MENU

Skovshoved I P //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
984793 1 fr
19-08 2022
Kl. 18:30
KS Herre 22/23 P1 Skovshoved IF (N) FB
799635 1
21-08 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3B Skovshoved IF Sundby 3
794402 1
21-08 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4A Skovshoved IF 2 Nørrebro United 2
831941 1 ma
22-08 2022
Kl. 18:00
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1 Skovshoved IF (M) Hørsholm-Usserød IK (L3)
374911 1 ma
22-08 2022
Kl. 19:30
M+50 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Skovshoved IF FA 2000
739998 1 ma
22-08 2022
Kl. 20:30
M+40 Mester 7M Efterår Pulje 1 Skovshoved IF Føroyar
623401 2 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1 Skovshoved IF Hellas
984806 3 fr
26-08 2022
Kl. 18:30
KS Herre 22/23 P1 Skovshoved IF (N) Nørrebro FF (O)
375357 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1 Skovshoved IF 2 FB
266627 1
27-08 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 BK Frem 1
290160 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 BK Fix 2
290165 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 Skovshoved IF 1
615765 3
28-08 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 Skovshoved IF Vallensbæk IF
290166 2
28-08 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 FA 2000 3
291383 2
28-08 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 HIK 2
291384 2
28-08 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 BK Skjold 3
291385 2
28-08 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 HIK 2 BK Fix 2
291387 2
28-08 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 Østerbro IF 2
291388 2
28-08 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Fix 2 Skovshoved IF 1
291389 2
28-08 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 HIK 2
318790 1
28-08 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Nørrebro United 3
475226 2
28-08 2022
Kl. 12:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 Skovshoved IF 3 Skjold 2
291390 3
28-08 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 6 B 1903 1
291391 3
28-08 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Oversidder BK Fix 3
291392 3
28-08 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 6 Skovshoved IF 2
291393 3
28-08 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Fix 3 Hvidovre IF 2
291394 3
28-08 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Oversidder
291395 3
28-08 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 2 B 1903 1
291424 3
28-08 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Oversidder KB 6
291425 3
28-08 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1903 1 BK Fix 3
291426 3
28-08 2022
Kl. 13:55
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 2
334488 1
28-08 2022
Kl. 14:00
U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Skovshoved IF 1 Brønshøj BK 1
802268 1
28-08 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Union
310583 2
28-08 2022
Kl. 14:30
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 3
310584 2
28-08 2022
Kl. 14:30
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 GVI 5 Skovshoved IF 4
310585 2
28-08 2022
Kl. 14:55
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 4
310586 2
28-08 2022
Kl. 14:55
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 4 Oversidder
310587 2
28-08 2022
Kl. 15:20
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 4 GVI 5
310588 2
28-08 2022
Kl. 15:20
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Nørrebro United 3
310589 2
28-08 2022
Kl. 15:45
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 GVI 5 Skovshoved IF 3
310590 2
28-08 2022
Kl. 15:45
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 4
266922 1
28-08 2022
Kl. 16:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Aakanden GF 1
802267 1
28-08 2022
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 2 Skovshoved IF Fremad Amager 3
705630 1
28-08 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge M (09) Efterår Mester Skovshoved IF Oversidder
310591 2
28-08 2022
Kl. 16:10
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 4 Oversidder
759707 2 ma
29-08 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår Pulje 1 Skovshoved/HIK Lyngby Bk
374635 2 ma
29-08 2022
Kl. 19:30
M+32 1 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Skovshoved IF Østerbro IF
799647 3 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3B Skovshoved IF B 93 6
106075 3 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Serie 1, P2 22/23 Pulje 2 Skovshoved IF 2 Fremad Amager 2
317312 2 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 2 7M Efterår P1 Skovshoved IF FB 5
783696 2 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
M+45 Mester 7M Efterår Pulje 1 Skovshoved IF AB Tårnby
263353 11 on
31-08 2022
Kl. 19:00
M+40 Øst 2022 Pulje 1 Skovshoved IF GVI/Jægersborg
731272 2 to
01-09 2022
Kl. 18:45
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 Skovshoved 3 Vestia
731275 3
03-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 Skovshoved 3 Fix 3
794449 3
03-09 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4A Skovshoved IF 2 Fremad Valby 2
155901 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 93 6 Nørrebro United 1
155902 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 1903 3 B 93 4
155903 3
04-09 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 93 6 Skovshoved IF 2
155904 3
04-09 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 93 4 KB 10
155911 3
04-09 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 B 1903 3
155912 3
04-09 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 KB 10 Nørrebro United 1
155913 3
04-09 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 1903 3 B 93 6
155914 3
04-09 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 1 B 93 4
155915 3
04-09 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 KB 10
294570 3
04-09 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 KB 4
294571 3
04-09 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 1903 1 B 93 2
294572 3
04-09 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 Skovshoved IF 1
294573 3
04-09 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 93 2 GFA
294575 3
04-09 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 B 1903 1
294576 3
04-09 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GFA KB 4
294577 3
04-09 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 1903 1 HIK 1
294578 3
04-09 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 B 93 2
294579 3
04-09 2022
Kl. 13:55
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 GFA
375364 3
04-09 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1 Skovshoved IF 2 Frem 3
705641 3
04-09 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge M (09) Efterår Mester Skovshoved IF Frem 2
510737 2
04-09 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4 Skovshoved IF 4 Skjold 4
759714 3 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Efterår Pulje 1 Skovshoved/HIK B93
740045 3 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
M+40 Mester 7M Efterår Pulje 1 Skovshoved IF Dragør
510749 4 ti
06-09 2022
Kl. 18:15
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4 Skovshoved IF 4 Heimdal 2
266639 3
10-09 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 Hvidovre IF 1
266930 3
10-09 2022
Kl. 14:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 GVI 3
615787 5
11-09 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 Skovshoved IF B. 1973, Herlev
623939 4
11-09 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1 Skovshoved IF Oversidder
318817 3
11-09 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 B 93 3
334496 3
11-09 2022
Kl. 14:00
U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Skovshoved IF 1 AB Tårnby 1
802279 3
11-09 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 FA 2000 3
802278 3
11-09 2022
Kl. 16:00
U19 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 2 Skovshoved IF Oversidder
731140 4
11-09 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår P3A Skovshoved IF 2 B 1903 2
475238 4 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 Skovshoved IF 3 CBS Sport 2
317316 3 ma
12-09 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 2 7M Efterår P1 Skovshoved IF Viktoria 2
106087 5 ti
13-09 2022
Kl. 17:45
Serie 1, P2 22/23 Pulje 2 Skovshoved IF 2 B.1908 2
274320 13 on
14-09 2022
Kl. 18:30
M+40 Øst 2022 Pulje 1 Skovshoved IF BSF
783705 4 to
15-09 2022
Kl. 20:30
M+45 Mester 7M Efterår Pulje 1 Skovshoved IF Vanløse
794461 5
17-09 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4A Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 4
731281 5
17-09 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 Skovshoved 3 Hekla
984829 6
17-09 2022
Kl. 15:30
KS Herre 22/23 P1 Skovshoved IF (N) Hasle (O)
375376 5
18-09 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1 Skovshoved IF 2 AB Tårnby 2
291630 9
18-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 93 2 Skovshoved IF 2
291631 9
18-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 FA 2000 3
291632 9
18-09 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 93 2 KB 5
291633 9
18-09 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 BK Fix 3
291635 9
18-09 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 5 Skovshoved IF 1
291940 9
18-09 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Fix 3 Skovshoved IF 2
291941 9
18-09 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 B 93 2
291942 9
18-09 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 FA 2000 3
291943 9
18-09 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 5 BK Fix 3
309619 5
18-09 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 KB 5
309620 5
18-09 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 Jægersborg BK 1
309621 5
18-09 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 Nørrebro United 2
309622 5
18-09 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Jægersborg BK 1 FB 3
309623 5
18-09 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 2 BK Skjold 2
309624 5
18-09 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FB 3 KB 5
309625 5
18-09 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 Skovshoved IF 1
309626 5
18-09 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 5 Jægersborg BK 1
309627 5
18-09 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 2 FB 3
705653 5
18-09 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge M (09) Efterår Mester Skovshoved IF Oversidder

Log ind