MENU

Bk. Heimdal //

Serie 3, P1 22/23

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
996298
21-08 2022
Kl. 14:00
Sporting 43 Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
1
996313
28-08 2022
Kl. 12:00
Olympiakos København Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
996317
fr
02-09 2022
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Bk. Hekla Kunst, Fælledparken
1
-
1
103389
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Bk. Heimdal Uganda Danish Cranes Fælledparken
8
-
2
103393
11-09 2022
Kl. 12:00
Egedal Boldklub Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
103402
fr
16-09 2022
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Dankurd IF Kunst, Fælledparken
3
-
2
103409
24-09 2022
Kl. 16:00
FC Nordhavn Bk. Heimdal Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
103415
fr
30-09 2022
Kl. 20:00
Bk. Heimdal FC Culpa Kunst, Fælledparken
1
-
4
103419
fr
07-10 2022
Kl. 20:00
FK Prespa Bk. Heimdal Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
996303
on
12-10 2022
Kl. 18:00
Bk. Heimdal Bk. Olympia 1921 Kunst, Fælledparken
5
-
0
103428
16-10 2022
Kl. 14:00
Bk. Heimdal JIF Hakoah Kunst, Fælledparken
3
-
1
103435
23-10 2022
Kl. 12:00
Copenhagen Calcio Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
103441
fr
28-10 2022
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Amandas Sønner Kunst, Fælledparken
5
-
2
103448 to
06-04 2023
Kl. 14:00
Bk. Heimdal Sporting 43 Kunst, Fælledparken
103458 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
Bk. Olympia 1921 Bk. Heimdal Sundby Idrætspark
996333 fr
14-04 2023
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Olympiakos København Kunst, Fælledparken
103466
22-04 2023
Kl. 12:00
Bk. Hekla Bk. Heimdal Hekla Park
103473 ti
25-04 2023
Kl. 18:00
Uganda Danish Cranes Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
103480 fr
28-04 2023
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Egedal Boldklub Kunst, Fælledparken
103485
07-05 2023
Kl. 18:00
Dankurd IF Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
103493 ti
09-05 2023
Kl. 19:30
Bk. Heimdal FC Nordhavn Kunst, Fælledparken
103495
14-05 2023
Kl. 12:00
FC Culpa Bk. Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
103506 fr
19-05 2023
Kl. 20:00
Bk. Heimdal FK Prespa Kunst, Fælledparken
103511
28-05 2023
Kl. 12:00
JIF Hakoah Bk. Heimdal Ryparken Idrætsanlæg
103518 fr
02-06 2023
Kl. 20:00
Bk. Heimdal Copenhagen Calcio Kunst, Fælledparken
103527
18-06 2023
Kl. 12:00
Amandas Sønner Bk. Heimdal Valby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 2 bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.

Oprykningen forøges med et hold, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold til Københavnsserien 2023/24 fra Serie 1 pulje 2.

Nedrykning:
Antal hold, der rykker ned til Serie 4 pulje 1 svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.

Dog rykker nr. 14 altid ned

Log ind