Rishøj Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
326840
27-07 2024
12:00 Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
27. jul
12:00
Køge Nord FC (4)
Havdrup Fodbold (3)
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
326841
10-08 2024
12:00 Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
10. aug
12:00
Køge Nord FC (5)
Brøndby Strand IK (1)
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
520467
ti13-08 2024
18:45 Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
13. aug
18:45
Køge Nord FC (S4)
Kontra BK (S4 P5) (2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
299697
on14-08 2024
19:00 Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
14. aug
19:00
Køge Nord FC (3)
FC Lejre (3)
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
303291
on14-08 2024
19:00 Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
14. aug
19:00
Køge Nord FC (2)
Ejby IF Fodbold (2)
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
401675
to15-08 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 6
15. aug
19:00
Køge Nord FC
Faxe-Haslev Pigefodbold
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 6
900393
17-08 2024
10:00 U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
17. aug
10:00
Køge Nord FC
KFUM BK, Roskilde
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
891973
17-08 2024
14:00 Serie 5 - Efterår Pulje 5
17. aug
14:00
Køge Nord FC
Tune IF
Serie 5 - Efterår Pulje 5
427477
18-08 2024
09:30 U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
18. aug
09:30
Køge Nord FC
Suså IF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
898586
18-08 2024
11:00 U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 4
18. aug
11:00
Køge Nord FC
Sorø Freja
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 4
891441
18-08 2024
13:30 Serie 4 - Efterår Pulje 11
18. aug
13:30
Køge Nord FC
Herfølge BK
Serie 4 - Efterår Pulje 11
308482
ti20-08 2024
10:00 Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
20. aug
10:00
Kirstinedalsskolen
Hastrupskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
308483
ti20-08 2024
10:00 Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
20. aug
10:00
Køge Private Realskole
Asgård Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
308484
ti20-08 2024
11:00 Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
20. aug
11:00
Kirstinedalsskolen
Køge Private Realskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
308485
ti20-08 2024
11:00 Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
20. aug
11:00
Hastrupskolen
Asgård Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
308531
ti20-08 2024
12:00 Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
20. aug
12:00
Asgård Skole
Kirstinedalsskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
308532
ti20-08 2024
12:00 Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
20. aug
12:00
Hastrupskolen
Køge Private Realskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
182764
ti20-08 2024
18:15 U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
20. aug
18:15
Køge Nord FC
Rebæk IF
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
991600
on21-08 2024
19:15 8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 4
21. aug
19:15
Køge Nord FC
Hundige BK
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 4

Log ind