MENU

Herre-DS 2022-23, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
350811
fr
05-08 2022
Kl. 18:00
VB 1968 Herlev IF Skovbrynet Skole
2
-
0
350809
fr
05-08 2022
Kl. 18:30
LSF Allerød FK Smørum Idrætscenter
0
-
1
350812
06-08 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Avarta Slagelse Stadion
1
-
4
350808
06-08 2022
Kl. 16:00
Bk. Skjold Frederikssund Kunst, Fælledparken
0
-
3
350810
07-08 2022
Kl. 15:15
Næstved I.F. KFUM Emerson Arena Kunst
2
-
2
350814
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Frederikssund VB 1968 Frederikssund Stadion
3
-
1
350815
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Allerød FK Bk. Skjold Allerød Idrætspark
1
-
1
350816
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
LSF KFUM Smørum Idrætscenter
4
-
0
350817
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Avarta Næstved I.F. Tømrermester Jim Jensens Park
3
-
1
350813
13-08 2022
Kl. 14:00
Herlev IF Slagelse B&I Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
4
350820
on
17-08 2022
Kl. 18:30
LSF Avarta Smørum Idrætscenter
0
-
1
350821
on
17-08 2022
Kl. 18:30
VB 1968 Allerød FK Skovbrynet Skole
0
-
3
350822
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Slagelse B&I Næstved I.F. Slagelse Stadion
4
-
0
350818
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Herlev IF Frederikssund Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
1
350819
on
17-08 2022
Kl. 19:30
Bk. Skjold KFUM Kunst, Fælledparken
2
-
0
350823
20-08 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Slagelse B&I Frederikssund Stadion
2
-
0
350824
20-08 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Herlev IF Allerød Idrætspark
2
-
4
350827
20-08 2022
Kl. 13:00
Avarta Bk. Skjold Tømrermester Jim Jensens Park
2
-
0
350826
21-08 2022
Kl. 14:00
KFUM VB 1968 Emdrupparken
2
-
1
350825
21-08 2022
Kl. 15:15
Næstved I.F. LSF Emerson Arena Kunst
3
-
2
350831
fr
26-08 2022
Kl. 18:00
VB 1968 Avarta Bagsværd Stadion
1
-
2
350830
fr
26-08 2022
Kl. 18:15
Frederikssund Allerød FK Frederikssund Stadion
2
-
0
350832
27-08 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I LSF Slagelse Stadion
1
-
2
350828
27-08 2022
Kl. 14:00
Herlev IF KFUM Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
1
350829
27-08 2022
Kl. 16:00
Bk. Skjold Næstved I.F. Kunst, Fælledparken
1
-
1
351001
to
01-09 2022
Kl. 19:30
KFUM Frederikssund Tingbjerg Idrætspark
0
-
0
350833
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
LSF Bk. Skjold Smørum Idrætscenter
3
-
2
351002
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Avarta Herlev IF Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
2
351000
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Næstved I.F. VB 1968 Emerson Arena Kunst
3
-
1
350999
03-09 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Slagelse B&I Allerød Idrætspark
1
-
3
351006
fr
09-09 2022
Kl. 17:45
VB 1968 LSF Bagsværd Stadion
2
-
3
351004
10-09 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Avarta Frederikssund Stadion
0
-
1
351005
10-09 2022
Kl. 13:00
Allerød FK KFUM Allerød Idrætspark
5
-
1
351007
10-09 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Bk. Skjold Slagelse Stadion
0
-
1
351003
10-09 2022
Kl. 14:00
Herlev IF Næstved I.F. Herlev IF Stadion (Kunst)
4
-
3
351009
fr
16-09 2022
Kl. 17:30
LSF Herlev IF Smørum Idrætscenter
3
-
1
351010
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Næstved I.F. Frederikssund Emerson Arena Kunst
0
-
3
351011
17-09 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I KFUM Slagelse Stadion
3
-
1
351012
17-09 2022
Kl. 13:00
Avarta Allerød FK Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
1
351008
17-09 2022
Kl. 16:00
Bk. Skjold VB 1968 Kunst, Fælledparken
1
-
1
351017
24-09 2022
Kl. 12:00
KFUM Avarta Emdrupparken
0
-
2
351014
24-09 2022
Kl. 13:00
Frederikssund LSF Frederikssund Stadion
3
-
1
351015
24-09 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Næstved I.F. Allerød Idrætspark
1
-
3
351013
24-09 2022
Kl. 14:00
Herlev IF Bk. Skjold Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
2
351022
01-10 2022
Kl. 12:00
KFUM Næstved I.F. Emdrupparken
3
-
3
351023
01-10 2022
Kl. 13:00
Avarta Slagelse B&I Tømrermester Jim Jensens Park
4
-
1
351020
01-10 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Bk. Skjold Frederikssund Stadion
3
-
0
351021
01-10 2022
Kl. 13:00
Allerød FK LSF Allerød Idrætspark
4
-
0
351018
01-10 2022
Kl. 14:00
Herlev IF VB 1968 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
5
351025
08-10 2022
Kl. 12:00
KFUM LSF Emdrupparken
0
-
4
351027
08-10 2022
Kl. 13:00
VB 1968 Frederikssund Skovbrynet Skole Kunstgræs
1
-
0
351028
08-10 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Herlev IF Slagelse Stadion
1
-
1
351024
08-10 2022
Kl. 16:00
Bk. Skjold Allerød FK Kunst, Fælledparken
2
-
1
351026
09-10 2022
Kl. 15:15
Næstved I.F. Avarta Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
1
351031
fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Næstved I.F. Slagelse B&I Emerson Arena Kunst
3
-
1
351033
15-10 2022
Kl. 12:00
KFUM Bk. Skjold Emdrupparken
0
-
0
351034
15-10 2022
Kl. 13:00
Avarta LSF Tømrermester Jim Jensens Park
4
-
4
351029
15-10 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Herlev IF Frederikssund Stadion
3
-
1
351030
15-10 2022
Kl. 13:00
Allerød FK VB 1968 Allerød Idrætspark
1
-
1
351016
on
19-10 2022
Kl. 19:00
VB 1968 Slagelse B&I Gladsaxe Stadion
0
-
3
351036
fr
21-10 2022
Kl. 18:00
Bk. Skjold Avarta Kunst, Fælledparken
0
-
2
351038
fr
21-10 2022
Kl. 19:15
VB 1968 KFUM Skovbrynet Skole Kunstgræs
0
-
1
351037
22-10 2022
Kl. 13:00
LSF Næstved I.F. Smørum Idrætscenter
2
-
1
351039
22-10 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Frederikssund Slagelse Stadion
0
-
3
351035
22-10 2022
Kl. 14:00
Herlev IF Allerød FK Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
1
351042
fr
28-10 2022
Kl. 18:30
Næstved I.F. Bk. Skjold Emerson Arena Kunst
3
-
2
351043
29-10 2022
Kl. 12:00
KFUM Herlev IF Emdrupparken
0
-
1
351044
29-10 2022
Kl. 13:00
Avarta VB 1968 Tømrermester Jim Jensens Park
5
-
0
351040
29-10 2022
Kl. 13:00
LSF Slagelse B&I Smørum Idrætscenter
0
-
3
351041
29-10 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Frederikssund Allerød Idrætspark
2
-
0
351048
fr
04-11 2022
Kl. 19:15
VB 1968 Næstved I.F. Skovbrynet Skole Kunstgræs
4
-
2
351047
05-11 2022
Kl. 13:00
Frederikssund KFUM Frederikssund Stadion
3
-
1
351049
05-11 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Allerød FK Slagelse Stadion
1
-
4
351045
05-11 2022
Kl. 14:00
Herlev IF Avarta Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
3
351046
05-11 2022
Kl. 14:00
Bk. Skjold LSF Kunst, Fælledparken
3
-
0
351052
fr
11-11 2022
Kl. 18:30
Næstved I.F. Herlev IF Emerson Arena Kunst
4
-
2
351053
12-11 2022
Kl. 12:00
KFUM Allerød FK Emdrupparken
4
-
3
351054
12-11 2022
Kl. 13:00
Avarta Frederikssund Tømrermester Jim Jensens Park
2
-
3
351051
12-11 2022
Kl. 13:00
LSF VB 1968 Smørum Idrætscenter
2
-
3
351050
12-11 2022
Kl. 14:15
Bk. Skjold Slagelse B&I Kunst, Fælledparken
3
-
1
351058
fr
18-11 2022
Kl. 19:15
VB 1968 Bk. Skjold Skovbrynet Skole Kunstgræs
1
-
1
351056
19-11 2022
Kl. 13:00
Frederikssund Næstved I.F. Frederikssund Stadion
2
-
1
351057
19-11 2022
Kl. 13:00
Allerød FK Avarta Allerød Idrætspark
0
-
1
351059
19-11 2022
Kl. 13:00
KFUM Slagelse B&I Genforeningspladsen
1
-
4
351055
19-11 2022
Kl. 14:00
Herlev IF LSF Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
1
351060
26-11 2022
Kl. 13:00
Bk. Skjold Herlev IF Kunst, Fælledparken
2
-
2
351061
26-11 2022
Kl. 13:00
LSF Frederikssund Smørum Idrætscenter
3
-
0
351299
26-11 2022
Kl. 13:00
Næstved I.F. Allerød FK Emerson Arena Kunst
3
-
1
351300
26-11 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I VB 1968 Slagelse Stadion
4
-
1
351301
26-11 2022
Kl. 13:00
Avarta KFUM Tømrermester Jim Jensens Park
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind