MENU

U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 28-08 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
795854 Kl. 11:15 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
Fremad Valby 2 Bane 1
795855 Kl. 11:15 Husum BK 1 KFUM 1
795857 Kl. 11:15 BK Union 2 Valby BK 1
795859 Kl. 11:15 BK Fix 2 Nørrebro United 5
795860 Kl. 11:35 Fremad Valby 2 BK Fix 2
796854 Kl. 11:35 KFUM 1 BK Union 2
796928 Kl. 11:35 Valby BK 1 Husum BK 1
796929 Kl. 11:35 Nørrebro United 5 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
Bane 1
797115 Kl. 11:55 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
KFUM 1 Bane 1
797116 Kl. 11:55 Husum BK 1 Nørrebro United 5
797117 Kl. 11:55 BK Union 2 Fremad Valby 2
797118 Kl. 11:55 BK Fix 2 Valby BK 1
Arrangør:
lørdag den. 04-09 2021
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
797119 Kl. 13:15 Fremad Valby 2 Husum BK 1
797150 Kl. 13:15 KFUM 1 BK Fix 2
797151 Kl. 13:15 Valby BK 1 Bispebjerg BK 1
797170 Kl. 13:15 Nørrebro United 5 BK Union 2
797171 Kl. 13:35 Bispebjerg BK 1 Husum BK 1
797172 Kl. 13:35 Fremad Valby 2 KFUM 1
797173 Kl. 13:35 BK Union 2 BK Fix 2
797175 Kl. 13:35 Valby BK 1 Nørrebro United 5
797206 Kl. 13:55 Husum BK 1 BK Union 2
797207 Kl. 13:55 KFUM 1 Valby BK 1
797208 Kl. 13:55 BK Fix 2 Bispebjerg BK 1
797209 Kl. 13:55 Nørrebro United 5 Fremad Valby 2
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
797210 Kl. 10:00 KFUM 1 Nørrebro United 5
797211 Kl. 10:00 BK Union 2 Bispebjerg BK 1
797470 Kl. 10:00 Valby BK 1 Fremad Valby 2
797596 Kl. 10:00 BK Fix 2 Husum BK 1
797597 Kl. 10:20 Fremad Valby 2 Bispebjerg BK 1
797614 Kl. 10:20 KFUM 1 Husum BK 1
797617 Kl. 10:20 Valby BK 1 BK Union 2
797618 Kl. 10:20 Nørrebro United 5 BK Fix 2
797619 Kl. 10:40 BK Fix 2 Fremad Valby 2
797650 Kl. 10:40 BK Union 2 KFUM 1
797651 Kl. 10:40 Husum BK 1 Valby BK 1
797652 Kl. 10:40 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 5
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
797653 Kl. 10:00 KFUM 1 Bispebjerg BK 1
797654 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 Husum BK 1
797825 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 BK Union 2
797826 Kl. 10:00 Valby BK 1 BK Fix 2
797827 Kl. 10:20 Husum BK 1 Fremad Valby 2
797828 Kl. 10:20 BK Fix 2 KFUM 1
797829 Kl. 10:20 Bispebjerg BK 1 Valby BK 1
797830 Kl. 10:20 BK Union 2 Nørrebro United 5
798052 Kl. 10:40 Husum BK 1 Bispebjerg BK 1
798055 Kl. 10:40 KFUM 1 Fremad Valby 2
798058 Kl. 10:40 BK Fix 2 BK Union 2
798059 Kl. 10:40 Nørrebro United 5 Valby BK 1
Arrangør:
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
798060 Kl. 11:15 BK Union 2 Husum BK 1
798061 Kl. 11:15 Valby BK 1 KFUM 1
798062 Kl. 11:15 Bispebjerg BK 1 BK Fix 2
798067 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 Nørrebro United 5
798070 Kl. 11:35 Nørrebro United 5 KFUM 1
839004 Kl. 11:35 Bispebjerg BK 1 BK Union 2
840442 Kl. 11:35 Fremad Valby 2 Valby BK 1
840971 Kl. 11:35 Husum BK 1 BK Fix 2
840972 Kl. 11:55 Bispebjerg BK 1 Fremad Valby 2
840973 Kl. 11:55 Husum BK 1 KFUM 1
840990 Kl. 11:55 BK Union 2 Valby BK 1
840991 Kl. 11:55 BK Fix 2 Nørrebro United 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind