MENU

Serie 4, P12 20/21 //

Spillested

Sundby Idrætspark

Trøje / Shorts / Strømper

Lyseblå / Blå /

Træner

Stefan Hollænder Tel: 22714676 / Mobil: 22711676

Assistenttræner

Sebastian Slott Borup Tel: 53325037 / Mobil: 53325037

Kampklar assistent

Danni Olsen Tel: / Mobil: 93781932

Cheftræner

Emil Rasmussen Tel: / Mobil: 28897366

Årgangsansvarlig

Jacob Nielsen Tel: 5164 1244 / Mobil: 5164 1244

Spillested

Kunst, Ryparken

Trøje / Shorts / Strømper

Grøn / Grøn / Grøn

Holdleder

Søren Emil Bang Tel: / Mobil: 20774306

Træner

Anders Aabo Tel: / Mobil: 28557239

Spillested

Lersøparken

Trøje / Shorts / Strømper

Sort/Blå / Sort / Sort

Holdleder

Christoffer Paaskesen Tel: 60157353 / Mobil: 60157353

Holdleder

Casper Dalsten Tel: 30267473 / Mobil: 30267473

Træner

Frederik Løf Tel: / Mobil: 60371095

Spillested

Valby IP, tribunen

Trøje / Shorts / Strømper

Grøn / Grøn / Rød

Holdleder

Serhat Aksoy Tel: 81717681 / Mobil:

Holdleder

Hagir Faizallah Tel: 50532166 / Mobil: 50532166

Træner

Henrik Kwaky Appiah Tel: / Mobil:

Spillested

Kunst, Valby IP, tribunen

Trøje / Shorts / Strømper

Rød / Sort / Rød

Cheftræner

Mads Hjæresen Tel: 42243639 / Mobil: 42243639

Spillested

Kunst, Valby IP, tribunen

Trøje / Shorts / Strømper

Sort / Sort / Hvid

Holdleder

Arthur Liade Tel: / Mobil:

Fysioterapeut

Desejado Allen Da Silva Tel: / Mobil: 26330508

Cheftræner

Prince Yoro Tel: 60512159 / Mobil: 60512159

Spillested

Kunst, Ryparken

Trøje / Shorts / Strømper

Hvid / Blå / Blå

Holdleder

Christian Breum Tel: 2011 1816 / Mobil: 2011 1816

Holdleder

Christoffer Pederstrup Tel: 3093 5281 / Mobil: 2892 9669

Træner

Emil Rohde Larsen Tel: 6016 2324 / Mobil: 60162329

Spillested

Kunst, Ryparken

Trøje / Shorts / Strømper

Bordeaux / Blå / Blå

Holdleder

Mads Emil Krogh Petersen Tel: / Mobil: 23674967

Spillested

Kunst, Ryparken

Trøje / Shorts / Strømper

Blå / Blå / Blå

Holdleder

Sebastian Raymond Groth Tel: / Mobil: 27642339

Træner

Uri Krivaa Tel: / Mobil: 26121138

Målmandstræner

Tage Skolnik Tel: / Mobil: 2186 2699

Kampklar assistent

Kenneth Norgun Bendix Risør Tel: / Mobil: 31797620

Spillested

Kunst, Valby IP, tribunen

Trøje / Shorts / Strømper

Mørkeblå / Mørkeblå / Mørkeblå

Holdleder

Jacob Thorsell Tel: / Mobil: 51227353

Holdleder

Rune Hvidberg Tel: / Mobil: 91339081

Spillested

Kunst, Valby IP, tribunen

Trøje / Shorts / Strømper

Hvid/Rød / Rød / Rød

Træner

Alan Barreiro Tel: 91844529 / Mobil: 91844529

Kasserer

Chizzy Igbokwe Tel: / Mobil: 50105241

Formand

Konstantinos Ratsikas Tel: / Mobil: 22514045

Spillested

Kunst, Valby IP, tribunen

Trøje / Shorts / Strømper

Rød / Sort / Sort

Holdleder

Claus Hjelm Tel: 2046 8774 / Mobil: 2046 8774

Holdleder

Bjerne Hansen Tel: / Mobil:

Træner

Lars Thorsager Jensen Tel: 40464727 / Mobil:

Træner

Mikkel Curth Tel: 48252091 / Mobil: 40892091

Spillested

Kløvermarken

Trøje / Shorts / Strømper

Lilla / Hvid / Hvid

Træner

Lucas Johnson Tel: / Mobil: 26214631
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Information om turneringsprogram forår 2021

Oprykning: De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op. 
3. bedste oprykningsberettigede hold rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 3 til Københavnsserien 2021/22.

Nedrykning: 
Antal hold, der rykker ned svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.
Dog rykker nr. 14 altid ned.

Log ind