HIK

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
213029
13-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
HHT
13. apr
10:00
HIK 5
Nørrebro United 2
HHT
Serie 4, P2/9 Forår P2
301821
13-04 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
13. apr
10:00
HIK 3
Fremad Valby 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
879101
13-04 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
13. apr
10:00
HIK 3
GVI 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
645973
13-04 2024
12:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
Oversidder
13. apr
12:00
HIK 2
Oversidder
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
687493
13-04 2024
12:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
13. apr
12:00
HIK 2
GVI 2
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
862686
13-04 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
13. apr
12:00
HIK 4
B.93 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
234784
13-04 2024
12:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
13. apr
12:00
HIK 3
Stefan 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
136720
13-04 2024
13:30 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
13. apr
13:30
HIK
Fremad Valby
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
137006
13-04 2024
13:30 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
13. apr
13:30
HIK
B.93
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
337014
13-04 2024
14:00 U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
HIK
13. apr
14:00
HIK
Roskilde Pigefodbold
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
462246
14-04 2024
10:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
14. apr
10:00
HIK 6
FC Ryparken 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
664573
14-04 2024
12:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
14. apr
12:00
HIK 2
Skovshoved IF
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
996635
14-04 2024
12:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
14. apr
12:00
HIK 2
KFUM
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
762358
14-04 2024
14:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
HIK
14. apr
14:00
HIK
FA 2000 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
953538
14-04 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
HIK
14. apr
14:00
HIK
Nykøbing FC
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
914759
14-04 2024
16:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
HIK
14. apr
16:00
HIK
Albertslund BS 72
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
661603
14-04 2024
16:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
14. apr
16:00
HIK 2
Tårnby FF
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
146517
to18-04 2024
19:45 Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
18. apr
19:45
HIK 2 (S2P3)
Østerbro IF (S1P2)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
853023
fr19-04 2024
18:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
19. apr
18:30
HIK 1
AC Amager Academy
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
954986
fr19-04 2024
18:30 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
HIK
19. apr
18:30
HIK
KFUM BK, Roskilde
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
767286
20-04 2024
09:30 U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
20. apr
09:30
HIK 2
Nørrebro United
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
749043
20-04 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
20. apr
10:00
HIK 2
Vestia
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
446142
20-04 2024
12:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
HIK
20. apr
12:00
HIK
Viborg FF
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
872018
20-04 2024
14:00 2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
HIK
20. apr
14:00
HIK
Thisted FC
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
446710
20-04 2024
14:30 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
HIK
20. apr
14:30
HIK
Viborg FF
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
130388
21-04 2024
10:00 U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
HIK
21. apr
10:00
HIK
Himmelev-Veddelev BK
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
330698
21-04 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
21. apr
10:00
HIK 4
Brønshøj BK 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
905232
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
21. apr
10:00
HIK 2
Bispebjerg Bk.
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
960647
21-04 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
21. apr
12:00
HIK 4
Husum 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
308429
21-04 2024
12:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
21. apr
12:00
HIK 1
FA 2000 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
749312
21-04 2024
12:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
21. apr
12:00
HIK 3
Sundby 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
448590
21-04 2024
14:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
21. apr
14:00
HIK 2
AB Tårnby 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
696566
21-04 2024
14:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
21. apr
14:00
HIK 3
Union
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
913841
21-04 2024
16:00 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
HIK
21. apr
16:00
HIK
Vordingborg IF
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
337016
21-04 2024
16:00 U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
HIK
21. apr
16:00
HIK
Espergærde IF
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
149017
ti23-04 2024
20:30 M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
HIK
Oversidder
23. apr
20:30
HIK
Oversidder
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
336444
ti23-04 2024
20:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
HIK
23. apr
20:30
HIK
Heimdal 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
163547
to25-04 2024
11:00 M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
KB
25. apr
11:00
Skovshoved IF
KB
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
145357
to25-04 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
HIK
25. apr
20:30
HIK
Vestia
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
191487
27-04 2024
09:30 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
27. apr
09:30
HIK 4
Husum Bk 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
917885
27-04 2024
09:30 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
27. apr
09:30
HIK 3
Husum Bk 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
958010
27-04 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
27. apr
10:00
HIK 3
GVI 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
976250
27-04 2024
10:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
HIK
Oversidder
27. apr
10:00
HIK
Oversidder
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
749317
27-04 2024
12:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
27. apr
12:00
HIK 3
Brønshøj / Fix 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
446150
27-04 2024
12:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
HIK
27. apr
12:00
HIK
HB Køge
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
753539
27-04 2024
14:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
27. apr
14:00
HIK 2
Vanløse 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
960810
27-04 2024
14:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
27. apr
14:00
HIK 4
Kastrup 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
446722
27-04 2024
14:30 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
HIK
27. apr
14:30
HIK
HB Køge
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
136752
28-04 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
28. apr
10:00
HIK
B 1908
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
137017
28-04 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
28. apr
10:00
HIK
Brønshøj BK
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
763030
28-04 2024
10:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
28. apr
10:00
HIK 2
B 1908 2
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
696571
28-04 2024
12:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
Oversidder
28. apr
12:00
HIK 3
Oversidder
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
762365
28-04 2024
12:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
HIK
28. apr
12:00
HIK
Skjold
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
209602
28-04 2024
12:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
28. apr
12:00
HIK 2
Viktoria 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
664586
28-04 2024
14:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
28. apr
14:00
HIK 2
Nørrebro United
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
953550
28-04 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
HIK
KB
28. apr
14:00
HIK
KB
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
914771
28-04 2024
16:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
HIK
28. apr
16:00
HIK
Fremad Valby
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
471677
to02-05 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
02. maj
20:30
HIK 2
Skjold 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
130393
04-05 2024
10:00 U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
HIK
04. maj
10:00
HIK
Espergærde IF
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
330886
04-05 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
04. maj
10:00
HIK 4
HB 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
388077
04-05 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
04. maj
10:00
HIK 1
FB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
395688
04-05 2024
12:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
04. maj
12:00
HIK 2
Amager Pigefodbold 4
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
954998
04-05 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
HIK
04. maj
12:00
HIK
Hvidovre IF
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
923994
04-05 2024
13:30 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
04. maj
13:30
HIK 2
B.93 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
235010
04-05 2024
13:30 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
04. maj
13:30
HIK 3
KB 6
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
337020
04-05 2024
14:00 U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
HIK
04. maj
14:00
HIK
B.93
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
913851
04-05 2024
15:30 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
HIK
04. maj
15:30
HIK
Elite Bornholm
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
308438
04-05 2024
16:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
04. maj
16:00
HIK 1
Skjold 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
218155
05-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
05. maj
10:00
HIK 4
KFB 3
Serie 4, P2/9 Forår P9
420750
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
Oversidder
05. maj
10:00
Oversidder
KB 2
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
420751
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
05. maj
10:00
Fix 1
HIK 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
448600
05-05 2024
10:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
05. maj
10:00
HIK 2
B 1908 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
420752
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
Oversidder
05. maj
10:25
Oversidder
B 1908 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
420753
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
05. maj
10:25
HIK 1
KB 4
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
420754
05-05 2024
10:50 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
05. maj
10:50
B 1908 1
Fix 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
420755
05-05 2024
10:50 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
05. maj
10:50
KB 4
KB 2
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
420756
05-05 2024
11:15 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
Oversidder
05. maj
11:15
Fix 1
Oversidder
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
420757
05-05 2024
11:15 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
05. maj
11:15
KB 2
HIK 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
420758
05-05 2024
11:40 U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
05. maj
11:40
B 1908 1
KB 4
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
749053
05-05 2024
12:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
05. maj
12:00
HIK 2
Fremad Valby
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
964809
05-05 2024
12:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
12:00
AB Tårnby 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964810
05-05 2024
12:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
12:00
HIK 1
B.93 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964811
05-05 2024
12:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
12:25
AB Tårnby 1
B.93 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964812
05-05 2024
12:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
12:25
B.93 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964813
05-05 2024
12:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
12:50
B.93 3
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964814
05-05 2024
12:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
12:50
Hekla 1
KB 4
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964815
05-05 2024
13:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
13:15
HIK 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964816
05-05 2024
13:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
13:15
KB 4
B.93 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
964817
05-05 2024
13:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
05. maj
13:40
B.93 3
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
193989
05-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
05. maj
14:00
HIK 3
Østerbro IF 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
663456
05-05 2024
16:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
05. maj
16:00
HIK 2
KB 3
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
145367
ti07-05 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
HIK
07. maj
20:30
HIK
Giovani Hajduk
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
336492
ti07-05 2024
20:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
HIK
07. maj
20:30
HIK
Sundby 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
136912
11-05 2024
09:30 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
11. maj
09:30
HIK
Hellas
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
137027
11-05 2024
09:30 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
11. maj
09:30
HIK
FC Damsø
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
687558
11-05 2024
09:30 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
11. maj
09:30
HIK 2
Østerbro IF
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
924001
11-05 2024
11:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
11. maj
11:00
HIK 2
FA 2000 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
446166
11-05 2024
12:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
HIK
11. maj
12:00
HIK
FC Helsingør
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
965184
11-05 2024
12:30 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
11. maj
12:30
HIK 3
Østerbro IF 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
191515
11-05 2024
12:30 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
11. maj
12:30
HIK 4
Nørrebro United 6
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
960858
11-05 2024
14:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
11. maj
14:00
HIK 4
FB 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
446784
11-05 2024
14:30 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
HIK
11. maj
14:30
HIK
FC Helsingør
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
213068
11-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
11. maj
16:00
HIK 5
Union 5
Serie 4, P2/9 Forår P2
705542
12-05 2024
10:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
12. maj
10:00
HIK 4
FB 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
749389
12-05 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
12. maj
10:00
HIK 3
Vanløse 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
762374
12-05 2024
12:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
HIK
12. maj
12:00
HIK
Hvidovre IF
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
209614
12-05 2024
12:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
12. maj
12:00
HIK 2
FA 2000 5
Serie 2, P2/3 Forår P3
395691
12-05 2024
14:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
12. maj
14:00
HIK 2
Union 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
953562
12-05 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
HIK
12. maj
14:00
HIK
B.93
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
958022
12-05 2024
14:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
12. maj
14:00
HIK 3
Nørrebro United 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
914784
12-05 2024
16:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
HIK
12. maj
16:00
HIK
Fårevejle BK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1

Log ind