Runde 5
865013 12:00 Ålholm IF (1)
!
NB: Ålholm IF (1) er taberdømt
FC Holte 1
12:00
Ålholm IF (1)
FC Holte
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunst 2 (Hockey) Gymnasievej 5 3060 Espergærde
865014 10:30 Slagslunde-Ganløse IF Lyngby Boldklub 1921
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 er taberdømt
Kunst 2 (Hockey)
10:30
Slagslunde-Ganløse IF
Lyngby Boldklub 1921
Runde 6
865015 10:30 Espergærde IF Værløse BK Kunst 2 (Hockey)
10:30
Espergærde IF
Værløse BK
Runde 6
865016 11:00 Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Kunst 2 (Hockey)
11:00
Værløse BK
Slagslunde-Ganløse IF
Runde 6
865017 11:00 Lyngby Boldklub 1921
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 er taberdømt
Espergærde IF Kunst 2 (Hockey)
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Espergærde IF
Runde 6
865018 11:30 Slagslunde-Ganløse IF Espergærde IF Kunst 2 (Hockey)
11:30
Slagslunde-Ganløse IF
Espergærde IF
Runde 6
865019 11:30 Lyngby Boldklub 1921
!
NB: Lyngby Boldklub 1921 er taberdømt
Værløse BK Kunst 2 (Hockey)
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Værløse BK
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Hillerød Stadion Kunstgræs Selskovvej 76 3400 Hillerød
865002 09:00 Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK
09:00
Hareskov IF
Hørsholm-Usserød IK
Runde 4
865003 09:00 Ålholm IF (2) GVI
09:00
Ålholm IF (2)
GVI
Runde 4
865004 09:30 GVI Hareskov IF
09:30
GVI
Hareskov IF
Runde 4
865005 09:30 Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF (2)
09:30
Hørsholm-Usserød IK
Ålholm IF (2)
Runde 4
865006 10:00 Hareskov IF Ålholm IF (2)
10:00
Hareskov IF
Ålholm IF (2)
Runde 4
865007 10:00 Hørsholm-Usserød IK GVI
10:00
Hørsholm-Usserød IK
GVI
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg 1 Gymnasievej 5 3060 Espergærde
865032 09:00 Værløse BK Espergærde IF 1
09:00
Værløse BK
Espergærde IF
Runde 9
865033 09:00 Hareskov IF Ålholm IF (1) 1
09:00
Hareskov IF
Ålholm IF (1)
Runde 9
865034 09:30 Ålholm IF (1) Værløse BK 1
09:30
Ålholm IF (1)
Værløse BK
Runde 9
865035 09:30 Espergærde IF Hareskov IF 1
09:30
Espergærde IF
Hareskov IF
Runde 9
865036 10:00 Værløse BK Hareskov IF 1
10:00
Værløse BK
Hareskov IF
Runde 9
865037 10:00 Espergærde IF Ålholm IF (1) 1
10:00
Espergærde IF
Ålholm IF (1)
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Helsinge Stadion Bane 3A / kunst (8:8) Idrætsvej 21 3200 Helsinge
865020 09:00 Helsinge Fodbold IF Bytoften Bane 3A / kunst (8:8)
09:00
Helsinge Fodbold
IF Bytoften
Runde 7
865021 09:00 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 Bane 3B / kunst (8:8)
09:00
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
Runde 7
865022 09:30 Lyngby Boldklub 1921 Helsinge Fodbold Bane 3B / kunst (8:8)
09:30
Lyngby Boldklub 1921
Helsinge Fodbold
Runde 7
865023 09:30 IF Bytoften Hørsholm-Usserød IK Bane 3A / kunst (8:8)
09:30
IF Bytoften
Hørsholm-Usserød IK
Runde 7
865024 10:00 Helsinge Fodbold Hørsholm-Usserød IK Bane 3A / kunst (8:8)
10:00
Helsinge Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
Runde 7
865025 10:00 IF Bytoften Lyngby Boldklub 1921 Bane 3B / kunst (8:8)
10:00
IF Bytoften
Lyngby Boldklub 1921
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
865026 14:00 GVI Slagslunde-Ganløse IF
14:00
GVI
Slagslunde-Ganløse IF
Runde 8
865027 14:00 Ålholm IF (2)
!
NB: Ålholm IF (2) er taberdømt
FC Holte 1
14:00
Ålholm IF (2)
FC Holte
Runde 8
865028 14:30 FC Holte GVI
14:30
FC Holte
GVI
Runde 8
865029 14:30 Slagslunde-Ganløse IF Ålholm IF (2)
!
NB: Ålholm IF (2) er taberdømt
1
14:30
Slagslunde-Ganløse IF
Ålholm IF (2)
Runde 8
865030 15:00 GVI Ålholm IF (2)
!
NB: Ålholm IF (2) er taberdømt
1
15:00
GVI
Ålholm IF (2)
Runde 8
865031 15:00 Slagslunde-Ganløse IF FC Holte
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
FC Holte
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind