MENU

Kunst, Fælledparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
985579 1 fr
19-08 2022
Kl. 18:00
Serie 1, P1 22/23 P1 HB (N) PI Fodbold
991880 1
20-08 2022
Kl. 12:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Bk. Viktoria Bk. Hellas
411348 3
20-08 2022
Kl. 14:00
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1 Østerbro IF Vildbjerg
475223 1
20-08 2022
Kl. 16:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 HB 2 FB 3
475224 1
21-08 2022
Kl. 10:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 Skjold 2 AB Tårnby 2
615763 2
21-08 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 Skjold Vallensbæk IF
416464 1
21-08 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2 Skjold 2 Vestia
284276 2
21-08 2022
Kl. 16:00
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1 Skjold (KS) Østerbro IF
996303 2 ti
23-08 2022
Kl. 19:30
Serie 3, P1 22/23 Pulje 1 Bk. Heimdal Bk. Olympia 1921
991905 2 ti
23-08 2022
Kl. 20:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Østerbro IF (O) Bk. Viktoria
991908 3 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Serie 1, P1 22/23 P1 HB (N) Bk. Vestia (O)
475728 1 fr
26-08 2022
Kl. 20:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2 HB 6 FB 8
284282 3
27-08 2022
Kl. 12:00
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1 Østerbro IF Albertslund BS 72
350829 5
27-08 2022
Kl. 16:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 2 Bk. Skjold Næstved I.F.
730833 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1 Skjold B93 3
448509 1
28-08 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Skjold 2 KB 3
355556 1
28-08 2022
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 3 FB
510866 1
28-08 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 HB 4 FB 7
996317 4 fr
02-09 2022
Kl. 20:00
Serie 3, P1 22/23 Pulje 1 Bk. Heimdal Bk. Hekla
475235 3
03-09 2022
Kl. 12:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 HB 2 Skovshoved IF 3
991922 4
03-09 2022
Kl. 14:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Østerbro IF (O) Jægersborg Bk.
547520 1
03-09 2022
Kl. 16:00
KS, Kvinder Efterår KSK E Heimdal KFB
730839 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1 Skjold Valby
615785 4
04-09 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 Skjold Frederikssund FB
810331 1
04-09 2022
Kl. 14:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6 Skjold 11 FB 13
284288 4
04-09 2022
Kl. 16:00
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1 Skjold (KS) Allerød Fodbold Klub
103389 5 ti
06-09 2022
Kl. 19:30
Serie 3, P1 22/23 Pulje 1 Bk. Heimdal Uganda Danish Cranes
991926 5 ti
06-09 2022
Kl. 20:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Bk. Viktoria Bk. Vestia (O)
991968 6 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Serie 1, P1 22/23 P1 HB (N) Bk. Viktoria
510743 3 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4 Heimdal 2 KB 5
475741 3 fr
09-09 2022
Kl. 20:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2 HB 6 Amager FF 2
285556 5
10-09 2022
Kl. 12:00
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1 Østerbro IF Fremad Valby
411355 5
10-09 2022
Kl. 14:00
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1 Østerbro IF AaB
991970 6
10-09 2022
Kl. 16:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Østerbro IF (O) FC Nyhavn (O)
614925 2
11-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 6 Skjold 17 Vanløse IF 4
510747 3
11-09 2022
Kl. 14:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4 Skjold 4 B 1903 5
516603 2
11-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 7 HB 8 HIK 6
475786 5 fr
16-09 2022
Kl. 20:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2 HB 6 Fix 2
103402 7 fr
16-09 2022
Kl. 20:00
Serie 3, P1 22/23 Pulje 1 Bk. Heimdal Dankurd IF (O)
991973 7
17-09 2022
Kl. 12:00
Serie 1, P1 22/23 P1 Bk. Viktoria CSC
411358 6
17-09 2022
Kl. 14:00
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1 Østerbro IF Odense Q
351008 8
17-09 2022
Kl. 16:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 2 Bk. Skjold VB 1968
527254 3
18-09 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 8 Skjold 9 Jægersborg 5
615797 6
18-09 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2 Skjold A27
448532 5
18-09 2022
Kl. 14:00
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Skjold 2 Vestia
285561 6
18-09 2022
Kl. 16:00
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1 Skjold (KS) Husum Bk

Log ind