MENU

U7 Drenge (13) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 5 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 1 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
810882 Kl. 14:00 Kastrup BK 1 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
810883 Kl. 14:00 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1
810884 Kl. 14:00 FA 2000 4 Hvidovre IF 3
810885 Kl. 14:00 BK Vestia 4 KB 8
810886 Kl. 14:20 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
BK Vestia 4 Bane 1
810887 Kl. 14:20 Sundby BK 1 FA 2000 4
810888 Kl. 14:20 Hvidovre IF 3 Skovshoved IF 1
810889 Kl. 14:20 KB 8 Kastrup BK 1
810890 Kl. 14:40 Kastrup BK 1 Sundby BK 1
810891 Kl. 14:40 Skovshoved IF 1 KB 8
810892 Kl. 14:40 FA 2000 4 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
810893 Kl. 14:40 BK Vestia 4 Hvidovre IF 3
810894 Kl. 15:00 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Skovshoved IF 1 Bane 1
810895 Kl. 15:00 Sundby BK 1 BK Vestia 4
810896 Kl. 15:00 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 1
810897 Kl. 15:00 KB 8 FA 2000 4
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
810898 Kl. 14:00 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
810899 Kl. 14:00 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Sundby BK 1 Bane 1
810900 Kl. 14:00 FA 2000 4 BK Vestia 4 Bane 1
810901 Kl. 14:00 Hvidovre IF 3 KB 8 Bane 1
810902 Kl. 14:20 Skovshoved IF 1 FA 2000 4 Bane 1
810903 Kl. 14:20 Sundby BK 1 Hvidovre IF 3 Bane 1
810904 Kl. 14:20 BK Vestia 4 Kastrup BK 1 Bane 1
810905 Kl. 14:20 KB 8 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
810906 Kl. 14:40 Sundby BK 1 KB 8 Bane 1
810907 Kl. 14:40 FA 2000 4 Kastrup BK 1 Bane 1
810908 Kl. 14:40 Hvidovre IF 3 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
810909 Kl. 14:40 BK Vestia 4 Skovshoved IF 1 Bane 1
810910 Kl. 15:00 Kastrup BK 1 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
810911 Kl. 15:00 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1 Bane 1
810912 Kl. 15:00 FA 2000 4 Hvidovre IF 3 Bane 1
810913 Kl. 15:00 BK Vestia 4 KB 8 Bane 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
810914 Kl. 14:00 BK Skjold 5 BK Vestia 4
810915 Kl. 14:00 Sundby BK 1 FA 2000 4
810916 Kl. 14:00 Hvidovre IF 3 Skovshoved IF 1
810917 Kl. 14:00 KB 8 Kastrup BK 1
810918 Kl. 14:20 Kastrup BK 1 Sundby BK 1
810919 Kl. 14:20 Skovshoved IF 1 KB 8
810920 Kl. 14:20 FA 2000 4 BK Skjold 5
810921 Kl. 14:20 BK Vestia 4 Hvidovre IF 3
810922 Kl. 14:40 BK Skjold 5 Skovshoved IF 1
810923 Kl. 14:40 Sundby BK 1 BK Vestia 4
810924 Kl. 14:40 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 1
810925 Kl. 14:40 KB 8 FA 2000 4
810926 Kl. 15:00 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
810927 Kl. 15:00 BK Skjold 5 Sundby BK 1 Bane 1
810928 Kl. 15:00 FA 2000 4 BK Vestia 4
810929 Kl. 15:00 Hvidovre IF 3 KB 8 Bane 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
810930 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 FA 2000 4
810931 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Hvidovre IF 3
810932 Kl. 10:00 BK Vestia 4 Kastrup BK 1
810933 Kl. 10:00 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
BK Skjold 5 Bane 1
810934 Kl. 10:20 Sundby BK 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
810935 Kl. 10:20 FA 2000 4 Kastrup BK 1
810936 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 BK Skjold 5
810937 Kl. 10:20 BK Vestia 4 Skovshoved IF 1
810938 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 BK Skjold 5
810939 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1
810940 Kl. 10:40 FA 2000 4 Hvidovre IF 3
810941 Kl. 10:40 BK Vestia 4 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
810942 Kl. 11:00 BK Skjold 5 BK Vestia 4
810943 Kl. 11:00 Sundby BK 1 FA 2000 4
810944 Kl. 11:00 Hvidovre IF 3 Skovshoved IF 1
810945 Kl. 11:00 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
810946 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 Sundby BK 1
810947 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
810948 Kl. 10:00 FA 2000 4 BK Skjold 5
811110 Kl. 10:00 BK Vestia 4 Hvidovre IF 3
811111 Kl. 10:20 BK Skjold 5 Skovshoved IF 1
811112 Kl. 10:20 Sundby BK 1 BK Vestia 4
811113 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 1
811114 Kl. 10:20 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
FA 2000 4 Bane 1
811115 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1
811116 Kl. 10:40 BK Skjold 5 Sundby BK 1
811117 Kl. 10:40 FA 2000 4 BK Vestia 4
811118 Kl. 10:40 Hvidovre IF 3 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
811119 Kl. 11:00 Skovshoved IF 1 FA 2000 4
811120 Kl. 11:00 Sundby BK 1 Hvidovre IF 3
811121 Kl. 11:00 BK Vestia 4 Kastrup BK 1
811122 Kl. 11:00 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
BK Skjold 5 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind