MENU

Dragør Bk //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
379893 fr
12-08 2022
Kl. 18:00
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 Dragør BK Skovshoved IF
308710 1
13-08 2022
Kl. 12:00
U14 Piger Liga 2 (09) efterår Pulje 1 Amager Pigefodbold Oversidder
615751 1
13-08 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 A27 Hillerød Fodbold
823059
13-08 2022
Kl. 14:00
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 Dragør BK Skovshoved IF
Kamp annulleret
308539 2 on
17-08 2022
Kl. 19:00
U16 Piger Øst 2 (07) efterår Pulje 1 Amager Pigefodbold Nykøbing FC
416461 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2 Dragør 3 Oversidder
799633 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3B Dragør 3 Stefan
615693 2
21-08 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1 A27 Jægersborg BK
974036
21-08 2022
Kl. 14:00
Træningskamp U16 Piger Øst Pulje 1 Dragør BK Hvidovre IF
760506 1 ma
22-08 2022
Kl. 19:30
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 Dragør 2 Sundby Bk.
774040 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1 A27 (Liga 3) Hvidovre IF (Liga 2)
991901 2 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Dragør Bk. (N) HB (N)
709796 1 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1 Dragør FA 2000 2
217063 1 to
25-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1 Amager Pigefodbold (Ø2) Brøndbyernes IF (DM)
266854 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Kastrup BK 2
267105 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Piger (12) 3 8v8 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 GVI 1
760568 1
27-08 2022
Kl. 10:00
M+50 Mester 7M Efterår Pulje 1 Dragør BK Fr.holm Sydhavnen
783690 1
27-08 2022
Kl. 11:15
M+45 Mester 7M Efterår Pulje 1 Dragør BK Skovshoved IF
266663 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
731385 1
27-08 2022
Kl. 12:00
U16 Piger 1 (07/08) Efterår Pulje 1 Amager Pigefodbold 2 Kastrup
615764 3
27-08 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 A27 FA 2000
781148 2
27-08 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Dragør 2 Fremad Amager 2
694869 3
27-08 2022
Kl. 15:00
U18 Piger 2 (05-06) Efterår Pulje 1 Amager Pigefodbold IF Skjold Birkerød
626572 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 Dragør 2 KB 5
325727 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B A27 FB
295646 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Kastrup BK 2 Kastrup BK 1
295647 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Sundby BK 2 KB 5
295655 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Pioneren 1 Tårnby FF 1
295656 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Rødovre 1 BK Hekla 2
295657 2
28-08 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Pioneren 1 Hvidovre IF 2
295658 2
28-08 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Hekla 2 Dragør BK 2
295648 1
28-08 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Kastrup BK 2 Dragør BK 1
295649 1
28-08 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 KB 5 B 1908 2
295650 1
28-08 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Sundby BK 2
295651 1
28-08 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 2 Kastrup BK 1
295659 2
28-08 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 2 BK Rødovre 1
295660 2
28-08 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
295661 2
28-08 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Rødovre 1 BK Pioneren 1
295662 2
28-08 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Tårnby FF 1 BK Hekla 2
295652 1
28-08 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Sundby BK 2 Kastrup BK 2
295653 1
28-08 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Kastrup BK 1 KB 5
295654 1
28-08 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 B 1908 2
295663 2
28-08 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 2 Dragør BK 2
325371 2
28-08 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A A27 IF Skjold Birkerød
325579 2
28-08 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje A A27 Slagelse B&I
298676 2
28-08 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Oversidder AB Tårnby 2
298677 2
28-08 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Oversidder Oversidder
288813 2
28-08 2022
Kl. 12:15
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Oversidder
288814 2
28-08 2022
Kl. 12:15
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 B.1908 1 Fremad Amager 1
288815 2
28-08 2022
Kl. 12:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Husum BK 1
288816 2
28-08 2022
Kl. 12:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 1
298678 2
28-08 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Oversidder Hvidovre IF 3
298679 2
28-08 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Oversidder Dragør BK 3
298680 2
28-08 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 3 Oversidder
298681 2
28-08 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 3 AB Tårnby 2
288817 2
28-08 2022
Kl. 13:05
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 Husum BK 1 B.1908 1
288818 2
28-08 2022
Kl. 13:05
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 Oversidder
288819 2
28-08 2022
Kl. 13:30
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 B.1908 1 Dragør BK 2
288820 2
28-08 2022
Kl. 13:30
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder Fremad Amager 1
298682 2
28-08 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Oversidder Oversidder
298683 2
28-08 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 2 Oversidder
298684 2
28-08 2022
Kl. 13:55
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 3 Dragør BK 3
288821 2
28-08 2022
Kl. 13:55
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 Husum BK 1 Hvidovre IF 1
475729 1
28-08 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2 Dragør 2 KB 3
731202 1
28-08 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår P3B Dragør 3 Fremad Amager 3
799894 1
28-08 2022
Kl. 16:00
U19 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 Dragør 2 B 1903
747889 2 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
M+55 Mester 7M Efterår Pulje 1 Dragør BK Oversidder
840895 1 ti
30-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 1 Dragør Skole Pilegårdsskolen
840896 1 ti
30-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 1 Skottegårdsskolen Oversidder
