Birkerød Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
836357
on29-05 2024
18:00 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
29. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Ålholm IF
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
322780
on29-05 2024
18:30 Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
29. maj
18:30
Brøndbyernes IF (Liga 1)
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
184975
to30-05 2024
19:00 Serie 3 Pulje 2
AB
30. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
AB
Serie 3 Pulje 2
132077
01-06 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
01. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
359955
01-06 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
01. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK (1)
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
561152
01-06 2024
14:30 8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
01. jun
14:30
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
311351
01-06 2024
15:30 Serie 3 Pulje 3
UHT
01. jun
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
Farum BK (2)
UHT
Serie 3 Pulje 3
122056
01-06 2024
16:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
01. jun
16:00
IF Skjold Birkerød (2)
Orient GI
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
534117
02-06 2024
13:00 U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
02. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
365044
02-06 2024
14:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
02. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
919195
02-06 2024
16:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
02. jun
16:00
IF Skjold Birkerød
Greve Fodbold
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
287973
ma03-06 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
03. jun
19:45
Skjold Birkerød
Farum BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
520946
ti04-06 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
04. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Brødeskov IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
527631
on05-06 2024
18:30 8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
05. jun
18:30
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
121415
fr07-06 2024
18:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
Oversidder
HHT
07. jun
18:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
HHT
Serie 5 - Forår Pulje 2
188763
08-06 2024
10:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
08. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Espergærde IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
708505
08-06 2024
11:30 U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
08. jun
11:30
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
603749
08-06 2024
12:00 Sjællandsserien Pulje 1
08. jun
12:00
IF Skjold Birkerød
Frem Hellebæk
Sjællandsserien Pulje 1
152577
08-06 2024
14:30 U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
08. jun
14:30
IF Skjold Birkerød
Lynge-Uggeløse IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
590716
08-06 2024
16:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
08. jun
16:00
IF Skjold Birkerød (3)
Hareskov IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
359851
09-06 2024
10:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
09. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
965427
09-06 2024
11:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
09. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
782559
09-06 2024
11:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
09. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
Lundtofte Boldklub
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
844413
09-06 2024
14:00 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
09. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
365048
09-06 2024
14:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
09. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Brede IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
361066
ti11-06 2024
18:30 8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
11. jun
18:30
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
846950
ti11-06 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
11. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
ORI-Fodbold
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
980908
ti11-06 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
11. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Espergærde IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
120246
on12-06 2024
19:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
HHT
12. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF (1)
HHT
Serie 5 - Forår Pulje 2
188743
on12-06 2024
19:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
12. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Slagslunde-Ganløse IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
327411
to13-06 2024
19:00 Serie 3 Pulje 3
LSF
13. jun
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
LSF
Serie 3 Pulje 3
305499
15-06 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
15. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe-Hero BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
157946
15-06 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
LSF
15. jun
10:00
LSF
Hareskov IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
157947
15-06 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
10:00
Orient GI
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
373850
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Ålholm IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
373851
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Virum-Sorgenfri BK (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
287391
15-06 2024
10:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:00
Nødebo IF
Farum BK
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
287392
15-06 2024
10:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:00
Hareskov IF (1)
IF Skjold Birkerød
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
287513
15-06 2024
10:00 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
15. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Lynge-Uggeløse IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
287514
15-06 2024
10:00 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
15. jun
10:00
Snekkersten IF
Bagsværd BK (2)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
488620
15-06 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Taarbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
488621
15-06 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:00
FC Rudersdal
Lyngby Boldklub 1921
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
678031
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Hareskov IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
678034
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
AB
15. jun
10:00
BK Friheden
AB
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679420
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:00
B. 82, Virum
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679421
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:00
FC Holte
Lyngby Boldklub 1921
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
778642
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:00
Ålholm IF (2)
Hillerød Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
778709
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:00
Hillerød Fodbold (4)
Virum-Sorgenfri BK (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
363876
15-06 2024
10:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
15. jun
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Rosenhøj BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
779282
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
779283
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ålholm IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
679422
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:20
Hareskov IF (2)
Taastrup FC (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679423
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:20
IF Skjold Birkerød (2)
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
678035
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
10:20
Brede IF
Taastrup FC (3)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679338
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
10:20
Taastrup FC (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
488689
15-06 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:20
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
488693
15-06 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:20
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
287515
15-06 2024
10:20 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
Oversidder
15. jun
10:20
Oversidder
Bagsværd BK (1)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
287516
15-06 2024
10:20 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
15. jun
10:20
Bagsværd BK (2)
IF Skjold Birkerød
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
287393
15-06 2024
10:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:20
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF (2)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
287394
15-06 2024
10:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:20
IF Skjold Birkerød
Nødebo IF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
373852
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
10:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
373883
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
10:20
Hillerød Fodbold (1)
Hørsholm-Usserød IK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
157948
15-06 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
10:20
BK Avarta
IF Skjold Birkerød (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
157950
15-06 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
10:20
IF Skjold Birkerød (1)
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
157951
15-06 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
10:40
Hareskov IF
Orient GI
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
373884
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
10:40
Virum-Sorgenfri BK (5)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
373892
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
10:40
Ålholm IF (3)
Allerød Fodbold Klub (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
287395
15-06 2024
10:40 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:40
Farum BK
Hareskov IF (2)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
287396
15-06 2024
10:40 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
10:40
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF (1)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
287517
15-06 2024
10:40 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
15. jun
10:40
Lynge-Uggeløse IF
Bagsværd BK (1)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
287518
15-06 2024
10:40 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
Oversidder
15. jun
10:40
Oversidder
Snekkersten IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
157953
15-06 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
10:40
Gladsaxe-Hero BK
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
488694
15-06 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:40
Lyngby Boldklub 1921
Humlebæk BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
488696
15-06 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:40
Taarbæk IF
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
679339
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
AB
15. jun
10:40
AB
Brede IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679340
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
10:40
Hareskov IF (1)
BK Friheden
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679424
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:40
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679425
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
10:40
Rosenhøj BK
FC Holte
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
781473
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:40
Virum-Sorgenfri BK (4)
Hørsholm-Usserød IK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
781474
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:40
Hillerød Fodbold (2)
Hillerød Fodbold (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
781476
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:00
IF Skjold Birkerød (3)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
781477
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:00
Ålholm IF (2)
Hillerød Fodbold (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
679426
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
11:00
Taastrup FC (2)
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679430
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
11:00
B. 82, Virum
FC Holte
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679341
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
11:00
Taastrup FC (3)
Taastrup FC (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679342
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
BK Friheden
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
488697
15-06 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
488698
15-06 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
157954
15-06 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
LSF
15. jun
11:00
IF Bytoften
LSF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
287519
15-06 2024
11:00 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
15. jun
11:00
Bagsværd BK (2)
Lynge-Uggeløse IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
288459
15-06 2024
11:00 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
Oversidder
15. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
287397
15-06 2024
11:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
Farum BK
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
287398
15-06 2024
11:00 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:00
Nødebo IF
Hørsholm-Usserød IK
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
373893
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Hillerød Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
373894
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
11:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
157952
15-06 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
11:00
IF Skjold Birkerød (2)
IF Skjold Birkerød (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
373895
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
11:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Hillerød Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
387946
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
11:20
Ålholm IF (3)
Virum-Sorgenfri BK (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
287399
15-06 2024
11:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:20
Hareskov IF (2)
Hareskov IF (1)
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
287400
15-06 2024
11:20 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:20
Farum BK
Hørsholm-Usserød IK
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
288460
15-06 2024
11:20 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
15. jun
11:20
Bagsværd BK (1)
Snekkersten IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
288461
15-06 2024
11:20 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
Oversidder
15. jun
11:20
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
157956
15-06 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
LSF
15. jun
11:20
LSF
Orient GI
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
157957
15-06 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
11:20
Hareskov IF
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
488699
15-06 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:20
Humlebæk BK
Espergærde IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
488700
15-06 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:20
Taarbæk IF
Lyngby Boldklub 1921
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
679343
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
11:20
Brede IF
Taastrup FC (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679351
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
AB
15. jun
11:20
Hareskov IF (1)
AB
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679431
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
11:20
Hareskov IF (2)
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679432
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
11:20
Rosenhøj BK
Lyngby Boldklub 1921
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
782100
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
858418
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:20
Hillerød Fodbold (2)
Virum-Sorgenfri BK (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
836367
15-06 2024
11:30 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
15. jun
11:30
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
679446
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
11:40
FC Holte
Taastrup FC (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679447
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
11:40
Hareskov IF (2)
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679352
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
11:40
BK Friheden
Taastrup FC (3)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679353
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
11:40
Brede IF
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
488703
15-06 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:40
FC Rudersdal
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
488704
15-06 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:40
Humlebæk BK
IF Skjold Birkerød
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
858419
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:40
Hillerød Fodbold (4)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
873775
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:40
Hørsholm-Usserød IK (1)
Ålholm IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
157958
15-06 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
11:40
BK Avarta
IF Skjold Birkerød (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
157959
15-06 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
11:40
IF Skjold Birkerød (2)
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
288462
15-06 2024
11:40 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
15. jun
11:40
Bagsværd BK (1)
Bagsværd BK (2)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
288463
15-06 2024
11:40 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
15. jun
11:40
Snekkersten IF
IF Skjold Birkerød
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
287401
15-06 2024
11:40 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:40
Hareskov IF (2)
IF Skjold Birkerød
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
287402
15-06 2024
11:40 U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
15. jun
11:40
Hareskov IF (1)
Nødebo IF
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
387947
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
11:40
Allerød Fodbold Klub (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
387948
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
11:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
387949
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK (5)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
157962
15-06 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
LSF
15. jun
12:00
LSF
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
157963
15-06 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
12:00
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
885700
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK (4)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
897725
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
15. jun
12:00
Hillerød Fodbold (1)
Ålholm IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
488705
15-06 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
488815
15-06 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
12:00
Espergærde IF
Taarbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
679354
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
AB
15. jun
12:00
AB
Taastrup FC (3)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679419
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
15. jun
12:00
Taastrup FC (1)
Hareskov IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
679448
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Taastrup FC (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
679449
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
15. jun
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
373849
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Hillerød Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
157964
15-06 2024
12:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
12:20
Orient GI
IF Skjold Birkerød (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
157965
15-06 2024
12:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
15. jun
12:20
Gladsaxe-Hero BK
IF Bytoften
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
265480
15-06 2024
13:00 Serie 3 Pulje 2
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ålholm IF (1)
Serie 3 Pulje 2
152858
15-06 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
359965
15-06 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
161101
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
161102
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
10:00
Hørsholm-Usserød IK (3)
Rosenhøj BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
165219
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:00
Lundtofte Boldklub
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
165222
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:00
Ejby IF 1968
Humlebæk BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
166748
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Lynge-Uggeløse IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
166749
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
10:00
FC Holte
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
201045
16-06 2024
10:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
10:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Uvelse IF
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201046
16-06 2024
10:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Nivå-Kokkedal FK
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201059
16-06 2024
10:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
10:00
Virum-Sorgenfri BK (4)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201060
16-06 2024
10:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
10:00
FC Rudersdal (1)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201790
16-06 2024
10:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
10:00
Gladsaxe-Hero BK (2)
IF Bytoften (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201872
16-06 2024
10:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
10:00
IF Skjold Birkerød (3)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201873
16-06 2024
10:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
10:20
FC Rudersdal (2)
Virum-Sorgenfri BK (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201880
16-06 2024
10:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
Oversidder
16. jun
10:20
Oversidder
Gladsaxe-Hero BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201061
16-06 2024
10:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
10:20
Bagsværd BK (1)
IF Skjold Birkerød (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201062
16-06 2024
10:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
Oversidder
16. jun
10:20
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201047
16-06 2024
10:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
10:20
Bagsværd BK (2)
IF Skjold Birkerød (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201048
16-06 2024
10:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
10:20
Gladsaxe-Hero BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
166750
16-06 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
10:20
B. 1973, Herlev
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
166751
16-06 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
10:20
BFC Lundegården
Nivå-Kokkedal FK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
165223
16-06 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
Oversidder
16. jun
10:25
Oversidder
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
165224
16-06 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:25
Humlebæk BK
Lundtofte Boldklub
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
161103
16-06 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
10:25
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
161104
16-06 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
10:25
Rosenhøj BK
Lyngby Boldklub 1921
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
166752
16-06 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
10:40
Hørsholm-Usserød IK
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
166753
16-06 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
10:40
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
201049
16-06 2024
10:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
10:40
Nivå-Kokkedal FK
Bagsværd BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201050
16-06 2024
10:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
10:40
Uvelse IF
Lyngby Boldklub 1921 (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201063
16-06 2024
10:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
10:40
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Bagsværd BK (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201064
16-06 2024
10:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
10:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
FC Rudersdal (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201944
16-06 2024
10:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
10:40
Lyngby Boldklub 1921 (1)
FC Rudersdal (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201945
16-06 2024
10:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
10:40
IF Bytoften (1)
IF Skjold Birkerød (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
165227
16-06 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:50
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
165228
16-06 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
Oversidder
16. jun
10:50
Oversidder
Ejby IF 1968
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
161105
16-06 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
10:50
Brøndbyernes IF
Humlebæk BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
161106
16-06 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
10:50
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK (3)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
166754
16-06 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
BFC Lundegården
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
166755
16-06 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
11:00
Nivå-Kokkedal FK
FC Holte
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
201946
16-06 2024
11:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
Oversidder
16. jun
11:00
Virum-Sorgenfri BK (3)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201947
16-06 2024
11:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
11:00
Gladsaxe-Hero BK (2)
IF Skjold Birkerød (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201065
16-06 2024
11:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
Oversidder
16. jun
11:00
IF Skjold Birkerød (2)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201066
16-06 2024
11:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
11:00
Virum-Sorgenfri BK (4)
FC Rudersdal (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201051
16-06 2024
11:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Gladsaxe-Hero BK (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201052
16-06 2024
11:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
165229
16-06 2024
11:15 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
11:15
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
165230
16-06 2024
11:15 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
Oversidder
16. jun
11:15
Lundtofte Boldklub
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
161107
16-06 2024
11:15 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
11:15
Rosenhøj BK
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
161108
16-06 2024
11:15 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
11:15
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
166757
16-06 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
11:20
B. 1973, Herlev
BFC Lundegården
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
166758
16-06 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
11:20
Lynge-Uggeløse IF
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
201053
16-06 2024
11:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
11:20
Bagsværd BK (2)
Gladsaxe-Hero BK (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201054
16-06 2024
11:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
11:20
Uvelse IF
Nivå-Kokkedal FK
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201766
16-06 2024
11:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
Oversidder
16. jun
11:20
Bagsværd BK (1)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201767
16-06 2024
11:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
11:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201948
16-06 2024
11:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
Oversidder
16. jun
11:20
FC Rudersdal (2)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201949
16-06 2024
11:20 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
11:20
IF Bytoften (1)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201950
16-06 2024
11:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
11:40
IF Skjold Birkerød (3)
Virum-Sorgenfri BK (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201951
16-06 2024
11:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
11:40
FC Rudersdal (2)
Gladsaxe-Hero BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
201768
16-06 2024
11:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
11:40
FC Rudersdal (1)
IF Skjold Birkerød (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201787
16-06 2024
11:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
11:40
Bagsværd BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201055
16-06 2024
11:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
11:40
Lyngby Boldklub 1921 (3)
IF Skjold Birkerød (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201056
16-06 2024
11:40 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
11:40
Bagsværd BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
166759
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
11:40
FC Holte
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
166760
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
11:40
B. 1973, Herlev
Nivå-Kokkedal FK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
165231
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
11:40
IF Skjold Birkerød
Ejby IF 1968
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
165232
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
Oversidder
16. jun
11:40
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
161109
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
11:40
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK (3)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
161111
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
16. jun
11:40
Brøndbyernes IF
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
166761
16-06 2024
12:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
12:00
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
166763
16-06 2024
12:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
16. jun
12:00
BFC Lundegården
Lynge-Uggeløse IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
201057
16-06 2024
12:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
12:00
Nivå-Kokkedal FK
IF Skjold Birkerød (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201058
16-06 2024
12:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
16. jun
12:00
Gladsaxe-Hero BK (1)
Uvelse IF
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
201788
16-06 2024
12:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
16. jun
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
IF Skjold Birkerød (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
201789
16-06 2024
12:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
Oversidder
16. jun
12:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
202385
16-06 2024
12:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
16. jun
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Virum-Sorgenfri BK (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
202386
16-06 2024
12:00 U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
Oversidder
16. jun
12:00
Oversidder
IF Bytoften (1)
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15
962415
16-06 2024
12:00 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
16. jun
12:00
IF Skjold Birkerød
Helsinge Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
165233
16-06 2024
12:05 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
12:05<