Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
15:00
Helsted Fremad IF
KFUM Fodbold, Randers
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Helsted Fremad IF
Randers Freja
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:35
Helsted Fremad IF
Rebild Syd
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Helsted Fremad IF
Havndal/Udbyneder IF
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Helsted Fremad IF
Alliancen IF (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Helsted Fremad IF
Kristrup B
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Helsted Fremad IF
Kvik/Aalestrup IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Helsted Fremad IF
Harlev IK
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Helsted Fremad IF
Skødstrup SF
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Helsted Fremad IF
Nibe B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:10
Helsted Fremad IF
Viborg Sdrm. IK
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 414
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Randers Q
Galten FS
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 833
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Helsted Fremad IF
SMIFF09
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Helsted Fremad IF
HOG Hinnerup
U12 Piger C / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Helsted Fremad IF
Virup IF
U12 Piger C / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Helsted Fremad IF
Oversidder
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Helsted Fremad IF
Aabyhøj IF
U12 Piger A / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Helsted Fremad IF
Hadsten SK
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Helsted Fremad IF
IK Rosendal
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Randers Q
FC GOG Fodbold/Jelling
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 833
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:30
Helsted Fremad IF
VRI
UHT
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 414
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:10
Helsted Fremad IF
Dronningborg B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:45
Helsted Fremad IF
Herskind B
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 486
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
Helsted Fremad IF
Onsild IF
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:15
Helsted Fremad IF
Vorup FB
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Helsted Fremad IF
Aars IK
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
Helsted Fremad IF
Sabro IF
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Helsted Fremad IF
SMIFF09
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Randers Q
Oversidder
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 882
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Helsted Fremad IF
Kristrup B (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Helsted Fremad IF
Tjele Vest Sport
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Randers Q
Hadsund/Terndrup/Fyrkat Q
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 269
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:10
Helsted Fremad IF
St. Restrup IF
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:45
Helsted Fremad IF
Mørke IF
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:30
Helsted Fremad IF (1)
SIF Assentoft
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Helsted Fremad IF
SIF Assentoft
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Helsted Fremad IF
Kristrup B
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Helsted Fremad IF
Hald Ege Efterskole (1)
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 414
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Helsted Fremad IF
IF Trojka/Team Nørreå
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:45
Randers Q
Dronningborg B
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 269
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:25
Helsted Fremad IF
HEI
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|