Gladsaxe skole

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
224695
15-06 2024
09:30 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
09:30
Asnæs BK
Avedøre IF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
225936
15-06 2024
09:30 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
09:30
Vallensbæk IF
Hundige BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
225928
15-06 2024
09:55 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
09:55
IF Bytoften
Asnæs BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
225929
15-06 2024
09:55 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
09:55
Avedøre IF
Vallensbæk IF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
263358
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:00
Bagsværd BK
IF Bytoften
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
263359
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
225930
15-06 2024
10:20 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
10:20
Hundige BK
IF Bytoften
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
225931
15-06 2024
10:20 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
10:20
Asnæs BK
Vallensbæk IF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
263354
15-06 2024
10:25 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:25
Bagsværd BK
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
263355
15-06 2024
10:25 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:25
IF Bytoften
Slangerup & Omegn IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
225932
15-06 2024
10:45 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
10:45
IF Bytoften
Avedøre IF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
225933
15-06 2024
10:45 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
10:45
Hundige BK
Asnæs BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
263356
15-06 2024
10:50 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:50
Farum BK
IF Bytoften
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
263357
15-06 2024
10:50 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:50
Slangerup & Omegn IF
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
225934
15-06 2024
11:10 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
11:10
Vallensbæk IF
IF Bytoften
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
225935
15-06 2024
11:10 U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
15. jun
11:10
Avedøre IF
Hundige BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
263360
15-06 2024
11:15 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
11:15
IF Bytoften
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
263361
15-06 2024
11:15 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
11:15
Farum BK
Slangerup & Omegn IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
873387
15-06 2024
11:30 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
15. jun
11:30
Kr. Værløse IF
B. 82, Virum
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873388
15-06 2024
11:30 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
15. jun
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873389
15-06 2024
11:50 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
Oversidder
15. jun
11:50
Oversidder
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873390
15-06 2024
11:50 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
15. jun
11:50
Gladsaxe-Hero BK
Kr. Værløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873391
15-06 2024
12:10 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
15. jun
12:10
B. 82, Virum
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873392
15-06 2024
12:10 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
Oversidder
15. jun
12:10
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873393
15-06 2024
12:30 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
15. jun
12:30
Gladsaxe-Hero BK
B. 82, Virum
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873394
15-06 2024
12:30 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
Oversidder
15. jun
12:30
Kr. Værløse IF
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873395
15-06 2024
12:50 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
15. jun
12:50
IF Bytoften
Lyngby Boldklub 1921
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873396
15-06 2024
12:50 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
Oversidder
15. jun
12:50
B. 82, Virum
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873397
15-06 2024
13:10 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
15. jun
13:10
IF Bytoften
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
873398
15-06 2024
13:10 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
15. jun
13:10
Lyngby Boldklub 1921
Kr. Værløse IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
360399
16-06 2024
10:00 8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
16. jun
10:00
IF Bytoften
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
930963
16-06 2024
11:15 U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
16. jun
11:15
IF Bytoften
Brøndbyernes IF
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
128449
16-06 2024
12:45 Serie 5 - Forår Pulje 4
16. jun
12:45
IF Bytoften (1)
IF Hjorten
Serie 5 - Forår Pulje 4
810682
ma17-06 2024
17:15 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
17. jun
17:15
IF Bytoften
FC Rudersdal
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
930183
ma17-06 2024
18:30 U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
17. jun
18:30
IF Bytoften
FC Lejre
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
591032
on19-06 2024
17:30 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
19. jun
17:30
IF Bytoften (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
199601
on19-06 2024
18:45 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
19. jun
18:45
IF Bytoften
Stenløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
904573
22-06 2024
09:00 Træningskamp Kvinde 1. div/2. div Pulje 1
22. jun
09:00
IF Bytoften
IF Bytoften
Træningskamp Kvinde 1. div/2. div Pulje 1
904574
22-06 2024
11:00 Træningskamp Kvinde Sjællandsserie Pulje 1
22. jun
11:00
IF Bytoften
IF Bytoften
Træningskamp Kvinde Sjællandsserie Pulje 1

Log ind