MENU

Serie 4, P12 20/21 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
979650
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Bk. Olympia 1921 Pan Fodbold Sundby Idrætspark
1 - 0
979653 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
FC Silenus Real l' Hôpital Kunst, Ryparken
2 - 3
979651
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Egedal Boldklub Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
979652
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
NFC FC ESPM Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 4
979655
15-08 2020
Kl. 12:00
Bk. Sommersol Copenfalster FF Kunst, Ryparken
0 - 2
979649
15-08 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF FC Ryparken Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

979660 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Olympiakos København NFC Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
979659
ma
17-08 2020
Kl. 20:00
FC ESPM FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
979657 ti
18-08 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Bk. Sommersol Kunst, Ryparken
3 - 0
979656
ti
18-08 2020
Kl. 20:00
FC Ryparken Bk. Olympia 1921 Kunst, Ryparken
1 - 2
979662
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Copenfalster FF Dankurd IF Lersøparken
7 - 0
979661
on
19-08 2020
Kl. 20:00
Pan Fodbold Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
979663
22-08 2020
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 Dankurd IF Sundby Idrætspark
4 - 1
979713
23-08 2020
Kl. 10:00
FC Silenus Olympiakos København Kunst, Ryparken
0 - 4
979665
23-08 2020
Kl. 12:00
NFC Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
979716
23-08 2020
Kl. 14:00
JIF Hakoah Copenfalster FF Kunst, Ryparken
1 - 1
979664
ti
25-08 2020
Kl. 19:30
Egedal Boldklub FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
9 - 0
979719 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Real l' Hôpital JIF Hakoah Kløvermarken
1 - 2
979717 to
27-08 2020
Kl. 19:30
FC Ryparken NFC Kunst, Ryparken
1 - 6
979718
29-08 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF Egedal Boldklub Valby IP, tribunen
3 - 11
979723
29-08 2020
Kl. 14:00
Copenfalster FF Bk. Olympia 1921 Lersøparken
1 - 3
979720
30-08 2020
Kl. 14:00
FC ESPM Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 2
979724
to
03-09 2020
Kl. 18:00
Egedal Boldklub Bk. Olympia 1921 Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 1
979730 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Real l' Hôpital Copenfalster FF Kløvermarken
3 - 0
979728
05-09 2020
Kl. 12:00
Bk. Sommersol Olympiakos København Kunst, Ryparken
0 - 3
979729
06-09 2020
Kl. 12:00
JIF Hakoah FC ESPM Kunst, Ryparken
3 - 3
979725
06-09 2020
Kl. 12:00
NFC Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
979726 ti
08-09 2020
Kl. 19:30
FC Silenus FC Ryparken Kunst, Ryparken
1 - 3
979733
12-09 2020
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 NFC Sundby Idrætspark
1 - 1
979732
12-09 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF FC Silenus Valby IP, tribunen
3 - 4
979734
13-09 2020
Kl. 10:00
FC ESPM Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
979735
13-09 2020
Kl. 14:00
Olympiakos København JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
981034
ti
15-09 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Pan Fodbold Kunst, Ryparken
1 - 0
979737
on
16-09 2020
Kl. 17:30
Copenfalster FF Egedal Boldklub Lersøparken
4 - 3
981035 to
17-09 2020
Kl. 17:45
Real l' Hôpital Olympiakos København Kløvermarken
0 - 3
981033 to
17-09 2020
Kl. 19:30
Bk. Sommersol FC Ryparken Kunst, Ryparken
2 - 2
979715
20-09 2020
Kl. 10:00
Bk. Sommersol Real l' Hôpital Kunst, Ryparken
0 - 7
981036
20-09 2020
Kl. 10:00
FC ESPM Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
979738
20-09 2020
Kl. 12:00
NFC Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
981003
20-09 2020
Kl. 12:00
FC Silenus Bk. Olympia 1921 Kunst, Ryparken
1 - 0
983290 ti
22-09 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Dankurd IF Kunst, Ryparken
3 - 1
981041 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Olympiakos København FC ESPM Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

981042
fr
25-09 2020
Kl. 20:00
Pan Fodbold Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
981040
26-09 2020
Kl. 12:00
Egedal Boldklub FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
981038
26-09 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF Bk. Sommersol Sundby I P. Opvisn.
2 - 2
983291
to
01-10 2020
Kl. 20:15
Real l' Hôpital FC Ryparken Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 0
983299 fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Olympiakos København Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
983288
03-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Sommersol Bk. Olympia 1921 Kunst, Ryparken
1 - 2
983163
04-10 2020
Kl. 12:00
FC Silenus NFC Kunst, Ryparken
1 - 7
983297
04-10 2020
Kl. 12:00
FC ESPM Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
983308
ti
06-10 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Bk. Olympia 1921 Kunst, Ryparken
0 - 3
983300 to
08-10 2020
Kl. 19:30
FC Ryparken FC ESPM Kunst, Ryparken
1 - 3
983311 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
Pan Fodbold Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
983307
10-10 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF Real l' Hôpital Valby IP, tribunen
2 - 6
983330
10-10 2020
Kl. 14:00
Copenfalster FF FC Silenus Lersøparken
UHT

Udehold taberdømt

983309
11-10 2020
Kl. 12:00
Egedal Boldklub Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 0
983334
on
14-10 2020
Kl. 20:00
Real l' Hôpital Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
983339 fr
16-10 2020
Kl. 20:00
Olympiakos København FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
983340
fr
16-10 2020
Kl. 20:00
Pan Fodbold Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 0
983332
17-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Sommersol NFC Kunst, Ryparken
0 - 7
983333
18-10 2020
Kl. 12:00
JIF Hakoah Egedal Boldklub Kunst, Ryparken
4 - 1
983335
18-10 2020
Kl. 12:00
FC ESPM Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
14 - 2
983341
to
22-10 2020
Kl. 19:30
FC Ryparken Pan Fodbold Kunst, Ryparken
3 - 2
983343
24-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 FC ESPM Sundby Idrætspark
3 - 3
983342
24-10 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF Olympiakos København Valby IP, tribunen
2 - 3
983345
25-10 2020
Kl. 10:00
NFC JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
983344
25-10 2020
Kl. 14:00
Egedal Boldklub Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 0
983346
25-10 2020
Kl. 14:00
FC Silenus Bk. Sommersol Kunst, Ryparken
2 - 1
984477
27-03 2021
Kl. 16:00
Copenfalster FF Bk. Sommersol Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

991932 to
01-04 2021
Kl. 12:00
Bk. Sommersol JIF Hakoah Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

991935 ma
05-04 2021
Kl. 10:00
Real l' Hôpital Bk. Sommersol Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

979722
ma
05-04 2021
Kl. 12:00
Pan Fodbold FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
981037 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
FC Ryparken JIF Hakoah Kunst, Ryparken
1 - 3
981099 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF NFC Kunst, Ryparken
0 - 3
983361
10-04 2021
Kl. 12:00
Real l' Hôpital NFC Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
983363
10-04 2021
Kl. 14:00
Olympiakos København Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 0
983364
10-04 2021
Kl. 16:00
Pan Fodbold Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
983362
11-04 2021
Kl. 10:00
FC ESPM Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
983360
11-04 2021
Kl. 12:00
JIF Hakoah FC Silenus Kunst, Ryparken
983365 ti
13-04 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Copenfalster FF Kunst, Ryparken
991945
17-04 2021
Kl. 12:00
Bk. Sommersol FC ESPM Kunst, Ryparken
0 - 3
991940
17-04 2021
Kl. 16:00
Bk. Olympia 1921 Copenfalster FF Sundby Idrætspark
991943
17-04 2021
Kl. 16:00
FC Silenus Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
991941
18-04 2021
Kl. 10:00
Egedal Boldklub Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
991946
18-04 2021
Kl. 10:00
JIF Hakoah Real l' Hôpital Kunst, Ryparken
991942
18-04 2021
Kl. 16:00
NFC FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
991950 on
21-04 2021
Kl. 20:30
FC ESPM JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
991947 to
22-04 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken FC Silenus Kunst, Ryparken
991949
24-04 2021
Kl. 14:00
Bk. Olympia 1921 Egedal Boldklub Sundby Idrætspark
991948
24-04 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF NFC Valby IP, tribunen
991953
24-04 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF Real l' Hôpital Lersøparken
991951
24-04 2021
Kl. 14:00
Olympiakos København Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

991960 ti
27-04 2021
Kl. 20:00
Real l' Hôpital FC ESPM Kunst, Valby IP, tribunen
992283 to
29-04 2021
Kl. 19:30
JIF Hakoah FC Ryparken Kunst, Ryparken
991958
01-05 2021
Kl. 12:00
Bk. Sommersol Pan Fodbold Kunst, Ryparken
0 - 3
991954
01-05 2021
Kl. 16:00
Egedal Boldklub Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
991956
02-05 2021
Kl. 10:00
FC Silenus Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
991955
02-05 2021
Kl. 12:00
NFC Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
991959
02-05 2021
Kl. 12:00
JIF Hakoah Olympiakos København Kunst, Ryparken
991961
08-05 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Bk. Sommersol Kunst, Ryparken
3 - 0
992274
08-05 2021
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 FC Silenus Sundby Idrætspark
992278
08-05 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF FC ESPM Lersøparken
992276
08-05 2021
Kl. 16:00
Olympiakos København Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
992277
09-05 2021
Kl. 10:00
Pan Fodbold JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
992275
09-05 2021
Kl. 14:00
Egedal Boldklub NFC Kunst, Valby IP, tribunen
991937 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Olympiakos København FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
991939 on
12-05 2021
Kl. 20:00
Copenfalster FF JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
992671 to
13-05 2021
Kl. 20:00
Real l' Hôpital Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
992282
15-05 2021
Kl. 10:00
Bk. Sommersol Dankurd IF Kunst, Ryparken
0 - 3
992280
15-05 2021
Kl. 12:00
FC Silenus Egedal Boldklub Valby IP, tribunen
991934
15-05 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF Bk. Olympia 1921 Valby IP, tribunen
992279
15-05 2021
Kl. 16:00
NFC Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
992672
16-05 2021
Kl. 10:00
FC ESPM Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
992678 fr
21-05 2021
Kl. 20:00
Pan Fodbold FC ESPM Kunst, Valby IP, tribunen
992673
22-05 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Real l' Hôpital Kunst, Ryparken
992675
22-05 2021
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Sommersol Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

992679
22-05 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF Olympiakos København Lersøparken
992677
23-05 2021
Kl. 12:00
NFC FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
992674
23-05 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF JIF Hakoah Valby IP, tribunen
992686 ma
24-05 2021
Kl. 12:00
Olympiakos København Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
992685 ma
24-05 2021
Kl. 14:00
FC ESPM FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
992683 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
Bk. Olympia 1921 JIF Hakoah Sundby Idrætspark
992684 ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Real l' Hôpital Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
992680 on
26-05 2021
Kl. 18:00
FC Silenus Copenfalster FF Kløvermarken
991933 to
27-05 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Egedal Boldklub Kunst, Ryparken
992682
29-05 2021
Kl. 14:00
Bk. Sommersol Egedal Boldklub Kunst, Ryparken
0 - 3
992687 to
03-06 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Olympiakos København Kunst, Ryparken
992689
05-06 2021
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 Real l' Hôpital Sundby Idrætspark
992693
05-06 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF Pan Fodbold Lersøparken
992688
05-06 2021
Kl. 14:00
Dankurd IF FC ESPM Valby IP, tribunen
992691
06-06 2021
Kl. 12:00
NFC Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
992690
06-06 2021
Kl. 16:00
Egedal Boldklub JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
992696 on
09-06 2021
Kl. 19:15
Real l' Hôpital Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
991938 on
09-06 2021
Kl. 20:30
Pan Fodbold NFC Kunst, Valby IP, tribunen
992694
12-06 2021
Kl. 10:00
Bk. Sommersol FC Silenus Kunst, Ryparken
0 - 3
992698
12-06 2021
Kl. 14:00
Olympiakos København Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
992699
12-06 2021
Kl. 16:00
Pan Fodbold FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
992697
13-06 2021
Kl. 10:00
FC ESPM Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
992695
13-06 2021
Kl. 14:00
JIF Hakoah NFC Kunst, Ryparken
992702
20-06 2021
Kl. 10:00
Dankurd IF Pan Fodbold Valby IP, tribunen
992703
20-06 2021
Kl. 10:00
Bk. Olympia 1921 Olympiakos København Sundby Idrætspark
992701
20-06 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Copenfalster FF Kunst, Ryparken
992704
20-06 2021
Kl. 12:00
Egedal Boldklub FC ESPM Kunst, Valby IP, tribunen
992705
20-06 2021
Kl. 12:00
NFC Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
992706
20-06 2021
Kl. 14:00
FC Silenus JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
984478 ti
22-06 2021
Kl. 18:00
Dankurd IF Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
984479 ti
22-06 2021
Kl. 18:00
Bk. Olympia 1921 FC Ryparken Sundby Idrætspark
984480 ti
22-06 2021
Kl. 20:00
Egedal Boldklub Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
991930 ti
22-06 2021
Kl. 20:00
FC Silenus FC ESPM Kunst, Valby IP, tribunen
991929 on
23-06 2021
Kl. 20:00
NFC Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
984475
26-06 2021
Kl. 14:00
Olympiakos København Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
984476
26-06 2021
Kl. 14:00
Pan Fodbold Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
984474
26-06 2021
Kl. 14:00
FC ESPM NFC Valby IP, tribunen
984473
26-06 2021
Kl. 14:00
Real l' Hôpital FC Silenus Kunstbane 2, Kløvermarken
984471
26-06 2021
Kl. 14:00
FC Ryparken Dankurd IF Kunst, Ryparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Information om turneringsprogram forår 2021

Oprykning: De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op. 
3. bedste oprykningsberettigede hold rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 3 til Københavnsserien 2021/22.

Nedrykning: 
Antal hold, der rykker ned svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.
Dog rykker nr. 14 altid ned.

Log ind