MENU

HIK //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
343412 3 fr
19-08 2022
Kl. 18:00
2. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1 HIK B.93
794401 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4A HIK 4 Vanløse 6
974081
20-08 2022
Kl. 10:00
Træningskamp 2. Division herre Pulje 1 HIK B93
794624 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U14/U15 Drenge (09/08) 7:7 E - Dommerløs række Pulje 1 HIK Vanløse
308713 2
20-08 2022
Kl. 12:00
U14 Piger Liga 2 (09) efterår Pulje 1 HIK Amager Pigefodbold
999893 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B HIK 3 B93 6
308409 2
21-08 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1 HIK Virum-Sorgenfri BK
325153 1
21-08 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A HIK AB
525089
21-08 2022
Kl. 14:00
Træningskamp U16 Piger M Pulje 1 Hellerup Idræts Klub Nørrebro United
106051 1
21-08 2022
Kl. 14:00
Serie 1, P2 22/23 Pulje 2 HIK 2 GVI 2
903544 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1 HIK (Liga 2) Oversidder
783792 1 ti
23-08 2022
Kl. 20:30
M+45 1 7M Efterår Pulje 1 HIK Skjold
308743 1 to
25-08 2022
Kl. 18:45
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 HIK Farum BK
317730 1 to
25-08 2022
Kl. 20:30
Herre Senior 2 7M Efterår P4 HIK Valby 2
359278 3 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div HIK Hvidovre IF
793909 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge M (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Mester HIK 2 AB Tårnby 2
267163 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U12 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 2 Oversidder
318789 1
27-08 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 2 HIK 4 BK Skjold 2
320809 1
27-08 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 4 HIK 5 KB 7
325296 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår Pulje A HIK Hvidovre IF
267133 1
27-08 2022
Kl. 12:00
U11 Piger (12) 2 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 1 BK Hekla 1
365638 3
27-08 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div HIK Hvidovre IF
731343 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U16 Piger M (07/08) Efterår Mester HIK 2 Damsø/Hellas/FB
449039 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge M (08) Efterår Mester HIK 2 B 1908 2
283420 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Østerbro IF 1 HIK 3
283421 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 5 Skovshoved IF 1
283422 1
28-08 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Østerbro IF 1 Husum BK 1
283423 1
28-08 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Skovshoved IF 1 B 1903 4
283424 1
28-08 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Husum BK 1 B 93 5
283425 1
28-08 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 B 1903 4 HIK 3
283426 1
28-08 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 5 Østerbro IF 1
283427 1
28-08 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 HIK 3 Skovshoved IF 1
283535 1
28-08 2022
Kl. 11:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Husum BK 1 B 1903 4
283703 1
28-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Østerbro IF 2 HIK 2
283728 1
28-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 B 93 6 Bispebjerg BK 1
308355 3
28-08 2022
Kl. 12:00
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1 HIK Fremad Valby
325250 2
28-08 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (09) efterår Pulje A HIK Hvidovre IF
799851 1
28-08 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge M (04) Efterår Mester HIK 2 Oversidder
283729 1
28-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Østerbro IF 2 Husum BK 2
283730 1
28-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Bispebjerg BK 1 B 1903 3
283731 1
28-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Husum BK 2 B 93 6
283732 1
28-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 B 1903 3 HIK 2
283761 1
28-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 B 93 6 Østerbro IF 2
283762 1
28-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 HIK 2 Bispebjerg BK 1
283763 1
28-08 2022
Kl. 13:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Husum BK 2 B 1903 3
475231 2
28-08 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 HIK 3 KB 2
510864 1
28-08 2022
Kl. 14:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 HIK 4 CSC 2
731301 1
28-08 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge 5 (09) Efterår Pulje 5 HIK 4 B93 4
697527 1
28-08 2022
Kl. 16:00
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 4 HIK 4 GVI 3
731257 1
28-08 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 HIK 3 Skovshoved 3
