Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
18:00
HB 7
Fremad Amager 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Skjold 2
KFB
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Skjold 12
AB Tårnby 3
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Skjold 15
FB 11
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Skjold 2
FB 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Østerbro IF 3
GVI 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Skjold 3
HB 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Skjold 5
FB 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
HB 3
CIK
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:45
Skjold 1
Nørrebro United 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:45
Skjold 3
HIK 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Skjold 11
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Østerbro IF 6
HB 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:45
HB 7
FB 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Skjold 13
B 1903 7
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
HB 2
FA 2000 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:30
Østerbro IF 7
Tsunami FC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:30
Østerbro IF
B.93
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
HB 3
FB 9
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
Skjold 16
HIK 5
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:30
Heimdal 3
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Østerbro IF 5
Husum 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Skjold 2
Fremad Amager 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:45
Skjold
Vestia 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Skjold
B 1908 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Viktoria 2
KB 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:30
HB 16
CBS Sport
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:45
HB 18
Folehaven 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:30
Østerbro IF 2
FA 2000 (2)
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
HB 5
B 1960 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Skjold 7
Watan FC 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Østerbro IF 7
FB 9
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Skjold
Allerød FK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
Heimdal (1)
FB (1)
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
Østerbro IF
B.93
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
HB
Gentofte FK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
HB 13
Valby 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Viktoria 2
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Skjold 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Østerbro IF 10
B 1908
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Østerbro IF 3
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Østerbro IF 6
Skjold 16
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
HB 6
KFB 3
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
HB 4
Skjold 3
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:00
Skjold
FC Damsø
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Østerbro IF 4
Fix 2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Viktoria 2
VLI
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:15
HB 8
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:30
Østerbro IF 2
Pan Fodbold
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
HB
Bk. Vestia
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
20:00
Bk. Heimdal
Watan FC
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skjold 8
FA 2000 8
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skjold
GVI 2
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skjold
B 1903 2
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skjold 2
GVI 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skjold 2
FA 2000 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skjold 4
Hellas 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skjold 1
B.93 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:45
Skjold
Hekla
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Skjold
Dragør 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Bk. Viktoria
Vigerslev Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Østerbro IF
Svogerslev BK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Østerbro IF 5
B 1903 2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
HB 4
Valby 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Østerbro IF
ØKF
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Skjold 14
Østerbro IF 7
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
HB 3
FB 7
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Bk. Skjold
Brønshøj
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:45
HB 2
Østerbro IF
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Skjold 10
VLI 2
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Heimdal
Føroyar
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
28. apr
09:45
HB 2
Oversidder
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Skjold 4
Amager FF 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Skjold 6
B 1903 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Skjold 2
B 1903 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Østerbro IF 8
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Viktoria
Fremad Valby 2
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
HB 4
B.93 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
HB 15
Bois Athletic FC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Heimdal 2
Valby
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
HB 10
Union 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:30
Heimdal
Cøpenhavn United
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
16:45
Østerbro IF
Tårnby FF
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Østerbro IF
FA 2000 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:30
Østerbro IF
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
HB 14
Fix
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:15
HB 3
KB 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
HB 11
AB Tårnby
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
Østerbro IF
Oversidder
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
20:00
Viktoria 2
Kastrup 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Østerbro IF 3
HIK 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold 2
Tårnby FF
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold 2
KB 5
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold 12
CIK 2
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold 3
FB 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold 5
HIK 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold
B 1908
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hekla
FC Damsø
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hellas
Dragør BK
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Brønshøj BK
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
GVI
Nørrebro United
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
BK Rødovre
B 1908
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Union
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold
HIK
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FC Damsø
GVI
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Union
FA 2000 (1)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FA 2000 (2)
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hvidovre IF (2)
KFB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
KB (1)
Hvidovre IF (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Fremad Valby
AB Tårnby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Vestia
Hellas
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Union
FA 2000 (2)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
FA 2000 (1)
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
FC Damsø
Skjold
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
GVI
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Valby
Tårnby FF
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
B 1908
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
FB
KB (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Dragør BK
Nørrebro United
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
BK Rødovre
KB
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Hvidovre IF
Oversidder
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Brønshøj BK
AB Tårnby
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Nørrebro United
FC Damsø
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Oversidder
Hekla
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
FC Damsø
Hellas
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
FC Damsø
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
GVI
Skjold
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Union
Oversidder
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
FA 2000 (1)
FA 2000 (2)
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
KB (1)
Hvidovre IF (2)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
KFB
Hvidovre IF (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Vestia
Fremad Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
AB Tårnby
Hellas
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Dragør BK
Oversidder
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Hellas
Hekla
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
AB Tårnby
GVI
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
FC Damsø
FA 2000
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
KB
Union
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Oversidder
B 1908
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Union
BK Rødovre
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
B 1908
Hvidovre IF
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
GVI
Brønshøj BK
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
FA 2000
Nørrebro United
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
FC Damsø
Oversidder
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Hekla
Dragør BK
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
HB 7
ØKF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
B 1908
Valby
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Tårnby FF
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Dragør BK
FB
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
KB (2)
Nørrebro United
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
KFB
KB (1)
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Fremad Valby
Hellas
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
AB Tårnby
Vestia
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Dragør BK
FC Damsø
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Oversidder
Hellas
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
AB Tårnby
FC Damsø
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
KB
Oversidder
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Skjold 5
Føroyar 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:05
Valby
Fix
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:05
Tårnby FF
B 1908
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:05
FB
Nørrebro United
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:05
KB (2)
Dragør BK
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
B 1908
Skjold (1)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Vestia
Ørestad IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
KFUM
Jægersborg BK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Union
GVI
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Aakanden GF
FC Damsø
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
B 1908
HIK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Fremad Valby
Dragør BK
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Fix
Sundby Bk. (2)
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Sundby Bk. (1)
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
GVI
FB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
HIK
Østerbro IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
FB
Fix
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Vestia
Østerbro IF
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Hekla
GVI
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
HB 3
HIK
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
KB
Vestia
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Østerbro IF
Hekla
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
HIK
Skjold (2)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Fix
AB Tårnby
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Sundby Bk. (1)
Nørrebro United
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
FB
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Fremad Valby
KB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Sundby Bk. (2)
Hvidovre IF
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Aakanden GF
Oversidder
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
HIK
Brønshøj BK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
KFUM
B.93
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
GVI
FA 2000
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
B 1908
Kastrup
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Ørestad IF
KB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Østerbro IF 6
FA 2000 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
B.93
Union
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
FA 2000
Jægersborg BK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Oversidder
B 1908
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Brønshøj BK
FC Damsø
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
KB
Fix
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Hvidovre IF
Dragør BK
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Nørrebro United
GVI
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Oversidder
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Skjold (2)
FB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
AB Tårnby
Østerbro IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
GVI
KB
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Hekla
Vestia
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Kastrup
Vestia
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
KB
Skjold (1)
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Vestia
B 1908
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Skjold (1)
Ørestad IF
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Østerbro IF
KB
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Vestia
GVI
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
HB 4
KFB 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
FB
HIK
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Østerbro IF
Fix
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
GVI
Sundby Bk. (1)
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Oversidder
FB
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Fix
Fremad Valby
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Dragør BK
Sundby Bk. (2)
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
B 1908
Aakanden GF
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
FC Damsø
HIK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Union
KFUM
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Jægersborg BK
GVI
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Skjold 7
Folehaven 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
B.93
FA 2000
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
Oversidder
Brønshøj BK
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
KB
Hvidovre IF
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
Nørrebro United
Oversidder
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
Skjold (2)
AB Tårnby
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
GVI
Østerbro IF
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
KB
Hekla
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
Kastrup
KB
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Østerbro IF
AaB
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Østerbro IF 7
Frem 14
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
Skjold 13
Nørrebro United 2
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:30
Heimdal 2
FA 2000 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 16
B 1903 7
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Østerbro IF 5
CBS Sport 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 3
GVI 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
HB 1
Hellas 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 1
HIK 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
HB 16
KFB 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Viktoria 2
Medicinernes Bk
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Skjold
Hvidovre IF
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Heimdal
Amager FF (1)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
HB 18
Tsunami FC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Østerbro IF 3
CIK
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
HB 2
Brønshøj 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Skjold
Ølstykke FC
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Skjold 3
GVI 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
HB 5
Frederiksholm Sydhavnen 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Viktoria
GVI
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Østerbro IF 7
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
HB 6
FB 14
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
HB
Vestia
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Heimdal
Vestia
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
HB
CBS Sport
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Østerbro IF 10
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Skjold 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Skjold 2
B 1908 (2)
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Bk. Viktoria
Oversidder
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
16:45
Østerbro IF 3
KB 4
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
16:45
Østerbro IF
Oversidder
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Østerbro IF
Vestia
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Østerbro IF 4
HB 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Viktoria 2
Nørrebro United 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Østerbro IF 7
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Østerbro IF
Kastrup Bk
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
16:45
Skjold
B 1903
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Heimdal
Fix
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Østerbro IF 6
B 1903 6
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
HB
ØKF
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:00
HB 5
FB 10
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
HB 7
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
HB
Jægersborg Bk.
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
HB 3
HIK 3
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Skjold
FA 2000 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Skjold 2
Oversidder
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Skjold
Hvidovre IF 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Skjold 2
Jægersborg BK 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
HB 8
KB 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:45
Skjold 1
Brønshøj BK 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:45
Skjold
FA 2000 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:45
Skjold 4
Nørrebro United 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Skjold 8
Vanløse IF 4
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
HB 6
Østerbro IF 7
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Bk. Viktoria
Fremad Valby
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
HB 4
Østerbro IF 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Østerbro IF 5
KB 7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Skjold 10
Brønshøj 4
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Bk. Skjold
Allerød FK
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
HB 2
KB 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
HB 4
Sønderbro Fight 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Skjold 4
Valby 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Skjold 6
Union 4
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Skjold 14
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Skjold 2
Fremad Valby 4
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
HB 2
Brønshøj BK 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:45
Østerbro IF 2
KB 6
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Skjold
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Østerbro IF
Fredensborg BI
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
HB 9
FB 13
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Skjold
KB 3
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Skjold 2
FA 2000 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Østerbro IF 2
Fremad Amager 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Heimdal 2
Hellas
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
HB
AB Tårnby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
HB 15
Fremad Valby 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
HB 1
Skovshoved IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. maj
16:45
Østerbro IF 2
Skjold 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
HB 3
FC Nyhavn
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Østerbro IF 6
FB 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Østerbro IF
FB 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Østerbro IF 3
Fix
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Østerbro IF
PI Fodbold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Østerbro IF 3
HIK
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Østerbro IF 5
Skjold 6
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Skjold
GVI 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
HB 2
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Østerbro IF 9
FA 2000 15
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
HB 14
Frem 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
HB 2
FB 6
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
HB 11
Jægersborg BK
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Østerbro IF
Bk. Viktoria
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Viktoria 2
Frem 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Østerbro IF 3
Fremad Valby 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Skjold 5
B 1960 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Skjold 3
Hellas 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Skjold 3
B 1903 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Østerbro IF
Oversidder
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Skjold
Oversidder
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Skjold
Union
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
HB 10
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:45
Skjold 3
Oversidder
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
HB 18
Østerbro IF 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:45
HB 16
Sønderbro Fight 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Heimdal 3
Fix 2
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Skjold 2
Valby
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:30
HB 3
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:45
HB 7
Uganda Danish Cranes
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Skjold 11
FC Culpa 2
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
HB 4
FB 8
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
HB 5
ØKF 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|