MENU

M+60 7M Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
946062 ma
22-08 2022
Kl. 18:15
Husum Bk Oversidder Husumparken
946060 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby
946061 ti
23-08 2022
Kl. 18:15
AB Tårnby 2 Hvidovre/Friheden Tårnby Stadion
6
-
1
946063 on
24-08 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
2
946064 on
24-08 2022
Kl. 20:30
KB Fr.holm Sydhavnen Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
10
946069 ma
29-08 2022
Kl. 20:30
KB Husum Bk Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
946066 on
31-08 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby Fremad Valby Vestamager Idrætsanlæg
1
-
3
946065 on
31-08 2022
Kl. 19:00
KFUM Fr.holm Sydhavnen Emdrupparken
2
-
7
946067 to
01-09 2022
Kl. 19:00
Hvidovre/Friheden Oversidder Frihedens Idrætscenter
946068 to
01-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby 2
946071 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
946073 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Hvidovre/Friheden Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
2
946072 on
07-09 2022
Kl. 18:15
AB Tårnby 2 KB Tårnby Stadion
3
-
0
946070 on
07-09 2022
Kl. 19:00
KFUM AB Tårnby Emdrupparken
2
-
0
946074 on
07-09 2022
Kl. 19:15
Fr.holm Sydhavnen Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
946077 ma
12-09 2022
Kl. 18:15
Husum Bk AB Tårnby 2 Husumparken
2
-
6
946078 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby
946079 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
946075 on
14-09 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby Fr.holm Sydhavnen Vestamager Idrætsanlæg
1
-
12
946102 ma
19-09 2022
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen AB Tårnby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
5
946080 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
KFUM Oversidder Emdrupparken
946081 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Husum Bk
946108 on
21-09 2022
Kl. 18:15
KFUM Husum Bk Emdrupparken
4
-
5
946082 on
21-09 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby Hvidovre/Friheden Vestamager Idrætsanlæg
0
-
3
946101 on
21-09 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby KB Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
3
946105 ma
26-09 2022
Kl. 18:15
Husum Bk Fremad Valby Husumparken
1
-
4
946106 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby
946104 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Hvidovre/Friheden Fr.holm Sydhavnen Strandmarkens Fritidscenter
2
-
3
946107 on
28-09 2022
Kl. 20:30
KB KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
4
946103
01-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
946076 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
Hvidovre/Friheden KFUM Strandmarkens Fritidscenter
8
-
3
946112 ma
03-10 2022
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
946109 ma
03-10 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby KB Tårnby Stadion
5
-
3
946110 ma
03-10 2022
Kl. 22:00
Hvidovre/Friheden Oversidder Hvidovre IF's baner
946111 on
05-10 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby AB Tårnby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
946116 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
946115 ma
10-10 2022
Kl. 19:40
Husum Bk AB Tårnby Husumparken
4
-
1
946117 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
KB Hvidovre/Friheden Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
946114 ti
11-10 2022
Kl. 18:15
AB Tårnby 2 KFUM Tårnby Stadion
5
-
1
946113 on
12-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby
946121 on
19-10 2022
Kl. 17:00
Hvidovre/Friheden Husum Bk Strandmarkens Fritidscenter
2
-
1
946118 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
KFUM Oversidder Emdrupparken
946120 on
26-10 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby AB Tårnby 2 Tårnby Stadion
1
-
2
946122 on
26-10 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby Fr.holm Sydhavnen Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
946123 on
26-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder KB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind