MENU

Nørrebroparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
317280 6 on
28-09 2022
Kl. 20:50
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Nørrebro United 3 FB 2
326991
01-10 2022
Kl. 10:00
Træningskamp U11 Drenge Pulje 1 Nørrebro United C1 kursus 9-14
267005 6
01-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 4 Nørrebro United 4 KB 7
267096 6
01-10 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 5 KB 8
355487 6
01-10 2022
Kl. 13:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Nørrebro United 3 Oversidder
267127 6
01-10 2022
Kl. 13:00
U11 Piger (12) 3 8v8 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 B.1908 1
733859 6
01-10 2022
Kl. 14:30
M+40 1 7M Efterår Pulje 1 Nørrebro United 2 BK Jyden
355440 6
01-10 2022
Kl. 16:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Nørrebro United 2 Skjold
355395 6
01-10 2022
Kl. 16:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Nørrebro United PI Fodbold
326992
02-10 2022
Kl. 10:00
Træningskamp U11 Piger Pulje 1 Nørrebro United C1 trænerkursus kl. 9-14
266705 6
02-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 1 KB 4
266968 6
02-10 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 3 KB 6
266847 6
02-10 2022
Kl. 13:00
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 2 CIK 1
331334 5
02-10 2022
Kl. 13:15
Herre Senior 2 7M Efterår P4 Nørrebro United 5 FB 10
356208 5
02-10 2022
Kl. 14:45
Herre Senior 4 7M Efterår P8 Nørrebro United 6 Fremad Valby 6
355393 6
02-10 2022
Kl. 15:15
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Nørrebro FF FC Culpa
355579 6
02-10 2022
Kl. 16:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Nørrebro United 6 Sundby 4
739231 7 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
M+40 1 7M Efterår Pulje 1 Nørrebro United NB 99
335414 7 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Herre Senior 1 7M Efterår P1 Nørrebro United 2 FA 2000
267099 7
08-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 5 BK Vestia 3
266708 7
08-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 1 BK Vestia 1
266971 7
08-10 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 3 BK Vestia 2
267008 7
08-10 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 4 Nørrebro United 4 BK Skjold 2
266850 7
08-10 2022
Kl. 13:00
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 2 BK Frem 1
355935 6
08-10 2022
Kl. 13:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 Nørrebro United 7 Volvox
739232 7
08-10 2022
Kl. 14:30
M+40 1 7M Efterår Pulje 1 Nørrebro United 2 Vanløse
355541 7
08-10 2022
Kl. 14:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Nørrebro United 5 Cøpenhavn United
355493 7
08-10 2022
Kl. 16:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Nørrebro United 4 CIK
337677 7
08-10 2022
Kl. 16:00
Herre Senior M 7M Efterår P1 Nørrebro United Nørrebro BK
267781 5
09-10 2022
Kl. 10:00
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 FC Damsø 1
267782 5
09-10 2022
Kl. 10:00
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 BK Hellas 1 HIK 1
267783 5
09-10 2022
Kl. 10:00
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 1 B 1908 2
267784 5
09-10 2022
Kl. 10:00
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 KB 1 Nørrebro United 1
267785 5
09-10 2022
Kl. 10:20
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 B 1908 1
267786 5
09-10 2022
Kl. 10:20
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 BK Hellas 1 KB 1
267787 5
09-10 2022
Kl. 10:20
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 2 FC Damsø 1
267788 5
09-10 2022
Kl. 10:20
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 HIK 1 Nørrebro United 1
267789 5
09-10 2022
Kl. 10:40
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 BK Hellas 1
267790 5
09-10 2022
Kl. 10:40
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 2 Nørrebro United 1
267791 5
09-10 2022
Kl. 10:40
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 1 KB 1
267792 5
09-10 2022
Kl. 10:40
U9 Piger (14) 1 5v5 Efterår Pulje 1 FC Damsø 1 HIK 1
267842 5
09-10 2022
Kl. 11:15
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 FC Damsø 1 Brønshøj BK 1
267843 5
09-10 2022
Kl. 11:15
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 KB 1 Oversidder
267844 5
09-10 2022
Kl. 11:15
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 1 Husum BK 1
267845 5
09-10 2022
Kl. 11:15
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 1 HIK 1
267846 5
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 FC Damsø 1 B 1908 1
267847 5
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 KB 1 Nørrebro United 1
267848 5
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 Husum BK 1 Brønshøj BK 1
267849 5
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder HIK 1
267850 5
09-10 2022
Kl. 12:05
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 FC Damsø 1 KB 1
267851 5
09-10 2022
Kl. 12:05
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 Husum BK 1 HIK 1
267852 5
09-10 2022
Kl. 12:05
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 B 1908 1 Nørrebro United 1
267853 5
09-10 2022
Kl. 12:05
U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår Pulje 1 Brønshøj BK 1 Oversidder
266395 10
09-10 2022
Kl. 12:45
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 KB 2 Dragør BK 2
266396 10
09-10 2022
Kl. 12:45
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder Oversidder
266397 10
09-10 2022
Kl. 13:10
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 KB 2 Nørrebro United 2
266398 10
09-10 2022
Kl. 13:10
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder AB Tårnby 1
266399 10
09-10 2022
Kl. 13:35
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 2 Oversidder
266400 10
09-10 2022
Kl. 13:35
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
266401 10
09-10 2022
Kl. 14:00
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Oversidder KB 2
266402 10
09-10 2022
Kl. 14:00
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Dragør BK 2 Oversidder
266403 10
09-10 2022
Kl. 14:25
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1 Nørrebro United 2 AB Tårnby 1
317590 6
09-10 2022
Kl. 15:00
Herre Senior 2 7M Efterår P2 Nørrebro United 4 FA 2000 3
355583 7
09-10 2022
Kl. 15:15
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Nørrebro FF 2 FB
425497 fr
14-10 2022
Kl. 16:00
Træningskamp Kvinde Senior 7M Pulje 1 Nørrebro United Pride arrangement kl. 16-22 begge baner
355940 7
15-10 2022
Kl. 11:30
Herre Senior 4 7M Efterår P4 Nørrebro United 7 HB 12
733824 2
15-10 2022
Kl. 13:00
M+40 1 7M Efterår Pulje 1 Nørrebro United Sønderbro Fight
355450 8
15-10 2022
Kl. 13:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Nørrebro United 2 Oversidder
355497 8
15-10 2022
Kl. 14:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3
355545 8
15-10 2022
Kl. 14:30
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2 Nørrebro United 5 Vanløse
355405 8
15-10 2022
Kl. 16:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Nørrebro United Valby
317595 7
16-10 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 2 7M Efterår P2 Nørrebro United 4 Skjold 3
355645 8
16-10 2022
Kl. 13:45
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Nørrebro United 6 Nørrebro FF 2
355404 8
16-10 2022
Kl. 15:15
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Nørrebro FF Heimdal 2
317290 8
22-10 2022
Kl. 14:30
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Nørrebro United 3 FC Ryparken
355466 2
23-10 2022
Kl. 12:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1 Nørrebro United 3 Fremad Valby 2
355944 8
23-10 2022
Kl. 13:30
Herre Senior 4 7M Efterår P4 Nørrebro United 7 Oversidder
337638 8
23-10 2022
Kl. 13:30
Herre Senior 2 7M Efterår P4 Nørrebro United 5 Valby 2
340706 8
23-10 2022
Kl. 15:00
Herre Senior 3 7M Efterår P1 Spartak Ciervo B 1960

Log ind