Serie 1, P1 22/23 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
991896
on17-08 2022
18:00 FC Nyhavn Jægersborg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
17. aug 2022
18:00
FC Nyhavn
0
Jægersborg Bk.
0
985579
fr19-08 2022
18:00 HB PI Fodbold Fælledparken
3
-
1
19. aug 2022
18:00
HB
3
PI Fodbold
1
991877
fr19-08 2022
18:30 CSC Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
19. aug 2022
18:30
CSC
2
Østerbro IF
1
991880
20-08 2022
12:00 Bk. Viktoria Bk. Hellas Fælledparken
2
-
1
20. aug 2022
12:00
Bk. Viktoria
2
Bk. Hellas
1
991894
20-08 2022
14:00 Frederiksholm Sydhavnen Rødovre Valby Idrætspark
3
-
2
20. aug 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
Rødovre
2
991897
20-08 2022
14:00 Bispebjerg Bk. Kastrup Bk Lersøparken
4
-
3
20. aug 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
4
Kastrup Bk
3
991901
ti23-08 2022
19:00 Dragør Bk. HB Dragør Bk
4
-
2
23. aug 2022
19:00
Dragør Bk.
4
HB
2
991903
ti23-08 2022
19:00 Rødovre Jægersborg Bk. Rødovre Stadion
5
-
3
23. aug 2022
19:00
Rødovre
5
Jægersborg Bk.
3
991905
ti23-08 2022
20:00 Østerbro IF Bk. Viktoria Fælledparken
3
-
3
23. aug 2022
20:00
Østerbro IF
3
Bk. Viktoria
3
991902
on24-08 2022
18:00 FC Nyhavn Bispebjerg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
24. aug 2022
18:00
FC Nyhavn
2
Bispebjerg Bk.
4
991907
on24-08 2022
18:45 Kastrup Bk Bk. Vestia Kastrup IA ved Røllikevej
5
-
2
24. aug 2022
18:45
Kastrup Bk
5
Bk. Vestia
2
991908
fr26-08 2022
18:00 HB Bk. Vestia Fælledparken
0
-
1
26. aug 2022
18:00
HB
0
Bk. Vestia
1
991917
27-08 2022
12:00 FC Nyhavn Kastrup Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
5
27. aug 2022
12:00
FC Nyhavn
1
Kastrup Bk
5
991912
27-08 2022
14:00 CSC Dragør Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
27. aug 2022
14:00
CSC
0
Dragør Bk.
4
991914
27-08 2022
14:00 Frederiksholm Sydhavnen Østerbro IF Valby Idrætspark
0
-
2
27. aug 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
Østerbro IF
2
991916
27-08 2022
14:00 Bispebjerg Bk. Rødovre Lersøparken
2
-
1
27. aug 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Rødovre
1
991919
fr02-09 2022
18:00 CSC Bk. Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
02. sep 2022
18:00
CSC
2
Bk. Vestia
1
991923
fr02-09 2022
18:00 PI Fodbold Frederiksholm Sydhavnen Valby Idrætspark
4
-
0
02. sep 2022
18:00
PI Fodbold
4
Frederiksholm Sydhavnen
0
991918
03-09 2022
12:00 Dragør Bk. Bk. Viktoria Dragør Bk
1
-
5
03. sep 2022
12:00
Dragør Bk.
1
Bk. Viktoria
5
991920
03-09 2022
12:00 Rødovre FC Nyhavn Rødovre Stadion
0
-
0
03. sep 2022
12:00
Rødovre
0
FC Nyhavn
0
991921
03-09 2022
12:00 Bk. Hellas Bispebjerg Bk. Engdraget
0
-
1
03. sep 2022
12:00
Bk. Hellas
0
Bispebjerg Bk.
1
991922
03-09 2022
14:00 Østerbro IF Jægersborg Bk. Fælledparken
1
-
0
03. sep 2022
14:00
Østerbro IF
1
Jægersborg Bk.
0
991924
03-09 2022
14:00 Kastrup Bk HB Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
1
03. sep 2022
14:00
Kastrup Bk
3
HB
1
991925
ti06-09 2022
18:15 CSC HB Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
06. sep 2022
18:15
CSC
4
HB
3
991963
ti06-09 2022
18:15 Bispebjerg Bk. Østerbro IF Lersøparken
2
-
2
06. sep 2022
18:15
Bispebjerg Bk.
2
Østerbro IF
2
991926
ti06-09 2022
20:00 Bk. Viktoria Bk. Vestia Fælledparken
5
-
4
06. sep 2022
20:00
Bk. Viktoria
5
Bk. Vestia
4
991964
on07-09 2022
18:00 FC Nyhavn Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
07. sep 2022
18:00
FC Nyhavn
4
Bk. Hellas
0
991928
on07-09 2022
20:00 Jægersborg Bk. PI Fodbold Gentofte Sportspark Vest
0
-
3
07. sep 2022
20:00
Jægersborg Bk.
0
PI Fodbold
3
991927
to08-09 2022
18:00 Frederiksholm Sydhavnen Dragør Bk. Valby Idrætspark
2
-
2
08. sep 2022
18:00
Frederiksholm Sydhavnen
2
Dragør Bk.
2
991965
to08-09 2022
19:00 Rødovre Kastrup Bk Rødovre Stadion
0
-
3
08. sep 2022
19:00
Rødovre
0
Kastrup Bk
3
991971
fr09-09 2022
18:00 PI Fodbold Bispebjerg Bk. Valby Idrætspark
5
-
0
09. sep 2022
18:00
PI Fodbold
5
Bispebjerg Bk.
0
991968
fr09-09 2022
18:15 HB Bk. Viktoria Fælledparken
1
-
3
09. sep 2022
18:15
HB
1
Bk. Viktoria
3
991969
10-09 2022
12:00 Bk. Hellas Rødovre Engdraget
1
-
4
10. sep 2022
12:00
Bk. Hellas
1
Rødovre
4
991972
10-09 2022
14:00 Kastrup Bk CSC Kastrup IA ved Diget
0
-
2
10. sep 2022
14:00
Kastrup Bk
0
CSC
2
991970
10-09 2022
16:00 Østerbro IF FC Nyhavn Fælledparken
3
-
1
10. sep 2022
16:00
Østerbro IF
3
FC Nyhavn
1
991967
11-09 2022
12:00 Bk. Vestia Frederiksholm Sydhavnen Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
11. sep 2022
12:00
Bk. Vestia
3
Frederiksholm Sydhavnen
3
991906
ti13-09 2022
18:00 PI Fodbold CSC Valby Idrætspark
3
-
0
13. sep 2022
18:00
PI Fodbold
3
CSC
0
991966
ti13-09 2022
18:00 Dragør Bk. Jægersborg Bk. Dragør Bk
3
-
1
13. sep 2022
18:00
Dragør Bk.
3
Jægersborg Bk.
1
991973
17-09 2022
12:00 Bk. Viktoria CSC Fælledparken
5
-
1
17. sep 2022
12:00
Bk. Viktoria
5
CSC
1
991977
17-09 2022
12:00 FC Nyhavn PI Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
17. sep 2022
12:00
FC Nyhavn
1
PI Fodbold
3
991978
17-09 2022
12:00 Rødovre Østerbro IF Rødovre Stadion
3
-
2
17. sep 2022
12:00
Rødovre
3
Østerbro IF
2
991979
17-09 2022
12:00 Bk. Hellas Kastrup Bk Engdraget
2
-
5
17. sep 2022
12:00
Bk. Hellas
2
Kastrup Bk
5
991974
17-09 2022
14:00 Frederiksholm Sydhavnen HB Valby Idrætspark
4
-
0
17. sep 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
4
HB
0
991976
17-09 2022
14:00 Bispebjerg Bk. Dragør Bk. Lersøparken
0
-
1
17. sep 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
0
Dragør Bk.
1
991904
ti20-09 2022
18:30 Bk. Hellas Frederiksholm Sydhavnen Valby Idrætspark
6
-
4
20. sep 2022
18:30
Bk. Hellas
6
Frederiksholm Sydhavnen
4
991982
fr23-09 2022
18:00 HB Jægersborg Bk. Fælledparken
3
-
2
23. sep 2022
18:00
HB
3
Jægersborg Bk.
