MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
314151
ma
22-08 2022
Kl. 20:45
Vanløse Viktoria 3 Vanløse Idrætspark
3
-
6
314148
on
24-08 2022
Kl. 20:30
Internazionale SIKBH 1889 Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
314150
27-08 2022
Kl. 14:00
Oversidder HB 9
314152
27-08 2022
Kl. 16:00
FA 2000 4 Skjold 7 Jens Jessens Vej
9
-
1
314387
on
31-08 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 Vanløse Sundby Idrætspark
1
-
1
314386
to
01-09 2022
Kl. 18:00
Viktoria 3 FA 2000 4 Fælledparken
2
-
4
314388 to
01-09 2022
Kl. 19:00
Frem 4 Internazionale SIKBH 1889 Valby Idrætspark
3
-
1
314389
03-09 2022
Kl. 11:15
HB 9 Valby 3 Fælledparken
3
-
3
314390
04-09 2022
Kl. 10:15
Skjold 7 Oversidder Lundehusparken
314394
ma
05-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse Frem 4 Vanløse Idrætspark
1
-
0
314393
on
07-09 2022
Kl. 19:00
Valby 3 Skjold 7 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
4
314392 on
07-09 2022
Kl. 20:30
Internazionale SIKBH 1889 HB 9 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
6
314391
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Viktoria 3 Fremad Amager 2 Fælledparken
2
-
1
314395
10-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 4 Oversidder Jens Jessens Vej
314149 ma
12-09 2022
Kl. 18:45
Valby 3 Frem 4 Valby Idrætspark
1
-
2
314399
ma
19-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse Skjold 7 Vanløse Idrætspark
1
-
3
314397 on
21-09 2022
Kl. 20:30
Internazionale SIKBH 1889 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
314400
24-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 4 Valby 3 Jens Jessens Vej
4
-
1
314396
25-09 2022
Kl. 15:15
Viktoria 3 HB 9 Fælledparken
2
-
0
314401 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Valby 3 Internazionale SIKBH 1889 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
7
314398
on
28-09 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 Frem 4 Sundby Idrætspark
1
-
1
314404
01-10 2022
Kl. 11:15
HB 9 Fremad Amager 2 Fælledparken
1
-
0
314405
01-10 2022
Kl. 12:45
Skjold 7 Viktoria 3 Lundehusparken
1
-
4
314402
01-10 2022
Kl. 13:30
Frem 4 FA 2000 4 Valby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
314403
01-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Vanløse
314409
ma
03-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse Valby 3 Vanløse Idrætspark
2
-
1
314408
08-10 2022
Kl. 12:30
Frem 4 HB 9 Valby Idrætspark
2
-
2
314406
08-10 2022
Kl. 15:15
Viktoria 3 Oversidder Fælledparken
314410
08-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 4 Internazionale SIKBH 1889 Jens Jessens Vej
4
-
4
314411
on
12-10 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 FA 2000 4 Sundby Idrætspark
1
-
8
314414
15-10 2022
Kl. 12:30
HB 9 Vanløse Fælledparken
2
-
1
314412
15-10 2022
Kl. 13:30
Frem 4 Viktoria 3 Valby Idrætspark
4
-
3
314415
16-10 2022
Kl. 10:15
Skjold 7 Internazionale SIKBH 1889 Lundehusparken
Udehold taberdømt
314413
16-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Valby 3
314417
on
19-10 2022
Kl. 19:15
Valby 3 Viktoria 3 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
6
314416
on
19-10 2022
Kl. 20:30
Internazionale SIKBH 1889 Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
314407
to
20-10 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 Skjold 7 Sundby Idrætspark
2
-
4
314420
23-10 2022
Kl. 10:15
Skjold 7 Frem 4 Lundehusparken
3
-
5
314418
23-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Fremad Amager 2
314419
23-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 4 HB 9 Jens Jessens Vej
2
-
0
314424
ma
24-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse FA 2000 4 Vanløse Idrætspark
1
-
8
314422 on
26-10 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 Valby 3 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
314423
29-10 2022
Kl. 12:30
Frem 4 Oversidder Valby Idrætspark
314425
29-10 2022
Kl. 12:30
HB 9 Skjold 7 Fælledparken
2
-
7
314421
30-10 2022
Kl. 13:00
Viktoria 3 Internazionale SIKBH 1889 Fælledparken
4
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind