MENU

Frem, Valby IP //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
119024 1 ti
21-09 2021
Kl. 12:00
Skoleliga 3 / Drenge Pulje 2 KIES 10 Solrød
UDS
120103 1 ti
21-09 2021
Kl. 12:00
Skoleliga 2 / Drenge Pulje 2 KIES 10 Solrød
UDS
422491 6 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
M+40 1 7M Efterår P1 Frem Husum Bk
13 - 1
896919 3 on
22-09 2021
Kl. 17:45
U15 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje B1 BK Frem Brønshøj BK
363188 5
25-09 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge M (08) Efterår Mester Frem 2 KB 3
919830 5
25-09 2021
Kl. 12:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 Frem 8 Copenhagen Cannons
599464 5
25-09 2021
Kl. 13:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 Frem 2 Ørestad IF
918436 5
25-09 2021
Kl. 13:30
Herre Senior 5 7M Efterår P2 Frem 9 Fremad Valby 11
153112 4
25-09 2021
Kl. 14:00
U16 Drenge M (06) Efterår Mester Frem Oversidder
838766 6
25-09 2021
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Frem 4 KFB 2
553476 6
25-09 2021
Kl. 16:00
Serie 5, P18/28 Efterår P25 Frem 6 FA 2000 15
351245 6
26-09 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (08) Efterår P3 Frem 3 Skovshoved IF
576381 4
26-09 2021
Kl. 10:00
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Frem 1 B93
576382 4
26-09 2021
Kl. 10:00
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Union 1 FA 2000 1
576383 4
26-09 2021
Kl. 10:00
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 1 HIK 1
576384 4
26-09 2021
Kl. 10:00
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 Pioneren 1 BK Rødovre 1
576385 4
26-09 2021
Kl. 10:20
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 AB Tårnby 1
576386 4
26-09 2021
Kl. 10:20
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Rødovre 1 BK Frem 1
576387 4
26-09 2021
Kl. 10:20
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 B93 Pioneren 1
576388 4
26-09 2021
Kl. 10:20
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 HIK 1 BK Union 1
576389 4
26-09 2021
Kl. 10:40
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 B93
576390 4
26-09 2021
Kl. 10:40
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Frem 1 AB Tårnby 1
576391 4
26-09 2021
Kl. 10:40
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Rødovre 1 HIK 1
577546 4
26-09 2021
Kl. 10:40
U5 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Union 1 Pioneren 1
475357 8
26-09 2021
Kl. 11:15
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Frem 3 Fremad Valby 2
475368 8
26-09 2021
Kl. 11:15
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Aakanden GF 2
475369 8
26-09 2021
Kl. 11:15
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Rødovre 1 KB 6
475370 8
26-09 2021
Kl. 11:15
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Kastrup BK 2 JIF Hakoah 1
475371 8
26-09 2021
Kl. 11:35
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder BK Frem 3
475384 8
26-09 2021
Kl. 11:35
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 2 Aakanden GF 2
475385 8
26-09 2021
Kl. 11:35
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Kastrup BK 2 BK Rødovre 1
475386 8
26-09 2021
Kl. 11:35
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 KB 6 JIF Hakoah 1
475387 8
26-09 2021
Kl. 11:55
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Frem 3 Aakanden GF 2
475388 8
26-09 2021
Kl. 11:55
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 2 Oversidder
475389 8
26-09 2021
Kl. 11:55
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Rødovre 1 JIF Hakoah 1
475530 8
26-09 2021
Kl. 11:55
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 KB 6 Kastrup BK 2
539532 5
26-09 2021
Kl. 12:00
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 BK Frem 1 Husum BK 1
281876 8
26-09 2021
Kl. 12:30
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Frem 4 Fremad Valby 3
281877 8
26-09 2021
Kl. 12:30
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 6 Bispebjerg BK 1
281878 8
26-09 2021
Kl. 12:30
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 Fremad Amager 2
281879 8
26-09 2021
Kl. 12:30
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Vanløse IF 3
281880 8
26-09 2021
Kl. 12:50
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 6 BK Frem 4
281881 8
26-09 2021
Kl. 12:50
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 3 Bispebjerg BK 1
281882 8
26-09 2021
Kl. 12:50
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 2
281883 8
26-09 2021
Kl. 12:50
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Fremad Amager 2 Vanløse IF 3
499614 5
26-09 2021
Kl. 13:00
Herre Senior 5 7M Efterår P6 Frem 5 Viktoria 3
281884 8
26-09 2021
Kl. 13:10
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Frem 4 Bispebjerg BK 1
281885 8
26-09 2021
Kl. 13:10
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 3 BK Skjold 6
281886 8
26-09 2021
Kl. 13:10
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 Vanløse IF 3
281893 8
26-09 2021
Kl. 13:10
U8 Drenge (14) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Fremad Amager 2 Skovshoved IF 2
321192 8
26-09 2021
Kl. 13:45
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Frem 2 Fremad Valby 1
321193 8
26-09 2021
Kl. 13:45
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Ørestad IF 2 Dragør BK 1
321194 8
26-09 2021
Kl. 13:45
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FB 1 FB 2
321195 8
26-09 2021
Kl. 13:45
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Kastrup BK 1 B 1903 2
504661 6
26-09 2021
Kl. 14:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Frem 3 Jægersborg 2
321196 8
26-09 2021
Kl. 14:05
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Ørestad IF 2 BK Frem 2
321197 8
26-09 2021
Kl. 14:05
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 1 Dragør BK 1
321198 8
26-09 2021
Kl. 14:05
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Kastrup BK 1 FB 1
321199 8
26-09 2021
Kl. 14:05
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FB 2 B 1903 2
321200 8
26-09 2021
Kl. 14:25
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Frem 2 Dragør BK 1
321206 8
26-09 2021
Kl. 14:25
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Fremad Valby 1 Ørestad IF 2
322653 8
26-09 2021
Kl. 14:25
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FB 1 B 1903 2
322654 8
26-09 2021
Kl. 14:25
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FB 2 Kastrup BK 1
700676 4
26-09 2021
Kl. 15:00
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 B 1903 1 HIK 1
700678 4
26-09 2021
Kl. 15:00
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF 1 KB 1
924353 4
26-09 2021
Kl. 15:00
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Frem 1 B 93 1
924357 4
26-09 2021
Kl. 15:00
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 GFA 1 FA 2000 1
700776 4
26-09 2021
Kl. 15:20
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 B 1903 1
700778 4
26-09 2021
Kl. 15:20
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 KB 1 BK Frem 1
700779 4
26-09 2021
Kl. 15:20
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 B 93 1 Hvidovre IF 1
700780 4
26-09 2021
Kl. 15:20
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 HIK 1 GFA 1
700781 4
26-09 2021
Kl. 15:40
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 B 93 1
700916 4
26-09 2021
Kl. 15:40
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Frem 1 B 1903 1
701206 4
26-09 2021
Kl. 15:40
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 KB 1 HIK 1
702877 4
26-09 2021
Kl. 15:40
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1 GFA 1 Hvidovre IF 1
261289 5
26-09 2021
Kl. 16:00
U17 Drenge M (05) Efterår Mester Frem 2 FB
200785 6 ti
28-09 2021
Kl. 17:45
M+60 7M M Efterår P1 Frem AB Tårnby
463798 2 on
29-09 2021
Kl. 18:30
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1 Frem (Ø1) Brøndby Strand (Ø2)
120377 1 to
30-09 2021
Kl. 10:00
Skoleliga 1 / Drenge Pulje 1 KIES Idrætsefterskolen Klintsøgaard
577944 8
02-10 2021
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår Pulje B Frem Sundby Bk.
623535 6
02-10 2021
Kl. 11:00
U11 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 3 BK Frem 1 Vanløse IF 3
684173 6
02-10 2021
Kl. 13:00
Herre Senior 3 7M Efterår P6 Frem Copenfalster FF
580728 6
02-10 2021
Kl. 13:00
Herre Senior 4 7M Efterår P1 Frem 3 Fremad Valby 9
153117 5
02-10 2021
Kl. 14:00
U16 Drenge M (06) Efterår Mester Frem HIK
175031 8
03-10 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje B2 BK Frem A27
182558 7
03-10 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2021 (03) P1 Frem Farum 2
823398 6
03-10 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge M (09) 8M Efterår Mester Frem 2 Hellas
917878 6
03-10 2021
Kl. 12:00
Herre Senior 5 7M Efterår P1 Frem 7 HB 15
483455 7
03-10 2021
Kl. 12:00
Serie 1, P3 21/22 P3 Frem 2 FA 2000 3
493715 6
03-10 2021
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 Frem 6 Pan Fodbold
897191 8
03-10 2021
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 2 (07) efterår Pulje B1 BK Frem Greve Fodbold
206265 7
03-10 2021
Kl. 14:00
U17 Drenge Øst 1 Efterår 2021 (05) P1 Frem Roskilde Bk 2
499254 6
03-10 2021
Kl. 15:00
Herre Senior 5 7M Efterår P5 Frem 4 Hellas 4
400329 7
03-10 2021
Kl. 16:00
Serie 5, P18/28 Efterår P19 Frem 5 B93 11
120382 2 ma
04-10 2021
Kl. 10:00
Skoleliga 1 / Drenge Pulje 1 KIES HIS
119031 2 ma
04-10 2021
Kl. 10:00
Skoleliga 3 / Drenge Pulje 2 KIES HIS
742081 7 ma
04-10 2021
Kl. 10:30
M+70 5M Efterår P1 Frem Østerbro IF
363203 7
09-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge M (08) Efterår Mester Frem 2 Hekla
445348 8
09-10 2021
Kl. 11:00
M+40 1 7M Efterår P1 Frem Vesterbro Alliancen
917861 6
09-10 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge 2 (09) 8M Efterår P2A Frem 3 FA 2000 4
599797 7
09-10 2021
Kl. 13:00
Herre Senior 4 7M Efterår P6 Frem 2 FB 25
838778 8
09-10 2021
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Frem 4 Østerbro IF 6
553511 8
09-10 2021
Kl. 16:00
Serie 5, P18/28 Efterår P25 Frem 6 Jægersborg 5
411884 8
10-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (08) Efterår P3 Frem 3 Hekla 2
539539 7
10-10 2021
Kl. 12:00
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 2 BK Frem 1 Hvidovre IF 3
506198 8
10-10 2021
Kl. 12:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Frem 3 B 1903 4
499647 7
10-10 2021
Kl. 13:00
Herre Senior 5 7M Efterår P6 Frem 5 Heimdal
383366 6 to
14-10 2021
Kl. 10:30
M+65 7M Efterår P1 Frem Rødovre
917867 7
16-10 2021
Kl. 10:00
U13 Drenge 2 (09) 8M Efterår P2A Frem 3 Valby 2
363212 8
16-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge M (08) Efterår Mester Frem 2 B93 2
201336 8
16-10 2021
Kl. 11:00
M+60 7M M Efterår P1 Frem Fremad Valby
825510 8
16-10 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge M (09) 8M Efterår Mester Frem 2 B 93 2
581187 8
16-10 2021
Kl. 13:00
Herre Senior 4 7M Efterår P1 Frem 3 Heimdal 2
918996 8
16-10 2021
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P2 Frem 9 Skjold 18
920425 8
16-10 2021
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 Frem 8 Skjold 16
411890 9
17-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (08) Efterår P3 Frem 3 KB 5
182572 9
17-10 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge Øst 1 Efterår 2021 (03) P1 Frem KFUM BK, Roskilde
483368 2
17-10 2021
Kl. 12:00
Serie 1, P3 21/22 P3 Frem 2 Brønshøj 2
483473 9
17-10 2021
Kl. 12:00
Serie 1, P3 21/22 P3 Frem 2 Oversidder
498427 8
17-10 2021
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 Frem 6 Vestia (2)
499330 8
17-10 2021
Kl. 15:00
Herre Senior 5 7M Efterår P5 Frem 4 Union 7
261303 8
17-10 2021
Kl. 16:00
U17 Drenge M (05) Efterår Mester Frem 2 Brønshøj
502309 4 on
20-10 2021
Kl. 20:00
Serie 3, P8/11 Efterår P10 Frem 3 B93 5

Log ind