2
991985
fr23-09 2022
18:00 PI Fodbold Rødovre Valby Idrætspark
2
-
0
23. sep 2022
18:00
PI Fodbold
2
Rødovre
0
991980
24-09 2022
12:00 Dragør Bk. FC Nyhavn Dragør Bk
2
-
1
24. sep 2022
12:00
Dragør Bk.
2
FC Nyhavn
1
991981
24-09 2022
14:00 Bk. Vestia Bispebjerg Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
24. sep 2022
14:00
Bk. Vestia
3
Bispebjerg Bk.
1
991983
24-09 2022
14:00 CSC Frederiksholm Sydhavnen Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
24. sep 2022
14:00
CSC
3
Frederiksholm Sydhavnen
1
991984
24-09 2022
14:00 Østerbro IF Bk. Hellas Fælledparken
2
-
1
24. sep 2022
14:00
Østerbro IF
2
Bk. Hellas
1
991986
24-09 2022
14:00 Kastrup Bk Bk. Viktoria Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
6
24. sep 2022
14:00
Kastrup Bk
0
Bk. Viktoria
6
991988
to29-09 2022
20:00 Jægersborg Bk. CSC Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
29. sep 2022
20:00
Jægersborg Bk.
3
CSC
1
991991
01-10 2022
12:00 Rødovre Dragør Bk. Rødovre Stadion
1
-
2
01. okt 2022
12:00
Rødovre
1
Dragør Bk.
2
991992
01-10 2022
12:00 Bk. Hellas PI Fodbold Engdraget
0
-
7
01. okt 2022
12:00
Bk. Hellas
0
PI Fodbold
7
991993
01-10 2022
12:00 Østerbro IF Kastrup Bk Fælledparken
2
-
1
01. okt 2022
12:00
Østerbro IF
2
Kastrup Bk
1
991987
01-10 2022
14:00 Frederiksholm Sydhavnen Bk. Viktoria Valby Idrætspark
0
-
2
01. okt 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
Bk. Viktoria
2
991989
01-10 2022
14:00 Bispebjerg Bk. HB Ryparken Idrætsanlæg
2
-
4
01. okt 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
2
HB
4
991990
01-10 2022
14:00 FC Nyhavn Bk. Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
0
01. okt 2022
14:00
FC Nyhavn
6
Bk. Vestia
0
991996
fr07-10 2022
18:00 HB FC Nyhavn Fælledparken
2
-
2
07. okt 2022
18:00
HB
2
FC Nyhavn
2
992033
fr07-10 2022
18:00 PI Fodbold Østerbro IF Valby Idrætspark
1
-
0
07. okt 2022
18:00
PI Fodbold
1
Østerbro IF
0
991994
08-10 2022
12:00 Dragør Bk. Bk. Hellas Dragør Bk
2
-
0
08. okt 2022
12:00
Dragør Bk.
2
Bk. Hellas
0
992032
08-10 2022
12:00 Bk. Viktoria Jægersborg Bk. Fælledparken
7
-
0
08. okt 2022
12:00
Bk. Viktoria
7
Jægersborg Bk.
0
991995
08-10 2022
14:00 Bk. Vestia Rødovre Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
08. okt 2022
14:00
Bk. Vestia
0
Rødovre
2
992031
08-10 2022
14:00 CSC Bispebjerg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
08. okt 2022
14:00
CSC
3
Bispebjerg Bk.
3
992034
08-10 2022
16:00 Kastrup Bk Frederiksholm Sydhavnen Kastrup IA ved Diget
2
-
3
08. okt 2022
16:00
Kastrup Bk
2
Frederiksholm Sydhavnen
3
992035
to13-10 2022
20:00 Jægersborg Bk. Frederiksholm Sydhavnen Gentofte Sportspark Vest
3
-
3
13. okt 2022
20:00
Jægersborg Bk.
3
Frederiksholm Sydhavnen
3
992041
fr14-10 2022
20:00 PI Fodbold Kastrup Bk Valby Idrætspark
2
-
1
14. okt 2022
20:00
PI Fodbold
2
Kastrup Bk
1
992038
15-10 2022
12:00 Rødovre HB Rødovre Stadion
1
-
1
15. okt 2022
12:00
Rødovre
1
HB
1
992039
15-10 2022
12:00 Bk. Hellas Bk. Vestia Engdraget
2
-
0
15. okt 2022
12:00
Bk. Hellas
2
Bk. Vestia
0
992040
15-10 2022
14:00 Østerbro IF Dragør Bk. Fælledparken
3
-
2
15. okt 2022
14:00
Østerbro IF
3
Dragør Bk.
2
992036
15-10 2022
14:00 Bispebjerg Bk. Bk. Viktoria Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
15. okt 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
1
Bk. Viktoria
1
992037
15-10 2022
14:00 FC Nyhavn CSC Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
15. okt 2022
14:00
FC Nyhavn
0
CSC
1
992048
to20-10 2022
20:00 Jægersborg Bk. Kastrup Bk Gentofte Sportspark Vest
1
-
3
20. okt 2022
20:00
Jægersborg Bk.
1
Kastrup Bk
3
992044
fr21-10 2022
20:00 HB Bk. Hellas Fælledparken
4
-
2
21. okt 2022
20:00
HB
4
Bk. Hellas
2
992042
22-10 2022
12:00 Dragør Bk. PI Fodbold Dragør Bk
3
-
3
22. okt 2022
12:00
Dragør Bk.
3
PI Fodbold
3
992046
22-10 2022
12:00 Bk. Viktoria FC Nyhavn Fælledparken
3
-
1
22. okt 2022
12:00
Bk. Viktoria
3
FC Nyhavn
1
992047
22-10 2022
12:00 Frederiksholm Sydhavnen Bispebjerg Bk. Valby Idrætspark
4
-
2
22. okt 2022
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
4
Bispebjerg Bk.
2
992043
22-10 2022
14:00 Bk. Vestia Østerbro IF Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
2
22. okt 2022
14:00
Bk. Vestia
3
Østerbro IF
2
992045
22-10 2022
14:00 CSC Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
22. okt 2022
14:00
CSC
4
Rødovre
3
991915
ti25-10 2022
20:00 Jægersborg Bk. Bk. Hellas Gentofte Sportspark Vest
3
-
5
25. okt 2022
20:00
Jægersborg Bk.
3
Bk. Hellas
5
992054
fr28-10 2022
18:00 PI Fodbold Bk. Vestia Valby Idrætspark
3
-
1
28. okt 2022
18:00
PI Fodbold
3
Bk. Vestia
1
992051
29-10 2022
12:00 Rødovre Bk. Viktoria Rødovre Stadion
1
-
4
29. okt 2022
12:00
Rødovre
1
Bk. Viktoria
4
992052
29-10 2022
12:00 CSC Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
29. okt 2022
12:00
CSC
4
Bk. Hellas
1
992050
29-10 2022
14:00 FC Nyhavn Frederiksholm Sydhavnen Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
29. okt 2022
14:00
FC Nyhavn
5
Frederiksholm Sydhavnen
1
992053
29-10 2022
16:00 Østerbro IF HB Fælledparken
2
-
5
29. okt 2022
16:00
Østerbro IF
2
HB
5
992055
29-10 2022
16:00 Kastrup Bk Dragør Bk. Kastrup IA ved Diget
4
-
2
29. okt 2022
16:00
Kastrup Bk
4
Dragør Bk.
2
991975
ti01-11 2022
20:00 Jægersborg Bk. Bk. Vestia Gentofte Sportspark Vest
0
-
3
01. nov 2022
20:00
Jægersborg Bk.
0
Bk. Vestia
3
991913
05-11 2022
12:00 Bk. Viktoria PI Fodbold Fælledparken
2
-
3
05. nov 2022
12:00
Bk. Viktoria
2
PI Fodbold
3
992049
05-11 2022
14:00 Jægersborg Bk. Bispebjerg Bk. Gentofte Sportspark Vest
1
-
3
05. nov 2022
14:00
Jægersborg Bk.
1
Bispebjerg Bk.
3
985577
05-11 2022
14:00 Bk. Vestia Dragør Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
1
05. nov 2022
14:00
Bk. Vestia
4
Dragør Bk.
1
992115
01-04 2023
16:00 CSC Jægersborg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
01. apr 2023
16:00
CSC
0
Jægersborg Bk.
1
992059
to06-04 2023
12:00 Bk. Hellas Bk. Viktoria Valby Idrætspark
1
-
2
06. apr 2023
12:00
Bk. Hellas
1
Bk. Viktoria
2
992060
to06-04 2023
14:00 Østerbro IF CSC Fælledparken
4
-
0
06. apr 2023
14:00
Østerbro IF
4
CSC
0
992061
to06-04 2023
14:00 PI Fodbold HB Valby Idrætspark
4
-
1
06. apr 2023
14:00
PI Fodbold
4
HB
1
992062
to06-04 2023
14:00 Kastrup Bk Bispebjerg Bk. Kastrup IA ved Diget
2
-
1
06. apr 2023
14:00
Kastrup Bk
2
Bispebjerg Bk.
1
992056
to06-04 2023
14:00 Dragør Bk. Bk. Vestia Dragør Bk
3
-
1
06. apr 2023
14:00
Dragør Bk.
3
Bk. Vestia
1
992057
to06-04 2023
14:00 Jægersborg Bk. FC Nyhavn Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
06. apr 2023
14:00
Jægersborg Bk.
2
FC Nyhavn
2
992058
to06-04 2023
14:00 Rødovre Frederiksholm Sydhavnen Rødovre Stadion Kunst
4
-
3
06. apr 2023
14:00
Rødovre
4
Frederiksholm Sydhavnen
3
992067
ma10-04 2023
12:00 Frederiksholm Sydhavnen Bk. Hellas Valby Idrætspark
2
-
0
10. apr 2023
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
2
Bk. Hellas
0
992068
ma10-04 2023
14:00 Jægersborg Bk. Rødovre Gentofte Sportspark Øst
6
-
2
10. apr 2023
14:00
Jægersborg Bk.
6
Rødovre
2
992069
ma10-04 2023
14:00 Bispebjerg Bk. FC Nyhavn Grøndal Multicenter
4
-
1
10. apr 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
4
FC Nyhavn
1
992063
ma10-04 2023
14:00 Bk. Vestia Kastrup Bk Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
10. apr 2023
14:00
Bk. Vestia
0
Kastrup Bk
2
992064
ma10-04 2023
14:00 HB Dragør Bk. Fælledparken
0
-
3
10. apr 2023
14:00
HB
0
Dragør Bk.
3
992065
ma10-04 2023
14:00 CSC PI Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
10. apr 2023
14:00
CSC
1
PI Fodbold
1
992066
ma10-04 2023
16:00 Bk. Viktoria Østerbro IF Fælledparken
4
-
1
10. apr 2023
16:00
Bk. Viktoria
4
Østerbro IF
1
992075
fr14-04 2023
18:00 PI Fodbold Bk. Viktoria Valby Idrætspark
2
-
1
14. apr 2023
18:00
PI Fodbold
2
Bk. Viktoria
1
992070
15-04 2023
12:00 Dragør Bk. CSC Dragør Bk
2
-
1
15. apr 2023
12:00
Dragør Bk.
2
CSC
1
992072
15-04 2023
12:00 Rødovre Bispebjerg Bk. Rødovre Stadion Kunst
1
-
2
15. apr 2023
12:00
Rødovre
1
Bispebjerg Bk.
2
992073
15-04 2023
12:00 Bk. Hellas Jægersborg Bk. Engdraget
3
-
1
15. apr 2023
12:00
Bk. Hellas
3
Jægersborg Bk.
1
992074
15-04 2023
12:00 Østerbro IF Frederiksholm Sydhavnen Fælledparken
2
-
2
15. apr 2023
12:00
Østerbro IF
2
Frederiksholm Sydhavnen
2
992076
15-04 2023
14:00 Kastrup Bk FC Nyhavn Kastrup IA ved Diget
7
-
0
15. apr 2023
14:00
Kastrup Bk
7
FC Nyhavn
0
992071
15-04 2023
14:00 Bk. Vestia HB Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
15. apr 2023
14:00
Bk. Vestia
0
HB
2
992081
to20-04 2023
19:00 Jægersborg Bk. Østerbro IF Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
20. apr 2023
19:00
Jægersborg Bk.
3
Østerbro IF
2
992077
fr21-04 2023
20:15 HB Kastrup Bk Fælledparken
2
-
5
21. apr 2023
20:15
HB
2
Kastrup Bk
5
992079
22-04 2023
12:00 Bk. Viktoria Dragør Bk. Fælledparken
0
-
0
22. apr 2023
12:00
Bk. Viktoria
0
Dragør Bk.
0
992080
22-04 2023
12:00 Frederiksholm Sydhavnen PI Fodbold Valby Idrætspark
1
-
1
22. apr 2023
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
PI Fodbold
1
992083
22-04 2023
12:00 FC Nyhavn Rødovre Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
22. apr 2023
12:00
FC Nyhavn
3
Rødovre
1
992082
22-04 2023
14:00 Bispebjerg Bk. Bk. Hellas Ryparken Idrætsanlæg
8
-
2
22. apr 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
8
Bk. Hellas
2
992078
22-04 2023
14:00 Bk. Vestia CSC Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
3
22. apr 2023
14:00
Bk. Vestia
2
CSC
3
992088
ti25-04 2023
18:00 Østerbro IF Bispebjerg Bk. Fælledparken
2
-
2
25. apr 2023
18:00
Østerbro IF
2
Bispebjerg Bk.
2
992090
ti25-04 2023
19:00 Kastrup Bk Rødovre Kastrup IA ved Diget
2
-
2
25. apr 2023
19:00
Kastrup Bk
2
Rødovre
2
992087
ti25-04 2023
19:00 Bk. Hellas FC Nyhavn Engdraget
1
-
0
25. apr 2023
19:00
Bk. Hellas
1
FC Nyhavn
0
992089
ti25-04 2023
20:00 PI Fodbold Jægersborg Bk. Valby Idrætspark
4
-
1
25. apr 2023
20:00
PI Fodbold
4
Jægersborg Bk.
1
992086
ti25-04 2023
20:00 HB CSC Fælledparken
0
-
3
25. apr 2023
20:00
HB
0
CSC
3
992084
on26-04 2023
18:30 Dragør Bk. Frederiksholm Sydhavnen Dragør Bk
2
-
0
26. apr 2023
18:30
Dragør Bk.
2
Frederiksholm Sydhavnen
0
992092
29-04 2023
12:00 Bk. Viktoria HB Fælledparken
6
-
0
29. apr 2023
12:00
Bk. Viktoria
6
HB
0
992096
29-04 2023
12:00 FC Nyhavn Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
5
29. apr 2023
12:00
FC Nyhavn
0
Østerbro IF
5
992097
29-04 2023
12:00 Rødovre Bk. Hellas Rødovre Stadion
3
-
1
29. apr 2023
12:00
Rødovre
3
Bk. Hellas
1
992093
29-04 2023
14:00 Frederiksholm Sydhavnen Bk. Vestia Valby Idrætspark
2
-
1
29. apr 2023
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
2
Bk. Vestia
1
992095
29-04 2023
14:00 Bispebjerg Bk. PI Fodbold Lersøparken
3
-
2
29. apr 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
3
PI Fodbold
2
992091
29-04 2023
15:00 CSC Kastrup Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
29. apr 2023
15:00
CSC
3
Kastrup Bk
2
992094
ti02-05 2023
20:00 Jægersborg Bk. Dragør Bk. Gentofte Sportspark Vest
ANK
02. maj 2023
20:00
Jægersborg Bk.
Dragør Bk.
ANK
992100
fr05-05 2023
12:00 HB Frederiksholm Sydhavnen Fælledparken
2
-
1
05. maj 2023
12:00
HB
2
Frederiksholm Sydhavnen
1
992103
fr05-05 2023
18:00 PI Fodbold FC Nyhavn Valby Idrætspark
6
-
0
05. maj 2023
18:00
PI Fodbold
6
FC Nyhavn
0
992098
06-05 2023
12:00 Dragør Bk. Bispebjerg Bk. Dragør Bk
1
-
1
06. maj 2023
12:00
Dragør Bk.
1
Bispebjerg Bk.
1
992099
06-05 2023
14:00 Bk. Vestia Jægersborg Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
06. maj 2023
14:00
Bk. Vestia
0
Jægersborg Bk.
