Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
19:00
KB 92, Karlslunde
Næstved I.F.
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Hundige BK
Borup IF Fodbold
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Hundige BK
Farum BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Hundige BK
Bramsnæs FB
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Hundige BK (1)
Greve Fodbold
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Hundige BK
Taastrup Idrætsforening (2)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Hundige BK (1)
Herstedøster IC
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Hundige BK
BK 96, Solrød
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hundige BK
Havdrup Fodbold
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hundige BK
Hvalsø IF
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hundige BK
Virum-Sorgenfri BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hundige BK
Vipperød BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hundige BK (1)
BK Avarta
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hundige BK
Greve Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hundige BK (2)
Lejerbo BK
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:15
Hundige BK (2)
Ejby IF 1968 (2)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Hundige BK (2)
Albertslund IF (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Hundige BK
KB 92, Karlslunde
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hundige BK (1)
IF Bytoften (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hundige BK
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Hundige BK (1)
FC Ishøj
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Hundige BK
Næstved I.F.
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Hundige BK
Roskilde Boldklub
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
KB 92, Karlslunde
Køge Nord FC
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
Hundige BK
Køge BK (1)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Hundige BK (2)
Avedøre IF
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hundige BK
Ishøj IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hundige BK (1)
Kontra BK
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hundige BK
Taastrup Idrætsforening
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hundige BK
FC Rudersdal
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hundige BK
Svinninge IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Hundige BK
Svogerslev BK
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Hundige BK (2)
SIF Oldboys/Girls (1)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Hundige BK (1)
Rønnede IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Hundige BK (2)
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 5
|