MENU

M+40 7M/8M VinterBOLD, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
199774 ma
14-11 2022
Kl. 20:00
Vapnagård FK 72 Nivå-Kokkedal FK (2) Nordkysthallen
2
-
1
199776 ma
14-11 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
2
199775 ti
15-11 2022
Kl. 20:00
Høsterkøb HF 2000 Nivå-Kokkedal FK (1) Rudegård Stadion
4
-
0
199778 on
16-11 2022
Kl. 20:30
Frem Hellebæk FIF, Hillerød Nordkysthallen
8
-
2
199777
20-11 2022
Kl. 12:00
Oversidder Gadevang IF
199780 ti
29-11 2022
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Oversidder Karsemosegård
149545 on
30-11 2022
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (1) Vapnagård FK 72 Karsemosegård
2
-
1
149546 to
01-12 2022
Kl. 19:30
FC Rudersdal Høsterkøb HF 2000 Vedbæk Stadion Kunst
3
-
6
149547 to
01-12 2022
Kl. 19:30
FIF, Hillerød Snekkersten IF FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
7
199779 to
01-12 2022
Kl. 20:30
Gadevang IF Frem Hellebæk Hillerød Stadion Kunstgræs
0
-
4
149549 ma
12-12 2022
Kl. 20:00
Vapnagård FK 72 FC Rudersdal Nordkysthallen
4
-
1
149551 ti
13-12 2022
Kl. 19:30
Oversidder Nivå-Kokkedal FK (1)
149550 ti
13-12 2022
Kl. 20:00
Høsterkøb HF 2000 FIF, Hillerød Rudegård Stadion
5
-
3
149548 to
15-12 2022
Kl. 20:30
Gadevang IF Nivå-Kokkedal FK (2) Hillerød Stadion Kunstgræs
7
-
4
149552 on
18-01 2023
Kl. 20:30
Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
0
-
0
173944 ma
23-01 2023
Kl. 20:15
Snekkersten IF Høsterkøb HF 2000 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0
-
4
149553 ti
24-01 2023
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Frem Hellebæk Karsemosegård
2
-
6
173943 on
25-01 2023
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (1) Gadevang IF Karsemosegård
9
-
1
173946 to
26-01 2023
Kl. 19:30
FIF, Hillerød Vapnagård FK 72 FIF-Stadion Kunstgræs
5
-
10
173945 to
26-01 2023
Kl. 20:00
FC Rudersdal Oversidder Vedbæk Stadion Kunst
199792 ma
30-01 2023
Kl. 20:00
Vapnagård FK 72 Snekkersten IF Nordkysthallen
5
-
2
199793 on
01-02 2023
Kl. 19:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Nivå-Kokkedal FK (1) Karsemosegård Kunstgræs
2
-
7
199795 on
01-02 2023
Kl. 20:30
Frem Hellebæk Høsterkøb HF 2000 Nordkysthallen
0
-
3
173947 to
02-02 2023
Kl. 20:30
Gadevang IF FC Rudersdal Hillerød Stadion Kunstgræs
3
-
1
199794
05-02 2023
Kl. 14:00
Oversidder FIF, Hillerød
199796 ti
07-02 2023
Kl. 20:00
Høsterkøb HF 2000 Vapnagård FK 72 Rudegård Stadion
199797 on
08-02 2023
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (1) Frem Hellebæk Karsemosegård
199940 to
09-02 2023
Kl. 19:30
FIF, Hillerød Gadevang IF FIF-Stadion Kunstgræs
199939 to
09-02 2023
Kl. 20:00
FC Rudersdal Nivå-Kokkedal FK (2) Vedbæk Stadion Kunst
199938 ma
20-02 2023
Kl. 20:15
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
199960 ti
28-02 2023
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (2) FIF, Hillerød Karsemosegård
199961 on
01-03 2023
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (1) FC Rudersdal Karsemosegård
199963 on
01-03 2023
Kl. 20:30
Frem Hellebæk Vapnagård FK 72 Nordkysthallen
199941 to
02-03 2023
Kl. 20:30
Gadevang IF Snekkersten IF Hillerød Stadion Kunstgræs
199962
04-03 2023
Kl. 12:00
Oversidder Høsterkøb HF 2000
199964 ma
06-03 2023
Kl. 20:00
Vapnagård FK 72 Oversidder Nordkysthallen
199971 ma
06-03 2023
Kl. 20:15
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK (2) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
199965 ti
07-03 2023
Kl. 20:00
Høsterkøb HF 2000 Gadevang IF Rudegård Stadion
199972 on
08-03 2023
Kl. 20:30
Frem Hellebæk FC Rudersdal Nordkysthallen
199973 to
09-03 2023
Kl. 19:30
FIF, Hillerød Nivå-Kokkedal FK (1) FIF-Stadion Kunstgræs
199988 ti
14-03 2023
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Høsterkøb HF 2000 Karsemosegård
199989 on
15-03 2023
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK (1) Snekkersten IF Karsemosegård
199991 to
16-03 2023
Kl. 19:30
FC Rudersdal FIF, Hillerød Vedbæk Stadion Kunst
199974 to
16-03 2023
Kl. 20:30
Gadevang IF Vapnagård FK 72 Hillerød Stadion Kunstgræs
199990
19-03 2023
Kl. 12:00
Oversidder Frem Hellebæk
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind