U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 5 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
390284
12-11 2022
09:00 Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
Skovshoved IF Valby Idrætspark
Valby Boldklub af 1912
12. nov 2022
09:00
Orient GI
Skovshoved IF
390285
12-11 2022
09:00 Valby FB Valby Idrætspark Valby Boldklub af 1912
12. nov 2022
09:00
Valby
FB
390286
12-11 2022
09:30 FB Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
Valby Idrætspark
Valby Boldklub af 1912
12. nov 2022
09:30
FB
Orient GI
390287
12-11 2022
09:30 Skovshoved IF Valby Valby Idrætspark Valby Boldklub af 1912
12. nov 2022
09:30
Skovshoved IF
Valby
390288
12-11 2022
10:00 Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
Valby Valby Idrætspark
Valby Boldklub af 1912
12. nov 2022
10:00
Orient GI
Valby
390289
12-11 2022
10:00 Skovshoved IF FB Valby Idrætspark Valby Boldklub af 1912
12. nov 2022
10:00
Skovshoved IF
FB
390278
13-11 2022
11:00 Fremad Valby (2) Vanløse (2) Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
13. nov 2022
11:00
Fremad Valby (2)
Vanløse (2)
390279
13-11 2022
11:00 Østerbro IF Bk. Union Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
13. nov 2022
11:00
Østerbro IF
Bk. Union
390280
13-11 2022
11:30 Bk. Union Fremad Valby (2) Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
13. nov 2022
11:30
Bk. Union
Fremad Valby (2)
390281
13-11 2022
11:30 Vanløse (2) Østerbro IF Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
13. nov 2022
11:30
Vanløse (2)
Østerbro IF
390282
13-11 2022
12:00 Fremad Valby (2) Østerbro IF Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
13. nov 2022
12:00
Fremad Valby (2)
Østerbro IF
390283
13-11 2022
12:00 Vanløse (2) Bk. Union Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
13. nov 2022
12:00
Vanløse (2)
Bk. Union
390290
27-11 2022
09:00 Valby Østerbro IF Rødovre Stadion Kunst Orient GI
27. nov 2022
09:00
Valby
Østerbro IF
390291
27-11 2022
09:00 Orient GI Fremad Valby (2) Rødovre Stadion Kunst Orient GI
27. nov 2022
09:00
Orient GI
Fremad Valby (2)
390292
27-11 2022
09:30 Fremad Valby (2) Valby Rødovre Stadion Kunst Orient GI
27. nov 2022
09:30
Fremad Valby (2)
Valby
390293
27-11 2022
09:30 Østerbro IF Orient GI Rødovre Stadion Kunst Orient GI
27. nov 2022
09:30
Østerbro IF
Orient GI
390294
27-11 2022
10:00 Valby Orient GI Rødovre Stadion Kunst Orient GI
27. nov 2022
10:00
Valby
Orient GI
390295
27-11 2022
10:00 Østerbro IF Fremad Valby (2) Rødovre Stadion Kunst Orient GI
27. nov 2022
10:00
Østerbro IF
Fremad Valby (2)
390296
27-11 2022
12:00 Skovshoved IF Bk. Union Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. nov 2022
12:00
Skovshoved IF
Bk. Union
390297
27-11 2022
12:00 FB Vanløse (2) Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. nov 2022
12:00
FB
Vanløse (2)
390298
27-11 2022
12:30 Vanløse (2) Skovshoved IF Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. nov 2022
12:30
Vanløse (2)
Skovshoved IF
390299
27-11 2022
12:30 Bk. Union FB Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. nov 2022
12:30
Bk. Union
FB
390300
27-11 2022
13:00 Skovshoved IF FB Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. nov 2022
13:00
Skovshoved IF
FB
390301
27-11 2022
13:00 Bk. Union Vanløse (2) Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. nov 2022
13:00
Bk. Union
Vanløse (2)
390302
10-12 2022
09:00 FB Fremad Valby (2) Valby Idrætspark Boldklubben Fremad Valby
10. dec 2022
09:00
FB
Fremad Valby (2)
390303
10-12 2022
09:00 Bk. Union Orient GI Valby Idrætspark Boldklubben Fremad Valby
10. dec 2022
09:00
Bk. Union
Orient GI
390304
10-12 2022
09:30 Orient GI FB Valby Idrætspark Boldklubben Fremad Valby
10. dec 2022
09:30
Orient GI
FB
390305
10-12 2022
09:30 Fremad Valby (2) Bk. Union Valby Idrætspark Boldklubben Fremad Valby
10. dec 2022
09:30
Fremad Valby (2)
Bk. Union
390306
10-12 2022
10:00 FB Bk. Union Valby Idrætspark Boldklubben Fremad Valby
10. dec 2022
10:00
FB
Bk. Union
390307
10-12 2022
10:00 Fremad Valby (2) Orient GI Valby Idrætspark Boldklubben Fremad Valby
10. dec 2022
10:00
Fremad Valby (2)
Orient GI
390308
11-12 2022
09:00 Vanløse (2) Valby Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
11. dec 2022
09:00
Vanløse (2)
Valby
390309
11-12 2022
09:00 Østerbro IF Skovshoved IF Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
11. dec 2022
09:00
Østerbro IF
Skovshoved IF
390310
11-12 2022
09:30 Skovshoved IF Vanløse (2) Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
11. dec 2022
09:30
Skovshoved IF
Vanløse (2)
390311
11-12 2022
09:30 Valby Østerbro IF Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
11. dec 2022
09:30
Valby
Østerbro IF
390312
11-12 2022
10:00 Vanløse (2) Østerbro IF Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
11. dec 2022
10:00
Vanløse (2)
Østerbro IF
390313
11-12 2022
10:00 Valby Skovshoved IF Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
11. dec 2022
10:00
Valby
Skovshoved IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind