Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
103734 |
fr14-08 2020
|
18:30 | Tåstrup Idrætspark |
0
-
2
|
14. aug 2020
18:30
Taastrup FC
0
GVI
2
|
||||||||||||||
104353 |
fr14-08 2020
|
19:00 | THUN Arena |
1
-
1
|
14. aug 2020
19:00
Vordingborg IF
1
B 1908
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
104351 |
lø15-08 2020
|
12:00 | Birkerød Stadion |
0
-
3
|
15. aug 2020
12:00
IF Skjold Birkerød
0
Allerød FK
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
104350 |
lø15-08 2020
|
13:00 | Intersport Arena Otterup |
1
-
0
|
15. aug 2020
13:00
Otterup B & IK
1
Roskilde Boldklub
0
|
||||||||||||||
103735 |
lø15-08 2020
|
14:00 | Herlev IF Oasen |
2
-
1
|
15. aug 2020
14:00
Herlev IF
2
LSF
1
|
||||||||||||||
104359 |
fr21-08 2020
|
18:30 | Roskilde Idrætspark |
1
-
1
|
21. aug 2020
18:30
Roskilde Boldklub
1
Taastrup FC
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
104354 |
lø22-08 2020
|
12:00 | Sundby I P. Opvisn. |
2
-
2
|
22. aug 2020
12:00
B 1908
2
Greve
2
|
||||||||||||||
104358 |
lø22-08 2020
|
12:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
1
-
2
|
22. aug 2020
12:00
GVI
1
Vordingborg IF
2
|
||||||||||||||
104355 |
lø22-08 2020
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
3
-
1
|
22. aug 2020
13:00
LSF
3
Otterup B & IK
1
|
||||||||||||||
104356 |
lø22-08 2020
|
13:00 | Allerød Idrætspark |
1
-
1
|
22. aug 2020
13:00
Allerød FK
1
Herlev IF
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
104365 |
fr28-08 2020
|
18:15 | THUN Arena |
0
-
4
|
28. aug 2020
18:15
Vordingborg IF
0
Roskilde Boldklub
4
|
||||||||||||||
104362 |
lø29-08 2020
|
12:30 | Smørum Idrætscenter |
1
-
0
|
29. aug 2020
12:30
LSF
1
Allerød FK
0
|
||||||||||||||
104363 |
lø29-08 2020
|
13:00 | Birkerød Stadion |
2
-
0
|
29. aug 2020
13:00
IF Skjold Birkerød
2
B 1908
0
|
||||||||||||||
104364 |
lø29-08 2020
|
13:00 | Greve Idræts Center |
1
-
3
|
29. aug 2020
13:00
Greve
1
GVI
3
|
||||||||||||||
104361 |
lø29-08 2020
|
13:00 | Intersport Arena Otterup |
1
-
2
|
29. aug 2020
13:00
Otterup B & IK
1
Taastrup FC
2
|
||||||||||||||
104371 |
fr04-09 2020
|
18:30 | Roskilde Idrætspark |
1
-
2
|
04. sep 2020
18:30
Roskilde Boldklub
1
Greve
2
|
||||||||||||||
104366 |
lø05-09 2020
|
12:00 | Sundby I P. Opvisn. |
1
-
2
|
05. sep 2020
12:00
B 1908
1
Herlev IF
2
|
||||||||||||||
104370 |
lø05-09 2020
|
12:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
1
-
1
|
05. sep 2020
12:00
GVI
1
IF Skjold Birkerød
1
|
||||||||||||||
104368 |
lø05-09 2020
|
13:00 | Allerød Idrætspark |
1
-
1
|
05. sep 2020
13:00
Allerød FK
1
Otterup B & IK
1
|
||||||||||||||
104367 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Tåstrup Idrætspark |
UHT
|
05. sep 2020
14:00
Taastrup FC
Vordingborg IF
UHT
|
||||||||||||||
104435 |
lø12-09 2020
|
11:00 | Birkerød Stadion |
2
-
0
|
12. sep 2020
11:00
IF Skjold Birkerød
2
Roskilde Boldklub
0
|
||||||||||||||
104437 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Greve Idræts Center |
1
-
2
|
12. sep 2020
13:00
Greve
1
Taastrup FC
2
|
||||||||||||||
104373 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Intersport Arena Otterup |
2
-
2
|
12. sep 2020
13:00
Otterup B & IK
2
Vordingborg IF
2
|
||||||||||||||
104374 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
1
|
12. sep 2020
13:00
LSF
2
B 1908
1
|
||||||||||||||
104372 |
lø12-09 2020
|
14:00 | Herlev IF Oasen |
1
-
0
|
12. sep 2020
14:00
Herlev IF
1
GVI
0
|
||||||||||||||
104442 |
lø19-09 2020
|
12:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
4
-
1
|
19. sep 2020
12:00
GVI
4
LSF
1
|
||||||||||||||
104439 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Tåstrup Idrætspark |
1
-
0
|
19. sep 2020
14:00
Taastrup FC
1
IF Skjold Birkerød
0
|
||||||||||||||
104441 |
lø19-09 2020
|
14:30 | THUN Arena |
0
-
2
|
19. sep 2020
14:30
Vordingborg IF
0
Greve
2
|
||||||||||||||
104445 |
lø26-09 2020
|
13:00 | Intersport Arena Otterup |
3
-
2
|
26. sep 2020
13:00
Otterup B & IK
3
Greve
2
|
||||||||||||||
104448 |
lø26-09 2020
|
13:00 | Allerød Idrætspark |
1
-
1
|
26. sep 2020
13:00
Allerød FK
1
GVI
1
|
||||||||||||||
104444 |
lø26-09 2020
|
14:00 | Herlev IF Oasen |
1
-
1
|
26. sep 2020
14:00
Herlev IF
1
Taastrup FC
1
|
||||||||||||||
104455 |
fr02-10 2020
|
18:30 | Roskilde Idrætspark |
0
-
2
|
02. okt 2020
18:30
Roskilde Boldklub
0
Allerød FK
2
|
||||||||||||||
104450 |
lø03-10 2020
|
12:00 | Sundby I P. Opvisn. |
4
-
1
|
03. okt 2020
12:00
B 1908
4
Otterup B & IK
1
|
||||||||||||||
104452 |
lø03-10 2020
|
13:00 | Greve Idræts Center |
2
-
0
|
03. okt 2020
13:00
Greve
2
IF Skjold Birkerød
0
|
||||||||||||||
104453 |
lø03-10 2020
|
14:30 | THUN Arena |
0
-
1
|
03. okt 2020
14:30
Vordingborg IF
0
Herlev IF
1
|
||||||||||||||
104456 |
lø10-10 2020
|
12:00 | Sundby I P. Opvisn. |
1
-
1
|
10. okt 2020
12:00
B 1908
1
GVI
1
|
||||||||||||||
104458 |
lø10-10 2020
|
13:00 | Intersport Arena Otterup |
5
-
0
|
10. okt 2020
13:00
Otterup B & IK
5
IF Skjold Birkerød
0
|
||||||||||||||
104459 |
lø10-10 2020
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
3
-
0
|
10. okt 2020
13:00
LSF
3
Vordingborg IF
0
|
||||||||||||||
104460 |
lø10-10 2020
|
13:00 | Allerød Idrætspark |
2
-
0
|
10. okt 2020
13:00
Allerød FK
2
Taastrup FC
0
|
||||||||||||||
104457 |
lø10-10 2020
|
14:00 | Herlev IF Oasen |
0
-
2
|
10. okt 2020
14:00
Herlev IF
0
Greve
2
|
||||||||||||||
104463 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Intersport Arena Otterup |
1
-
1
|
17. okt 2020
13:00
Otterup B & IK
1
GVI
1
|
||||||||||||||
104464 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Birkerød Stadion |
0
-
0
|
17. okt 2020
13:00
IF Skjold Birkerød
0
Herlev IF
0
|
||||||||||||||
104465 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Greve Idræts Center |
5
-
3
|
17. okt 2020
13:00
Greve
5
LSF
3
|
||||||||||||||
104467 |
lø17-10 2020
|
13:30 | Roskilde Idrætspark |
2
-
3
|
17. okt 2020
13:30
Roskilde Boldklub
2
B 1908
3
|
||||||||||||||
104466 |
lø17-10 2020
|
14:30 | THUN Arena |
4
-
4
|
17. okt 2020
14:30
Vordingborg IF
4
Allerød FK
4
|
||||||||||||||
104451 |
ti20-10 2020
|
19:00 | NyBolig Park - Kunstgræs |
0
-
1
|
20. okt 2020
19:00
Taastrup FC
0
LSF
1
|
||||||||||||||
104468 |
lø24-10 2020
|
12:00 | Sundby I P. Opvisn. |
2
-
0
|
24. okt 2020
12:00
B 1908
2
Taastrup FC
0
|
||||||||||||||
104473 |
lø24-10 2020
|
12:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
3
-
2
|
24. okt 2020
12:00
GVI
3
Roskilde Boldklub
2
|
||||||||||||||
104470 |
lø24-10 2020
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
6
-
0
|
24. okt 2020
13:00
LSF
6
IF Skjold Birkerød
0
|
||||||||||||||
104471 |
lø24-10 2020
|
13:00 | Allerød Idrætspark |
3
-
2
|
24. okt 2020
13:00
Allerød FK
3
Greve
2
|
||||||||||||||
104469 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Herlev IF Oasen |
2
-
0
|
24. okt 2020
14:00
Herlev IF
2
Otterup B & IK
0
|
||||||||||||||
104487 |
lø27-03 2021
|
15:00 | NyBolig Park - Kunstgræs |
1
-
1
|
27. mar 2021
15:00
Taastrup FC
1
Otterup B & IK
1
|
||||||||||||||
104480 |
to01-04 2021
|
12:00 | NyBolig Park - Kunstgræs |
0
-
0
|
01. apr 2021
12:00
Taastrup FC
0
Roskilde Boldklub
0
|
||||||||||||||
104485 |
to01-04 2021
|
12:00 | Vordingborg Kunst "Panteren" |
0
-
2
|
01. apr 2021
12:00
Vordingborg IF
0
GVI
2
|
||||||||||||||
104481 |
to01-04 2021
|
13:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
1
-
0
|
01. apr 2021
13:00
Herlev IF
1
Allerød FK
0
|
||||||||||||||
104482 |
to01-04 2021
|
13:00 | Intersport Arena - Kunstgræs |
0
-
2
|
01. apr 2021
13:00
Otterup B & IK
0
LSF
2
|
||||||||||||||
104484 |
to01-04 2021
|
14:00 | Greve Idræts Center Kunstgræs |
2
-
0
|
01. apr 2021
14:00
Greve
2
B 1908
0
|
||||||||||||||
106413 |
ma05-04 2021
|
12:00 | NyBolig Park - Kunstgræs |
0
-
4
|
05. apr 2021
12:00
Taastrup FC
0
Herlev IF
4
|
||||||||||||||
106415 |
ma05-04 2021
|
12:00 | Vordingborg Kunst "Panteren" |
3
-
3
|
05. apr 2021
12:00
Vordingborg IF
3
IF Skjold Birkerød
3
|
||||||||||||||
106416 |
ma05-04 2021
|
12:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
0
-
2
|
05. apr 2021
12:00
GVI
0
Allerød FK
2
|
||||||||||||||
106414 |
ma05-04 2021
|
13:00 | Greve Idræts Center |
2
-
1
|
05. apr 2021
13:00
Greve
2
Otterup B & IK
1
|
||||||||||||||
106417 |
ma05-04 2021
|
15:30 | Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane |
8
-
0
|
05. apr 2021
15:30
LSF
8
Roskilde Boldklub
0
|
||||||||||||||
106420 |
lø10-04 2021
|
12:30 | Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane |
4
-
0
|
10. apr 2021
12:30
LSF
4
Taastrup FC
0
|
||||||||||||||
106421 |
lø10-04 2021
|
13:00 | Birkerød Stadion |
3
-
1
|
10. apr 2021
13:00
IF Skjold Birkerød
3
Greve
1
|
||||||||||||||
106422 |
lø10-04 2021
|
13:00 | Allerød Idrætspark |
2
-
0
|
10. apr 2021
13:00
Allerød FK
2
Roskilde Boldklub
0
|
||||||||||||||
106419 |
lø10-04 2021
|
