Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:30
Ringsted IF
Slagelse B&I
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Ringsted IF
VG Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Ringsted IF
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Ringsted IF
Herlev IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:45
Ringsted IF
Lynge-Broby IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Ringsted Pigefodbold
Suså IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Ringsted Pigefodbold
BSF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:45
Ringsted Pigefodbold
Føllenslev-Særslev IF
8:8 U16 Piger (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Ringsted Pigefodbold
VG Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Ringsted IF
Store Heddinge BK
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Ringsted IF
Vemmelev Boldklub
Serie 4A - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
BK Friheden
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Ringsted IF
BK Avarta
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
B. 73, Slagelse (2)
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Oversidder
BK Friheden
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
BK Avarta
B. 73, Slagelse (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Taastrup FC
Ringsted IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Holbæk B&I
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
BK Friheden
Ringsted IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Ringsted IF
Farum BK 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Ringsted IF
Herlufsholm GF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
B. 73, Slagelse (2)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Taastrup FC
BK Avarta
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Ringsted IF
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
B. 73, Slagelse (2)
BK Friheden
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
BK Avarta
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Oversidder
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:45
Ringsted IF
Team AS Fodbold
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Ringsted IF
LUIF/B1938
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Ringsted IF
Lellinge IF
Serie 5 - Forår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Ringsted Pigefodbold
B. 73, Slagelse
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Ringsted Pigefodbold
Herlufsholm GF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Ringsted Pigefodbold
Suså IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Ringsted Pigefodbold
FC Lejre
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Ringsted IF
Greve
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
Ringsted Pigefodbold
Hareskov IF
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Ringsted Pigefodbold
Tuse IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Ringsted Pigefodbold
Faxe BK
8:8 U16 Piger (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Ringsted IF
Køge BK (1)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Ringsted IF
Ejby IF Fodbold
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Ringsted IF
Suså IF
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Ringsted IF
Undløse BK
Serie 4A - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Ringsted IF
Karlslunde IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Ringsted IF
Slagelse B&I
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Ringsted IF
Høng GF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Ringsted IF
Vordingborg IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ringsted IF
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ringsted IF
GVI
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Ringsted IF
Holbæk B&I
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Ringsted IF
Roskilde Boldklub
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Ringsted IF
Køge BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Ringsted IF
Nykøbing FC
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Ringsted IF
Køge BK
Serie 5 - Forår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Ringsted Pigefodbold
B. 73, Slagelse
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Ringsted IF
Karlslunde IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Ringsted Pigefodbold
Solrød FC
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Ringsted Pigefodbold
Tuse IF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ringsted IF
Slagelse B&I
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ringsted IF
IF Skjold Birkerød (1)
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Ringsted IF
KFUM, Roskilde
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ringsted Pigefodbold
Greve Fodbold
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|