MENU

U14 Drenge M (07) Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
101038
17-04 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Frem Kunst, Tårnby Stadion
7 - 4
101034
17-04 2021
Kl. 10:00
Fix Husum Gadelandet
1 - 0
101033
17-04 2021
Kl. 12:00
Sundby FB Sundby/Kløvermarken
1 - 2
101035
18-04 2021
Kl. 10:00
GVI 2 HIK 2 GVI. Nymosen
2 - 7
101036
18-04 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 B93 2 Røllikevej
3 - 0
101050
24-04 2021
Kl. 10:00
Frem GVI 2 Frem, Valby IP
5 - 1
101039
24-04 2021
Kl. 12:00
B93 2 AB Tårnby 2 Kunst, B93
8 - 0
101040
24-04 2021
Kl. 12:00
FB Kastrup 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 0
101045
25-04 2021
Kl. 10:00
HIK 2 Fix Kunst, HIK
8 - 1
101043
25-04 2021
Kl. 12:00
Husum Sundby Kunst, Husumparken
4 - 1
101052
01-05 2021
Kl. 12:00
Sundby HIK 2 Sundby/Kløvermarken
2 - 0
101058
02-05 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 Husum Røllikevej
0 - 0
101053
02-05 2021
Kl. 16:00
Fix Frem Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6 - 1
101051
ma
03-05 2021
Kl. 18:00
B93 2 FB Kunst, Ryparken
4 - 0
101059
on
05-05 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 GVI 2 Kunst, Tårnby Stadion
6 - 5
101060
08-05 2021
Kl. 10:00
FB AB Tårnby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
101086
08-05 2021
Kl. 10:00
Frem Sundby Frem, Valby IP
0 - 5
101078
09-05 2021
Kl. 10:00
GVI 2 Fix GVI. Nymosen
1 - 3
101080
09-05 2021
Kl. 10:00
HIK 2 Kastrup 2 Kunst, HIK
1 - 1
101076
09-05 2021
Kl. 14:00
Husum B93 2 Kunst, Husumparken
1 - 2
101088
15-05 2021
Kl. 12:00
B93 2 HIK 2 Kunst, B93
3 - 0
101089
15-05 2021
Kl. 12:00
Sundby GVI 2 Sundby/Kløvermarken
5 - 0
101090
16-05 2021
Kl. 10:00
FB Husum Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
101092
16-05 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 Frem Røllikevej
2 - 1
101093
on
19-05 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Fix Kunst, Tårnby Stadion
2 - 2
101096
to
20-05 2021
Kl. 18:00
Kastrup 2 GVI 2 Røllikevej
2 - 3
101097
22-05 2021
Kl. 10:00
HIK 2 FB Kunst, HIK
4 - 0
101098
22-05 2021
Kl. 10:00
Frem B93 2 Frem, Valby IP
3 - 5
101095
22-05 2021
Kl. 10:00
Husum AB Tårnby 2 Husumparken
4 - 3
101094
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Fix Sundby Gadelandet
0 - 4
101099
29-05 2021
Kl. 10:00
B93 2 GVI 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 1
101103
29-05 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Sundby Kunst, Tårnby Stadion
2 - 3
101100
29-05 2021
Kl. 12:00
FB Frem Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
101101
29-05 2021
Kl. 12:00
Husum HIK 2 Husumparken
3 - 6
101102 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Kastrup 2 Fix Røllikevej
0 - 3
101107
05-06 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 HIK 2 Kunst, Tårnby Stadion
1 - 5
101111
05-06 2021
Kl. 10:00
Frem Husum Frem, Valby IP
2 - 0
101106
06-06 2021
Kl. 10:00
GVI 2 FB GVI. Nymosen
0 - 8
101104
06-06 2021
Kl. 12:00
Sundby Kastrup 2 Sundby/Kløvermarken
0 - 1
101105
06-06 2021
Kl. 16:00
Fix B93 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 2
101112
12-06 2021
Kl. 10:00
B93 2 Sundby Kunst, B93
0 - 2
101113
13-06 2021
Kl. 10:00
FB Fix Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
101114
13-06 2021
Kl. 10:00
Husum GVI 2 Husumparken
4 - 1
101115
13-06 2021
Kl. 10:00
Kastrup 2 AB Tårnby 2 Røllikevej
3 - 0
101116
13-06 2021
Kl. 10:00
HIK 2 Frem Kunst, HIK
4 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind