MENU

U16 Piger 1 (07/08) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
731383
27-08 2022
Kl. 10:00
Union Husum Grøndal Multicenter
Udehold taberdømt
731384
27-08 2022
Kl. 10:00
FB/Hellas/Damsø 3 Nørrebro United 2 Jens Jessens Vej
5
-
1
731385
27-08 2022
Kl. 12:00
Amager Pigefodbold 2 Oversidder Dragør Bk
731387
28-08 2022
Kl. 16:00
Jægersborg Vestia Gentofte Sportspark Øst
1
-
2
731388 on
31-08 2022
Kl. 17:45
Damsø/Hellas/FB 2 Jægersborg Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt
731391
03-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder FB/Hellas/Damsø 3
731392
03-09 2022
Kl. 16:00
Vestia Amager Pigefodbold 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
2
731389
04-09 2022
Kl. 10:00
Husum Fremad Valby Husumparken
5
-
4
731390
04-09 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 Union Kunst, Mimersparken
1
-
3
731394
10-09 2022
Kl. 10:00
Union Oversidder Genforeningspladsen
731395
10-09 2022
Kl. 12:00
FB/Hellas/Damsø 3 Vestia Jens Jessens Vej
1
-
5
731393
11-09 2022
Kl. 10:00
Damsø/Hellas/FB 2 Husum Vanløse Idrætspark
731396
11-09 2022
Kl. 10:00
Fremad Valby Nørrebro United 2 Valby Idrætspark
5
-
0
731397
11-09 2022
Kl. 16:00
Jægersborg Amager Pigefodbold 2 Gentofte Sportspark Øst
0
-
3
731386
on
14-09 2022
Kl. 17:15
Fremad Valby Damsø/Hellas/FB 2 Valby Idrætspark
5
-
4
731400
17-09 2022
Kl. 10:00
Amager Pigefodbold 2 FB/Hellas/Damsø 3 Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
731401
17-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Fremad Valby
731398
18-09 2022
Kl. 14:00
Husum Jægersborg Husumparken
3
-
1
731399
18-09 2022
Kl. 14:00
Damsø/Hellas/FB 2 Nørrebro United 2 Vanløse Idrætspark
5
-
2
731403
24-09 2022
Kl. 10:00
Damsø/Hellas/FB 2 Oversidder Vanløse Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
731404
24-09 2022
Kl. 14:00
Union Amager Pigefodbold 2 Genforeningspladsen
0
-
4
731407
24-09 2022
Kl. 14:00
Jægersborg FB/Hellas/Damsø 3 Gentofte Sportspark Øst
1
-
1
731406
25-09 2022
Kl. 10:00
Fremad Valby Vestia Valby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
731405
25-09 2022
Kl. 14:00
Husum Nørrebro United 2 Husumparken
Hjemmehold taberdømt
731402
on
28-09 2022
Kl. 18:30
Vestia Union Valby Idrætspark
7
-
0
731408
01-10 2022
Kl. 10:00
FB/Hellas/Damsø 3 Union Jens Jessens Vej
9
-
1
731411
01-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Husum
Udehold taberdømt
731412
01-10 2022
Kl. 14:00
Vestia Damsø/Hellas/FB 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
731409
02-10 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 Jægersborg Kunst, Mimersparken
1
-
5
731410
02-10 2022
Kl. 12:00
Amager Pigefodbold 2 Fremad Valby Hekla Park
5
-
0
731413
08-10 2022
Kl. 10:00
Damsø/Hellas/FB 2 Amager Pigefodbold 2 Vanløse Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
731414
09-10 2022
Kl. 10:00
Husum Vestia Husumparken
1
-
3
731416
09-10 2022
Kl. 10:00
Fremad Valby FB/Hellas/Damsø 3 Valby Idrætspark
0
-
4
731415
09-10 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 Oversidder Kunst, Mimersparken
731417
09-10 2022
Kl. 16:00
Jægersborg Union Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
731421 on
12-10 2022
Kl. 18:30
Jægersborg Oversidder Gentofte Sportspark Øst
731419
15-10 2022
Kl. 12:00
FB/Hellas/Damsø 3 Damsø/Hellas/FB 2 Jens Jessens Vej
4
-
0
731420
15-10 2022
Kl. 12:00
Amager Pigefodbold 2 Husum Dragør Bk
Udehold taberdømt
731418
15-10 2022
Kl. 14:00
Union Fremad Valby Grøndal Multicenter
0
-
3
731422 on
26-10 2022
Kl. 19:00
Vestia Nørrebro United 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
7
-
0
731423
29-10 2022
Kl. 10:00
Damsø/Hellas/FB 2 Union Vanløse Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
731461
29-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Vestia
731458
30-10 2022
Kl. 10:00
Husum FB/Hellas/Damsø 3 Husumparken
Hjemmehold taberdømt
731460
30-10 2022
Kl. 10:00
Fremad Valby Jægersborg Valby Idrætspark
3
-
4
731459
30-10 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 Amager Pigefodbold 2 Kunst, Mimersparken
0
-
19
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind