Kløvermarkens Idrætsanlæg

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
362501
fr12-04 2024
18:00 M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
12. apr
18:00
Sundby KFUM
Sønderbro Fight
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
419329
fr12-04 2024
18:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
12. apr
18:00
Sundby KFUM
Amager FF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
119776
13-04 2024
10:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
13. apr
10:00
KFB 9
Union 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
214658
13-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
13. apr
10:00
Sundby 3
FA 2000 12
Serie 4, P2/9 Forår P4
953957
13-04 2024
10:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
Oversidder
13. apr
10:00
Sundby Bk.
Oversidder
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
137990
13-04 2024
11:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
GVI
13. apr
11:00
Sundby Bk.
GVI
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
145348
13-04 2024
11:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
13. apr
11:00
Sønderbro Fight
Giovani Hajduk
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
156006
13-04 2024
11:00 U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
13. apr
11:00
Sundby Bk.
FA 2000
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
255873
13-04 2024
11:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
UHT
13. apr
11:15
KFB 4
B 1903 2
UHT
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
479939
13-04 2024
11:50 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
13. apr
11:50
CIK 2
HB 15
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
360040
13-04 2024
12:00 Serie 1, P1 23/24 P1
CSC
13. apr
12:00
IF Føroyar
CSC
Serie 1, P1 23/24 P1
705434
13-04 2024
12:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
13. apr
12:00
Sundby 2
FA 2000 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
243698
13-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
CIK
13. apr
12:00
CIK
FC ESPM
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
243725
13-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
KFB
13. apr
12:00
KFB
Nørrebro United
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
283241
13-04 2024
12:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
UHT
13. apr
12:30
KFB 5
FB 18
UHT
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
908032
13-04 2024
13:00 Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
13. apr
13:00
Sundby
ASA, Aarhus
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
462184
13-04 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
13. apr
14:00
KFB 5
FC Ryparken 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
480166
13-04 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
13. apr
14:00
Sønderbro Fight
B 1908
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
214535
13-04 2024
14:15 Serie 4, P2/9 Forår P3
13. apr
14:15
CIK 2
PI Fodbold 2
Serie 4, P2/9 Forår P3
336384
13-04 2024
15:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
13. apr
15:30
Sønderbro Fight
Valby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
703086
13-04 2024
16:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
13. apr
16:00
Sundby 3
Skovshoved IF 2
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
307645
14-04 2024
09:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
14. apr
09:00
Sundby Bk. 3
Vestia 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
480168
14-04 2024
10:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
14. apr
10:00
KFB 8
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
749311
14-04 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
14. apr
10:00
Sundby 2
Ørestad IF 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
218077
14-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
14. apr
10:00
KFB 4
HIK 4
Serie 4, P2/9 Forår P9
496432
14-04 2024
10:45 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
14. apr
10:45
Sundby Bk. 4
B 1908 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
130029
14-04 2024
11:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
14. apr
11:15
KFB 7
Østerbro IF 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
216749
14-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
14. apr
12:00
KFB 2
Hellas 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
881276
14-04 2024
12:00 U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
14. apr
12:00
Sundby Bk.
Roskilde Pigefodbold
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
228255
14-04 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
Fix
14. apr
12:00
Sundby 2
Fix
KS, Kvinder Forår KSK
244684
14-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
14. apr
12:00
SC Amager
FK Prespa
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
466227
14-04 2024
12:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
14. apr
12:00
ØKF 3
Jægersborg 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
336430
14-04 2024
12:20 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
CIK
14. apr
12:20
CIK
Heimdal 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
242467
14-04 2024
12:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
14. apr
12:30
KFB 2
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
336386
14-04 2024
13:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
14. apr
13:30
Sundby 3
Østerbro IF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
419914
14-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
14. apr
14:00
ØKF 2
CSC 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
419917
14-04 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
14. apr
16:00
Føroyar 2
Skovshoved IF 3
Serie 3, P2/5 Forår P4
462183
14-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
14. apr
16:00
RPIF
CBS Sport 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
462245
14-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
14. apr
16:00
LoneWolves FC
FC Whop en Dei 2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
304492
14-04 2024
18:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
14. apr
18:00
Sundby KFUM
Skjold 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
145471
ma15-04 2024
18:00 M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
HB
15. apr
18:00
Sønderbro Fight
HB
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
336438
ma15-04 2024
19:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
15. apr
19:30
Sundby 4
Østerbro IF 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
145474
ma15-04 2024
20:15 M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
15. apr
20:15
Sundby Bk.
Skjold
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
648513
ma15-04 2024
20:30 M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
KB
15. apr
20:30
Sønderbro Fight
KB
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
402043
ma15-04 2024
22:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
Oversidder
15. apr
22:00
Sundby Bk.
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
643678
ti16-04 2024
16:15 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
16. apr
16:15
CIK 2
Hekla 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
930931
ti16-04 2024
18:00 Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
16. apr
18:00
KFB (2)
Prespa (2)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
419920
ti16-04 2024
18:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
16. apr
18:00
CSC 2
Skjold 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
487191
ti16-04 2024
18:00 M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
16. apr
18:00
Sønderbro Fight
Brønshøj BK
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
146513
ti16-04 2024
18:30 Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
16. apr
18:30
CIK (S4P3)
Union (S3P4) (4)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
853024
on17-04 2024
17:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
17. apr
17:00
Sundby Bk. 1
Hvidovre IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
362507
on17-04 2024
18:00 M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
17. apr
18:00
Sønderbro Fight
Fr.holm Sydhavnen
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
419924
on17-04 2024
18:30 Serie 3, P2/5 Forår P4
17. apr
18:30
FC Nyhavn 2
Føroyar 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
250178
on17-04 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
17. apr
19:00
FC Nyhavn
Stefan 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
336435
on17-04 2024
19:15 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
HIK
17. apr
19:15
FC Nyhavn
HIK
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
146515
on17-04 2024
20:00 Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
17. apr
20:00
Sundby Bk. (S4P4) (2)
HIK 3 (S3P2)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
214729
to18-04 2024
18:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
18. apr
18:00
Amalie 3
FC Culpa 2
Serie 4, P2/9 Forår P4
462149
to18-04 2024
18:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
18. apr
18:00
Sønderbro Fight 2
KFB 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
376366
to18-04 2024
19:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
18. apr
19:00
Sundby KFUM
Rødovre
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
336314
to18-04 2024
20:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. apr
20:00
Sundby 2
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
419922
fr19-04 2024
18:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
19. apr
18:00
Sønderbro Fight 3
Union 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
865588
fr19-04 2024
19:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
19. apr
19:00
Sundby Bk.
Hørsholm-Usserød IK
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
830465
20-04 2024
09:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
20. apr
09:30
Sundby Bk. 2
HIK 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
903320
20-04 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
20. apr
10:00
Sundby Bk. 4
Tårnby FF 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
419926
20-04 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
20. apr
10:00
ØKF 2
Skjold 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
954883
20-04 2024
10:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
20. apr
10:00
Sundby Bk.
Frem
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
136742
20-04 2024
11:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
20. apr
11:00
Sundby Bk.
Nørrebro United
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
132867
20-04 2024
11:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
20. apr
11:15
KFB 10
B 1960
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
119780
20-04 2024
11:50 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
CIK
20. apr
11:50
CIK
Hellas
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
229038
20-04 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
20. apr
12:00
ØKF
Nørrebro United
KS, Kvinder Forår KSK
244778
20-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
CIK
20. apr
12:00
CIK
Amager FF
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
244781
20-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
20. apr
12:00
Sønderbro Fight
Amalie
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
333325
20-04 2024
12:00 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
20. apr
12:00
ØKF
Amalie
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
361848
20-04 2024
12:00 Serie 1, P1 23/24 P1
20. apr
12:00
IF Føroyar
Kastrup Bk
Serie 1, P1 23/24 P1
336176
20-04 2024
12:30 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
KFB
Oversidder
20. apr
12:30
KFB
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
126137
20-04 2024
12:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
20. apr
12:30
KFB 6
Skovshoved IF 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
908086
20-04 2024
13:00 Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
20. apr
13:00
Sundby
Varde IF
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
947860
20-04 2024
14:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
20. apr
14:00
Amandas Sønner
FC Nordhavn
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
361847
20-04 2024
14:00 Serie 1, P1 23/24 P1
20. apr
14:00
ØKF
Frederiksholm Sydhavnen
Serie 1, P1 23/24 P1
214596
20-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
20. apr
14:00
Amalie 2
KB 6
Serie 4, P2/9 Forår P3
218137
20-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
20. apr
14:00
KFB 3
FA 2000 11
Serie 4, P2/9 Forår P9
336318
20-04 2024
16:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
20. apr
16:00
ØKF 2
Nørrebro United 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
130196
20-04 2024
16:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
20. apr
16:00
Sundby Bk.
FA 2000
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
145352
20-04 2024
16:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
20. apr
16:00
ØKF
Dankurd IF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
361852
20-04 2024
16:00 Serie 1, P1 23/24 P1
CSC
20. apr
16:00
CSC
Bispebjerg Bk.
Serie 1, P1 23/24 P1
462188
20-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
20. apr
16:00
RPIF
KFB 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
467208
20-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
20. apr
16:00
ØKF 3
B.93 12
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
119779
20-04 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
20. apr
19:00
Sønderbro Fight 2
KFB 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
121874
21-04 2024
09:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
21. apr
09:00
Sundby Bk. 5
Nørrebro United 7
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
218135
21-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
Oversidder
21. apr
10:00
KFB 4
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P9
234936
21-04 2024
10:00 Serie 2, Kvinder Forår P1
Oversidder
21. apr
10:00
Amalie
Oversidder
Serie 2, Kvinder Forår P1
308504
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
Oversidder
21. apr
10:00
Sundby Bk. 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
159170
21-04 2024
11:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
21. apr
11:00
Sundby Bk. 3
Kastrup 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
861593
21-04 2024
11:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
21. apr
11:00
Sundby Bk. 2
Vestia 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
240542
21-04 2024
11:15 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
KFB
21. apr
11:15
KFB
FB 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
229039
21-04 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
21. apr
12:00
Føroyar
PI Fodbold
KS, Kvinder Forår KSK
245456
21-04 2024
12:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
21. apr
12:30
KFB 3
FB 14
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
647507
21-04 2024
12:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
21. apr
12:30
Sundby Bk. 2
B 1908 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
954045
21-04 2024
14:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
21. apr
14:00
Sundby 2
Dragør BK 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
581191
21-04 2024
14:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
FB
21. apr
14:00
Sundby Bk.
FB
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
462251
21-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
21. apr
16:00
LoneWolves FC
HIK 6
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
671354
21-04 2024
18:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
Oversidder
21. apr
18:00
Fremad Forsing
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
336396
ma22-04 2024
18:45 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
22. apr
18:45
Sønderbro Fight
Union
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
144654
ma22-04 2024
19:00 M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
CSC
22. apr
19:00
CSC
Skovshoved IF
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
290301
ma22-04 2024
19:00 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
CSC
22. apr
19:00
CSC
Hellas
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
119738
ma22-04 2024
20:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
22. apr
20:15
Sundby 2
Valby 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
333340
ma22-04 2024
22:00 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
22. apr
22:00
Sundby
B 1908
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
238461
ma22-04 2024
22:00 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
22. apr
22:00
Sundby
Frem
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
336397
ma22-04 2024
22:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
22. apr
22:00
Sundby 3
Valby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
487192
ma22-04 2024
22:00 M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
22. apr
22:00
Sundby Bk.
Sønderbro Fight
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
644616
ma22-04 2024
22:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
Oversidder
22. apr
22:00
CIK 2
Oversidder
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
954123
ma22-04 2024
22:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
Oversidder
22. apr
22:00
CIK 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
977908
ti23-04 2024
18:20 Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
23. apr
18:20
CIK (2)
Copenhagen Celtic (3)
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
648119
ti23-04 2024
18:30 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
23. apr
18:30
Føroyar
Sundby Bk.
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
130091
ti23-04 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
CSC
23. apr
19:00
CSC
Frem 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
250240
ti23-04 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
23. apr
19:00
Olympia 1921
FB 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
439511
ti23-04 2024
19:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
KFB
23. apr
19:00
Sundby 3
KFB
Serie 2, Kvinder Forår P2
667009
ti23-04 2024
20:15 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
23. apr
20:15
Sundby BK 2
Fremad Amager 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
129899
on24-04 2024
17:30 M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
KFB
24. apr
17:30
KFB
SIF/HIK
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
243368
on24-04 2024
18:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
24. apr
18:00
ØKF
FB 7
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
780209
on24-04 2024
18:00 M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
24. apr
18:00
Fremad Forsing
Vestia
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
948205
on24-04 2024
18:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
24. apr
18:00
Amandas Sønner
Dankurd IF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
419830
on24-04 2024
18:30 Serie 3, P2/5 Forår P4
24. apr
18:30
ØKF 2
FC Nyhavn 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
250235
on24-04 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
24. apr
19:00
ØKF
FC Nyhavn
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
977906
on24-04 2024
19:00 Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
24. apr
19:00
KFB (3)
ØKF (M)
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
462152
to25-04 2024
17:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
25. apr
17:30
Sønderbro Fight 2
Skjold 3
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
184445
to25-04 2024
18:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
25. apr
18:00
Sønderbro Fight 2
B.93 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
244786
to25-04 2024
18:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
25. apr
18:00
Amalie
Nørrebro United
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
290649
to25-04 2024
18:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
25. apr
18:00
Sundby Bk.
AB Tårnby (3)
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
145358
to25-04 2024
18:45 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
25. apr
18:45
Sønderbro Fight
Vesterbro Alliancen
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
149016
to25-04 2024
19:00 M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
CSC
Fix
25. apr
19:00
CSC
Fix
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
214605
fr26-04 2024
18:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
Oversidder
26. apr
18:00
CIK 2
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P3
468195
fr26-04 2024
18:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
26. apr
18:00
Real Benne
Jægersborg 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
143354
27-04 2024
10:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
27. apr
10:00
KFB 10
HIK 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
138034
27-04 2024
11:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
27. apr
11:00
Sundby Bk.
B.93
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
119786
27-04 2024
11:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
CIK
27. apr
11:15
KFB 9
CIK
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
255884
27-04 2024
11:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
27. apr
11:15
KFB 4
KB 7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
479952
27-04 2024
11:50 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
27. apr
11:50
CIK 2
FB 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
703118
27-04 2024
12:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
27. apr
12:00
Sundby 3
Dragør 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
705445
27-04 2024
12:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
27. apr
12:00
Sundby 2
Nørrebro United 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
214732
27-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
27. apr
12:00
Sundby 3
Skjold 11
Serie 4, P2/9 Forår P4
244784
27-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
KFB
CIK
27. apr
12:00
KFB
CIK
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
244785
27-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
Fix
27. apr
12:00
FC Nyhavn
Fix
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
479948
27-04 2024
12:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
27. apr
12:00
Bois Athletic FC
Frem 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
283256
27-04 2024
12:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
27. apr
12:30
KFB 5
B.93 7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
462154
27-04 2024
12:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. apr
12:30
KFB 2
Sydhavn FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
462193
27-04 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
27. apr
14:00
KFB 5
CBS Sport 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
955059
27-04 2024
14:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
GVI
27. apr
14:00
Sundby Bk.