266719 2 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 1 HIK 2 Oversidder
355465 2 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 HIK CIK
626579 2 on
31-08 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 HIK 3 Oversidder
731273 3
03-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 HIK 3 Hekla
267195 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger (11) 2 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 1 Husum BK 1
999905 3
03-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B HIK 3 Vestia 4
266923 2
03-09 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 2 HIK 3 Skovshoved IF 2
266599 2
03-09 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 Sundby BK 1
794542 2
03-09 2022
Kl. 12:00
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række 1A HIK 2 B93 2
332807 2
03-09 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 Vanløse IF 1
334399 2
03-09 2022
Kl. 13:30
U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 1 HIK 2 FA 2000 2
334438 2
03-09 2022
Kl. 13:30
U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 2 HIK 3 Valby BK 1
356335 2
03-09 2022
Kl. 13:30
Herre Senior 5 7M Efterår P3 HIK 2 FC Babylon
267044 2
03-09 2022
Kl. 13:30
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 HIK 4 B 1903 4
794446 3
03-09 2022
Kl. 15:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4A HIK 4 Brønshøj
799753 2
03-09 2022
Kl. 15:00
U14 Piger (09) 7:7 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 HIK KFUM
516600 1
03-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 7 HIK 6 FB 11
731349 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U16 Piger M (07/08) Efterår Mester HIK 2 Hvidovre IF
448328 2
04-09 2022
Kl. 10:00
U16 Drenge M (07) Efterår Mester HIK Skjold
289873 6
04-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GVI 1 KB 3
289874 6
04-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 HIK 1
289875 6
04-09 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GVI 1 Nørrebro United 1
289876 6
04-09 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 Oversidder
289877 6
04-09 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 1 BK Skjold 1
289878 6
04-09 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Oversidder KB 3
289879 6
04-09 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 GVI 1
289880 6
04-09 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 3 HIK 1
289881 6
04-09 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 1 Oversidder
308758 4
04-09 2022
Kl. 12:00
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 HIK FA 2000
308417 4
04-09 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1 HIK Sundby Bk.
794635 3
04-09 2022
Kl. 12:00
U14/U15 Drenge (09/08) 7:7 E - Dommerløs række Pulje 1 HIK Kastrup
291437 5
04-09 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 4 Skovshoved IF 2
291438 5
04-09 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 BK Fix 2
291439 5
04-09 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 4 BK Stefan 1
291440 5
04-09 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Fix 2 B 1903 1
291441 5
04-09 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Stefan 1 FA 2000 3
291442 5
04-09 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1903 1 Skovshoved IF 2
291443 5
04-09 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 FA 2000 4
291444 5
04-09 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 BK Fix 2
291445 5
04-09 2022
Kl. 13:55
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Stefan 1 B 1903 1
106072 3
04-09 2022
Kl. 14:00
Serie 1, P2 22/23 Pulje 2 HIK 2 KFUM 2
308720 4
04-09 2022
Kl. 14:00
U14 Piger Liga 2 (09) efterår Pulje 1 HIK Oversidder
325164 3
04-09 2022
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A HIK HB Køge
309610 4
04-09 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 HIK 2 FB 3
309611 4
04-09 2022
Kl. 14:30
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 B 1903 2
309612 4
04-09 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 HIK 2 GVI 2
309613 4
04-09 2022
Kl. 14:55
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1903 2 Skovshoved IF 1
309614 4
04-09 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 GVI 2 BK Skjold 2
309615 4
04-09 2022
Kl. 15:20
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 1 FB 3
309616 4
04-09 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 HIK 2
309617 4
04-09 2022
Kl. 15:45
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FB 3 B 1903 2
614551 1
04-09 2022
Kl. 16:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5 HIK 7 HB 11
698305 3
04-09 2022
Kl. 16:00
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 4 HIK 4 Bispebjerg Bk.
309618 4
04-09 2022
Kl. 16:10
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 GVI 2 Skovshoved IF 1
267141 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
U11 Piger (12) 2 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 1 Oversidder
783802 3 ti
06-09 2022
Kl. 20:30
M+45 1 7M Efterår Pulje 1 HIK Jægersborg/GVI
626987 4
10-09 2022
Kl. 09:30
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 HIK 3 Dragør 2
793919 3
10-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge M (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Mester HIK 2 Hvidovre IF 2
318816 3
10-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 2 HIK 4 B 1903 3
321321 3
10-09 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 4 HIK 5 BK Skjold 3
359296 5
10-09 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div HIK B.93
267171 3
10-09 2022
Kl. 12:00
U12 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 2 Nørrebro United 2
365656 5
10-09 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div HIK B.93
731276 4
10-09 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 HIK 3 Fix 3
810335 2
10-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6 HIK 5 Rødovre 2
613934 2
11-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 4 HIK 9 GVI 4
449049 3
11-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge M (08) Efterår Mester HIK 2 Union
448527 4
11-09 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 HIK 2 Skjold 2
308422 5
11-09 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1 HIK Allerød Fodbold Klub
475243 4
11-09 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 HIK 3 Skjold 2
510875 3
11-09 2022
Kl. 14:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 HIK 4 KB 4
547524 2
11-09 2022
Kl. 16:00
KS, Kvinder Efterår KSK E HIK Rødovre
705648 4
11-09 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge M (09) Efterår Mester HIK 2 Skovshoved IF
355475 4 ti
13-09 2022
Kl. 20:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 HIK KFB 2
705656 5 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
U14 Drenge M (09) Efterår Mester HIK 2 Dragør 2
794460 5
17-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4A HIK 4 Sundby 4
794552 4
17-09 2022
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række 1A HIK 2 Amager Pigefodbold
334470 4
17-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 2 HIK 3 BK Rødovre 1
266931 4
17-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 2 HIK 3 KFUM 1
106084 5
17-09 2022
Kl. 12:00
Serie 1, P2 22/23 Pulje 2 HIK 2 Vanløse IF 2
325306 4
17-09 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår Pulje A HIK FC Helsingør
794647 5
17-09 2022
Kl. 12:00
U14/U15 Drenge (09/08) 7:7 E - Dommerløs række Pulje 1 HIK Jægersborg
332816 4
17-09 2022
Kl. 13:30
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 KB 1
266610 4
17-09 2022
Kl. 13:30
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 FA 2000 1
267204 4
17-09 2022
Kl. 14:00
U12 Piger (11) 2 8v8 Efterår Pulje 1 HIK 1 BK Fix 1
267055 4
17-09 2022
Kl. 14:00
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 HIK 4 Østerbro IF 2
266730 4
17-09 2022
Kl. 15:00
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 1 HIK 2 FA 2000 2
334407 4
17-09 2022
Kl. 15:00
U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 1 HIK 2 Vanløse IF 2
356345 4
17-09 2022
Kl. 15:30
Herre Senior 5 7M Efterår P3 HIK 2 Slægtens BK
799762 4
17-09 2022
Kl. 15:30
U14 Piger (09) 7:7 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 HIK Jægersborg BK
626995 5
18-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 HIK 3 Stefan
731354 5
18-09 2022
Kl. 10:00
U16 Piger M (07/08) Efterår Mester HIK 2 Sundby Bk.
614561 3
18-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5 HIK 7 Oversidder
614923 2
18-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 6 HIK 8 Bispebjerg 3
285064 9
18-09 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 1 BK Frem 2
285065 9
18-09 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 BK Fix 1 GVI 1
285066 9
18-09 2022
Kl. 10:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 1 FA 2000 4
285079 9
18-09 2022
Kl. 10:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 GVI 1 HIK 1
285080 9
18-09 2022
Kl. 10:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 FA 2000 4 BK Fix 1
285081 9
18-09 2022
Kl. 10:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 HIK 1 BK Frem 2
285082 9
18-09 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 BK Fix 1 B 93 1
285083 9
18-09 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 BK Frem 2 GVI 1
285084 9
18-09 2022
Kl. 11:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 FA 2000 4 HIK 1
268099 3
18-09 2022
Kl. 12:00
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 FB 1 KB 1
268100 3
18-09 2022
Kl. 12:00
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 HIK 1 B 93 1
308366 6
18-09 2022
Kl. 12:00
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1 HIK Greve Fodbold
308768 6
18-09 2022
Kl. 12:00
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1 HIK Roskilde Pigefodbold
999917 5
18-09 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B HIK 3 Østerbro IF 3
268101 3
18-09 2022
Kl. 12:25
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 KB 1
268102 3
18-09 2022
Kl. 12:25
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder HIK 1
268103 3
18-09 2022
Kl. 12:50
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 B 93 1 Nørrebro United 1
268104 3
18-09 2022
Kl. 12:50
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 FB 1 Oversidder
268105 3
18-09 2022
Kl. 13:15
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 KB 1 HIK 1
268106 3
18-09 2022
Kl. 13:15
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 FB 1
268107 3
18-09 2022
Kl. 13:40
U8 Piger (15) 5v5 Efterår Pulje 1 B 93 1 Oversidder
308725 6
18-09 2022
Kl. 14:00
U14 Piger Liga 2 (09) efterår Pulje 1 HIK Nykøbing FC
325260 4
18-09 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge Liga 2 (09) efterår Pulje A HIK AC Amager Academy
511366 5
18-09 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 HIK 4 Frederiksholm Sydhavnen 2
802047 5
18-09 2022
Kl. 16:00
U19 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 HIK 3 B 1903

Log ind