2
992104
06-05 2023
14:00 Kastrup Bk Bk. Hellas Kastrup IA ved Diget
3
-
1
06. maj 2023
14:00
Kastrup Bk
3
Bk. Hellas
1
992101
06-05 2023
16:00 CSC Bk. Viktoria Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
06. maj 2023
16:00
CSC
3
Bk. Viktoria
3
992102
06-05 2023
16:00 Østerbro IF Rødovre Fælledparken
3
-
1
06. maj 2023
16:00
Østerbro IF
3
Rødovre
1
992108
ti09-05 2023
19:00 Bispebjerg Bk. Bk. Vestia Lersøparken
5
-
1
09. maj 2023
19:00
Bispebjerg Bk.
5
Bk. Vestia
1
992111
ti09-05 2023
19:00 Bk. Hellas Østerbro IF Engdraget
2
-
0
09. maj 2023
19:00
Bk. Hellas
2
Østerbro IF
0
992105
ti09-05 2023
20:00 Bk. Viktoria Kastrup Bk Fælledparken
0
-
1
09. maj 2023
20:00
Bk. Viktoria
0
Kastrup Bk
1
992109
on10-05 2023
19:00 FC Nyhavn Dragør Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
5
10. maj 2023
19:00
FC Nyhavn
1
Dragør Bk.
5
992106
to11-05 2023
20:00 Frederiksholm Sydhavnen CSC Valby Idrætspark
0
-
3
11. maj 2023
20:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
CSC
3
992114
fr12-05 2023
18:00 HB Bispebjerg Bk. Fælledparken
1
-
2
12. maj 2023
18:00
HB
1
Bispebjerg Bk.
2
992117
fr12-05 2023
18:00 PI Fodbold Bk. Hellas Valby Idrætspark
9
-
0
12. maj 2023
18:00
PI Fodbold
9
Bk. Hellas
0
992112
13-05 2023
12:00 Dragør Bk. Rødovre Dragør Bk
7
-
0
13. maj 2023
12:00
Dragør Bk.
7
Rødovre
0
992113
13-05 2023
14:00 Bk. Vestia FC Nyhavn Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
13. maj 2023
14:00
Bk. Vestia
2
FC Nyhavn
1
992118
13-05 2023
14:00 Kastrup Bk Østerbro IF Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
1
13. maj 2023
14:00
Kastrup Bk
1
Østerbro IF
1
992116
13-05 2023
16:30 Bk. Viktoria Frederiksholm Sydhavnen Fælledparken
2
-
3
13. maj 2023
16:30
Bk. Viktoria
2
Frederiksholm Sydhavnen
3
992107
ti16-05 2023
20:00 Jægersborg Bk. HB Gentofte Sportspark Vest
2
-
5
16. maj 2023
20:00
Jægersborg Bk.
2
HB
5
992121
to18-05 2023
12:00 Bispebjerg Bk. CSC Lersøparken
3
-
1
18. maj 2023
12:00
Bispebjerg Bk.
3
CSC
1
992120
fr19-05 2023
18:30 Jægersborg Bk. Bk. Viktoria Gentofte Sportspark Vest
0
-
6
19. maj 2023
18:30
Jægersborg Bk.
0
Bk. Viktoria
6
992123
20-05 2023
12:00 Rødovre Bk. Vestia Rødovre Stadion
3
-
0
20. maj 2023
12:00
Rødovre
3
Bk. Vestia
0
992124
20-05 2023
12:00 Bk. Hellas Dragør Bk. Engdraget
3
-
1
20. maj 2023
12:00
Bk. Hellas
3
Dragør Bk.
1
992125
20-05 2023
14:00 Østerbro IF PI Fodbold Fælledparken
0
-
3
20. maj 2023
14:00
Østerbro IF
0
PI Fodbold
3
992119
20-05 2023
14:00 Frederiksholm Sydhavnen Kastrup Bk Valby Idrætspark
2
-
5
20. maj 2023
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
2
Kastrup Bk
5
992122
ma22-05 2023
19:00 FC Nyhavn HB Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
22. maj 2023
19:00
FC Nyhavn
2
HB
1
992129
to25-05 2023
19:00 CSC FC Nyhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
25. maj 2023
19:00
CSC
3
FC Nyhavn
1
992128
fr26-05 2023
18:00 HB Rødovre Fælledparken
7
-
3
26. maj 2023
18:00
HB
7
Rødovre
3
992130
27-05 2023
12:00 Bk. Viktoria Bispebjerg Bk. Fælledparken
6
-
0
27. maj 2023
12:00
Bk. Viktoria
6
Bispebjerg Bk.
