MENU

U12 Drenge (08) 8v8 3 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
791066 ma
19-08 2019
Kl. 18:00
BK Stefan 1 FB 2 Rådvadsvej
791067
24-08 2019
Kl. 12:30
BK Skjold 2 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Fælledparken
791065
24-08 2019
Kl. 13:00
Nørrebro United 3 Oversidder Kunst, Mimersparken
791069
25-08 2019
Kl. 11:15
BK Union 2 FA 2000 3 Kunst, Grøndal Centret
791068
25-08 2019
Kl. 13:00
Oversidder KB 6
791070
31-08 2019
Kl. 10:00
KB 6 BK Union 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
791072
31-08 2019
Kl. 10:00
FB 2 Nørrebro United 3 Kunst, Jens Jessens Vej
791073
31-08 2019
Kl. 12:45
B 1903 3 BK Stefan 1
!
NB: BK Stefan 1 er taberdømt
B1903
791071
01-09 2019
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
791074
01-09 2019
Kl. 10:30
FA 2000 3 BK Skjold 2 Kunst, Jens Jessens Vej
791079 on
04-09 2019
Kl. 16:45
BK Union 2 BK Skjold 2 Kunst, Grøndal Centret
791077 to
05-09 2019
Kl. 17:00
BK Stefan 1 FA 2000 3 Rådvadsvej
791075 fr
06-09 2019
Kl. 17:15
KB 6 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
791076
07-09 2019
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 B 1903 3 Kunst, Mimersparken
791078
07-09 2019
Kl. 15:00
Oversidder FB 2
791081
14-09 2019
Kl. 10:00
FB 2 KB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
791083
14-09 2019
Kl. 15:00
B 1903 3 Oversidder B1903
791080
14-09 2019
Kl. 16:00
Oversidder BK Union 2
791082
15-09 2019
Kl. 12:30
BK Skjold 2 BK Stefan 1 Fælledparken
791084
15-09 2019
Kl. 15:15
FA 2000 3 Nørrebro United 3 Kunst, Jens Jessens Vej
791085
21-09 2019
Kl. 10:00
KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
B 1903 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
791089
21-09 2019
Kl. 10:45
BK Union 2 BK Stefan 1 Kunst, Genforeningspladsen
791086
21-09 2019
Kl. 13:45
Nørrebro United 3 BK Skjold 2 Kunst, Mimersparken
791087
21-09 2019
Kl. 16:45
Oversidder FB 2
791088
22-09 2019
Kl. 12:00
Oversidder FA 2000 3
791090
28-09 2019
Kl. 10:00
BK Stefan 1 Nørrebro United 3 Rådvadsvej
791093
28-09 2019
Kl. 11:30
B 1903 3 Oversidder B1903
791091
29-09 2019
Kl. 10:00
FB 2 BK Union 2 Kunst, Jens Jessens Vej
791094
29-09 2019
Kl. 10:00
FA 2000 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Kunst, Jens Jessens Vej
791092
29-09 2019
Kl. 12:30
BK Skjold 2 Oversidder Fælledparken
791095
05-10 2019
Kl. 10:00
KB 6 BK Skjold 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
791097
05-10 2019
Kl. 10:00
FB 2 B 1903 3 Kunst, Jens Jessens Vej
791099
05-10 2019
Kl. 10:00
BK Union 2 Nørrebro United 3 Kunst, Genforeningspladsen
791098
05-10 2019
Kl. 13:30
Oversidder BK Stefan 1
791096
05-10 2019
Kl. 14:30
Oversidder FA 2000 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind