Sundby Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
667004
fr12-04 2024
19:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
12. apr
19:00
Fremad Amager 2
FB 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
865119
fr12-04 2024
19:00 Træningskamp U19 Drenge M Pulje 1
12. apr
19:00
B 1908 (2)
Ishøj IF
Træningskamp U19 Drenge M Pulje 1
298319
fr12-04 2024
20:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
12. apr
20:00
Young Urbans FC
Bk. Olympia 1921
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
960644
13-04 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
13. apr
10:00
B 1908 4
FB 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
952618
13-04 2024
10:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
13. apr
10:00
B 1908 2
GVI 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
230426
13-04 2024
12:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
13. apr
12:00
Fremad Amager
Fremad Valby 2
Serie 1, Kvinder Forår P1
644069
13-04 2024
12:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
13. apr
12:00
B 1908 1
B.93 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
730918
13-04 2024
12:00 U14 Drenge M (10) Forår Mester
13. apr
12:00
Ørestad IF
B.93 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
749127
13-04 2024
12:00 U14 Drenge 2 (10) Forår P2
13. apr
12:00
B 1908 2
Hellas
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
893508
13-04 2024
12:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
13. apr
12:00
B 1908
Roskilde Pigefodbold
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
446114
13-04 2024
14:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
13. apr
14:00
AC Amager Academy
SfB-Oure FA
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
136687
13-04 2024
14:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
13. apr
14:00
B 1908
Hellas
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
954108
13-04 2024
14:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
13. apr
14:00
B 1908 3
Fremad Amager 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
446698
13-04 2024
16:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
13. apr
16:00
AC Amager Academy
SfB-Oure FA
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
136715
14-04 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
14. apr
10:00
Fremad Amager 1
Hekla 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
705436
14-04 2024
10:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
14. apr
10:00
Fremad Amager 3
HIK 4
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
749249
14-04 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
14. apr
10:00
Fremad Amager 3
Hekla 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
749309
14-04 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
14. apr
10:00
B 1908 3
Vanløse 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
903316
14-04 2024
12:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
14. apr
12:00
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
210040
14-04 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
14. apr
12:00
B1908 2
Amager FF 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
238241
14-04 2024
12:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
14. apr
12:00
Fremad Amager 1
Vestia 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
663480
14-04 2024
14:00 U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
14. apr
14:00
Fremad Amager 2
Østerbro IF
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
664594
14-04 2024
14:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
14. apr
14:00
B 1908 2
FA 2000 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
448591
14-04 2024
16:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
14. apr
16:00
B 1908 2
Hellas
U15 Drenge M (09) Forår Mester
954117
ma15-04 2024
17:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
15. apr
17:30
Ørestad IF
Vestia 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
144652
ma15-04 2024
19:35 M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
Oversidder
15. apr
19:35
B 1908
Oversidder
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
290606
ma15-04 2024
20:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
15. apr
20:00
Fremad Amager
Kastrup
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
146571
ma15-04 2024
22:01 Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
HHT
15. apr
22:01
B 1908 (S1P2)
FC Ryparken (S5P3) (3)
HHT
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
119731
ti16-04 2024
19:45 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
16. apr
19:45
B 1908
Sundby 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
960649
on17-04 2024
17:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
17. apr
17:30
Ørestad IF 2
Nørrebro United 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
954119
on17-04 2024
18:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
17. apr
18:00
Fremad Amager 3
CIK 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
290608
on17-04 2024
19:45 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
17. apr
19:45
B 1908
Fremad Valby
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
646028
on17-04 2024
20:00 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
17. apr
20:00
Fremad Amager
Hekla (2)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
333322
to18-04 2024
19:45 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
18. apr
19:45
B 1908
AB Tårnby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
646029
to18-04 2024
19:45 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
18. apr
19:45
B 1908
Heimdal
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
703089
fr19-04 2024
18:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
19. apr
18:00
B 1908 3
Hekla
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
872020
fr19-04 2024
19:00 2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
19. apr
19:00
Fremad Amager
FA 2000
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
307902
20-04 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
20. apr
10:00
B 1908 (2)
Østerbro IF 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
308436
20-04 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
20. apr
10:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
893511
20-04 2024
10:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
20. apr
10:00
B 1908
Virum-Sorgenfri BK
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
923219
20-04 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
20. apr
10:00
B 1908 (1)
B 1903 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
667011
20-04 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
20. apr
12:00
B.1908 2
Østerbro IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
749316
20-04 2024
12:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
20. apr
12:00
Ørestad IF 2
B 1908 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
232221
20-04 2024
12:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
20. apr
12:00
Fremad Amager
Viktoria
Serie 1, Kvinder Forår P1
315460
21-04 2024
10:00 U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
21. apr
10:00
B 1908 3
B 1903
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
402044
21-04 2024
10:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
KB
21. apr
10:00
B 1908 2
KB
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
643754
21-04 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
21. apr
10:00
Fremad Amager 2
Dragør BK 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
730955
21-04 2024
10:00 U14 Drenge M (10) Forår Mester
21. apr
10:00
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
749314
21-04 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
21. apr
10:00
Fremad Amager 4
B.93 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
448594
21-04 2024
12:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
21. apr
12:00
Fremad Amager 2
Valby
U15 Drenge M (09) Forår Mester
497716
21-04 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
21. apr
12:00
B 1908 2
Ørestad IF 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
598467
21-04 2024
14:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
21. apr
14:00
B 1908
Brønshøj BK
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
136730
21-04 2024
14:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
21. apr
14:00
B 1908
FA 2000
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
605994
21-04 2024
14:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
21. apr
14:30
AC Amager Academy
FA 2000
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
767430
ma22-04 2024
18:00 U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
22. apr
18:00
Fremad Amager 2
Vanløse 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
462111
ti23-04 2024
18:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
23. apr
18:00
Fremad Amager
Copenhagen Celtic
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
718896
ti23-04 2024
19:30 U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
23. apr
19:30
AC Amager Academy
HB Køge
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
253243
ti23-04 2024
20:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
23. apr
20:00
Fremad Amager 2
Østerbro IF 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
871748
on24-04 2024
17:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
24. apr
17:30
AC Amager Academy
Sundby Bk. 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
598125
on24-04 2024
18:30 Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
24. apr
18:30
AC Amager Academy (Liga 2)
Slagelse B&I (Liga 3)
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
238937
on24-04 2024
20:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
24. apr
20:00
Fremad Amager
FB 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
646032
to25-04 2024
19:45 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
25. apr
19:45
B 1908
Fremad Amager
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
977907
to25-04 2024
19:45 Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
25. apr
19:45
B 1908 (M)
KFB (1)
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
872021
fr26-04 2024
19:00 2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
HIK
26. apr
19:00
Fremad Amager
HIK
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
210139
fr26-04 2024
19:05 Serie 3, P2/5 Forår P3
26. apr
19:05
B1908 2
Valby 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
298334
fr26-04 2024
20:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
Oversidder
26. apr
20:00
Young Urbans FC
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
121876
27-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
27. apr
10:00
B 1908
Sundby Bk. 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
159314
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
27. apr
10:00
Fremad Amager 1
Sundby Bk. 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
753335
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
27. apr
10:00
B 1908 1
Frem
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
644612
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
27. apr
10:00
Fremad Amager 2
Vestia 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
705446
27-04 2024
12:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
27. apr
12:00
Fremad Amager 3
FA 2000 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
301701
27-04 2024
12:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
27. apr
12:00
B 1908 2
Kastrup 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
315463
27-04 2024
14:00 U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
27. apr
14:00
B 1908 3
Vestia 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
446152
27-04 2024
14:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
27. apr
14:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
749259
27-04 2024
14:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
27. apr
14:00
Fremad Amager 3
KB 5
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
446724
27-04 2024
16:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
27. apr
16:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
308446
28-04 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
28. apr
10:00
AC Amager Academy
AB Tårnby
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
448595
28-04 2024
12:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
28. apr
12:00
B 1908 2
AB Tårnby 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
585357
28-04 2024
12:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
28. apr
12:00
Fremad Amager 1
Fremad Valby 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
664582
28-04 2024
12:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
Oversidder
28. apr
12:00
B 1908 2
Oversidder
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
903326
28-04 2024
12:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
Oversidder
28. apr
12:00
Fremad Amager 2
Oversidder
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
912813
28-04 2024
12:00 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
28. apr
12:00
B 1908
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
855707
28-04 2024
14:00 U16 Piger M (08/09) Forår P1
Oversidder
28. apr
14:00
B 1908
Oversidder
U16 Piger M (08/09) Forår P1
448599
28-04 2024
14:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
28. apr
14:00
Fremad Amager 2
HIK 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
462550
ma29-04 2024
19:30 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
29. apr
19:30
Fremad Amager 3
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
144658
ma29-04 2024
19:35 M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
29. apr
19:35
B 1908
Bk. Viktoria
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
290615
ma29-04 2024
20:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Oversidder
29. apr
20:00
Fremad Amager
Oversidder
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
513814
ti30-04 2024
18:30 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
30. apr
18:30
Bk. Olympia 1921
Amandas Sønner
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
290618
on01-05 2024
19:45 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
01. maj
19:45
B 1908
Kastrup
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
290655
on01-05 2024
19:45 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
01. maj
19:45
B 1908 (2)
Union
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
119743
to02-05 2024
19:45 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
02. maj
19:45
B 1908
Frem 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
334992
to02-05 2024
19:45 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
02. maj
19:45
B 1908
B.93
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
129905
to02-05 2024
20:00 M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
02. maj
20:00
Fremad Amager
FA 2000
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
703120
fr03-05 2024
18:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
03. maj
18:00
B 1908 3
Hvidovre IF 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
912818
fr03-05 2024
19:00 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
03. maj
19:00
B 1908
Brøndbyernes IF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
234691
fr03-05 2024
19:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
VLI
03. maj
19:00
Fremad Amager
VLI
Serie 1, Kvinder Forår P1
667335
fr03-05 2024
19:15 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
03. maj
19:15
Fremad Amager 2
Frem 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
136906
04-05 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
04. maj
10:00
B 1908
Dragør BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
451433
04-05 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
04. maj
10:00
Oversidder
KB 7
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
451436
04-05 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
10:00
Jægersborg BK 2
B 1908 5
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
893517
04-05 2024
10:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
04. maj
10:00
B 1908
B.93
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
923998
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
04. maj
10:00
B 1908 (1)
KB 4
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
307912
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
04. maj
10:00
B 1908 (2)
Nørrebro United 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
396287
04-05 2024
10:00 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
10:00
Stefan
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
396288
04-05 2024
10:00 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
10:00
B 1908 3
Tårnby FF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
599461
04-05 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
10:00
B 1908 2
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599613
04-05 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
10:00
Fremad Valby 1
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599615
04-05 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
10:25
B 1908 2
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599616
04-05 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
04. maj
10:25
AB Tårnby 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
396289
04-05 2024
10:25 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
10:25
Stefan
AB Tårnby 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
396290
04-05 2024
10:25 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
10:25
Tårnby FF 2
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
451437
04-05 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
04. maj
10:25
Oversidder
Husum Bk 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
451438
04-05 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
10:25
B 1908 5
Nørrebro United 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
451442
04-05 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
10:50
Husum Bk 2
Jægersborg BK 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
451446
04-05 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
10:50
Nørrebro United 3
KB 7
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
396292
04-05 2024
10:50 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
10:50
AB Tårnby 4
B 1908 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
396293
04-05 2024
10:50 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
10:50
Sundby Bk. 3
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
599617
04-05 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
10:50
Hvidovre IF 2
Fremad Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599618
04-05 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
04. maj
10:50
Oversidder
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599645
04-05 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
11:15
Fremad Valby 1
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599681
04-05 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
11:15
KB 1
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
407187
04-05 2024
11:15 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
11:15
B 1908 3
Stefan
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
408737
04-05 2024
11:15 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
11:15
Hekla 3
Tårnby FF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
451457
04-05 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
04. maj
11:15
Jægersborg BK 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
451458
04-05 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
11:15
KB 7
B 1908 5
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
451472
04-05 2024
11:40 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
04. maj
11:40
Husum Bk 2
Nørrebro United 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
408738
04-05 2024
11:40 U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
04. maj
11:40
AB Tårnby 4
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
599738
04-05 2024
11:40 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
04. maj
11:40
Hvidovre IF 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
667243
04-05 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
04. maj
12:00
B.1908 2
Skjold 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
301766
04-05 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
04. maj
12:00
Fremad Amager 3
Vestia 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
964818
04-05 2024
12:30 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
04. maj
12:30
Dragør BK 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964819
04-05 2024
12:30 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
04. maj
12:30
B 1908 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
690865
04-05 2024
12:30 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
04. maj
12:30
Fremad Valby 3
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
690866
04-05 2024
12:30 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
04. maj
12:30
Kastrup 2
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
690867
04-05 2024
12:55 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
04. maj
12:55
Fremad Valby 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
690868
04-05 2024
12:55 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
