MENU

Dragør Bk //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
549682 6 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
U16 Piger Øst 2 (06) efterår Pulje 1 Dragør BK FC Damsø
417030 6 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
M+55 M 7M Efterår P1 Dragør Bk. Oversidder
565142 5 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
U11 Piger (11) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Oversidder
577905 1 to
23-09 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår Pulje B A27 Sundby Bk.
335308 6 to
23-09 2021
Kl. 19:30
M+40 M 7M Efterår P1 Dragør 2 KFUM
467801 6 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Dragør 2 Østerbro IF 2
135416 6
25-09 2021
Kl. 10:00
M+50 1 7M Efterår P1 Dragør BK HB
793603 5
25-09 2021
Kl. 11:15
Herre Senior 5 7M Efterår P7 Dragør Stefan 10
467836 8
26-09 2021
Kl. 10:00
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 KB 1 HIK 1
467837 8
26-09 2021
Kl. 10:00
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 B.1908 1 Dragør BK 1
467838 8
26-09 2021
Kl. 10:00
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 BK Skjold 1
467839 8
26-09 2021
Kl. 10:00
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Vanløse IF 1 BK Hellas 1
261244 5
26-09 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår P4 Dragør 2 Oversidder
467840 8
26-09 2021
Kl. 10:20
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 B.1908 1 KB 1
467841 8
26-09 2021
Kl. 10:20
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 HIK 1 Dragør BK 1
467842 8
26-09 2021
Kl. 10:20
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Vanløse IF 1 Hvidovre IF 1
467843 8
26-09 2021
Kl. 10:20
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 BK Hellas 1
467844 8
26-09 2021
Kl. 10:40
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 KB 1 Dragør BK 1
467845 8
26-09 2021
Kl. 10:40
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 HIK 1 B.1908 1
467846 8
26-09 2021
Kl. 10:40
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 BK Hellas 1
467889 8
26-09 2021
Kl. 10:40
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
481289 8
26-09 2021
Kl. 11:15
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 KB 5 HIK 2
481355 8
26-09 2021
Kl. 11:15
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 B.1908 2 Dragør BK 2
481356 8
26-09 2021
Kl. 11:15
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 2 BK Skjold 2
481357 8
26-09 2021
Kl. 11:15
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 2 BK Hellas 2
481358 8
26-09 2021
Kl. 11:35
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 B.1908 2 KB 5
481359 8
26-09 2021
Kl. 11:35
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 HIK 2 Dragør BK 2
481360 8
26-09 2021
Kl. 11:35
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 2 Hvidovre IF 2
481361 8
26-09 2021
Kl. 11:35
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 BK Hellas 2
481362 8
26-09 2021
Kl. 11:55
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 KB 5 Dragør BK 2
481363 8
26-09 2021
Kl. 11:55
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 HIK 2 B.1908 2
481364 8
26-09 2021
Kl. 11:55
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 2 BK Hellas 2
481365 8
26-09 2021
Kl. 11:55
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 Vanløse IF 2
175029 7
26-09 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje B2 A27 Greve Fodbold
827967 8
26-09 2021
Kl. 12:30
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 KB 10 Oversidder
827968 8
26-09 2021
Kl. 12:30
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 B.1908 3 Dragør BK 3
827969 8
26-09 2021
Kl. 12:30
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 Oversidder BK Skjold 3
828119 8
26-09 2021
Kl. 12:30
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 Vanløse IF 3 Oversidder
828120 8
26-09 2021
Kl. 12:50
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 B.1908 3 KB 10
828121 8
26-09 2021
Kl. 12:50
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 Oversidder Dragør BK 3
828122 8
26-09 2021
Kl. 12:50
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 Vanløse IF 3 Oversidder
828133 8
26-09 2021
Kl. 12:50
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 3 Oversidder
828134 8
26-09 2021
Kl. 13:10
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 KB 10 Dragør BK 3
828135 8
26-09 2021
Kl. 13:10
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 Oversidder B.1908 3
828136 8
26-09 2021
Kl. 13:10
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 Oversidder Oversidder
828137 8
26-09 2021
Kl. 13:10
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 3 Vanløse IF 3
602951 4
26-09 2021
Kl. 13:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 93 1 BK Skjold 2
602952 4
26-09 2021
Kl. 13:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 FA 2000 1 B 1908 1
602953 4
26-09 2021
Kl. 13:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 1 Dragør BK 1
602954 4
26-09 2021
Kl. 13:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Vestia 2 KB 4
980177 6
26-09 2021
Kl. 14:00
U19 Drenge M (03/04) Efterår Mester Dragør 2 Jægersborg 2
602955 4
26-09 2021
Kl. 14:05
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Vanløse 1 Sundby BK 1
602956 4
26-09 2021
Kl. 14:05
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 1908 1 KB 1
602957 4
26-09 2021
Kl. 14:05
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Dragør BK 1 BK Vestia 2
602959 4
26-09 2021
Kl. 14:05
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 FA 2000 1
602960 4
26-09 2021
Kl. 14:25
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 Vanløse 1
602961 4
26-09 2021
Kl. 14:25
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Sundby BK 1 B 93 1
602962 4
26-09 2021
Kl. 14:25
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 1 BK Skjold 2
602963 4
26-09 2021
Kl. 14:25
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Vestia 2 B 1908 1
602964 4
26-09 2021
Kl. 14:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 FA 2000 1 B 93 1
602965 4
26-09 2021
Kl. 14:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 Sundby BK 1
602966 4
26-09 2021
Kl. 14:45
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Vanløse 1 Dragør BK 1
211592 6 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
M+45 M 7M Efterår Mester Dragør BK KFUM
209785 6 ti
28-09 2021
Kl. 18:30
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2021 (05) P2 A27 Hillerød Fodbold
117132 16 on
29-09 2021
Kl. 19:00
M+32 Øst 2021 Øst Dragør Bk. Union
118249 3 to
30-09 2021
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U16 Piger (06) 21/22 Pulje 1 Dragør BK (Øst 2) Brøndbyernes IF (DM)
335671 7 to
30-09 2021
Kl. 20:00
M+40 M 7M Efterår P1 Dragør 2 Sønderbro Fight
379252 5
02-10 2021
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (09) 8M Efterår P1 Dragør Sundby 2
564821 6
02-10 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 BK Stefan 2
115451 6
02-10 2021
Kl. 11:15
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 KB 1
160672 8
02-10 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår Pulje B A27 GVI
230846 7
02-10 2021
Kl. 12:00
KS Herre 21/22 P1 Dragør Bk. Sundby Bk.
547614 7
02-10 2021
Kl. 16:00
Serie 5, P18/28 Efterår P24 Dragør 3 Jægersborg 6
540154 6
03-10 2021
Kl. 10:00
U12 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 Dragør BK 2 Østerbro IF 2
823397 6
03-10 2021
Kl. 10:00
U13 Drenge M (09) 8M Efterår Mester Dragør 2 KB 3
261249 6
03-10 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår P4 Dragør 3 HIK 4
153118 5
03-10 2021
Kl. 14:00
U16 Drenge M (06) Efterår Mester Dragør 2 Østerbro IF
856009 5
03-10 2021
Kl. 14:00
U15 Drenge 3 (07) Efterår P3 Dragør 2 Skjold 2
996677 7
03-10 2021
Kl. 16:00
U16 Piger 1 (06/07) Efterår P1 Dragør 2 KFUM
190769 8 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
M+50 1 7M Efterår P1 Dragør BK Oversidder
200282 8 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Serie 2, Kvinder Efterår P2 Dragør ØKF 2
335732 8 on
06-10 2021
Kl. 19:00
M+40 M 7M Efterår P1 Dragør NB 99
471387 8 fr
08-10 2021
Kl. 20:00
Serie 2, P5/6 Efterår P5 Dragør 2 B1908 3
417134 8
09-10 2021
Kl. 09:00
M+55 M 7M Efterår P1 Dragør Bk. Brønshøj
564829 7
09-10 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 B.1908 2
567108 7
09-10 2021
Kl. 10:00
U11 Piger (11) 2 8v8 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
115454 7
09-10 2021
Kl. 11:15
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1
849378 6
09-10 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge 3 (09) 8M Efterår P3B Dragør 3 B 1903 2
540185 7
09-10 2021
Kl. 12:30
U12 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 2 Dragør BK 2 Vanløse IF 3
794953 7
09-10 2021
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P7 Dragør Polyteknisk FK
257482 6
09-10 2021
Kl. 16:00
U16 Drenge 2 (06) Efterår P2 Dragør 3 Skjold 2
357365 10
10-10 2021
Kl. 10:00
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 BK Union 1
357366 10
10-10 2021
Kl. 10:00
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 Dragør BK 1
357367 10
10-10 2021
Kl. 10:00
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 Østerbro IF Tårnby FF
379260 6
10-10 2021
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (09) 8M Efterår P1 Dragør Kastrup
357381 10
10-10 2021
Kl. 10:00
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Hekla 1
357390 10
10-10 2021
Kl. 10:20
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 BK Vestia 1
357391 10
10-10 2021
Kl. 10:20
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Union 1 Dragør BK 1
357392 10
10-10 2021
Kl. 10:20
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder Østerbro IF
357396 10
10-10 2021
Kl. 10:20
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 Tårnby FF BK Hekla 1
357397 10
10-10 2021
Kl. 10:40
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 Dragør BK 1
357398 10
10-10 2021
Kl. 10:40
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Union 1 Nørrebro United 1
357399 10
10-10 2021
Kl. 10:40
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 Østerbro IF BK Hekla 1
357400 10
10-10 2021
Kl. 10:40
U8 Piger (14) 3v3 Efterår Pulje 1 Tårnby FF Oversidder
115443 4
10-10 2021
Kl. 11:00
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 HIK 1
887539 10
10-10 2021
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder Oversidder
887540 10
10-10 2021
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF Dragør BK 1
887541 10
10-10 2021
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 BK Fix 1 GVI 1
887542 10
10-10 2021
Kl. 11:15
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 1 BK Hekla 1
887543 10
10-10 2021
Kl. 11:35
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF Oversidder
887544 10
10-10 2021
Kl. 11:35
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder Dragør BK 1
887555 10
10-10 2021
Kl. 11:35
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 1 BK Fix 1
887556 10
10-10 2021
Kl. 11:35
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 GVI 1 BK Hekla 1
887557 10
10-10 2021
Kl. 11:55
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder Dragør BK 1
887558 10
10-10 2021
Kl. 11:55
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder Hvidovre IF
887562 10
10-10 2021
Kl. 11:55
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 BK Fix 1 BK Hekla 1
887563 10
10-10 2021
Kl. 11:55
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1 GVI 1 B 1908 1
891289 9
10-10 2021
Kl. 12:00
U16 Piger Øst 2 (06) efterår Pulje 1 Dragør BK Nykøbing FC
445111 10
10-10 2021
Kl. 12:30
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 BK Union 1
445112 10
10-10 2021
Kl. 12:30
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 Dragør BK 2
445113 10
10-10 2021
Kl. 12:30
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 GVI 2 AB Tårnby 1
445121 10
10-10 2021
Kl. 12:30
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 FA 2000 2 BK Hekla 2
445122 10
10-10 2021
Kl. 12:50
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 BK Vestia 2
445123 10
10-10 2021
Kl. 12:50
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 BK Union 1 Dragør BK 2
445124 10
10-10 2021
Kl. 12:50
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 FA 2000 2 GVI 2
445125 10
10-10 2021
Kl. 12:50
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 1 BK Hekla 2
445606 10
10-10 2021
Kl. 13:10
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 Dragør BK 2
445607 10
10-10 2021
Kl. 13:10
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 BK Union 1 Nørrebro United 1
445608 10
10-10 2021
Kl. 13:10
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 GVI 2 BK Hekla 2
445609 10
10-10 2021
Kl. 13:10
U9 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 1 FA 2000 2
684429 5
10-10 2021
Kl. 13:45
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 BK Hellas 1 Dragør BK 1
684430 5
10-10 2021
Kl. 13:45
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 KB 1 FC Damsø 3
684431 5
10-10 2021
Kl. 13:45
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Østerbro IF BK Skjold 1
684432 5
10-10 2021
Kl. 13:45
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 FC Damsø 2 BK Hellas 2
261255 7
10-10 2021
Kl. 14:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår P4 Dragør 3 Oversidder
684433 5
10-10 2021
Kl. 14:05
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 BK Hellas 2 FC Damsø 3
684434 5
10-10 2021
Kl. 14:05
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Østerbro IF BK Hellas 1
684435 5
10-10 2021
Kl. 14:05
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 FC Damsø 2 KB 1
684436 5
10-10 2021
Kl. 14:05
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 BK Skjold 1
684437 5
10-10 2021
Kl. 14:25
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Østerbro IF FC Damsø 2
684438 5
10-10 2021
Kl. 14:25
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 FC Damsø 3
684439 5
10-10 2021
Kl. 14:25
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 BK Hellas 1 KB 1
684440 5
10-10 2021
Kl. 14:25
U10 Piger (12) 3 5v5 Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 BK Hellas 2
980219 8
10-10 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge M (03/04) Efterår Mester Dragør 2 Vestia
922982 1 ma
11-10 2021
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8 Store Magleby Skole Johannesskolen
922983 1 ma
11-10 2021
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8 Holmegårdsskolen - Hvidovre Oversidder
922984 1 ma
11-10 2021
Kl. 10:45
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8 Store Magleby Skole Oversidder
922985 1 ma
11-10 2021
Kl. 10:45
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8 Johannesskolen Holmegårdsskolen - Hvidovre
922986 1 ma
11-10 2021
Kl. 11:30
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8 Holmegårdsskolen - Hvidovre Store Magleby Skole
922987 1 ma
11-10 2021
Kl. 11:30
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 8 Oversidder Johannesskolen
211598 8 ma
11-10 2021
Kl. 19:00
M+45 M 7M Efterår Mester Dragør BK Amager FF
117250 18 on
13-10 2021
Kl. 19:30
M+32 Øst 2021 Øst Dragør Bk. Tuse IF
849438 7
16-10 2021
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (09) 8M Efterår P3B Dragør 3 Skjold 3
336149 9
16-10 2021
Kl. 12:00
M+40 M 7M Efterår P1 Dragør 2 Oversidder
257487 7
16-10 2021
Kl. 14:00
U16 Drenge 2 (06) Efterår P2 Dragør 3 KB 2
549762 9
16-10 2021
Kl. 16:00
Serie 5, P18/28 Efterår P24 Dragør 3 KFB 6
261258 8
17-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår P4 Dragør 2 B 1903 4
996705 9
17-10 2021
Kl. 16:00
U16 Piger 1 (06/07) Efterår P1 Dragør 2 Oversidder
336309 10 on
20-10 2021
Kl. 19:00
M+40 M 7M Efterår P1 Dragør Bispebjerg Bk.

Log ind