Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
17:00
B 1903 3
Skovshoved IF 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
B 1903 5
FA 2000 7
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
B 1903 4
K.B. 6
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
B 1903
Oversidder
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
B 1903
Greve Fodbold
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
B 1903
Tårnby FF
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
B 1903 2
Vanløse IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
B 1903 6
Union 5
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
B 1903 3
FB 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
B 1903 2
Dragør 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
B 1903 2
KFUM
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
B 1903 2
Vanløse (2)
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
B 1903 3
FA 2000 14
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
B 1903
Østerbro IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
B 1903 3
B.93 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
B 1903 2
Jægersborg BK
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
B 1903
Glostrup
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
B 1903
B.93 3
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
B 1903 2
Oversidder
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
B 1903 (2)
BK Avarta (3)
Træningskamp U16 Drenge M Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
B 1903 3
FB 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
B 1903 1
Oversidder
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:45
B 1903
Vigerslev
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:15
B 1903 4
HIK 3
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:15
B 1903
FA 2000
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
B 1903
Frem
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B 1903
Vestia
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B 1903 7
Nørrebro United 2
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B 1903
Brønshøj 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
B 1903
K.B.
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
B 1903
Vestia
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
B 1903
HIK 2
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B 1903 2
Hvidovre IF 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B 1903 3
FB 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
B 1903 2
KB 4
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
B 1903 4
Ørestad IF 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
B 1903 4
Nørrebro FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
B 1903
AB Tårnby 2
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:50
B 1903 2
AC Buongiorno
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:50
B 1903
De Tunge Drenge FC
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:20
B 1903
CSC
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:20
B 1903
GVI/Jægersborg
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B 1903 4
Vestia 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
B 1903 2
Brønshøj 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
B 1903 3
Sundby 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
B 1903 1
GVI 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
B 1903 3
FB 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
B 1903 6
HIK 5
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
B 1903 2
Østerbro IF 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
B 1903 2
Bispebjerg Bk.
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
B 1903 2
Union 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
FB 3
Hvidovre IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
B 1903 1
FB 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
FA 2000 1
Skovshoved IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:55
B 1903 1
GVI 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:55
Skovshoved IF 1
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:55
B 1903 2
Skjold
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:55
Hvidovre IF 2
Pioneren 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1903 2
Valby
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1903 3
Fremad Valby 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Skjold
FB 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Pioneren 1
Union 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
GVI 1
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
B.93 1
FB 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
FA 2000 1
B 1903 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
FB 2
Skovshoved IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
FB 3
B 1903 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Union 1
Hvidovre IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:10
Skjold
Pioneren 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:10
GVI 1
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B 1903 2
Vanløse
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B 1903 2
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Jægersborg BK 3
Nørrebro United 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Skjold 3
FB 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B 1903 3
FC Ryparken 5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:25
Jægersborg BK 3
Vanløse 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:25
FB 5
B 1903 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:50
Vanløse 4
Skjold 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:50
B 1903 3
Nørrebro United 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Skjold 3
Jægersborg BK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Nørrebro United 5
FB 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:40
Vanløse 4
B 1903 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
B 1903 3
FA 2000 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
B 1903 5
Jægersborg 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
B 1903
Oversidder
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
B 1903 4
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:25
B 1903 2
KFUM
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:45
B 1903
B.93
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B 1903 7
FA 2000 10
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B 1903 2
Sundby BK 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
B 1903 2
Vanløse 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
B 1903 3
Vanløse 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
B 1903
LSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B 1903 2
Ørestad IF
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B 1903 3
Hellas
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B 1903
Brønshøj / Fix 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B 1903
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
B 1903
Brønshøj / Fix
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
B 1903 4
Amager FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
B 1903 5
FB 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
B 1903 2
Frem 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
B 1903
HIK/SIF
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
B 1903
A27
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
B 1903
GVI
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:20
B 1903 2
Skjold 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:20
B 1903
KFB 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B 1903 4
Vanløse 5
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B 1903
Vestia 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
B 1903 3
HIK 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
B 1903 1
Bispebjerg Bk.
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
B 1903 2
Skjold 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
B 1903 1
B 1908 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
B 1903
Amager Pigefodbold
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
B 1903
KB 3
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B 1903 2
B.93 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B 1903 2
FB
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1903 3
Fremad Amager 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1903 2
FB 2
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1903 3
KFB 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
B 1903 3
HB 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
B 1903 3
Husum
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|