840897 1 ti
30-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 1 Dragør Skole Skottegårdsskolen
840898 1 ti
30-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 1 Pilegårdsskolen Oversidder
840899 1 ti
30-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 1 Oversidder Dragør Skole
840900 1 ti
30-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 1 Pilegårdsskolen Skottegårdsskolen
697530 2 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 4 Dragør 3 Tårnby FF 2
349628 2 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
U17 Drenge M (06) Efterår Mester Dragør 2 B93 2
731499 2 on
31-08 2022
Kl. 18:00
U14 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1 Amager Pigefodbold 3 Oversidder
285524 12 on
31-08 2022
Kl. 19:00
M+32 Øst 2022 Pulje 1 Dragør Bk. Lyngby BK
731467 2 to
01-09 2022
Kl. 18:00
U14 Piger M (09) Efterår Mester Amager Pigefodbold 2 Husum Bk
705637 2 to
01-09 2022
Kl. 18:30
U14 Drenge M (09) Efterår Mester Dragør 2 Hellas
318128 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 1 Dragør BK 3 Ørestad IF 1
285640 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger (11) 1 8v8 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
321346 2
03-09 2022
Kl. 11:15
U12 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Sundby BK 1
794538 2
03-09 2022
Kl. 11:15
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række 1A Amager Pigefodbold 3 Nørrebro United
991918 4
03-09 2022
Kl. 12:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Dragør Bk. (N) Bk. Viktoria
731502 3
03-09 2022
Kl. 12:00
U14 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1 Amager Pigefodbold 3 Oversidder
332958 2
03-09 2022
Kl. 12:30
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 2 Dragør BK 1 BK Skjold 1
740042 2
03-09 2022
Kl. 15:00
M+40 Mester 7M Efterår Pulje 1 Dragør Frem
356460 2
03-09 2022
Kl. 15:30
Herre Senior 5 7M Efterår P5 Dragør FB 35
626584 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 Dragør 2 Hekla 3
799645 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3B Dragør 3 Sundby 3
309477 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 2 Dragør BK 1
309478 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 2 Sundby BK 2
310064 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 B 1908 3 Dragør BK 2
310065 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 3 Sundby BK 3
310066 3
04-09 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 B 1908 3 Kastrup BK 2
310067 3
04-09 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Sundby BK 3 Vanløse IF 3
309479 3
04-09 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 2 Ørestad IF 2
309480 3
04-09 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Sundby BK 2 Oversidder
309481 3
04-09 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Ørestad IF 2 AB Tårnby 2
309482 3
04-09 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Oversidder Dragør BK 1
310068 3
04-09 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Kastrup BK 2 AB Tårnby 3
310070 3
04-09 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Vanløse IF 3 Dragør BK 2
310071 3
04-09 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 3 B 1908 3
310111 3
04-09 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Sundby BK 3
309483 3
04-09 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 2 B 1908 2
309484 3
04-09 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Sundby BK 2
781215 3
04-09 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Dragør 2 AB Tårnby 3
309485 3
04-09 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Ørestad IF 2 Oversidder
310112 3
04-09 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Kastrup BK 2 Vanløse IF 3
615705 4
04-09 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1 A27 Holbæk B&I
290067 3
04-09 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Dragør BK 3
290068 3
04-09 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Sundby BK 2 CIK 1
290069 3
04-09 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Kastrup BK 1
290070 3
04-09 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 CIK 1 B 1908 3
290071 3
04-09 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Kastrup BK 1 Sundby BK 2
290072 3
04-09 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 3 Dragør BK 3
290073 3
04-09 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Sundby BK 2 Dragør BK 2
290074 3
04-09 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Dragør BK 3 CIK 1
290075 3
04-09 2022
Kl. 13:55
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Kastrup BK 1 B 1908 3
308719 4
04-09 2022
Kl. 14:00
U14 Piger Liga 2 (09) efterår Pulje 1 Amager Pigefodbold FA 2000
760512 3 ma
05-09 2022
Kl. 19:30
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 Dragør 2 Amager FF
783701 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
M+45 Mester 7M Efterår Pulje 1 Dragør BK Oversidder
794543 3
10-09 2022
Kl. 10:00
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række 1A Amager Pigefodbold 3 B 1908
267113 3
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Piger (12) 3 8v8 Efterår Pulje 1 Dragør BK 1 Nørrebro United 1
266862 3
10-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Tårnby FF 2
991966 6
10-09 2022
Kl. 12:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Dragør Bk. (N) Jægersborg Bk.
615786 5
10-09 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 A27 B 1903
349644 4
11-09 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge M (06) Efterår Mester Dragør 2 KB 3
416480 4
11-09 2022
Kl. 10:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2 Dragør 3 Brønshøj 2
266671 3
11-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Dragør BK 1 Nørrebro United 1
698308 4
11-09 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 4 Dragør 3 B 1903 3
705649 4
11-09 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge M (09) Efterår Mester Dragør 2 Vanløse
830880
11-09 2022
Kl. 12:00
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 Dragør Boldklub Gladsaxe-Hero BK
802045 4
11-09 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 Dragør 2 Sundby
475742 3
11-09 2022
Kl. 14:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2 Dragør 2 Union 2
799657 5 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3B Dragør 3 Oversidder

Log ind