0
992132
27-05 2023
12:00 Kastrup Bk PI Fodbold Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
3
27. maj 2023
12:00
Kastrup Bk
3
PI Fodbold
3
992131
27-05 2023
14:00 Frederiksholm Sydhavnen Jægersborg Bk. Valby Idrætspark
5
-
2
27. maj 2023
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
5
Jægersborg Bk.
2
992127
27-05 2023
14:00 Bk. Vestia Bk. Hellas Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
3
27. maj 2023
14:00
Bk. Vestia
2
Bk. Hellas
3
992126
27-05 2023
16:00 Dragør Bk. Østerbro IF Dragør Bk
2
-
0
27. maj 2023
16:00
Dragør Bk.
2
Østerbro IF
0
992138
fr02-06 2023
18:00 PI Fodbold Dragør Bk. Valby Idrætspark
1
-
1
02. jun 2023
18:00
PI Fodbold
1
Dragør Bk.
1
992134
03-06 2023
12:00 FC Nyhavn Bk. Viktoria Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
03. jun 2023
12:00
FC Nyhavn
0
Bk. Viktoria
2
992135
03-06 2023
12:00 Rødovre CSC Rødovre Stadion
2
-
1
03. jun 2023
12:00
Rødovre
2
CSC
1
992139
03-06 2023
14:00 Kastrup Bk Jægersborg Bk. Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
2
03. jun 2023
14:00
Kastrup Bk
1
Jægersborg Bk.
2
992133
03-06 2023
14:00 Bispebjerg Bk. Frederiksholm Sydhavnen Lersøparken
0
-
3
03. jun 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
0
Frederiksholm Sydhavnen
3
992136
on07-06 2023
19:00 Bk. Hellas HB Engdraget
0
-
0
07. jun 2023
19:00
Bk. Hellas
0
HB
0
992137
fr09-06 2023
18:00 Østerbro IF Bk. Vestia Fælledparken
1
-
1
09. jun 2023
18:00
Østerbro IF
1
Bk. Vestia
1
992110
10-06 2023
12:00 Rødovre PI Fodbold Rødovre Stadion
0
-
3
10. jun 2023
12:00
Rødovre
0
PI Fodbold
3
992085
ti13-06 2023
19:15 Bk. Vestia Bk. Viktoria Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
4
13. jun 2023
19:15
Bk. Vestia
1
Bk. Viktoria
4
992143
17-06 2023
12:00 Bk. Hellas CSC Engdraget
2
-
3
17. jun 2023
12:00
Bk. Hellas
2
CSC
3
992144
17-06 2023
14:00 Bk. Viktoria Rødovre B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
17. jun 2023
14:00
Bk. Viktoria
4
Rødovre
2
992145
17-06 2023
14:00 Frederiksholm Sydhavnen FC Nyhavn Valby Idrætspark
4
-
4
17. jun 2023
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
4
FC Nyhavn
4
992146
17-06 2023
14:00 Bispebjerg Bk. Jægersborg Bk. Lersøparken
2
-
4
17. jun 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Jægersborg Bk.
4
992140
17-06 2023
14:00 Dragør Bk. Kastrup Bk Dragør Bk
2
-
2
17. jun 2023
14:00
Dragør Bk.
2
Kastrup Bk
2
992141
17-06 2023
14:00 Bk. Vestia PI Fodbold Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
17. jun 2023
14:00
Bk. Vestia
3
PI Fodbold
1
992142
17-06 2023
14:00 HB Østerbro IF Fælledparken
3
-
0
17. jun 2023
14:00
HB
3
Østerbro IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 2 bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op i Københavnsserien 2023/24

Oprykningen forøges med et hold, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold til Københavnsserien 2023/24 fra Serie 1 pulje 2

Nedrykning:
Antal hold, der rykker ned, svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.

Dog rykker nr. 14 altid ned

Log ind