Oversidder
04. maj
12:55
B 1908 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
964820
04-05 2024
12:55 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
04. maj
12:55
Dragør BK 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964821
04-05 2024
12:55 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
04. maj
12:55
KB 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964822
04-05 2024
13:20 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
04. maj
13:20
Kastrup 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964823
04-05 2024
13:20 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
04. maj
13:20
Oversidder
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
690869
04-05 2024
13:20 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
04. maj
13:20
Ørestad IF 3
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
690870
04-05 2024
13:20 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
Oversidder
04. maj
13:20
Oversidder
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
690871
04-05 2024
13:45 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
04. maj
13:45
Kastrup 2
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
690872
04-05 2024
13:45 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
04. maj
13:45
Fremad Amager 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
964824
04-05 2024
13:45 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
04. maj
13:45
B 1908 1
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964825
04-05 2024
13:45 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
04. maj
13:45
Fremad Amager 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
763034
04-05 2024
14:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
04. maj
14:00
B 1908 2
Hellas
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
964826
04-05 2024
14:10 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
04. maj
14:10
Kastrup 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
690873
04-05 2024
14:10 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
Oversidder
04. maj
14:10
Ørestad IF 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
731089
05-05 2024
10:00 U14 Drenge M (10) Forår Mester
05. maj
10:00
Fremad Amager 2
KB 3
U14 Drenge M (10) Forår Mester
801383
05-05 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
05. maj
10:00
B 1908 4
Skjold 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
954128
05-05 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
05. maj
10:00
B 1908 3
CIK 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
749385
05-05 2024
12:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
05. maj
12:00
Fremad Amager 4
HIK 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
497849
05-05 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
05. maj
12:00
B 1908 2
Vestia 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
663489
05-05 2024
14:00 U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
05. maj
14:00
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
402071
05-05 2024
14:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
GVI
05. maj
14:00
B 1908 2
GVI
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
769470
ma06-05 2024
18:00 U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
06. maj
18:00
Fremad Amager 2
AB Tårnby 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
290622
ma06-05 2024
20:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
06. maj
20:00
Fremad Amager
Brønshøj
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
238952
ma06-05 2024
20:45 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
06. maj
20:45
Fremad Amager
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
646211
ma06-05 2024
22:00 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
06. maj
22:00
B 1908
Hekla (2)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
119750
ma06-05 2024
22:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
06. maj
22:00
B 1908
Valby 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
315605
ti07-05 2024
18:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
07. maj
18:00
Bk. Olympia 1921
Olympique Odsherred
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
462121
ti07-05 2024
18:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
07. maj
18:00
Fremad Amager
Nørrebro United 5
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
448943
on08-05 2024
19:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
08. maj
19:00
Fremad Amager 2
B 1903 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
315604
on08-05 2024
19:30 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
08. maj
19:30
Young Urbans FC
Slægtens Bk
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
210369
fr10-05 2024
19:05 Serie 3, P2/5 Forår P3
10. maj
19:05
B1908 2
B.93 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
190957
11-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
11. maj
10:00
B 1908
CIK 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
763037
11-05 2024
10:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
11. maj
10:00
B 1908 2
FC Damsø
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
905205
11-05 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
11. maj
10:00
Fremad Amager 2
Tårnby FF 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
839085
11-05 2024
12:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
11. maj
12:00
B 1908 1
Vanløse 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
893520
11-05 2024
12:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
11. maj
12:00
B 1908
Kirke Hyllinge IF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
705545
11-05 2024
14:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
11. maj
14:00
Fremad Amager 3
Nørrebro United 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
872029
11-05 2024
14:00 2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
11. maj
14:00
Fremad Amager
Brabrand
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
446169
11-05 2024
14:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
11. maj
14:00
AC Amager Academy
Næstved
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
446787
11-05 2024
16:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
11. maj
16:00
AC Amager Academy
Næstved
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
135729
12-05 2024
10:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
12. maj
10:00
B 1908
Union
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
229458
12-05 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
Oversidder
12. maj
10:00
Fremad Amager 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
749270
12-05 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
12. maj
10:00
Fremad Amager 3
Vanløse 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
691221
12-05 2024
12:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
12. maj
12:00
Fremad Amager 2
Rødovre 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
663492
12-05 2024
14:00 U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
Oversidder
12. maj
14:00
Fremad Amager 2
Oversidder
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1

Log ind