13:00 | Intersport Arena Otterup |
1
-
2
|
10. apr 2021
13:00
Otterup B & IK
1
B 1908
2
|
||||||||||||||
106418 |
lø10-04 2021
|
14:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
1
-
0
|
10. apr 2021
14:00
Herlev IF
1
Vordingborg IF
0
|
||||||||||||||
104446 |
ti13-04 2021
|
18:30 | Roskilde Idrætspark |
1
-
2
|
13. apr 2021
18:30
Roskilde Boldklub
1
LSF
2
|
||||||||||||||
106427 |
fr16-04 2021
|
18:15 | THUN Arena |
2
-
1
|
16. apr 2021
18:15
Vordingborg IF
2
LSF
1
|
||||||||||||||
106424 |
lø17-04 2021
|
12:00 | NyBolig Park - Kunstgræs |
1
-
3
|
17. apr 2021
12:00
Taastrup FC
1
Allerød FK
3
|
||||||||||||||
106446 |
lø17-04 2021
|
12:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
0
-
0
|
17. apr 2021
12:00
GVI
0
B 1908
0
|
||||||||||||||
106425 |
lø17-04 2021
|
13:00 | Birkerød Stadion |
2
-
1
|
17. apr 2021
13:00
IF Skjold Birkerød
2
Otterup B & IK
1
|
||||||||||||||
106426 |
lø17-04 2021
|
13:00 | Greve Idræts Center Kunstgræs |
0
-
3
|
17. apr 2021
13:00
Greve
0
Herlev IF
3
|
||||||||||||||
104486 |
on21-04 2021
|
18:30 | Sundby I P. Opvisn. |
6
-
0
|
21. apr 2021
18:30
B 1908
6
IF Skjold Birkerød
0
|
||||||||||||||
104488 |
on21-04 2021
|
18:30 | Allerød Idrætspark |
2
-
1
|
21. apr 2021
18:30
Allerød FK
2
LSF
1
|
||||||||||||||
104490 |
on21-04 2021
|
18:30 | Kunst, GVI. Nymosen |
2
-
2
|
21. apr 2021
18:30
GVI
2
Greve
2
|
||||||||||||||
104491 |
on21-04 2021
|
18:30 | Roskilde Idrætspark |
0
-
3
|
21. apr 2021
18:30
Roskilde Boldklub
0
Vordingborg IF
3
|
||||||||||||||
106448 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Sundby I P. Opvisn. |
2
-
1
|
24. apr 2021
12:00
B 1908
2
Roskilde Boldklub
1
|
||||||||||||||
106453 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
3
-
1
|
24. apr 2021
12:00
GVI
3
Otterup B & IK
1
|
||||||||||||||
106450 |
lø24-04 2021
|
13:00 | Smørum Idrætscenter |
2
-
0
|
24. apr 2021
13:00
LSF
2
Greve
0
|
||||||||||||||
106451 |
lø24-04 2021
|
13:00 | Allerød Idrætspark |
2
-
0
|
24. apr 2021
13:00
Allerød FK
2
Vordingborg IF
0
|
||||||||||||||
106449 |
lø24-04 2021
|
14:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
3
-
1
|
24. apr 2021
14:00
Herlev IF
3
IF Skjold Birkerød
1
|
||||||||||||||
104438 |
on28-04 2021
|
18:30 | Sundby I P. Opvisn. |
2
-
1
|
28. apr 2021
18:30
B 1908
2
Allerød FK
1
|
||||||||||||||
104443 |
on28-04 2021
|
18:30 | Roskilde Idrætspark |
2
-
3
|
28. apr 2021
18:30
Roskilde Boldklub
2
Herlev IF
3
|
||||||||||||||
104447 |
on28-04 2021
|
18:30 | Birkerød Stadion |
2
-
2
|
28. apr 2021
18:30
IF Skjold Birkerød
2
Vordingborg IF
2
|
||||||||||||||
106459 |
fr30-04 2021
|
13:00 | Roskilde Idrætspark |
0
-
1
|
30. apr 2021
13:00
Roskilde Boldklub
0
GVI
1
|
||||||||||||||
106454 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Tåstrup Idrætspark |
2
-
1
|
01. maj 2021
14:00
Taastrup FC
2
B 1908
1
|
||||||||||||||
106455 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Intersport Arena Otterup |
1
