MENU
GRÆSBANERNE PÅ AMAGER ER ÅBNE FOR KAMP OG TRÆNING I WEEKENDEN

Tingbjerg Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
191055 10
23-10 2021
Kl. 11:00
M+50 1 7M Efterår P1 Brønshøj BK Fremad Valby
UHT

Udehold taberdømt

551578 1
24-10 2021
Kl. 12:00
Serie 5, P18/28 Efterår P25 Brønshøj 5 Slægtens 2
UHT

Udehold taberdømt

545807 1
24-10 2021
Kl. 14:00
Serie 5, P18/28 Efterår P24 Brønshøj 4 Skjold 15
796931 9 ma
25-10 2021
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår P1 Brønshøj BK Lyngby Bk
279806 6 ma
25-10 2021
Kl. 17:00
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår P2 Brønshøj 2 JIF Hakoah
191063 11 ma
25-10 2021
Kl. 19:30
M+50 1 7M Efterår P1 Fix HB
411901 14 ma
25-10 2021
Kl. 19:30
M+40 Øst 2021 P1 Brønshøj BK BSF
433216 11 ti
26-10 2021
Kl. 19:30
M+55 M 7M Efterår P1 Brønshøj Fremad Valby
483477 10 ti
26-10 2021
Kl. 20:00
Serie 1, P3 21/22 P3 Brønshøj 2 HIK 2
234948 3 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (09) 21/22 Pulje 1 Fix (Liga 2) Ølstykke FC (Liga 2)
234967 3 on
27-10 2021
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U15 Drenge (07) 21/22 Pulje 1 Brønshøj BK (Liga 2) Farum Boldklub (Liga 1)
491059 11 on
27-10 2021
Kl. 19:30
M+40 1 7M Efterår P1 Brønshøj BK Union
609180 11 on
27-10 2021
Kl. 19:30
M+ 40 2 7M Efterår P1 Fix Heimdal
752919 9 to
28-10 2021
Kl. 19:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Brønshøj Østerbro IF 2
151601 11 to
28-10 2021
Kl. 19:30
M+45 1 7M Efterår Pulje 1 Brønshøj BK Oversidder
211864 9 fr
29-10 2021
Kl. 19:30
M+32 M 7M Efterår Mester Brønshøj B 1903
261193 9
30-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (08) Efterår P1 Brønshøj Bk. 2 Hvidovre IF 2
586573 18
30-10 2021
Kl. 12:00
M+40 Øst 2021 P1 Brønshøj BK B.93
180342 10
30-10 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge Øst 2 E 2021 (03) P2 Brønshøj BK Hillerød Fodbold
200425 11
30-10 2021
Kl. 14:00
U13 Piger Liga 1 8M (09) efterår Pulje 1 Brønshøj BK HB Køge
914287 13
30-10 2021
Kl. 14:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 1 Brønshøj Greve
279862 11
31-10 2021
Kl. 10:00
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår P2 Brønshøj 2 FC Damsø 2
261374 9
31-10 2021
Kl. 12:00
U17 Drenge M (05) Efterår Mester Brønshøj Oversidder
557281 10
31-10 2021
Kl. 12:00
Serie 5, P18/28 Efterår P25 Brønshøj 5 FB 21
551367 10
31-10 2021
Kl. 14:00
Serie 5, P18/28 Efterår P24 Brønshøj 4 KFUM 4
433228 12 ma
01-11 2021
Kl. 19:30
M+55 M 7M Efterår P1 Fix Brønshøj
168294 1 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Veteran-LP Pulje 1 Brønshøj BK Skjold
151616 12 to
04-11 2021
Kl. 19:30
M+45 1 7M Efterår Pulje 1 Brønshøj BK CSC
UHT

Udehold taberdømt

191198 12
06-11 2021
Kl. 11:00
M+50 1 7M Efterår P1 Brønshøj BK Sønderbro Fight
507257 11
07-11 2021
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Brønshøj 3 Union 3
761608 11
07-11 2021
Kl. 12:00
U15 Drenge M (07) Efterår Mester Fix Aakanden GF
155887 12
07-11 2021
Kl. 16:00
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår Pulje C Fix Himmelev-Veddelev BK
983671 11
07-11 2021
Kl. 16:00
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår P4 Fix 3 Skovshoved 3
122412 13 ti
09-11 2021
Kl. 19:30
M+55 M 7M Efterår P1 Brønshøj AB Tårnby
191205 13
13-11 2021
Kl. 11:00
M+50 1 7M Efterår P1 Brønshøj BK Hellas
210586 13
13-11 2021
Kl. 14:00
U13 Piger Liga 1 8M (09) efterår Pulje 1 Brønshøj BK Brøndbyernes IF
641809 1
21-11 2021
Kl. 09:00
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 Pulje 4 BK Fix 3 Herlev IF 3
683787 1
21-11 2021
Kl. 09:00
VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8 Pulje 2 BK Fix 2 Farum BK 2
618288 1
21-11 2021
Kl. 12:00
VinterBold U12 Drenge 1 (10) 8v8 Pulje 4 BK Fix 1 B 1903 1
622516 1
21-11 2021
Kl. 12:00
VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8 Pulje 4 BK Fix 2 FC Nordhavn
691073 1
21-11 2021
Kl. 13:30
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 Pulje 3 BK Fix 1 Virum-Sorgenfri BK 1
632246 1
21-11 2021
Kl. 15:00
VinterBold U12 Piger 2 (10) 8v8 Pulje 1 Fix Roskilde Pigefodbold
641503 1
21-11 2021
Kl. 15:00
VinterBold U11 Piger 3 (11) 8v8 Pulje 2 Fix Ålholm IF

Log ind