Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
996294 |
fr19-08 2022
|
19:45 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
2
|
19. aug 2022
19:45
FK Prespa
1
FC Culpa
2
|
||||||||||||||
996299 |
lø20-08 2022
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
4
|
20. aug 2022
12:00
Bk. Olympia 1921
0
Bk. Hekla
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
996296 |
sø21-08 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
3
-
2
|
21. aug 2022
12:00
Copenhagen Calcio
3
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
996300 |
sø21-08 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
21. aug 2022
12:00
Olympiakos København
2
Uganda Danish Cranes
1
|
||||||||||||||
996298 |
sø21-08 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
1
|
21. aug 2022
14:00
Sporting 43
0
Bk. Heimdal
1
|
||||||||||||||
996306 |
ti23-08 2022
|
21:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
0
|
23. aug 2022
21:00
FC Nordhavn
2
Copenhagen Calcio
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
996302 |
on24-08 2022
|
19:15 | Hekla Park |
1
-
0
|
24. aug 2022
19:15
Bk. Hekla
1
Olympiakos København
0
|
||||||||||||||
996307 |
on24-08 2022
|
20:15 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
24. aug 2022
20:15
Uganda Danish Cranes
1
FK Prespa
3
|
||||||||||||||
996312 |
lø27-08 2022
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
6
|
27. aug 2022
12:00
Bk. Olympia 1921
1
Egedal Boldklub
6
|
||||||||||||||
996314 |
lø27-08 2022
|
12:00 | Hekla Park |
4
-
0
|
27. aug 2022
12:00
Bk. Hekla
4
Uganda Danish Cranes
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
996308 |
sø28-08 2022
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
4
-
3
|
28. aug 2022
12:00
JIF Hakoah
4
FK Prespa
3
|
||||||||||||||
996309 |
sø28-08 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
1
|
28. aug 2022
12:00
Copenhagen Calcio
1
FC Culpa
1
|
||||||||||||||
996313 |
sø28-08 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
3
|
28. aug 2022
12:00
Olympiakos København
1
Bk. Heimdal
3
|
||||||||||||||
996310 |
sø28-08 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
5
|
28. aug 2022
14:00
Amandas Sønner
0
FC Nordhavn
5
|
||||||||||||||
996311 |
sø28-08 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
3
-
2
|
28. aug 2022
14:00
Sporting 43
3
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
996297 |
ti30-08 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
0
-
1
|
30. aug 2022
18:00
Amandas Sønner
0
Egedal Boldklub
1
|
||||||||||||||
996316 |
fr02-09 2022
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
1
|
02. sep 2022
20:00
FK Prespa
2
Copenhagen Calcio
1
|
||||||||||||||
996317 |
fr02-09 2022
|
20:00 | Fælledparken |
1
-
1
|
02. sep 2022
20:00
Bk. Heimdal
1
Bk. Hekla
1
|
||||||||||||||
996320 |
lø03-09 2022
|
18:00 | Emdrupparken |
7
-
1
|
03. sep 2022
18:00
FC Nordhavn
7
Sporting 43
1
|
||||||||||||||
996315 |
sø04-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
9
-
0
|
04. sep 2022
12:00
FC Culpa
9
Amandas Sønner
0
|
||||||||||||||
996318 |
sø04-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
3
|
04. sep 2022
12:00
Egedal Boldklub
1
Olympiakos København
3
|
||||||||||||||
996321 |
sø04-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
04. sep 2022
12:00
Uganda Danish Cranes
2
JIF Hakoah
1
|
||||||||||||||
996319 |
sø04-09 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
3
-
3
|
04. sep 2022
18:00
Dankurd IF
3
Bk. Olympia 1921
3
|
||||||||||||||
996324 |
ti06-09 2022
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
4
|
06. sep 2022
18:00
Sporting 43
3
FC Culpa
4
|
||||||||||||||
996325 |
ti06-09 2022
|
18:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
5
|
06. sep 2022
18:00
Bk. Olympia 1921
0
FC Nordhavn
5
|
||||||||||||||
103389 |
on07-09 2022
|
18:00 | Fælledparken |
8
-
2
|
07. sep 2022
18:00
Bk. Heimdal
8
Uganda Danish Cranes
2
|
||||||||||||||
996332 |
on07-09 2022
|
19:00 | Hekla Park |
1
-
1
|
07. sep 2022
19:00
Bk. Hekla
1
Egedal Boldklub
1
|
||||||||||||||
103391 |
fr09-09 2022
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
2
|
09. sep 2022
20:00
FK Prespa
3
Sporting 43
2
|
||||||||||||||
103396 |
lø10-09 2022
|
16:00 | Valby Idrætspark |
2
-
2
|
10. sep 2022
16:00
Uganda Danish Cranes
2
Copenhagen Calcio
2
|
||||||||||||||
103395 |
lø10-09 2022
|
18:00 | Emdrupparken |
4
-
0
|
10. sep 2022
18:00
FC Nordhavn
4
Olympiakos København
0
|
||||||||||||||
103390 |
sø11-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
5
-
0
|
11. sep 2022
12:00
FC Culpa
5
Bk. Olympia 1921
0
|
||||||||||||||
103393 |
sø11-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
3
-
3
|
11. sep 2022
12:00
Egedal Boldklub
3
Bk. Heimdal
3
|
||||||||||||||
103394 |
sø11-09 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
3
-
1
|
11. sep 2022
18:00
Dankurd IF
3
Bk. Hekla
1
|
||||||||||||||
996322 |
ti13-09 2022
|
20:15 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
13. sep 2022
20:15
Copenhagen Calcio
2
JIF Hakoah
1
|
||||||||||||||
996305 |
on14-09 2022
|
20:00 | Valby Idrætspark |
4
-
3
|
14. sep 2022
20:00
Dankurd IF
4
Amandas Sønner
3
|
||||||||||||||
103402 |
fr16-09 2022
|
20:00 | Fælledparken |
3
-
2
|
16. sep 2022
20:00
Bk. Heimdal
3
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
103399 |
lø17-09 2022
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
7
|
17. sep 2022
12:00
Bk. Olympia 1921
1
FK Prespa
7
|
||||||||||||||
103401 |
lø17-09 2022
|
12:00 | Hekla Park |
0
-
0
|
17. sep 2022
12:00
Bk. Hekla
0
FC Nordhavn
0
|
||||||||||||||
103400 |
sø18-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
18. sep 2022
12:00
Olympiakos København
2
FC Culpa
1
|
||||||||||||||
103403 |
sø18-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
3
-
4
|
18. sep 2022
12:00
Egedal Boldklub
3
Uganda Danish Cranes
4
|
||||||||||||||
103398 |
sø18-09 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
2
|
18. sep 2022
14:00
Sporting 43
2
JIF Hakoah
2
|
||||||||||||||
996304 |
on21-09 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
6
|
21. sep 2022
18:00
Egedal Boldklub
1
Sporting 43
6
|
||||||||||||||
103405 |
fr23-09 2022
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
3
|
23. sep 2022
20:00
FK Prespa
1
Olympiakos København
3
|
||||||||||||||
103409 |
lø24-09 2022
|
16:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
2
|
24. sep 2022
16:00
FC Nordhavn
1
Bk. Heimdal
2
|
||||||||||||||
103404 |
sø25-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
1
|
25. sep 2022
12:00
FC Culpa
4
Bk. Hekla
1
|
||||||||||||||
103406 |
sø25-09 2022
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
4
-
0
|
25. sep 2022
12:00
JIF Hakoah
4
Bk. Olympia 1921
0
|
||||||||||||||
103407 |
sø25-09 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
1
|
25. sep 2022
12:00
Copenhagen Calcio
4
Sporting 43
1
|
||||||||||||||
103410 |
sø25-09 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
7
-
2
|
25. sep 2022
14:00
Uganda Danish Cranes
7
Amandas Sønner
2
|
||||||||||||||
103408 |
sø25-09 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
4
-
3
|
25. sep 2022
18:00
Dankurd IF
4
Egedal Boldklub
3
|
||||||||||||||
103415 |
fr30-09 2022
|
20:00 | Fælledparken |
1
-
4
|
30. sep 2022
20:00
Bk. Heimdal
1
FC Culpa
4
|
||||||||||||||
103412 |
lø01-10 2022
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
5
|
01. okt 2022
12:00
Bk. Olympia 1921
0
Copenhagen Calcio
5
|
||||||||||||||
103414 |
lø01-10 2022
|
12:00 | Hekla Park |
1
-
3
|
01. okt 2022
12:00
Bk. Hekla
1
FK Prespa
3
|
||||||||||||||
103413 |
sø02-10 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
1
|
02. okt 2022
12:00
Olympiakos København
4
JIF Hakoah
1
|
||||||||||||||
103416 |
sø02-10 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
2
-
4
|
02. okt 2022
12:00
Egedal Boldklub
2
FC Nordhavn
4
|
||||||||||||||
103411 |
sø02-10 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
6
-
1
|
02. okt 2022
14:00
Sporting 43
6
Amandas Sønner
1
|
||||||||||||||
103417 |
sø02-10 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
02. okt 2022
18:00
Dankurd IF
2
Uganda Danish Cranes
1
|
||||||||||||||
996323 |
ti04-10 2022
|
20:15 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
6
|
04. okt 2022
20:15
Amandas Sønner
3
FK Prespa
6
|
||||||||||||||
996326 |
to06-10 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
2
|
06. okt 2022
18:00
Olympiakos København
1
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
103392 |
to06-10 2022
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
0
|
06. okt 2022
19:30
JIF Hakoah
3
Amandas Sønner
0
|
||||||||||||||
103419 |
fr07-10 2022
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
2
|
07. okt 2022
20:00
FK Prespa
3
Bk. Heimdal
2
|
||||||||||||||
103423 |
lø08-10 2022
|
16:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
2
|
08. okt 2022
16:00
FC Nordhavn
2
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
103424 |
lø08-10 2022
|
16:00 | Valby Idrætspark |
4
-
2
|
08. okt 2022
16:00
Uganda Danish Cranes
4
Sporting 43
2
|
||||||||||||||
103418 |
sø09-10 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
1
|
09. okt 2022
12:00
FC Culpa
4
Egedal Boldklub
1
|
||||||||||||||
103420 |
sø09-10 2022
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
3
|
09. okt 2022
12:00
JIF Hakoah
0
Bk. Hekla
3
|
||||||||||||||
103421 |
sø09-10 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
2
-
2
|
09. okt 2022
12:00
Copenhagen Calcio
2
Olympiakos København
2
|
||||||||||||||
103422 |
sø09-10 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
4
-
1
|
09. okt 2022
14:00
Amandas Sønner
4
Bk. Olympia 1921
1
|
||||||||||||||
996303 |
on12-10 2022
|
18:00 | Fælledparken |
5
-
0
|
12. okt 2022
18:00
Bk. Heimdal
5
Bk. Olympia 1921
0
|
||||||||||||||
103425 |
lø15-10 2022
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
4
-
5
|
15. okt 2022
12:00
Bk. Olympia 1921
4
Sporting 43
5
|
||||||||||||||
103427 |
lø15-10 2022
|
12:00 | Hekla Park |
1
-
3
|
15. okt 2022
12:00
Bk. Hekla
1
Copenhagen Calcio
3
|
||||||||||||||
103431 |
lø15-10 2022
|
16:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
7
|
15. okt 2022
16:00
FC Nordhavn
0
Uganda Danish Cranes
7
|
||||||||||||||
103426 |
sø16-10 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
0
|
16. okt 2022
12:00
Olympiakos København
4
Amandas Sønner
0
|
||||||||||||||
103429 |
sø16-10 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
6
|
16. okt 2022
12:00
Egedal Boldklub
1
FK Prespa
6
|
||||||||||||||
103428 |
sø16-10 2022
|
14:00 | Fælledparken |
3
-
1
|
16. okt 2022
14:00
Bk. Heimdal
3
JIF Hakoah
1
|
||||||||||||||
103430 |
sø16-10 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
3
|
16. okt 2022
18:00
Dankurd IF
1
FC Culpa
3
|
||||||||||||||
103397 |
on19-10 2022
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
4
|
19. okt 2022
18:00
Amandas Sønner
3
Copenhagen Calcio
4
|
||||||||||||||
996295 |
to20-10 2022
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
1
|
20. okt 2022
19:30
JIF Hakoah
1
FC Nordhavn
1
|
||||||||||||||
103433 |
fr21-10 2022
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
5
-
2
|
21. okt 2022
20:00
FK Prespa
5
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
103438 |
lø22-10 2022
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
3
|
22. okt 2022
12:00
Bk. Olympia 1921
1
Uganda Danish Cranes
3
|
||||||||||||||
103432 |
sø23-10 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
9
-
1
|
23. okt 2022
12:00
FC Culpa
9
FC Nordhavn
1
|
||||||||||||||
103434 |
sø23-10 2022
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
1
|
23. okt 2022
12:00
JIF Hakoah
3
Egedal Boldklub
1
|
||||||||||||||
103435 |
sø23-10 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
2
-
3
|
23. okt 2022
12:00
Copenhagen Calcio
2
Bk. Heimdal
3
|
||||||||||||||
103436 |
sø23-10 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
1
|
23. okt 2022
14:00
Amandas Sønner
1
Bk. Hekla
1
|
||||||||||||||
103437 |
sø23-10 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
2
|
23. okt 2022
14:00
Sporting 43
0
Olympiakos København
2
|
||||||||||||||
103441 |
fr28-10 2022
|
20:00 | Fælledparken |
5
-
2
|
28. okt 2022
20:00
Bk. Heimdal
5
Amandas Sønner
2
|
||||||||||||||
103440 |
lø29-10 2022
|
12:00 | Hekla Park |
2
-
1
|
29. okt 2022
12:00
Bk. Hekla
2
Sporting 43
1
|
||||||||||||||
103442 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
4
|
29. okt 2022
14:00
Egedal Boldklub
0
Copenhagen Calcio
4
|
||||||||||||||
103444 |
lø29-10 2022
|
16:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
4
-
5
|
29. okt 2022
16:00
FC Nordhavn
4
FK Prespa
5
|
||||||||||||||
103445 |
lø29-10 2022
|
16:00 | Valby Idrætspark |
3
-
5
|
29. okt 2022
16:00
Uganda Danish Cranes
3
FC Culpa
5
|
||||||||||||||
103439 |
sø30-10 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
5
-
0
|
30. okt 2022
14:00
Olympiakos København
5
Bk. Olympia 1921
0
|
||||||||||||||
103443 |
sø30-10 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
3
-
3
|
30. okt 2022
18:00
Dankurd IF
3
JIF Hakoah
3
|
||||||||||||||
996301 |
sø06-11 2022
|
14:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
4
|
06. nov 2022
14:00
JIF Hakoah
2
FC Culpa
4
|
||||||||||||||
103450 |
lø01-04 2023
|
16:00 | Valby Idrætspark |
3
-
4
|
01. apr 2023
16:00
Dankurd IF
3
Copenhagen Calcio
4
|
||||||||||||||
103452 |
lø01-04 2023
|
16:00 | Valby Idrætspark |
0
-
7
|
01. apr 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
0
Olympiakos København
7
|
||||||||||||||
103446 |
to06-04 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
4
|
06. apr 2023
12:00
FC Culpa
1
FK Prespa
4
|
||||||||||||||
103448 |
to06-04 2023
|
12:00 | Fælledparken |
2
-
1
|
06. apr 2023
12:00
Bk. Heimdal
2
Sporting 43
1
|
||||||||||||||
103449 |
to06-04 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
6
|
06. apr 2023
12:00
Egedal Boldklub
1
Amandas Sønner
6
|
||||||||||||||
103447 |
to06-04 2023
|
14:00 | Hekla Park |
3
-
0
|
06. apr 2023
14:00
Bk. Hekla
3
Bk. Olympia 1921
0
|
||||||||||||||
103455 |
ma10-04 2023
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
5
|
10. apr 2023
12:00
Copenhagen Calcio
1
FC Nordhavn
5
|
||||||||||||||
103459 |
ma10-04 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
3
-
2
|
10. apr 2023
12:00
Olympiakos København
3
Bk. Hekla
2
|
||||||||||||||
103457 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
0
|
10. apr 2023
14:00
Sporting 43
2
Egedal Boldklub
0
|
||||||||||||||
103458 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
2
|
10. apr 2023
14:00
Bk. Olympia 1921
0
Bk. Heimdal
2
|
||||||||||||||
103453 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
4
-
2
|
10. apr 2023
14:00
FK Prespa
4
Uganda Danish Cranes
2
|
||||||||||||||
103454 |
ma10-04 2023
|
16:00 | Valby Idrætspark |
2
-
2
|
10. apr 2023
16:00
FC Culpa
2
JIF Hakoah
2
|
||||||||||||||
103456 |
ma10-04 2023
|
17:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
10. apr 2023
17:00
Amandas Sønner
2
Dankurd IF
1
|
||||||||||||||
996333 |
fr14-04 2023
|
20:00 | Fælledparken |
3
-
3
|
14. apr 2023
20:00
Bk. Heimdal
3
Olympiakos København
3
|
||||||||||||||
996337 |
lø15-04 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
5
|
15. apr 2023
14:00
Uganda Danish Cranes
0
Bk. Hekla
5
|
||||||||||||||
103460 |
sø16-04 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
3
-
2
|
16. apr 2023
12:00
FC Culpa
3
Copenhagen Calcio
2
|
||||||||||||||
103461 |
sø16-04 2023
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
2
|
16. apr 2023
12:00
FK Prespa
2
JIF Hakoah
2
|
||||||||||||||
996335 |
sø16-04 2023
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
2
|
16. apr 2023
18:00
Dankurd IF
1
Sporting 43
2
|
||||||||||||||
996336 |
ti18-04 2023
|
21:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
1
|
18. apr 2023
21:00
FC Nordhavn
2
Amandas Sønner
1
|
||||||||||||||
103466 |
lø22-04 2023
|
12:00 | Hekla Park |
3
-
2
|
22. apr 2023
12:00
Bk. Hekla
3
Bk. Heimdal
2
|
||||||||||||||
103465 |
sø23-04 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
5
-
1
|
23. apr 2023
12:00
Olympiakos København
5
Egedal Boldklub
1
|
||||||||||||||
996338 |
sø23-04 2023
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
4
|
23. apr 2023
12:00
JIF Hakoah
2
Uganda Danish Cranes
4
|
||||||||||||||
996339 |
sø23-04 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
0
-
8
|
23. apr 2023
12:00
Copenhagen Calcio
0
FK Prespa
8
|
||||||||||||||
103462 |
sø23-04 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
5
|
23. apr 2023
14:00
Amandas Sønner
1
FC Culpa
5
|
||||||||||||||
103463 |
sø23-04 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
1
|
23. apr 2023
14:00
Sporting 43
1
FC Nordhavn
1
|
||||||||||||||
103468 |
to27-04 2023
|
18:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
1
|
27. apr 2023
18:00
FK Prespa
3
Amandas Sønner
1
|
||||||||||||||
103472 |
to27-04 2023
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
2
|
27. apr 2023
20:00
FC Nordhavn
3
Bk. Olympia 1921
2
|
||||||||||||||
103480 |
fr28-04 2023
|
18:00 | Fælledparken |
2
-
1
|
28. apr 2023
18:00
Bk. Heimdal
2
Egedal Boldklub
1
|
||||||||||||||
103477 |
lø29-04 2023
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
8
|
29. apr 2023
12:00
Bk. Olympia 1921
0
FC Culpa
8
|
||||||||||||||
103479 |
lø29-04 2023
|
12:00 | Hekla Park |
8
-
0
|
29. apr 2023
12:00
Bk. Hekla
8
Dankurd IF
0
|
||||||||||||||
103474 |
sø30-04 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
7
-
1
|
30. apr 2023
12:00
Copenhagen Calcio
7
Uganda Danish Cranes
1
|
||||||||||||||
103478 |
sø30-04 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
3
|
30. apr 2023
12:00
Olympiakos København
1
FC Nordhavn
3
|
||||||||||||||
103475 |
sø30-04 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
4
|
30. apr 2023
14:00
Amandas Sønner
0
JIF Hakoah
4
|
||||||||||||||
103476 |
sø30-04 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
3
|
30. apr 2023
14:00
Sporting 43
2
FK Prespa
3
|
||||||||||||||
996334 |
ti02-05 2023
|
18:00 | Valby Idrætspark |
4
-
2
|
02. maj 2023
18:00
Egedal Boldklub
4
Bk. Olympia 1921
2
|
||||||||||||||
103469 |
ti02-05 2023
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
4
|
02. maj 2023
19:30
JIF Hakoah
2
Copenhagen Calcio
4
|
||||||||||||||
103482 |
fr05-05 2023
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
UHT
|
05. maj 2023
20:00
FK Prespa
Bk. Olympia 1921
UHT
|
||||||||||||||
103481 |
lø06-05 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
6
-
1
|
06. maj 2023
12:00
FC Culpa
6
Olympiakos København
1
|
||||||||||||||
103487 |
lø06-05 2023
|
16:00 | Valby Idrætspark |
0
-
1
|
06. maj 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
0
Egedal Boldklub
1
|
||||||||||||||
103486 |
lø06-05 2023
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
06. maj 2023
18:00
FC Nordhavn
2
Bk. Hekla
1
|
||||||||||||||
103483 |
sø07-05 2023
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
2
|
07. maj 2023
12:00
JIF Hakoah
3
Sporting 43
2
|
||||||||||||||
103485 |
sø07-05 2023
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
07. maj 2023
18:00
Dankurd IF
2
Bk. Heimdal
1
|
||||||||||||||
103484 |
ti09-05 2023
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
1
|
09. maj 2023
18:00
Copenhagen Calcio
0
Amandas Sønner
1
|
||||||||||||||
103490 |
ti09-05 2023
|
18:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
1
|
09. maj 2023
18:00
Bk. Olympia 1921
0
JIF Hakoah
1
|
||||||||||||||
103493 |
to11-05 2023
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
0
|
11. maj 2023
20:00
Bk. Heimdal
0
FC Nordhavn
0
|
||||||||||||||
103496 |
fr12-05 2023
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
2
|
12. maj 2023
20:00
FK Prespa
3
Bk. Hekla
2
|
||||||||||||||
103501 |
lø13-05 2023
|
16:00 | Valby Idrætspark |
5
-
2
|
13. maj 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
5
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
103495 |
sø14-05 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
1
|
14. maj 2023
12:00
FC Culpa
4
Bk. Heimdal
1
|
||||||||||||||
103497 |
sø14-05 2023
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
1
|
14. maj 2023
12:00
JIF Hakoah
0
Olympiakos København
1
|
||||||||||||||
103498 |
sø14-05 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
6
-
2
|
14. maj 2023
12:00
Copenhagen Calcio
6
Bk. Olympia 1921
2
|
||||||||||||||
103499 |
sø14-05 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
3
-
2
|
14. maj 2023
14:00
Amandas Sønner
3
Sporting 43
2
|
||||||||||||||
103500 |
ti16-05 2023
|
21:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
4
-
1
|
16. maj 2023
21:00
FC Nordhavn
4
Egedal Boldklub
1
|
||||||||||||||
103464 |
to18-05 2023
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
2
-
2
|
18. maj 2023
12:00
Bk. Olympia 1921
2
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
103506 |
fr19-05 2023
|
20:00 | Fælledparken |
HHT
|
19. maj 2023
20:00
Bk. Heimdal
FK Prespa
HHT
|
||||||||||||||
103504 |
sø21-05 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
3
-
1
|
21. maj 2023
12:00
Olympiakos København
3
Copenhagen Calcio
1
|
||||||||||||||
103505 |
sø21-05 2023
|
12:00 | Hekla Park |
4
-
1
|
21. maj 2023
12:00
Bk. Hekla
4
JIF Hakoah
1
|
||||||||||||||
103507 |
sø21-05 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
0
-
9
|
21. maj 2023
12:00
Egedal Boldklub
0
FC Culpa
9
|
||||||||||||||
103502 |
sø21-05 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
7
-
3
|
21. maj 2023
14:00
Sporting 43
7
Uganda Danish Cranes
3
|
||||||||||||||
103508 |
sø21-05 2023
|
18:00 | Valby Idrætspark |
0
-
3
|
21. maj 2023
18:00
Dankurd IF
0
FC Nordhavn
3
|
||||||||||||||
103503 |
ti23-05 2023
|
18:30 | Sundby Idrætspark |
2
-
3
|
23. maj 2023
18:30
Bk. Olympia 1921
2
Amandas Sønner
3
|
||||||||||||||
103510 |
fr26-05 2023
|
20:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
5
-
0
|
26. maj 2023
20:00
FK Prespa
5
Egedal Boldklub
0
|
||||||||||||||
103515 |
lø27-05 2023
|
16:00 | Valby Idrætspark |
0
-
4
|
27. maj 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
0
FC Nordhavn
4
|
||||||||||||||
103509 |
sø28-05 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
3
-
2
|
28. maj 2023
12:00
FC Culpa
3
Dankurd IF
2
|
||||||||||||||
103511 |
sø28-05 2023
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
UHT
|
28. maj 2023
12:00
JIF Hakoah
Bk. Heimdal
UHT
|
||||||||||||||
103512 |
sø28-05 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
3
|
28. maj 2023
12:00
Copenhagen Calcio
4
Bk. Hekla
3
|
||||||||||||||
103514 |
sø28-05 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
8
-
0
|
28. maj 2023
14:00
Sporting 43
8
Bk. Olympia 1921
0
|
||||||||||||||
103513 |
on31-05 2023
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
5
|
31. maj 2023
18:00
Amandas Sønner
0
Olympiakos København
5
|
||||||||||||||
103518 |
fr02-06 2023
|
20:00 | Fælledparken |
3
-
2
|
02. jun 2023
20:00
Bk. Heimdal
3
Copenhagen Calcio
2
|
||||||||||||||
103517 |
lø03-06 2023
|
12:00 | Hekla Park |
1
-
2
|
03. jun 2023
12:00
Bk. Hekla
1
Amandas Sønner
2
|
||||||||||||||
103521 |
lø03-06 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
1
-
3
|
03. jun 2023
12:00
FC Nordhavn
1
FC Culpa
3
|
||||||||||||||
103522 |
lø03-06 2023
|
16:00 | Valby Idrætspark |
7
-
1
|
03. jun 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
7
Bk. Olympia 1921
1
|
||||||||||||||
103516 |
sø04-06 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
4
-
3
|
04. jun 2023
12:00
Olympiakos København
4
Sporting 43
3
|
||||||||||||||
103519 |
sø04-06 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
2
-
4
|
04. jun 2023
12:00
Egedal Boldklub
2
JIF Hakoah
4
|
||||||||||||||
103520 |
sø04-06 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
9
|
04. jun 2023
14:00
Dankurd IF
1
FK Prespa
9
|
||||||||||||||
103467 |
ti06-06 2023
|
19:30 | Valby Idrætspark |
7
-
1
|
06. jun 2023
19:30
FC Culpa
7
Sporting 43
1
|
||||||||||||||
103473 |
ti06-06 2023
|
20:00 | Valby Idrætspark |
HHT
|
06. jun 2023
20:00
Uganda Danish Cranes
Bk. Heimdal
HHT
|
||||||||||||||
103470 |
on07-06 2023
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
3
|
07. jun 2023
18:00
Egedal Boldklub
2
Bk. Hekla
3
|
||||||||||||||
103471 |
to08-06 2023
|
20:00 | Valby Idrætspark |
2
-
6
|
08. jun 2023
20:00
Dankurd IF
2
Olympiakos København
6
|
||||||||||||||
103489 |
sø11-06 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
5
-
2
|
11. jun 2023
12:00
Sporting 43
5
Copenhagen Calcio
2
|
||||||||||||||
103492 |
sø11-06 2023
|
14:00 | Hekla Park |
HMH
|
11. jun 2023
14:00
Bk. Hekla
FC Culpa
HMH
|
||||||||||||||
103494 |
sø11-06 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
3
-
1
|
11. jun 2023
14:00
Egedal Boldklub
3
Dankurd IF
1
|
||||||||||||||
103488 |
sø11-06 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
3
|
11. jun 2023
14:00
Amandas Sønner
0
Uganda Danish Cranes
3
|
||||||||||||||
103491 |
sø11-06 2023
|
16:00 | Valby Idrætspark |
2
-
0
|
11. jun 2023
16:00
Olympiakos København
2
FK Prespa
0
|
||||||||||||||
103451 |
ti13-06 2023
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
5
-
1
|
13. jun 2023
19:30
FC Nordhavn
5
JIF Hakoah
1
|
||||||||||||||
103523 |
lø17-06 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
6
-
2
|
17. jun 2023
12:00
FC Culpa
6
Uganda Danish Cranes
2
|
||||||||||||||
103526 |
lø17-06 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
HHT
|
17. jun 2023
12:00
Copenhagen Calcio
Egedal Boldklub
HHT
|
||||||||||||||
103527 |
sø18-06 2023
|
10:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
18. jun 2023
10:00
Amandas Sønner
2
Bk. Heimdal
1
|
||||||||||||||
103528 |
sø18-06 2023
|
12:00 | Valby Idrætspark |
0
-
5
|
18. jun 2023
12:00
Sporting 43
0
Bk. Hekla
5
|
||||||||||||||
103529 |
sø18-06 2023
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
4
|
18. jun 2023
12:00
Bk. Olympia 1921
0
Olympiakos København
4
|
||||||||||||||
103524 |
sø18-06 2023
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
4
-
6
|
18. jun 2023
12:00
FK Prespa
4
FC Nordhavn
6
|
||||||||||||||
103525 |
sø18-06 2023
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
5
-
2
|
18. jun 2023
12:00
JIF Hakoah
5
Dankurd IF
2
|
Oprykning:
De 2 bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.
Oprykningen forøges med et hold, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold til Københavnsserien 2023/24 fra Serie 1 pulje 2.
Nedrykning:
Antal hold, der rykker ned til Serie 4 pulje 1 svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.
Dog rykker nr. 14 altid ned