GVI

VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
339803
12-11 2023
10:00
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 B2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
10:00
GVI
Lyngby Boldklub 1921
339805
12-11 2023
10:25
LSF
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 B2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
10:25
LSF
GVI
339807
12-11 2023
10:50
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 B2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
10:50
Dragør BK
GVI
339820
26-11 2023
09:00
GVI
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Ballerup-Skovlunde Fodbold
26. nov 2023
09:00
GVI
Lyngby Boldklub 1921
339823
26-11 2023
09:25
GVI
BSF
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Ballerup-Skovlunde Fodbold
26. nov 2023
09:25
GVI
BSF
339825
26-11 2023
09:50
GVI
Oversidder
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Ballerup-Skovlunde Fodbold
26. nov 2023
09:50
GVI
Oversidder
356880
10-12 2023
10:00
LSF
!
NB: LSF er taberdømt
GVI
Top Danmark Hallen, kunstgræs 1
Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:00
LSF
GVI
356882
10-12 2023
10:25
GVI
Oversidder
Top Danmark Hallen, kunstgræs
ANN
Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:25
GVI
Oversidder
ANN
356885
10-12 2023
10:50
GVI
Oversidder
Top Danmark Hallen, kunstgræs Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:50
GVI
Oversidder
356898
28-01 2024
11:30
GVI
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
28. jan
11:30
Hvidovre IF
GVI
356900
28-01 2024
11:55
GVI
BSF
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
28. jan
11:55
GVI
BSF
356903
28-01 2024
12:20
GVI
Oversidder
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
28. jan
12:20
GVI
Oversidder
360185
04-02 2024
09:30
GVI
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
04. feb
09:30
GVI
Ålholm IF
360187
04-02 2024
09:55
GVI
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
04. feb
09:55
Hvidovre IF
GVI
360189
04-02 2024
10:20
GVI
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
04. feb
10:20
Dragør BK
GVI
362351
02-03 2024
10:00
LSF
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 B1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. mar
10:00
LSF
GVI
362394
02-03 2024
10:25
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 B1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. mar
10:25
GVI
Virum-Sorgenfri BK
362734
02-03 2024
10:50
GVI
Oversidder
GVI. Nymosen Kunst 2 B2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. mar
10:50
GVI
Oversidder
451480
23-03 2024
09:00
GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane 1
Dragør Boldklub
23. mar
09:00
Dragør BK
GVI
451569
23-03 2024
09:25
GVI
Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane 1
Dragør Boldklub
23. mar
09:25
GVI
Hørsholm-Usserød IK
470641
23-03 2024
09:50
GVI
Oversidder
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane 1 Dragør Boldklub
23. mar
09:50
GVI
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind