MENU

Serie 4, P12 20/21 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
979650
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Bk. Olympia 1921 Pan Fodbold Sundby Idrætspark
1 - 0
979651
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Egedal Boldklub Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
979652
fr
14-08 2020
Kl. 18:00
NFC FC ESPM Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 4
979653 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
FC Silenus Real l' Hôpital Kunst, Ryparken
2 - 3
979655
15-08 2020
Kl. 12:00
Bk. Sommersol Copenfalster FF Kunst, Ryparken
0 - 2
979649
15-08 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF FC Ryparken Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

979660 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Olympiakos København NFC Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
979659
ma
17-08 2020
Kl. 20:00
FC ESPM FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
979657 ti
18-08 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Bk. Sommersol Kunst, Ryparken
3 - 0
979656
ti
18-08 2020
Kl. 20:00
FC Ryparken Bk. Olympia 1921 Kunst, Ryparken
1 - 2
979662
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Copenfalster FF Dankurd IF Lersøparken
7 - 0
979661
on
19-08 2020
Kl. 20:00
Pan Fodbold Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
979663
22-08 2020
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 Dankurd IF Sundby Idrætspark
4 - 1
979713
23-08 2020
Kl. 10:00
FC Silenus Olympiakos København Kunst, Ryparken
0 - 4
979665
23-08 2020
Kl. 12:00
NFC Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
979716
23-08 2020
Kl. 14:00
JIF Hakoah Copenfalster FF Kunst, Ryparken
1 - 1
979664
ti
25-08 2020
Kl. 19:30
Egedal Boldklub FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
9 - 0
979719 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Real l' Hôpital JIF Hakoah Kløvermarken
1 - 2
979717 to
27-08 2020
Kl. 19:30
FC Ryparken NFC Kunst, Ryparken
1 - 6
979718
29-08 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF Egedal Boldklub Valby IP, tribunen
3 - 11
979723
29-08 2020
Kl. 14:00
Copenfalster FF Bk. Olympia 1921 Lersøparken
1 - 3
979720
30-08 2020
Kl. 14:00
FC ESPM Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 2
979724
to
03-09 2020
Kl. 18:00
Egedal Boldklub Bk. Olympia 1921 Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 1
979730 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Real l' Hôpital Copenfalster FF Kløvermarken
3 - 0
979728
05-09 2020
Kl. 12:00
Bk. Sommersol Olympiakos København Kunst, Ryparken
0 - 3
979729
06-09 2020
Kl. 12:00
JIF Hakoah FC ESPM Kunst, Ryparken
3 - 3
979725
06-09 2020
Kl. 12:00
NFC Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
979726 ti
08-09 2020
Kl. 19:30
FC Silenus FC Ryparken Kunst, Ryparken
1 - 3
979733
12-09 2020
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 NFC Sundby Idrætspark
1 - 1
979732
12-09 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF FC Silenus Valby IP, tribunen
3 - 4
979734
13-09 2020
Kl. 10:00
FC ESPM Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
979735
13-09 2020
Kl. 14:00
Olympiakos København JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
981034
ti
15-09 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Pan Fodbold Kunst, Ryparken
1 - 0
979737
on
16-09 2020
Kl. 17:30
Copenfalster FF Egedal Boldklub Lersøparken
4 - 3
981035 to
17-09 2020
Kl. 17:45
Real l' Hôpital Olympiakos København Kløvermarken
0 - 3
981033 to
17-09 2020
Kl. 19:30
Bk. Sommersol FC Ryparken Kunst, Ryparken
2 - 2
981036
20-09 2020
Kl. 10:00
FC ESPM Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
979715
20-09 2020
Kl. 10:00
Bk. Sommersol Real l' Hôpital Kunst, Ryparken
0 - 7
979738
20-09 2020
Kl. 12:00
NFC Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
981003
20-09 2020
Kl. 12:00
FC Silenus Bk. Olympia 1921 Kunst, Ryparken
1 - 0
983290 ti
22-09 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Dankurd IF Kunst, Ryparken
3 - 1
981041 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Olympiakos København FC ESPM Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

981042
fr
25-09 2020
Kl. 20:00
Pan Fodbold Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
981040
26-09 2020
Kl. 12:00
Egedal Boldklub FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
981038
26-09 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF Bk. Sommersol Sundby I P. Opvisn.
2 - 2
983291
to
01-10 2020
Kl. 20:15
Real l' Hôpital FC Ryparken Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 0
983299 fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Olympiakos København Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
983288
03-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Sommersol Bk. Olympia 1921 Kunst, Ryparken
1 - 2
983297
04-10 2020
Kl. 12:00
FC ESPM Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
983163
04-10 2020
Kl. 12:00
FC Silenus NFC Kunst, Ryparken
1 - 7
983308
ti
06-10 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Bk. Olympia 1921 Kunst, Ryparken
0 - 3
983300 to
08-10 2020
Kl. 19:30
FC Ryparken FC ESPM Kunst, Ryparken
1 - 3
983311 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
Pan Fodbold Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
983330
10-10 2020
Kl. 14:00
Copenfalster FF FC Silenus Lersøparken
UHT

Udehold taberdømt

983307
10-10 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF Real l' Hôpital Valby IP, tribunen
2 - 6
983309
11-10 2020
Kl. 12:00
Egedal Boldklub Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 0
983334
on
14-10 2020
Kl. 20:00
Real l' Hôpital Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
983339 fr
16-10 2020
Kl. 20:00
Olympiakos København FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
983340
fr
16-10 2020
Kl. 20:00
Pan Fodbold Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 0
983332
17-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Sommersol NFC Kunst, Ryparken
0 - 7
983333
18-10 2020
Kl. 12:00
JIF Hakoah Egedal Boldklub Kunst, Ryparken
4 - 1
983335
18-10 2020
Kl. 12:00
FC ESPM Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
14 - 2
983341
to
22-10 2020
Kl. 19:30
FC Ryparken Pan Fodbold Kunst, Ryparken
3 - 2
983343
24-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Olympia 1921 FC ESPM Sundby Idrætspark
3 - 3
983342
24-10 2020
Kl. 14:00
Dankurd IF Olympiakos København Valby IP, tribunen
983345
25-10 2020
Kl. 10:00
NFC JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
983346
25-10 2020
Kl. 14:00
FC Silenus Bk. Sommersol Kunst, Ryparken
983344
25-10 2020
Kl. 14:00
Egedal Boldklub Real l' Hôpital Kunst, Valby IP, tribunen
983365 ti
27-10 2020
Kl. 19:30
FC Ryparken Copenfalster FF Kunst, Ryparken
979736 on
28-10 2020
Kl. 18:00
Pan Fodbold Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
981037 to
29-10 2020
Kl. 19:30
FC Ryparken JIF Hakoah Kunst, Ryparken
979722
01-11 2020
Kl. 12:00
Pan Fodbold FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
983361 to
05-11 2020
Kl. 20:15
Real l' Hôpital NFC Kunstbane 2, Kløvermarken
983363 fr
06-11 2020
Kl. 20:00
Olympiakos København Bk. Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
983364 fr
06-11 2020
Kl. 20:00
Pan Fodbold Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
981099
07-11 2020
Kl. 12:00
Copenfalster FF NFC Kunst, Mimersparken
983362
08-11 2020
Kl. 12:00
FC ESPM Egedal Boldklub Kunst, Valby IP, tribunen
983360
08-11 2020
Kl. 12:00
JIF Hakoah FC Silenus Kunst, Ryparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind