MENU

M+ 40 M 7M Forår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
180834 ti
02-04 2019
Kl. 20:30
B 93 KB Kunst, B93
0
-
0
180850 on
03-04 2019
Kl. 19:40
Husum Bk KFUM 2 Husumparken
2
-
7
180833 to
04-04 2019
Kl. 19:45
Skovshoved IF KFUM Skovshoved I P
2
-
6
180849 to
04-04 2019
Kl. 20:35
Vanløse Rødovre Vanløse Idrætspark
5
-
7
180851
06-04 2019
Kl. 10:00
Vestia Fr.holm Sydhavnen Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
6
180848
07-04 2019
Kl. 10:00
Prespa Bispebjerg Bk. Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
180856 ma
08-04 2019
Kl. 18:00
KFUM Vestia Emdrupparken
4
-
2
180854 ma
08-04 2019
Kl. 20:00
Rødovre B 93 Rødovre Stadion Kunst
3
-
4
180855 ti
09-04 2019
Kl. 18:00
KFUM 2 Vanløse Emdrupparken
9
-
3
180853 on
10-04 2019
Kl. 20:45
KB Prespa Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
3
180857 on
10-04 2019
Kl. 21:00
Bispebjerg Bk. Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
2
-
6
180852 to
11-04 2019
Kl. 21:00
Fr.holm Sydhavnen Husum Bk Valby Idrætspark
8
-
3
180859 ti
23-04 2019
Kl. 19:30
Prespa Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
5
-
2
180862 to
25-04 2019
Kl. 19:40
Husum Bk KFUM Husumparken
3
-
10
180861 to
25-04 2019
Kl. 20:35
Vanløse Fr.holm Sydhavnen Vanløse Idrætspark
5
-
3
180860 fr
26-04 2019
Kl. 18:30
KB Rødovre Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
0
180858
27-04 2019
Kl. 15:00
B 93 KFUM 2 Kunst, B93
5
-
8
180863
27-04 2019
Kl. 15:00
Vestia Bispebjerg Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
180869 ti
30-04 2019
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Husum Bk Lersøparken
4
-
1
180866 ti
30-04 2019
Kl. 19:00
Rødovre Prespa Rødovre Stadion
6
-
2
180867 to
02-05 2019
Kl. 18:30
KFUM 2 KB Emdrupparken
6
-
0
180864 to
02-05 2019
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen B 93 Valby Idrætspark
1
-
4
180868
04-05 2019
Kl. 10:15
KFUM Vanløse Emdrupparken
6
-
1
180865
05-05 2019
Kl. 13:00
Skovshoved IF Vestia Skovshoved I P
2
-
6
181033 ma
06-05 2019
Kl. 18:30
Rødovre KFUM 2 Rødovre Stadion
6
-
6
181031 ma
06-05 2019
Kl. 20:45
KB Fr.holm Sydhavnen Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
4
181034 ti
07-05 2019
Kl. 19:40
Husum Bk Skovshoved IF Husumparken
9
-
7
180870 to
09-05 2019
Kl. 19:15
B 93 KFUM Kunst, B93
2
-
0
181032 to
09-05 2019
Kl. 20:35
Vanløse Bispebjerg Bk. Vanløse Idrætspark
3
-
6
180871
12-05 2019
Kl. 15:15
Prespa Vestia Ryparken Idrætsanlæg
6
-
5
181035 ma
13-05 2019
Kl. 20:45
Fr.holm Sydhavnen Rødovre Valby Idrætspark
2
-
4
181040 ti
14-05 2019
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. B 93 Lersøparken
2
-
5
181037 to
16-05 2019
Kl. 18:30
KFUM 2 Prespa Emdrupparken
7
-
8
181036 to
16-05 2019
Kl. 19:45
Skovshoved IF Vanløse Skovshoved I P
4
-
1
181039
18-05 2019
Kl. 10:15
KFUM KB Emdrupparken
10
-
7
181038
19-05 2019
Kl. 13:00
Vestia Husum Bk Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
3
181051 ma
20-05 2019
Kl. 18:30
KFUM 2 Fr.holm Sydhavnen Emdrupparken
9
-
4
181050 ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Rødovre KFUM Rødovre Stadion
2
-
6
181043 on
22-05 2019
Kl. 20:45
KB Bispebjerg Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
2
181041 to
23-05 2019
Kl. 19:45
Skovshoved IF B 93 Skovshoved I P
5
-
0
181049 to
23-05 2019
Kl. 20:35
Vanløse Vestia Vanløse Idrætspark
2
-
4
181042
26-05 2019
Kl. 15:00
Prespa Husum Bk Ryparken Idrætsanlæg
5
-
0
181057 ti
28-05 2019
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Rødovre Lersøparken
1
-
1
181054 ti
28-05 2019
Kl. 19:40
Husum Bk Vanløse Husumparken
8
-
7
181056 on
29-05 2019
Kl. 18:30
KFUM KFUM 2 Emdrupparken
1
-
4
181053 on
29-05 2019
Kl. 19:45
Skovshoved IF KB Skovshoved I P
5
-
2
181055 on
29-05 2019
Kl. 20:30
Vestia B 93 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
181052 on
29-05 2019
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Prespa Valby Idrætspark
9
-
7
181063 ma
03-06 2019
Kl. 18:30
KFUM 2 Bispebjerg Bk. Emdrupparken
7
-
1
181058 ma
03-06 2019
Kl. 19:30
Fr.holm Sydhavnen KFUM Valby Idrætspark
3
-
5
181061 ma
03-06 2019
Kl. 20:45
KB Vestia Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
181059 ti
04-06 2019
Kl. 20:30
B 93 Husum Bk Kunst, B93
4
-
1
181060
08-06 2019
Kl. 15:00
Prespa Vanløse Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
181069 ti
11-06 2019
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Fr.holm Sydhavnen Lersøparken
3
-
4
181066
15-06 2019
Kl. 10:00
Vanløse B 93 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
181067
15-06 2019
Kl. 10:00
Husum Bk KB Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
9
181068
15-06 2019
Kl. 10:00
Vestia Rødovre Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
181064
15-06 2019
Kl. 11:15
Skovshoved IF KFUM 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
12
181065
15-06 2019
Kl. 11:15
Prespa KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
9
-
5
181074 ma
17-06 2019
Kl. 18:30
KFUM 2 Vestia Emdrupparken
4
-
4
181073 ma
17-06 2019
Kl. 19:00
Rødovre Husum Bk Rødovre Stadion
12
-
2
181072 on
19-06 2019
Kl. 20:45
KB Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
9
181070 to
20-06 2019
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Skovshoved IF Valby Idrætspark
6
-
2
181071 to
20-06 2019
Kl. 20:30
B 93 Prespa Kunst, B93
6
-
5
181075
22-06 2019
Kl. 10:15
KFUM Bispebjerg Bk. Emdrupparken
2
-
2
181062
23-06 2019
Kl. 13:00
Rødovre Skovshoved IF Rødovre Stadion
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: 
Ingen

Nedrykning: 
Nr. 10, 11 og 12 rykker ned

Log ind