MENU

Grøndal Multicenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
486880 5
28-01 2023
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 6 Stefan Kastrup
131049 5
28-01 2023
Kl. 12:30
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 7 Stefan B 93
478550 1
28-01 2023
Kl. 14:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK BK Avarta
478551 1
28-01 2023
Kl. 14:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Stefan Frederikssund FB
783543 1
28-01 2023
Kl. 14:00
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Stefan Hørsholm-Usserød IK
783544 1
28-01 2023
Kl. 14:00
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 IF Bytoften (1) BK Fix 1
Udehold taberdømt
783545 1
28-01 2023
Kl. 14:30
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 BK Fix 1 Stefan
Hjemmehold taberdømt
783546 1
28-01 2023
Kl. 14:30
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK IF Bytoften (1)
478552 1
28-01 2023
Kl. 14:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Skjold (1) Nivå-Kokkedal FK
478553 1
28-01 2023
Kl. 14:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 BK Avarta Stefan
478554 1
28-01 2023
Kl. 15:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Frederikssund FB Skjold (1)
478555 1
28-01 2023
Kl. 15:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Stefan
783547 1
28-01 2023
Kl. 15:00
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Stefan IF Bytoften (1)
783548 1
28-01 2023
Kl. 15:00
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK BK Fix 1
Udehold taberdømt
478556 1
28-01 2023
Kl. 15:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Skjold (1) BK Avarta
478557 1
28-01 2023
Kl. 15:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1 Frederikssund FB Nivå-Kokkedal FK
797942 5
29-01 2023
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 (11) 8M VinterBOLD Pulje 4 BK Union Østerbro IF 1
882409 5
04-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 8 Stefan Østerbro IF
892485 5
04-02 2023
Kl. 12:30
U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 7 Stefan Fremad Amager
946444 6
04-02 2023
Kl. 13:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4 Aakanden GF HIK
946445 6
04-02 2023
Kl. 13:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4 Husum Bk Stefan
946446 6
04-02 2023
Kl. 13:30
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4 Stefan Aakanden GF
946447 6
04-02 2023
Kl. 13:30
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4 HIK Husum Bk
946448 6
04-02 2023
Kl. 14:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4 Aakanden GF Husum Bk
946449 6
04-02 2023
Kl. 14:00
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4 HIK Stefan

Log ind