2023 efterår |
Serie 5 pulje 2 |
2023 efterår |
Serie 5 pulje 3 |
2023 efterår |
Kvinder Københavnsserien |
2023 efterår |
M+32 7M 2 |
2023 efterår |
M+75 5M som Skovshoved/HIK |
2023 efterår |
U19 drenge 1 |
2023 efterår |
U15 drenge 3 |
2023 efterår |
U14 drenge 5 |
2023 efterår |
U13 drenge 8M Mester |
2023 forår |
Serie 3 pulje 3 |
2023 forår |
M+32 7M 2 |
2023 forår |
M+55 1 (som Skovshoved/HIK) |
2023 forår |
M+75 5M (som Skovshoved/HIK) |
2023 forår |
U19 drenge Mester |
2023 forår |
U19 drenge 2 |
2023 forår |
U14 drenge 3 |
2022 efterår |
Serie 3 pulje 5 |
2022 efterår |
Serie 4 pulje 6 |
2022 efterår |
U19 drenge Mester |
2022 efterår |
U19 drenge 1 |
2022 efterår |
U16 drenge Mester |
2022 efterår |
U14 drenge 4 |
2022 efterår |
U14 drenge 5 |
2022 forår |
Serie 5 pulje 9 |
2022 forår |
U19 drenge 1 |
2022 forår |
U17 drenge 1 |
2022 forår |
U13 drenge 8M 4 |
2021 efterår |
Serie 2 pulje 6 |
2021 efterår |
Kvinder Serie 1 pulje B |
2021 efterår |
U19 drenge 1 |
2021 efterår |
U17 drenge 2 |
2021 efterår |
U13 drenge 8M 2 pulje B |
2021 forår |
Serie 3 pulje 11 |
2021 forår |
U19 drenge 1 |
2021 forår |
U14 drenge Mester |
2021 forår |
U13 drenge 8M Mester |
2021 forår |
U13 piger 8M 1 B |
2020 efterår |
Serie 3 pulje 11 |
2020 efterår |
Serie 4 pulje 16 |
2020 efterår |
7M Herre 4 |
2020 efterår |
U16 drenge 1 |
2019 efterår |
Serie 5 pulje 19 |
2019 efterår |
M+40 7M række 2 |
2019 efterår |
M+75 5M (som Skovshoved/HIK) |
2019 efterår |
U16 drenge 1 |
2019 efterår |
U14 drenge 1 |
2019 efterår |
U13 drenge 8M 3A |
2018 efterår |
M+40 Række 2 |
2018 efterår |
U19 drenge Mester |
2018 efterår |
U13 piger 8M 1 |
2018 forår |
M+70 5M Række 1 (som Skovshoved/HIK) |
2018 forår |
U18 piger 1 |
2017 efterår |
Serie 4 pulje 16 |
2017 efterår |
U18 piger Mester |
2017 efterår |
U16 piger 7M |
2017 efterår |
U15 drenge 4 |
2017 forår |
Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) |
2017 forår |
U14 drenge 2 |
2017 forår |
U14 drenge 4 (som Fulton) |
2016 efterår |
Serie 5 pulje 19 |
2016 efterår |
Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) |
2016 efterår |
U16 drenge Mester |
2016 efterår |
U15 drenge 4 |
2016 efterår |
U13 piger 8M 1 |
2016 forår |
Serie 3 pulje 10 |
2016 forår |
Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) |
2016 forår |
U17 drenge 1 |
2016 forår |
U13 drenge 8M 1 |
2016 forår |
U13 drenge 8M 6 |
2015 |
Veteran 1 |
2015 efterår |
U15 drenge 7M |
2015 efterår |
U15 pige 7M 2 |
2015 efterår |
U14 drenge 2 |
2015 efterår |
U13 drenge 8M 2 |
2015 efterår |
U13 pige 8M 3 |
2015 forår |
Old Girls 7M |
2015 forår |
U15 drenge 4 |
2015 forår |
U15 pige 7M |
2014 |
Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) |
2014 efterår |
U13 pige 8M 2 |
2014 forår |
Serie 4 pulje 13 |
2014 forår |
7M Herre 2 |
2014 forår |
U15 drenge Mester |
2014 forår |
U14 drenge 3 |
2013 |
Supermasters 1 |
2013 efterår |
7M Old Boys 1B |
2013 efterår |
Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) |
2013 efterår |
U17 drenge 1 |
2013 efterår |
U15 drenge 5 |
2013 efterår |
U14 drenge 9M 4 |
2013 forår |
Old Girls 7M 1 |
2013 forår |
Super Grand Old Masters 7M 1 (som Skovshoved/HIK) |
2013 forår |
Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) |
2013 forår |
U13 drenge 9M 4 |
2012 |
Masters 1 |
2012 efterår |
7M Herre 3 |
2012 efterår |
U17 drenge 2 |
2012 efterår |
U17 drenge 4 |
2012 efterår |
U15 drenge 4B |
2012 efterår |
U13 drenge 9M 2A |
2012 efterår |
U13 pige 9M 3 (som B 93/HIK/Skjold) |
2012 forår |
Serie 5 pulje 20 |
2012 forår |
U13 drenge 9M 1 |
2012 forår |
U13 pige 7M 2A - som B 93/HIK/Skjold |
2011 |
Superveteran 2 |
2011 efterår |
U15 drenge M |
2011 efterår |
U13 pige 9M 1 |
2011 forår |
U18 pige M (som B 93/HIK) |
2011 forår |
U15 drenge 1 |
2011 forår |
U13 drenge 9M 6 |
2011 forår |
U13 pige M |
2011 forår |
U13 pige 7M 2 |
2010 efterår |
Serie 5 pulje 18 |
2010 efterår |
U17 drenge 5 |
2010 efterår |
U15 pige 7M 2 |
2010 efterår |
U14 drenge 5 |
2010 efterår |
U13 drenge 7M 3 |
2010 forår |
U17 drenge 2 |
2010 forår |
U14 drenge 2 |
2010 forår |
U13 drenge 2 |
2010 forår |
U13 drenge 5 |
2010 forår |
U13 pige M |
2009 efterår |
7M Kvinde 1 |
2009 efterår |
Old Boys 7M 1 |
2009 efterår |
Super Grand Old Masters (med SIF) |
2009 efterår |
U19 drenge 1 |
2009 efterår |
U15 drenge 3 |
2009 efterår |
U13 pige 9M 1 |
2009 forår |
Old Girls |
2009 forår |
U14 drenge M |
2009 forår |
U14 drenge 4 C |
2008 efterår |
U15 drenge 3 |
2008 efterår |
U14 drenge M |
2008 efterår |
U14 drenge 5 |
2008 forår |
Super Grand Old Masters (med SIF) |
2008 forår |
U16 drenge 7M |
2008 forår |
U13 drenge 9M 1 A |
2008 forår |
U13 drenge 9M 1 B |
2008 forår |
U13 drenge 9M 2 |
2007 efterår |
7M Herre 2 |
2007 efterår |
U14 drenge 6 |
2007 forår |
U14 drenge 6 |
2007 forår |
U14 drenge 7 |
2006 |
Grand Old Masters (med SIF) |
2006 forår |
Ynglinge M |
2006 forår |
Lilleput 2 |
2006 forår |
Lilleput 3 |
2005 |
Superveteran 1 |
2005 |
Lilleput 8 |
2005 |
Lilleput 3 |
2005 efterår |
Ynglinge 1 |
2004 |
Master 2 B |
2004 |
Lilleput 9 |
2004 |
Lilleput 10 |
2004 efterår |
Pige 7M |
2004 efterår |
Lilleput 11 |
2004 forår |
Miniputpige A |
2003 |
Veteran 2 |
2003 efterår |
Miniput 11M kreds 1 |
2002 |
Superveteran 2 A |
2002 |
Master 2 B |
2002 |
Lilleput 8 |
2002 efterår |
Miniput 7M kreds 1 |
2002 forår |
Drenge 8 |
2002 forår |
Miniput 7M kreds 2 |
2002 forår |
Microput u8 kreds 3 |
2001 |
Old Boys 2 A |
2001 |
Veteran 3 A |
2001 |
Lillepur 4 |
2001 efterår |
Lilleput 5 |
2000 |
Lilleput 2 C |
2000 efterår |
Miniput 7M kreds 2 |
2000 efterår |
Miniput 7M kreds 3 |
2000 forår |
Miniput 7M kreds 5 |
1999 |
Miniput 7M kreds 2 |
1998 |
Serie 1 pulje 3 |
1998 |
Serie 4 pulje 15 |
1998 |
Kvinde 7M |
1998 |
Lilleput 1 A |
1998 |
Lilleput 2 C |
1998 |
Miniput 7M kreds 3 |
1998 efterår |
Junior 3 |
1998 forår |
Junior 3 |
1997 |
Microput u8 kreds 2 |
1995 |
Serie 4 pulje 15 |
1995 |
Drenge 7 |
1995 |
Miniput 7M kersd 2 |
1995 |
Microput u8 kreds 2 |
1994 |
Junior 4 |
1994 |
Miniput 7M kreds 3 |
1994 |
Microput u8 kreds 1 |
1993 |
Serie 2 pulje 5 |
1993 |
Lilleput 6 |
1993 |
Lilleput 8 |
1993 forår |
Junior 2 B |
1993 forår |
Drenge 1 B |
1992 efterår |
Piger kreds 2 |
1991 |
Serie 1 pulje 3 |
1991 |
Serie 4 pulje 16 |
1990 |
Serie 3 pulje 11 |
1990 |
Serie 5 pulje 18 |
1989 |
Serie 4 pulje 16 |
1989 |
Ynglinge 1 |
1989 |
Ynglinge 4 |
1988 |
Serie 2 pulje 5 |
1985 |
Serie 3 pulje 11 |
1985 |
Miniput kreds 7 |
1984 |
Microput kreds 1 |
1983 |
Dame I |
1983 |
Junior 2 B |
1982 |
D-række Ib |
1982 |
Veteran C |
1980 |
D-række Ib |
1980 |
Lilleput 2 B |
1979 |
Københavnsserie I |
1978 |
Junior 2 B |
1978 |
Drenge 2 B |
1978 |
Lilleput 1 B |
1978 |
Lilleput 2 B |
1978 |
Miniput kreds 7 |
1977 |
Old Boys C |
1976 |
Old Boys D |
1976 |
Junior 1 B |
1976 |
Lilleput 4 Cb |
1974 |
Drenge 4 C |
1974 |
Miniput kreds 7 |
1973 |
Junior 1 B |
1973 |
Lilleput 2 A |
1972 |
A-række Ib |
1969 |
Ynglinge 1 B |
1969 |
Ynglinge 2 B |
1968 |
Ynglinge 2 B |
1968 |
Junior 1 A |
1967 |
Junior 1 B |
1966 |
Junior 1 B |
1966 |
Drenge 2 A |
1965 |
Ynglinge 1 B |
1965 |
Ynglinge 2 B |
1965 |
Junior 4 B |
1965 |
Drenge 2 A |
1964 |
Junior 4 B |
1964 |
Drenge 4 C |
1964 |
Lilleput 2 A |
1963 |
Junior 4 B |
1963 |
Drenge 4 B |
1963 |
Lilleput 2 A |
1963 |
Lilleput 3 A |
1963 |
Lilleput 4 A |
1963 |
Lilleput 4 B |
1962 |
Junior 4 B |
1962 |
Drenge 1 A |
1962 |
Drenge 3 Ca |
1962 |
Drenge 4 C |
1961 |
Lilleput 3 Ca |
1961 |
Lillput 4 B |
1961 |
Lilleput 4 C |
1960 |
Lilleput 3 B |
1959 |
Mellemrække Ib |
1956/57 |
Ynglinge 2 A |
1953/54 |
Mellemrække I |