-
1
|
01. maj 2021
14:00
Otterup B & IK
1
Herlev IF
1
|
||||||||||||||
106456 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Birkerød Stadion |
3
-
2
|
01. maj 2021
14:00
IF Skjold Birkerød
3
LSF
2
|
||||||||||||||
106457 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Greve Idræts Center |
3
-
1
|
01. maj 2021
14:00
Greve
3
Allerød FK
1
|
||||||||||||||
104492 |
on05-05 2021
|
19:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
0
-
1
|
05. maj 2021
19:00
Herlev IF
0
B 1908
1
|
||||||||||||||
104493 |
on05-05 2021
|
19:00 | Intersport Arena Otterup |
2
-
2
|
05. maj 2021
19:00
Otterup B & IK
2
Allerød FK
2
|
||||||||||||||
104495 |
on05-05 2021
|
19:00 | Birkerød Stadion |
1
-
4
|
05. maj 2021
19:00
IF Skjold Birkerød
1
GVI
4
|
||||||||||||||
104496 |
on05-05 2021
|
19:00 | Greve Idræts Center |
2
-
0
|
05. maj 2021
19:00
Greve
2
Roskilde Boldklub
0
|
||||||||||||||
104497 |
on05-05 2021
|
19:00 | THUN Arena |
0
-
1
|
05. maj 2021
19:00
Vordingborg IF
0
Taastrup FC
1
|
||||||||||||||
104475 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Smørum Idrætscenter |
0
-
2
|
08. maj 2021
14:00
LSF
0
Herlev IF
2
|
||||||||||||||
104476 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Allerød Idrætspark |
3
-
2
|
08. maj 2021
14:00
Allerød FK
3
IF Skjold Birkerød
2
|
||||||||||||||
104479 |
sø09-05 2021
|
13:00 | Roskilde Idrætspark |
4
-
1
|
09. maj 2021
13:00
Roskilde Boldklub
4
Otterup B & IK
1
|
||||||||||||||
104503 |
on12-05 2021
|
19:00 | Roskilde Idrætspark |
0
-
3
|
12. maj 2021
19:00
Roskilde Boldklub
0
IF Skjold Birkerød
3
|
||||||||||||||
104498 |
to13-05 2021
|
12:00 | Sundby I P. Opvisn. |
1
-
3
|
13. maj 2021
12:00
B 1908
1
LSF
3
|
||||||||||||||
104499 |
to13-05 2021
|
12:00 | Tåstrup Idrætspark |
0
-
2
|
13. maj 2021
12:00
Taastrup FC
0
Greve
2
|
||||||||||||||
104501 |
to13-05 2021
|
12:00 | THUN Arena |
1
-
7
|
13. maj 2021
12:00
Vordingborg IF
1
Otterup B & IK
7
|
||||||||||||||
104502 |
to13-05 2021
|
12:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
3
-
1
|
13. maj 2021
12:00
GVI
3
Herlev IF
1
|
||||||||||||||
104474 |
sø16-05 2021
|
12:00 | Sundby I P. Opvisn. |
2
-
1
|
16. maj 2021
12:00
B 1908
2
Vordingborg IF
1
|
||||||||||||||
104478 |
sø16-05 2021
|
14:00 | Kunst, GVI. Nymosen |
3
-
2
|
16. maj 2021
14:00
GVI
3
Taastrup FC
2
|
||||||||||||||
104504 |
on19-05 2021
|
19:00 | Herlev IF Stadion (Kunst) |
3
-
0
|
19. maj 2021
19:00
Herlev IF
3
Roskilde Boldklub
0
|
||||||||||||||
104506 |
on19-05 2021
|
19:00 | Smørum Idrætscenter |
1
-
1
|
19. maj 2021
19:00
LSF
1
GVI
1
|
||||||||||||||
104507 |
on19-05 2021
|
19:00 | Birkerød Stadion |
4
-
5
|
19. maj 2021
19:00
IF Skjold Birkerød
4
Taastrup FC
5
|
||||||||||||||
104508 |
on19-05 2021
|
19:00 | Allerød Idrætspark |
0
-
3
|
19. maj 2021
19:00
Allerød FK
0
B 1908
3
|
||||||||||||||
104509 |
on19-05 2021
|
19:00 | Greve Idræts Center |
0
-
4
|
19. maj 2021
19:00
Greve
0
Vordingborg IF
4
|