Rækkevindere
2023 efterår | Serie 2 pulje 3 |
2023 efterår | U13 drenge 8M 2 |
2023 forår | Serie 2 pulje 2 |
2023 forår | Serie 3 pulje 5 |
2023 forår | U13 drenge 8M 5 |
2022 | Serie 2 pulje 1 |
2022 efterår | Serie 4 pulje 9 |
2022 efterår | Serie 5 pulje 6 |
2022 efterår | U13 drenge 8M 4 B |
2021 efterår | Serie 2 pulje 5 |
2021 efterår | M+50 2 |
2021 efterår | U16 drenge Mester |
2021 forår | Kvinde Københavnsserien |
2021 forår | 7M Kvinder 1 |
2021 forår | U15 drenge 1 |
2020 efterår | 7M Herre 4 |
2020 efterår | 7M Herre 5 |
2020 efterår | M+75 5M |
2019 forår | M+50 2 |
2019 forår | M+75 5M |
2018 efterår | Serie 3 pulje 9 |
2018 efterår | 7M Kvinde 2 |
2018 forår | Serie 4 pulje 13 |
2018 forår | Serie 4 pulje 14 |
2017 efterår | Serie 5 pulje 21 |
2017 efterår | M+32 Række 2 |
2017 efterår | U16 drenge 2 |
2017 efterår | U14 drenge 3 |
2017 efterår | U13 drenge 8M 6 |
2017 forår | Serie 3 pulje 11 |
2017 forår | Kvinde Københavnsserien |
2017 forår | 7M Kvinde 1 |
2016 efterår | Serie 3 pulje 8 |
2016 efterår | 7M Herre 3 |
2016 efterår | U13 drenge 8M 4 |
2016 forår | Serie 3 pulje 9 |
2016 forår | Serie 5 pulje 18 |
2016 forår | 7M Herre 3 |
2015 efterår | 7M Herre 2 |
2015 efterår | 7M Herre 2 |
2015 efterår | 7M Kvinde 2 |
2014 efterår | Serie 3 pulje 9 |
2014 efterår | Serie 3 pulje 10 |
2014 efterår | 7M Kvinde 1 |
2014 efterår | U13 drenge 8M 3 |
2014 efterår | U13 drenge 8M 5 |
2014 forår | Kvinde Serie 1 |
2013 efterår | Serie 4 pulje 16 |
2013 efterår | Kvinde Københavnsserie |
2013 forår | Serie 3 pulje 10 |
2013 forår | Serie 5 pulje 21 |
2013 forår | Kvinde Serie 1 |
2013 forår | U14 drenge 2 |
2012 efterår | Kvinde Serie 1 |
2012 efterår | Kvinde Serie 2 |
2012 efterår | U14 drenge 9M 5 |
2012 forår | Serie 4 pulje 13 |
2012 forår | U13 drenge 9M 6B |
2011 efterår | Kvinde Serie 1 |
2011 efterår | 7M Old Boys Mester |
2011 efterår | U13 drenge 7M 1 |
2011 forår | U14 drenge 4 |
2010 forår | Serie 4 pulje 15 |
2010 forår | 7M Herre M |
2010 forår | U13 drenge 7M 2 |
2009 efterår | Serie 3 pulje 8 |
2009 efterår | Serie 5 pulje 19 |
2009 efterår | 7M Herre 1 |
2009 forår | 7M Herre 2 |
2008 | Serie 5 pulje 18 |
2008 efterår | 7M Herre 3 |
2007 efterår | 7M Kvinde 2 |
2007 efterår | Old Boys 7M M |
2007 forår | Old Boys 7M M |
2007 forår | U18 drenge 1 |
2007 forår | U14 drenge 7M A |
2006 | Serie 2 pulje 5 |
2006 | Ynglinge 1 |
2005 forår | Junior 2 |
2003 | Old Boys 2 B |
2003 | Old Boys 3 B |
2002 | Serie 3 pulje 11 |
2002 | Veteran 2 |
2002 | Supermasters 2 |
2001 | Lilleput 2 B |
2000 | Master 2 A |
2000 efterår | Junior M |
2000 forår | Junior 1 |
1999 | Old Boys 2 A |
1999 | Miniput 11M kreds 2 |