MENU

Hvidovre IF's baner //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
907428 1
14-08 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A Hvidovre IF B93
895888 1
14-08 2021
Kl. 12:00
U17 Drenge Divisionen 2021/22 Div Hvidovre IF HB Køge
871408 1
14-08 2021
Kl. 14:30
U19 Drenge Divisionen 2021/22 Div Hvidovre IF HB Køge
537342 1
15-08 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår Pulje A Hvidovre IF FC Helsingør
896000 2
21-08 2021
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje A Hvidovre IF HIK
856025 1 ma
23-08 2021
Kl. 17:00
U15 Drenge 4 (07) Efterår P4 Hvidovre IF 3 CIK
847569 1 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
U21 A, 2021 efterår (2000 og yngre) Pulje 2 Hvidovre IF Skjold
230806 1 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
KS Herre 21/22 P1 Hvidovre IF 2 Bk. Skjold
539458 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
U12 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Hvidovre IF 2 GVI 1
539514 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 3 GVI 2
539605 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
U12 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 4 Tårnby FF 1
619666 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
U11 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 3 Vanløse IF 2
539402 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
U12 Drenge (10) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 HIK 1
198445 1 ma
23-08 2021
Kl. 22:30
U11 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF FA 2000 2
190223 1 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (07) 21/22 Pulje 1 Hvidovre IF (Liga 2) Greve Fodbold (Liga 2)
444218 1 on
25-08 2021
Kl. 22:00
Ungdomspokal U16 Drenge (06) 21/22 P1 Hvidovre IF (3) Værløse BK (2)
453847 1 to
26-08 2021
Kl. 18:00
U18 Piger M (04/05) Efterår Mester Hvidovre IF Jægersborg BK
257490 1
28-08 2021
Kl. 10:00
U16 Drenge 3 (06) Efterår P3 Hvidovre IF Brønshøj
907532 3
28-08 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A Hvidovre IF FC Helsingør
526625 2
28-08 2021
Kl. 12:00
U15 Drenge M (07) Efterår Mester Hvidovre IF 2 Skovshoved IF
895904 3
28-08 2021
Kl. 12:00
U17 Drenge Divisionen 2021/22 Div Hvidovre IF B.93
871789 3
28-08 2021
Kl. 14:30
U19 Drenge Divisionen 2021/22 Div Hvidovre IF B.93
260994 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (08) Efterår P1 Hvidovre IF 2 Nørrebro United
684929 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 93 3 B 1908 4
684931 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 FA 2000 4 HB 3
684941 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Hekla 3 Hvidovre IF 3
684944 1
29-08 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Rødovre 4 Sundby BK 5
684946 1
29-08 2021
Kl. 10:20
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 1908 4 BK Rødovre 4
684949 1
29-08 2021
Kl. 10:20
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 HB 3 BK Hekla 3
684951 1
29-08 2021
Kl. 10:20
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 3 FA 2000 4
684954 1
29-08 2021
Kl. 10:20
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Sundby BK 5 B 93 3
684955 1
29-08 2021
Kl. 10:40
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 93 3 HB 3
684957 1
29-08 2021
Kl. 10:40
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 FA 2000 4 Sundby BK 5
684958 1
29-08 2021
Kl. 10:40
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Hekla 3 B 1908 4
685050 1
29-08 2021
Kl. 10:40
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Rødovre 4 Hvidovre IF 3
247292 2
29-08 2021
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF Oversidder
247293 2
29-08 2021
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 1 Sundby BK 1
247294 2
29-08 2021
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 BK Hekla 1 Dragør BK 1
247295 2
29-08 2021
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder FA 2000 1
247296 2
29-08 2021
Kl. 11:35
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 1 Hvidovre IF
247959 2
29-08 2021
Kl. 11:35
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder Sundby BK 1
247960 2
29-08 2021
Kl. 11:35
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Hekla 1
248011 2
29-08 2021
Kl. 11:35
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 FA 2000 1
248012 2
29-08 2021
Kl. 11:55
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF Sundby BK 1
248013 2
29-08 2021
Kl. 11:55
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder B 1908 1
248014 2
29-08 2021
Kl. 11:55
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 BK Hekla 1 FA 2000 1
248015 2
29-08 2021
Kl. 11:55
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Oversidder
261269 1
29-08 2021
Kl. 14:00
U17 Drenge M (05) Efterår Mester Hvidovre IF 2 Vanløse 2
190241 1
29-08 2021
Kl. 14:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Hvidovre IF (KS) CBS Sport (KS)
277585 2
29-08 2021
Kl. 16:00
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår P2 Hvidovre IF FC Damsø 2
117311 1
29-08 2021
Kl. 16:00
U14 Piger M (08) Efterår Mester Hvidovre IF Fremad Valby
115437 2 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 Sundby BK 1
115468 2 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Hvidovre IF 2 Skovshoved IF 1
852857 2 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Hvidovre IF 2 Slagge BK
535525 2 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
U11 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 4 BK Vestia 2

Log ind