MENU

Tårnby Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
719748 8 ti
17-05 2022
Kl. 19:30
M+60 7M Forår Mester AB Tårnby Sundby Bk.
176417 1 on
18-05 2022
Kl. 22:00
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1 AB Tårnby Sønderbro Fight
719937 5 to
19-05 2022
Kl. 11:00
M+65 7M Forår Pulje 1 AB Tårnby Lyngby BK
719562 6 to
19-05 2022
Kl. 18:15
M+55 M 7M Forår Mester AB Tårnby Fremad Valby
844005 6
21-05 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (08) Forår P1 AB Tårnby 2 Hvidovre IF 2
196894 4
21-05 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (10) 8v8 2 Forår Pulje 3 AB Tårnby 2 B 93 3
485522 6
21-05 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 2 (09) 8:8 Forår Pulje 2 AB Tårnby 3 B93 3
122169 4
21-05 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår Pulje 3 AB Tårnby 3 BK Hekla 2
592718 6
21-05 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 6 (09) 8:8 Forår P6 AB Tårnby 4 Fremad Valby 2
718237 6
21-05 2022
Kl. 12:00
M+45 M 7M Forår Mester AB Tårnby Sundby Bk.
389803 23
21-05 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 2 AB Tårnby Køge Nord FC
981287 6
21-05 2022
Kl. 16:00
U17 Drenge M (05) Forår Mester AB Tårnby 2 GVI 2
918333 8
22-05 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (07) Forår P3 AB Tårnby 3 FB 2
227735 5
22-05 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vanløse IF 3 B 1903 3
227736 5
22-05 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 4 BK Frem 3
583096 6
22-05 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 CIK 2 Husum BK 1
583097 6
22-05 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 BK Skjold 1 AB Tårnby 1
583098 6
22-05 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 CIK 2 HB 1
583099 6
22-05 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 BK Stefan 1
227737 5
22-05 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 Vanløse IF 3 BK Hellas 3
227738 5
22-05 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Frem 3 AB Tårnby 3
227739 5
22-05 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Hellas 3 FA 2000 4
227740 5
22-05 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 AB Tårnby 3 B 1903 3
583111 6
22-05 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 HB 1 BK Skjold 1
583112 6
22-05 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 BK Stefan 1 Husum BK 1
410562
22-05 2022
Kl. 11:00
Træningskamp U16 Drenge M Pulje 1 AB Tårnby Skjold
583113 6
22-05 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 BK Skjold 1 CIK 2
583114 6
22-05 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Husum BK 1 AB Tårnby 1
227743 5
22-05 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 FA 2000 4 Vanløse IF 3
227744 5
22-05 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 B 1903 3 BK Frem 3
227745 5
22-05 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (14) 5v5 3 Forår Pulje 1 BK Hellas 3 AB Tårnby 3
583115 6
22-05 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 HB 1 BK Stefan 1
164296 4
22-05 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 Vanløse IF 2
Udehold taberdømt
213763 5
22-05 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 Vanløse IF 2 B 1903 2
213764 5
22-05 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 FA 2000 2 BK Frem 2
489930 6
22-05 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 8 GVI 1
489931 6
22-05 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 FB 1 AB Tårnby 1
489932 6
22-05 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 8 KB 7
489933 6
22-05 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 BK Hellas 1
213765 5
22-05 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 Vanløse IF 2 BK Hellas 2
213766 5
22-05 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Frem 2 AB Tårnby 2
213767 5
22-05 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Hellas 2 FA 2000 2
213768 5
22-05 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 AB Tårnby 2 B 1903 2
490061 6
22-05 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 7 FB 1
490083 6
22-05 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 BK Hellas 1 GVI 1
490084 6
22-05 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 FB 1 KB 8
490085 6
22-05 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 GVI 1 AB Tårnby 1
213769 5
22-05 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 FA 2000 2 Vanløse IF 2
213770 5
22-05 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 B 1903 2 BK Frem 2
213110 5
22-05 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 Vanløse IF 1 B 1903 1
213111 5
22-05 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 FA 2000 1 BK Frem 1
213112 5
22-05 2022
Kl. 13:55
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 Vanløse IF 1 BK Hellas 1
213113 5
22-05 2022
Kl. 13:55
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Frem 1 AB Tårnby 1
213771 5
22-05 2022
Kl. 13:55
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 1 BK Hellas 2 AB Tårnby 2
490086 6
22-05 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 7 BK Hellas 1
213114 5
22-05 2022
Kl. 14:20
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Hellas 1 FA 2000 1
213115 5
22-05 2022
Kl. 14:20
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 AB Tårnby 1 B 1903 1
552632 6
22-05 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 Fremad Amager 2 GVI 4
552649 6
22-05 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 FA 2000 5 AB Tårnby 2
213116 5
22-05 2022
Kl. 14:45
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 FA 2000 1 Vanløse IF 1
213117 5
22-05 2022
Kl. 14:45
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 B 1903 1 BK Frem 1
552650 6
22-05 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 Fremad Amager 2 KB 11
552651 6
22-05 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 AB Tårnby 2 BK Hellas 2
