B1903

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
813100
25-02 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 8 B 1903 Aakanden GF
25. feb
10:00
B 1903
Aakanden GF
629727
25-02 2024
11:30 VinterBOLD 11M U-13 drenge Liga Pulje 3 B 1903 LSF
25. feb
11:30
B 1903
LSF
567088
25-02 2024
13:30 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 3 B 1903 Hekla
25. feb
13:30
B 1903
Hekla
582799
25-02 2024
15:30 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 3 B 1903 Måløv BK
25. feb
15:30
B 1903
Måløv BK
162014
25-02 2024
17:15 Træningskamp U16 Drenge 1 Pulje 1 B 1903 (3) Herfølge BK
25. feb
17:15
B 1903 (3)
Herfølge BK
920969
on28-02 2024
19:30 VinterBOLD M+55 Pulje 1 B 1903 BSF
28. feb
19:30
B 1903
BSF
566966
on28-02 2024
20:45 VinterBOLD M+32 1 Pulje 2 B 1903 BK Friheden
28. feb
20:45
B 1903
BK Friheden
203379
to29-02 2024
19:20 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 B 1903 (13) Jyllinge FC (2)
ANN
29. feb
19:20
B 1903 (13)
Jyllinge FC (2)
ANN
308517
to29-02 2024
20:55 VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 Pulje 1 B 1903 Fremad Valby
29. feb
20:55
B 1903
Fremad Valby
490883
fr01-03 2024
17:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 1 B 1903 HIK
01. mar
17:00
B 1903
HIK
398656
02-03 2024
11:00 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3 B 1903 Oversidder
02. mar
11:00
B 1903
Oversidder
693033
02-03 2024
11:00 Træningskamp U14 Drenge M Pulje 1 B 1903 FC Holte
02. mar
11:00
B 1903
FC Holte
676835
02-03 2024
11:30 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 B.93 3 Nørrebro United (2)
02. mar
11:30
B.93 3
Nørrebro United (2)
676836
02-03 2024
11:30 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 B 1903 B 1908 (4)
02. mar
11:30
B 1903
B 1908 (4)
676837
02-03 2024
11:55 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 Nørrebro United (2) B 1908 (4)
02. mar
11:55
Nørrebro United (2)
B 1908 (4)
676842
02-03 2024
11:55 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 B.93 3 B 1903
02. mar
11:55
B.93 3
B 1903
676843
02-03 2024
12:20 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 B.93 3 B 1908 (4)
02. mar
12:20
B.93 3
B 1908 (4)
676844
02-03 2024
12:20 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 Nørrebro United (2) B 1903
02. mar
12:20
Nørrebro United (2)
B 1903
586406
02-03 2024
12:45 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 B 1903 FC Rudersdal
02. mar
12:45
B 1903
FC Rudersdal
148725
02-03 2024
14:30 VinterBOLD U-14 drenge Liga Pulje 1 B 1903 Hillerød Fodbold
02. mar
14:30
B 1903
Hillerød Fodbold
582375
02-03 2024
16:15 VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 B 1903 FB
02. mar
16:15
B 1903
FB
584472
03-03 2024
09:45 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 GVI (1)
03. mar
09:45
B 1903
GVI (1)
711390
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 HIK GVI
03. mar
10:00
HIK
GVI
711391
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 B 1903 B. 1973, Herlev
03. mar
10:00
B 1903
B. 1973, Herlev
711397
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 GVI B. 1973, Herlev
03. mar
10:25
GVI
B. 1973, Herlev
711398
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 HIK B 1903
03. mar
10:25
HIK
B 1903
711399
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 HIK B. 1973, Herlev
03. mar
10:50
HIK
B. 1973, Herlev
711400
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 GVI B 1903
03. mar
10:50
GVI
B 1903
584013
03-03 2024
11:30 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1 B 1903 Allerød Fodbold Klub
03. mar
11:30
B 1903
Allerød Fodbold Klub
712555
03-03 2024
11:45 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 B 1903 2 AB
03. mar
11:45
B 1903 2
AB
712556
03-03 2024
11:45 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 Skovshoved IF HIK
03. mar
11:45
Skovshoved IF
HIK
712557
03-03 2024
12:10 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 AB HIK
03. mar
12:10
AB
HIK
712558
03-03 2024
12:10 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 B 1903 2 Skovshoved IF
03. mar
12:10
B 1903 2
Skovshoved IF
712559
03-03 2024
12:35 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 B 1903 2 HIK
03. mar
12:35
B 1903 2
HIK
712560
03-03 2024
12:35 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 AB Skovshoved IF
03. mar
12:35
AB
Skovshoved IF
786358
03-03 2024
15:00 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 Dragør BK
03. mar
15:00
B 1903
Dragør BK
583578
03-03 2024
16:45 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 IF Skjold Birkerød
03. mar
16:45
B 1903
IF Skjold Birkerød
920972
on06-03 2024
19:30 VinterBOLD M+55 Pulje 1 B 1903 SIF/HIK
06. mar
19:30
B 1903
SIF/HIK
866066
on06-03 2024
20:45 VinterBOLD M+60 Pulje 1 B 1903 FA 2000
06. mar
20:45
B 1903
FA 2000
403228
on06-03 2024
23:59 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 Oversidder
06. mar
23:59
B 1903
Oversidder
932705
09-03 2024
11:15 Træningskamp Herre KS Pulje 1 B 1903 Gladsaxe-Hero BK
09. mar
11:15
B 1903
Gladsaxe-Hero BK
956912
09-03 2024
13:15 VinterBOLD U-18 piger 1-2 Pulje 1 B 1903 HIK
09. mar
13:15
B 1903
HIK
786083
09-03 2024
15:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 3 B 1903 2 Espergærde IF
09. mar
15:00
B 1903 2
Espergærde IF
927271
09-03 2024
15:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 2 B 1903 Farum BK
09. mar
15:00
B 1903
Farum BK
582871
09-03 2024
16:30 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 3 B 1903 LSF
09. mar
16:30
B 1903
LSF
787928
10-03 2024
09:45 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 6 B 1903 3 B. 1973, Herlev
10. mar
09:45
B 1903 3
B. 1973, Herlev
883677
10-03 2024
09:45 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 2 B 1903 FC Rudersdal
10. mar
09:45
B 1903
FC Rudersdal
786364
10-03 2024
11:15 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 Vanløse
10. mar
11:15
B 1903
Vanløse
590360
10-03 2024
13:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3 B 1903 Vanløse
10. mar
13:00
B 1903
Vanløse
584019
10-03 2024
14:45 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1 B 1903 AB
10. mar
14:45
B 1903
AB
309227
ti12-03 2024
20:50 VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 2 B 1903 Oversidder
12. mar
20:50
B 1903
Oversidder
567687
on13-03 2024
19:40 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 4 B 1903 IF Bytoften (3)
13. mar
19:40
B 1903
IF Bytoften (3)
308527
on13-03 2024
23:59 VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 Pulje 1 B 1903 Oversidder
13. mar
23:59
B 1903
Oversidder
566976
to14-03 2024
20:50 VinterBOLD M+32 1 Pulje 2 B 1903 Køge BK
14. mar
20:50
B 1903
Køge BK
912860
fr15-03 2024
18:30 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 B 1903 Himmelev-Veddelev BK (1)
15. mar
18:30
B 1903
Himmelev-Veddelev BK (1)
586423
16-03 2024
11:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 B 1903 GVI
16. mar
11:00
B 1903
GVI
956917
16-03 2024
12:45 VinterBOLD U-18 piger 1-2 Pulje 1 B 1903 Lyngby Boldklub 1921
16. mar
12:45
B 1903
Lyngby Boldklub 1921
583585
16-03 2024
14:30 VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 FC Holte
16. mar
14:30
B 1903
FC Holte
567099
16-03 2024
16:15 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 3 B 1903 Farum BK
16. mar
16:15
B 1903
Farum BK
490902
17-03 2024
09:45 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 1 B 1903 Oversidder
17. mar
09:45
B 1903
Oversidder
398666
17-03 2024
11:15 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3 B 1903 Ørestad IF
17. mar
11:15
B 1903
Ørestad IF
584482
17-03 2024
13:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 B.93
17. mar
13:00
B 1903
B.93
582468
17-03 2024
14:45 VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2 B 1903 HIK (2)
17. mar
14:45
B 1903
HIK (2)
861744
ma18-03 2024
22:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 4 B 1903 3 Oversidder
18. mar
22:00
B 1903 3
Oversidder
920978
on20-03 2024
19:30 VinterBOLD M+55 Pulje 1 B 1903 FA 2000
20. mar
19:30
B 1903
FA 2000
158964
23-03 2024
11:15 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 B 1903 Bk. Viktoria
23. mar
11:15
B 1903
Bk. Viktoria
620591
23-03 2024
11:15 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 B.93 7 KFUM
23. mar
11:15
B.93 7
KFUM
620810
23-03 2024
11:15 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 B 1903 GVI
23. mar
11:15
B 1903
GVI
620811
23-03 2024
11:40 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 KFUM GVI
23. mar
11:40
KFUM
GVI
620813
23-03 2024
11:40 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 B.93 7 B 1903
23. mar
11:40
B.93 7
B 1903
621922
23-03 2024
12:05 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 B.93 7 GVI
23. mar
12:05
B.93 7
GVI
621939
23-03 2024
12:05 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 KFUM B 1903
23. mar
12:05
KFUM
B 1903
642636
23-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 BK Vest, Rødovre B 1903
23. mar
13:00
BK Vest, Rødovre
B 1903
642637
23-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 Nørrebro United (3) Nørrebro United (4)
23. mar
13:00
Nørrebro United (3)
Nørrebro United (4)
584029
23-03 2024
13:15 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1 B 1903 B.93
23. mar
13:15
B 1903
B.93
642638
23-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 B 1903 Nørrebro United (4)
23. mar
13:25
B 1903
Nørrebro United (4)
642639
23-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 BK Vest, Rødovre Nørrebro United (3)
23. mar
13:25
BK Vest, Rødovre
Nørrebro United (3)
642640
23-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 BK Vest, Rødovre Nørrebro United (4)
23. mar
13:50
BK Vest, Rødovre
Nørrebro United (4)
642641
23-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 B 1903 Nørrebro United (3)
23. mar
13:50
B 1903
Nørrebro United (3)
708672
23-03 2024
14:45 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 B 1903 HIK
23. mar
14:45
B 1903
HIK
708673
23-03 2024
14:45 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 Aakanden GF Hørsholm-Usserød IK (1)
23. mar
14:45
Aakanden GF
Hørsholm-Usserød IK (1)
590422
23-03 2024
15:00 VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3 B 1903 Østerbro IF
23. mar
15:00
B 1903
Østerbro IF
708674
23-03 2024
15:10 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 HIK Hørsholm-Usserød IK (1)
23. mar
15:10
HIK
Hørsholm-Usserød IK (1)
708675
23-03 2024
15:10 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 B 1903 Aakanden GF
23. mar
15:10
B 1903
Aakanden GF
708676
23-03 2024
15:10 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 B 1903 Hørsholm-Usserød IK (1)
23. mar
15:10
B 1903
Hørsholm-Usserød IK (1)
708677
23-03 2024
15:10 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1 HIK Aakanden GF
23. mar
15:10
HIK
Aakanden GF
492041
23-03 2024
18:15 Træningskamp U19 Drenge M Pulje 1 B 1903 Sundby Bk.
23. mar
18:15
B 1903
Sundby Bk.
619299
24-03 2024
09:30 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2 HIK B 1903
24. mar
09:30
HIK
B 1903
619300
24-03 2024
09:30 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2 FB (2) Fremad Valby (2)
24. mar
09:30
FB (2)
Fremad Valby (2)
785639
24-03 2024
09:45 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 4 B 1903 Sundby Bk.
24. mar
09:45
B 1903
Sundby Bk.
813110
24-03 2024
09:45 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 8 B 1903 Nørrebro United (2)
24. mar
09:45
B 1903
Nørrebro United (2)
619301
24-03 2024
09:55 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2 B 1903 Fremad Valby (2)
24. mar
09:55
B 1903
Fremad Valby (2)
619302
24-03 2024
09:55 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2 HIK FB (2)
24. mar
09:55
HIK
FB (2)
619303
24-03 2024
10:20 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2 HIK Fremad Valby (2)
24. mar
10:20
HIK
Fremad Valby (2)
619304
24-03 2024
10:20 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2 B 1903 FB (2)
24. mar
10:20
B 1903
FB (2)
676879
24-03 2024
11:15 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 Oversidder Nørrebro United (3)
24. mar
11:15
Oversidder
Nørrebro United (3)
676881
24-03 2024
11:15 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 Nørrebro United (2) B 1903
24. mar
11:15
Nørrebro United (2)
B 1903
861217
24-03 2024
11:15 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7 B 1903 2 Union
24. mar
11:15
B 1903 2
Union
676882
24-03 2024
11:40 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 Nørrebro United (3) B 1903
24. mar
11:40
Nørrebro United (3)
B 1903
676915
24-03 2024
11:40 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 Oversidder Nørrebro United (2)
24. mar
11:40
Oversidder
Nørrebro United (2)
676927
24-03 2024
12:05 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 Oversidder B 1903
24. mar
12:05
Oversidder
B 1903
676945
24-03 2024
12:05 VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5 Nørrebro United (3) Nørrebro United (2)
24. mar
12:05
Nørrebro United (3)
Nørrebro United (2)
786374
24-03 2024
12:45 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 Hekla
24. mar
12:45
B 1903
Hekla
711401
24-03 2024
13:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 HIK Skovshoved IF
24. mar
13:00
HIK
Skovshoved IF
711402
24-03 2024
13:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 B 1903 Lyngby Boldklub 1921
24. mar
13:00
B 1903
Lyngby Boldklub 1921
711403
24-03 2024
13:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 Skovshoved IF Lyngby Boldklub 1921
24. mar
13:25
Skovshoved IF
Lyngby Boldklub 1921
711404
24-03 2024
13:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 HIK B 1903
24. mar
13:25
HIK
B 1903
711405
24-03 2024
13:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 HIK Lyngby Boldklub 1921
24. mar
13:50
HIK
Lyngby Boldklub 1921
711406
24-03 2024
13:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1 Skovshoved IF B 1903
24. mar
13:50
Skovshoved IF
B 1903
403238
24-03 2024
14:30 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 2 B 1903 Lyngby Boldklub 1921
24. mar
14:30
B 1903
Lyngby Boldklub 1921
712561
24-03 2024
14:45 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 B 1903 2 GVI
24. mar
14:45
B 1903 2
GVI
712562
24-03 2024
14:45 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 Skovshoved IF FC Holte
24. mar
14:45
Skovshoved IF
FC Holte
712563
24-03 2024
15:10 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 GVI FC Holte
24. mar
15:10
GVI
FC Holte
712564
24-03 2024
15:10 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 B 1903 2 Skovshoved IF
24. mar
15:10
B 1903 2
Skovshoved IF
712565
24-03 2024
15:35 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 B 1903 2 FC Holte
24. mar
15:35
B 1903 2
FC Holte
712566
24-03 2024
15:35 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4 GVI Skovshoved IF
24. mar
15:35
GVI
Skovshoved IF
830638
24-03 2024
16:15 Træningskamp U16 Drenge Øst Pulje 1 B 1903 KFUM BK, Roskilde
24. mar
16:15
B 1903
KFUM BK, Roskilde

Log ind