|
548932
|
sø28-11 2021
|
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
548929
|
sø28-11 2021
|
09:30
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
|
548931
|
sø28-11 2021
|
11:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
|
548928
|
sø28-11 2021
|
13:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
549306
|
lø04-12 2021
|
|
|
|
|
UHT
|
|
|
548933
|
sø05-12 2021
|
11:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
HHT
|
|
|
|
548936
|
sø05-12 2021
|
11:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
HHT
|
|
|
548934
|
sø05-12 2021
|
13:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
549882
|
lø11-12 2021
|
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
549881
|
sø12-12 2021
|
15:00
|
|
|
Bellahøjhallen 2
|
|
|
|
|
549802
|
sø12-12 2021
|
17:00
|
|
|
Bellahøjhallen 2
|
UHT
|
|
|
549801
|
sø12-12 2021
|
19:00
|
|
|
Bellahøjhallen 2
|
|
|
|
549921
|
lø18-12 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
549942
|
lø18-12 2021
|
13:15
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
HHT
|
|
|
549889
|
lø18-12 2021
|
15:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
550111
|
lø18-12 2021
|
17:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
HHT
|
|
|
550115
|
lø08-01 2022
|
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
550114
|
lø08-01 2022
|
13:15
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
550112
|
lø08-01 2022
|
15:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
550113
|
lø08-01 2022
|
17:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
550116
|
lø15-01 2022
|
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
550369
|
lø15-01 2022
|
13:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
550421
|
lø15-01 2022
|
15:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
550313
|
lø15-01 2022
|
17:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
550572
|
lø22-01 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
551680
|
lø22-01 2022
|
13:00
|
|
|
Sundby Hal 3
|
|
|
|
550622
|
lø22-01 2022
|
15:00
|
|
|
Sundby Hal 3
|
HHT
|
|
|
550623
|
lø22-01 2022
|
17:00
|
|
|
Sundby Hal 3
|
HHT
|
|
|
551703
|
lø29-01 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
551702
|
lø29-01 2022
|
13:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
UHT
|
|
|
551707
|
lø29-01 2022
|
15:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
UHT
|
|
|
551698
|
lø29-01 2022
|
17:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
551709
|
lø05-02 2022
|
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
551708
|
lø05-02 2022
|
14:30
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
551711
|
lø05-02 2022
|
16:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
551710
|
lø05-02 2022
|
17:30
|
|
|
Korsgadehallen
|
UHT
|
|
|
552360
|
lø12-02 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
552007
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
551749
|
lø12-02 2022
|
15:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
HHT
|
|
|
551748
|
lø12-02 2022
|
17:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
HHT
|
|
|
552362
|
lø19-02 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
553310
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
UHT
|
|
|
553311
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
553307
|
lø19-02 2022
|
17:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
553442
|
lø26-02 2022
|
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
553376
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Sundby Hal 3
|
|
|
|
553318
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Sundby Hal 3
|
UHT
|
|
|
553441
|
lø26-02 2022
|
17:00
|
|
|
Sundby Hal 3
|
|
|
|
553523
|
lø05-03 2022
|
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
553525
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
UHT
|
|
|
553563
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
553524
|
lø05-03 2022
|
17:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
553571
|
lø12-03 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
553569
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Hal C
|
|
|
|
553570
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Hal C
|
UHT
|
|
|
553573
|
lø12-03 2022
|
17:00
|
|
|
Hal C
|
HHT
|
|
- futsalbold, veste, tidtager samt indberette kampens resultat
2) Benskinner er obligatoriske i Futsal.
3) Der anvendes elektronisk holdkort i Futsalturneringen.
4) Spilletiden er 2 x 20 min (effektiv) med to dommere