Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr
10:00
CIK 2
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
CIK 1
Kastrup 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
CIK 2
Nørrebro United 7
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:50
CIK
B 1903 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:50
CIK 2
Skjold 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
CIK 2
Sundby Bk. 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
CIK 1
Hekla 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:50
CIK 2
Hellas 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB 6
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
CIK 1
Hekla 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
CIK 2
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ørestad IF 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
CIK 2
Frem 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
B 1908 3
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KB 6
Jægersborg BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Hekla 2
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Jægersborg BK 1
CIK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
AB Tårnby 2
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Frem 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Fremad Valby 3
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Ørestad IF 3
CIK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hekla 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
CIK 1
KB 6
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B 1908 2
Hekla 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Jægersborg BK 1
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Frem 3
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
CIK 2
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|