2023 efterår |
M+40 7M Mester |
2023 efterår |
M+75 5M som Skovshoved/HIK |
2023 efterår |
U16 drenge 1 |
2023 efterår |
U15 drenge 1 som Skovshoved/Åkanden |
2023 forår |
7M Herre 5 |
2023 forår |
M+55 1 (som Skovshoved/HIK) |
2023 forår |
M+70 5M (som Skovshoved/HIK) |
2023 forår |
U17 drenge Mester |
2023 forår |
U17 drenge 2 |
2022 efterår |
M+40 7M Mester |
2022 efterår |
U19 drenge 2 |
2022 forår |
7M Herre 3 |
2022 forår |
M+45 7M |
2022 forår |
U14 drenge 2 |
2021 efterår |
U19 drenge 2 |
2021 forår |
M+40 7M Mester |
2021 forår |
U19 drenge Meste |
2021 forår |
U15 drenge Mester |
2021 forår |
U15/14 drenge 7M |
2020 efterår |
U14 drenge 2B |
2019 efterår |
Serie 2 pulje 5 |
2019 efterår |
Serie 3 pulje 9 |
2019 efterår |
M+40 7M Mester |
2019 efterår |
M+50 2 |
2019 efterår |
M+75 5M (som Skovshoved/HIK) |
2019 efterår |
U19 drenge Mester |
2019 forår |
Serie 3 pulje 9 |
2018 efterår |
Serie 4 pulje 14 |
2018 forår |
M+70 5M Række 1 (som Skovshoved/HIK) |
2017 efterår |
Serie 3 pulje 9 |
2017 efterår |
Serie 5 pulje 19 |
2017 efterår |
U16 drenge 1 |
2017 efterår |
U13 drenge 8M 2A |
2017 efterår |
U13 drenge 8M 3 |
2017 forår |
Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) |
2017 forår |
U16 drenge 1 |
2016 efterår |
Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) |
2016 efterår |
U13 drenge 8M 3B |
2016 forår |
Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) |
2015 efterår |
Veteran 7M Mester |
2015 forår |
Veteran 7M 1 |
2015 forår |
U14 drenge 3 |
2014 |
Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) |
2014 efterår |
U16 drenge 2 |
2014 efterår |
U15 drenge 3 |
2014 forår |
Serie 2 pulje 6 |
2014 forår |
Serie 4 pulje 15 |
2014 forår |
U13 drenge 9M 2 |
2013 efterår |
Veteran 7M 1 |
2013 efterår |
Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) |
2013 efterår |
U15 drenge 4 |
2013 forår |
Super Grand Old Masters 7M (som Skovshoved/HIK) |
2013 forår |
Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) |
2012 efterår |
U13 pige 7M 1 |
2011 efterår |
U19 drenge 1 |
2011 forår |
Serie 2 pulje 6 |
2011 forår |
U17 drenge 3 |
2009 |
Veteran 2 |
2009 efterår |
Super Grand Old Masters (fælleshold m/HIK) |
2009 efterår |
U13 drenge 7M 1 |
2009 efterår |
U13 drenge 7M 2 |
2008 efterår |
U14 drenge 7M |
2008 forår |
Super Grand Old Masters (fælleshold m/HIK) |
2008 forår |
U17 pige 1 |
2008 forår |
U13 drenge 9M 6 |
2006 |
Super Grand Old Masters (fælleshold m/HIK) |
2006 efterår |
Pigejunior 1 |
2005 |
Veteran 2 |
2005 |
Lilleput 5 |
2005 |
Lilleput 11 |
2005 efterår |
Junior Mester |
2005 efterår |
Pige Mester |
2005 efterår |
Lilleput 1 |
2004 |
Old Boys 1 |
2004 efterår |
Miniput 7M kreds 2 |
2004 efterår |
Lilleputpige 7M 2 |
2003 |
Serie 2 pulje 6 |
2003 |
Old Boys 1 |
2003 efterår |
Lilleput 1 |
2002 |
Old Boys 1 |
2002 |
Lilleput 3 |
2001 |
Veteran 2 |
2001 |
Drenge 1 C |
2000 |
Veteran 3 B |
1999 |
Old Boys A |
1998 |
Old Boys 3 A |
1998 |
Microput U8 kreds 3 |
1997 |
Old Boys A |
1996 |
Serie 1 pulje 3 |
1996 forår |
Ynglinge 2 B |
1995 forår |
Junior 2 A |
1994 |
Dame 2 |
1993 |
Serie 5 pulje 18 |
1993 efterår |
Masters A |
1992 forår |
Masters |
1991 |
Veteran B |
1991 |
Junior 1 |
1991 |
Lilleput 3 |
1991 |
Lilleput 6 |
1991 |
Miniput 7M kreds 3 |
1990 |
Drenge 3 |
1986 |
Serie 6 pulje 24 |
1986 |
Lilleput 6 |
1988 |
Drenge 8 |
1988 |
Miniput kreds 6 |
1987 |
Drenge 6 |
1986 |
Serie 6 pulje 25 |
1985 |
Old Boys B |
1985 |
Pige A |
1985 efterår |
Junior 3 |
1985 forår |
Junior 3 |
1983 |
Mellemrække Ia |
1983 |
Lilleputpige |
1983 |
Miniput kreds 4 |
1982 |
Miniput kreds 4 |
1982 |
Microput kreds 3 |
1981 |
Mellemrække III |
1981 |
Damejunior B |
1981 |
Drenge 1 Cb |
1980 |
Mellemrække IV |
1979 |
Junior 1 Cb |
1978 |
Mellemrække V |
1978 |
Lilleput 2 Ca |
1978 |
Miniput kreds 4 |
1976 |
Drenge 1 Cb |
1976 |
Drenge 2 Cb |
1975 |
Drenge 1 Cb |
1975 |
Drenge 2 Cb |
1974 |
Drenge 1 Cb |
1973 |
Ynglinge 1 Ca |
1973 |
Lilleput 1 Ca |
1972 |
Københavnsserie III |
1972 |
Københavnsserie V |
1972 |
Drenge 1 Cb |
1970 |
Ynglinge 1 Cb |
1969 |
Københavnsserie Ia |
1967 |
A-række IV |
1967 |
Old Boys A |
1966 |
B-række IV |
1964 |
Old Boys |
1962 |
Mellemrække Ib |
1962 |
Drenge 2 B |
1954/55 |
Mellemrække Ib |
1954/55 |
Junior 2 B |
1953/54 |
Old Boys |
1953/54 |
Lilleput 1 B |
1951/52 |
Mellemrække Ib |
1951/52 |
Drenge 2 B |
1949/50 |
Junior 2 B |
1946/47 |
A-række I |
1944/45 |
Junior 1 Ba |
1942/43 |
Drenge 1 Ba |
1941/42 |
A-række I |
1941/42 |
Junior 1 Ba |
1940/41 |
Junior 1 Ba |
1939/40 |
A-række I |
1938/39 |
A-række III |
1938/39 |
Junior 1 Ba |
1938/39 |
Drenge 1 Bb |
1937/38 |
A-række III |
1937/38 |
Ynglinge 1 Ba |
1937/38 |
Drenge 1 Ba |
1936/37 |
Drenge 2 Ba |
1934/35 |
Junior 3 Ba |
1930/31 |
A-række I |
1929/30 |
Junior 4 A |