213118 5
22-05 2022
Kl. 15:10
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår Pulje 1 BK Hellas 1 AB Tårnby 1
552670 6
22-05 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 KB 11 FA 2000 5
552671 6
22-05 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 BK Hellas 2 GVI 4
552672 6
22-05 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 FA 2000 5 Fremad Amager 2
552673 6
22-05 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 GVI 4 AB Tårnby 2
552674 6
22-05 2022
Kl. 16:10
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår Pulje 2 KB 11 BK Hellas 2
925926 8 ma
23-05 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Forår Pulje 1 AB Tårnby KB 2
838427 7 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge 1 (07) Forår P1 AB Tårnby 2 Nørrebro United
918890 9 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge 3 (07) Forår P3 AB Tårnby 3 B 1903 2
719858 9 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
M+60 7M Forår Mester AB Tårnby 2 KB
587370 7 ti
24-05 2022
Kl. 20:00
Kvinde Senior M 7:7 Forår Mester AB Tårnby HB
297795 9 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Serie 2, P2/3 Forår P2 AB Tårnby 2 Sønderbro Fight 2
967900 7
28-05 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (08) Forår P4 AB Tårnby 3 Nørrebro United 2
702582 7
29-05 2022
Kl. 12:00
Herre Senior 4 7M Forår P1 AB Tårnby JIF Hakoah
719901 10 ti
31-05 2022
Kl. 19:30
M+60 7M Forår Mester AB Tårnby AB Tårnby 2
981326 8 to
02-06 2022
Kl. 18:00
U17 Drenge M (05) Forår Mester AB Tårnby 2 FB
720102 7
04-06 2022
Kl. 09:00
M+65 7M Forår Pulje 1 AB Tårnby Oversidder
844015 8
04-06 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (08) Forår P1 AB Tårnby 2 FA 2000 2
196899 5
04-06 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (10) 8v8 2 Forår Pulje 3 AB Tårnby 2 Østerbro IF 1
514217 8
04-06 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 2 (09) 8:8 Forår Pulje 2 AB Tårnby 3 Sundby 2
718243 8
04-06 2022
Kl. 12:00
M+45 M 7M Forår Mester AB Tårnby Bispebjerg Bk.
592772 8
04-06 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 6 (09) 8:8 Forår P6 AB Tårnby 4 Vestia
967904 8
04-06 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge 4 (08) Forår P4 AB Tårnby 3 B 1903 4
363870 5
05-06 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge (10) 8v8 4 Forår Pulje 3 AB Tårnby 4 Jægersborg BK 2
174314 5
05-06 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 BK Frem
389813 25
05-06 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 2 AB Tårnby KFUM
925987 10 ti
07-06 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Forår Pulje 1 AB Tårnby Brønshøj BK
824527 7 on
08-06 2022
Kl. 18:30
U16 Drenge M (06) Forår Mester AB Tårnby Hellas
633714 2 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Herre Senior 4 7M Forår P1 AB Tårnby Heimdal
716823 8 on
08-06 2022
Kl. 20:00
M+40 M 7M Forår Mester AB Tårnby Skovshoved IF
720106 8 to
09-06 2022
Kl. 11:00
M+65 7M Forår Pulje 1 AB Tårnby KB
719571 9 to
09-06 2022
Kl. 18:15
M+55 M 7M Forår Mester AB Tårnby Dragør BK
719657 6 to
09-06 2022
Kl. 18:15
M+60 7M Forår Mester AB Tårnby Hvidovre/Friheden
847359 6
11-06 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår Pulje 1 AB Tårnby 1 KB 1
123579 6
11-06 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår Pulje 3 AB Tårnby 3 Ørestad IF 2
199401 6
11-06 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår Pulje 3 AB Tårnby 2 B 93 3
568295 10
12-06 2022
Kl. 10:00
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 Dragør BK 2 Dragør BK 1
568296 10
12-06 2022
Kl. 10:00
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 Oversidder B 93 1
831226 9
12-06 2022
Kl. 10:00
U16 Drenge M (06) Forår Mester AB Tårnby Oversidder
593200 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 KB 7 AB Tårnby 2
593201 7
12-06 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 Fremad Amager 2 GVI 3
593202 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 KB 7 KB 11
593203 7
12-06 2022
Kl. 10:25
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 GVI 3 Vanløse IF 6
568297 10
12-06 2022
Kl. 10:25
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 Dragør BK 2 FC Damsø 1
568298 10
12-06 2022
Kl. 10:25
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 B 93 1 AB Tårnby 1
568299 10
12-06 2022
Kl. 10:50
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 FC Damsø 1 Oversidder
568300 10
12-06 2022
Kl. 10:50
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 AB Tårnby 1 Dragør BK 1
593204 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 KB 11 Fremad Amager 2
593217 7
12-06 2022
Kl. 10:50
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 Vanløse IF 6 AB Tårnby 2
593218 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 Fremad Amager 2 KB 7
593219 7
12-06 2022
Kl. 11:15
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 AB Tårnby 2 GVI 3
568301 10
12-06 2022
Kl. 11:15
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 Oversidder Dragør BK 2
568302 10
12-06 2022
Kl. 11:15
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 Dragør BK 1 B 93 1
568303 10
12-06 2022
Kl. 11:40
U7 Piger (15) 3v3 Forår Pulje 1 FC Damsø 1 AB Tårnby 1
629652 7
12-06 2022
Kl. 11:40
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår Pulje 3 KB 11 Vanløse IF 6
838437 9
12-06 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (07) Forår P1 AB Tårnby 2 Vanløse 2
918923 11
12-06 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (07) Forår P3 AB Tårnby 3 Fremad Amager 2
389817 26
12-06 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 2 AB Tårnby B 1908
719911 11 ti
14-06 2022
Kl. 18:30
M+60 7M Forår Mester AB Tårnby 2 AB Tårnby 3
298384 11 fr
17-06 2022
Kl. 18:00
Serie 2, P2/3 Forår P2 AB Tårnby 2 Viktoria 2

Log ind