GVI
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
119736
27-04 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
27. apr
14:00
Sønderbro Fight
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
307655
28-04 2024
09:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
28. apr
09:00
Sundby Bk. 3
Tårnby FF 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
862102
28-04 2024
09:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
28. apr
09:00
Sundby Bk. 2
Folehaven
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
468196
28-04 2024
10:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
28. apr
10:00
ØKF 3
Tårnby FF 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
749321
28-04 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
28. apr
10:00
Sundby 2
B 1908 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
497841
28-04 2024
11:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
28. apr
11:00
Sundby Bk. 4
B.93 5
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
130041
28-04 2024
11:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
28. apr
11:15
KFB 7
HB 18
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
217271
28-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
28. apr
12:00
KFB 2
Skjold 7
Serie 4, P2/9 Forår P8
229042
28-04 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
28. apr
12:00
Sundby 2
CBS Sport
KS, Kvinder Forår KSK
236502
28-04 2024
12:00 U14 Piger M (10) Forår Mester
28. apr
12:00
Sundby Bk.
Roskilde Pigefodbold
U14 Piger M (10) Forår Mester
244787
28-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
28. apr
12:00
SC Amager
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
336443
28-04 2024
12:20 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
CIK
28. apr
12:20
CIK
Sundby 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
242508
28-04 2024
12:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
28. apr
12:30
KFB 2
FA 2000 6
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
462544
28-04 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
28. apr
14:00
SC Amager 2
HB 7
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
881283
28-04 2024
15:30 U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
28. apr
15:30
Sundby Bk.
Nykøbing FC
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
419930
28-04 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
28. apr
16:00
Føroyar 2
CSC 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
336488
ma29-04 2024
19:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
29. apr
19:30
Sundby 4
Copenfalster FF
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
145569
ma29-04 2024
20:15 M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
29. apr
20:15
Sundby Bk.
Hellas (2)
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
336338
ma29-04 2024
22:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. apr
22:00
Sundby 2
AB Tårnby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
380127
ma29-04 2024
22:00 M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Oversidder
29. apr
22:00
Sønderbro Fight
Oversidder
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
402070
ma29-04 2024
22:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
29. apr
22:00
Sundby Bk.
Amager Pigefodbold 3
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
648122
ma29-04 2024
22:00 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
29. apr
22:00
Sundby Bk.
Skjold
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
648550
ma29-04 2024
22:00 M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Oversidder
29. apr
22:00
Sønderbro Fight
Oversidder
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
954054
ma29-04 2024
22:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
29. apr
22:00
Sundby 2
CIK 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
513826
ti30-04 2024
18:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
GVI
30. apr
18:00
Sønderbro Fight
GVI
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
469903
ti30-04 2024
18:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
KFB
30. apr
18:00
KFB
Amalie
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
487194
ti30-04 2024
18:00 M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
30. apr
18:00
Sønderbro Fight
B.93
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
513828
ti30-04 2024
18:15 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
30. apr
18:15
SC Amager
Sporting Fønix CF
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
439514
ti30-04 2024
19:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
30. apr
19:00
Sundby 3
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
513820
ti30-04 2024
19:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
CIK
30. apr
19:00
CIK
Union
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
592217
ti30-04 2024
19:45 M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
CIK
30. apr
19:45
CIK
Skjold
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
335260
on01-05 2024
18:00 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
HB
01. maj
18:00
Amalie
HB
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
229377
on01-05 2024
18:30 KS, Kvinder Forår KSK
01. maj
18:30
ØKF
Heimdal
KS, Kvinder Forår KSK
250255
on01-05 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
01. maj
19:00
FC Nyhavn
Folehaven
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
336484
on01-05 2024
19:15 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
01. maj
19:15
FC Nyhavn
Hellas
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
513816
on01-05 2024
22:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
01. maj
22:00
Fremad Forsing
Bk. Viktoria
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
214616
to02-05 2024
18:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
02. maj
18:00
Amalie 2
PI Fodbold 2
Serie 4, P2/9 Forår P3
513818
to02-05 2024
18:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
02. maj
18:00
Bk. Sommersol
Uganda Danish Cranes
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
145362
to02-05 2024
18:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
HIK
02. maj
18:30
ØKF
HIK
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
380096
to02-05 2024
19:00 M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
02. maj
19:00
Sundby KFUM
B 1960
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
439516
to02-05 2024
19:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
KFB
02. maj
19:00
KFB
Valby
Serie 2, Kvinder Forår P2
419933
fr03-05 2024
18:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
03. maj
18:00
Sønderbro Fight 3
ØKF 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
419936
fr03-05 2024
18:15 Serie 3, P2/5 Forår P4
03. maj
18:15
FC Nyhavn 2
B 1960 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
214780
04-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
04. maj
10:00
Sundby 3
B.93 6
Serie 4, P2/9 Forår P4
903331
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
04. maj
10:00
Sundby Bk. 4
Hekla 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
954165
04-05 2024
10:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
04. maj
10:00
Sundby Bk.
Ølstykke FC
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
335733
04-05 2024
11:00 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
04. maj
11:00
ØKF
AB Tårnby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
158199
04-05 2024
11:00 U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
KB
04. maj
11:00
Sundby Bk.
KB
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
128930
04-05 2024
11:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
04. maj
11:15
KFB 6
FA 2000 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
119789
04-05 2024
11:50 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
CIK
04. maj
11:50
CIK
Union 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
244841
04-05 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
CIK
04. maj
12:00
CIK
FC Nyhavn
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
244853
04-05 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
04. maj
12:00
Sønderbro Fight
FC Culpa
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
419932
04-05 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
04. maj
12:00
CSC 2
FB 6
Serie 3, P2/5 Forår P4
361862
04-05 2024
12:00 Serie 1, P1 23/24 P1
04. maj
12:00
IF Føroyar
Østerbro IF
Serie 1, P1 23/24 P1
388088
04-05 2024
12:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
04. maj
12:30
Sundby Bk. 1
FA 2000
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
908101
04-05 2024
13:00 Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
04. maj
13:00
Sundby
Solrød FC
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
462200
04-05 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
04. maj
14:00
KFB 5
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
667139
04-05 2024
14:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
04. maj
14:00
Sundby BK 2
KFUM 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
361861
04-05 2024
14:00 Serie 1, P1 23/24 P1
04. maj
14:00
ØKF
Dragør Bk.
Serie 1, P1 23/24 P1
865611
04-05 2024
15:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
04. maj
15:00
Sundby Bk.
Bk. Skjold
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
130331
04-05 2024
16:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
04. maj
16:00
Sundby Bk.
AB 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
119788
04-05 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
04. maj
19:00
Sønderbro Fight 2
Frem 12
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
428118
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
10:00
Kastrup 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
431079
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
10:00
B 1908 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
451042
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
05. maj
10:00
Sundby Bk. 2
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451043
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
05. maj
10:00
B 1908 4
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
487762
05-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:00
Fremad Amager 2
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487763
05-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:00
Ørestad IF 1
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487772
05-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
Oversidder
05. maj
10:00
Dragør BK 3
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487773
05-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:00
Sundby Bk. 1
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
218151
05-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
05. maj
10:00
KFB 4
Skjold 14
Serie 4, P2/9 Forår P9
309242
05-05 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
05. maj
10:00
Sundby Bk. 1
KB 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
683578
05-05 2024
10:20 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
05. maj
10:20
CIK 1
Skovshoved IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
487774
05-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:25
Dragør BK 3
B 1908 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487775
05-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:25
Folehaven
CIK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487764
05-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:25
Fremad Amager 2
Kastrup 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487765
05-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:25
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
451045
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
05. maj
10:25
Sundby Bk. 2
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451048
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
05. maj
10:25
Hekla 3
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
431881
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
10:25
Kastrup 1
CIK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
432213
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
10:25