Himmelev Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
199902
on29-05 2024
17:30 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
29. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Svogerslev BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
945463
on29-05 2024
18:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
29. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Roskilde Boldklub
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
592425
to30-05 2024
17:30 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
30. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Tølløse BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
281971
to30-05 2024
18:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
30. maj
18:00
Himmelev-Veddelev BK
Ølstykke FC
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
463205
to30-05 2024
18:30 8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
30. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Gilleleje FK
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
943015
to30-05 2024
18:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
30. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
FC Lejre
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
364341
01-06 2024
09:00 8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
01. jun
09:00
Himmelev-Veddelev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
298295
01-06 2024
11:00 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
01. jun
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Køge BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
361545
01-06 2024
11:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
01. jun
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Rørby-Værslev IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
199935
02-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
02. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Hornsherred
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
582196
02-06 2024
10:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
02. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup FC
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
922658
02-06 2024
10:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
02. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Vallensbæk IF
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
965482
02-06 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
02. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Vestia
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
921791
02-06 2024
12:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
02. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Hørsholm-Usserød IK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
954899
02-06 2024
13:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
02. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Frem
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
792183
02-06 2024
14:00 U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
02. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
FC Rudersdal
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
906711
02-06 2024
14:00 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
02. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
804041
ma03-06 2024
18:30 U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
03. jun
18:30
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
202538
ti04-06 2024
18:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
04. jun
18:00
Himmelev-Veddelev BK
Solrød FC
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
673789
ti04-06 2024
18:00 Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
04. jun
18:00
Himmelev-Veddelev BK
Solrød FC
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
965375
ti04-06 2024
18:30 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
04. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Ringsted Pigefodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
236520
ti04-06 2024
18:30 U14 Piger M (10) Forår Mester
04. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Amager Pigefodbold
U14 Piger M (10) Forår Mester
893522
on05-06 2024
17:45 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
05. jun
17:45
Roskilde Pigefodbold
B 1908
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
945466
on05-06 2024
18:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
05. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
B. 73, Slagelse
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
195540
to06-06 2024
18:30 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
06. jun
18:30
Himmelev-Veddelev BK
Tuse IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
965405
08-06 2024
10:00 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
08. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold
VG Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
105631
08-06 2024
10:45 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
08. jun
10:45
Roskilde Pigefodbold
B. 73, Slagelse
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
783345
08-06 2024
10:45 U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
08. jun
10:45
Roskilde Pigefodbold
Vindinge IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
921795
09-06 2024
10:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Frederikssund FB
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
893527
09-06 2024
12:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
09. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold
B.93
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
792186
on12-06 2024
18:30 U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
Oversidder
12. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
364351
on12-06 2024
19:00 8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
12. jun
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup Idrætsforening
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
365363
on12-06 2024
19:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
Oversidder
12. jun
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
463215
to13-06 2024
18:30 8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
13. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Frederikssund FB
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
792184
to13-06 2024
18:30 U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
13. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
804136
15-06 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Glostrup
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
954909
15-06 2024
10:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
955841
15-06 2024
10:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Vallensbæk IF
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
984505
15-06 2024
10:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
15. jun
10:00
Vallensbæk IF (2)
Himmelev-Veddelev BK
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
225937
15-06 2024
10:00 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
15. jun
10:00
Køge BK
Roskilde Pigefodbold
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
225946
15-06 2024
10:00 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
15. jun
10:00
Stenlille IF
Faxe-Haslev Pigefodbold
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
200384
15-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
15. jun
10:00
Holbæk B&I
Vindinge IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
611969
15-06 2024
10:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Roskilde Boldklub
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
225938
15-06 2024
10:25 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
Oversidder
15. jun
10:25
Oversidder
Køge BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
225939
15-06 2024
10:25 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
15. jun
10:25
Roskilde Pigefodbold
Stenlille IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
225940
15-06 2024
10:50 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
Oversidder
15. jun
10:50
Faxe-Haslev Pigefodbold
Oversidder
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
225941
15-06 2024
10:50 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
15. jun
10:50
Køge BK
Stenlille IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
782466
15-06 2024
11:00 U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
15. jun
11:00
Roskilde Pigefodbold
Tuse IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
105614
15-06 2024
11:00 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
BSF
15. jun
11:00
Roskilde Pigefodbold
BSF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
225942
15-06 2024
11:15 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
Oversidder
15. jun
11:15
Oversidder
Roskilde Pigefodbold
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
225943
15-06 2024
11:15 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
15. jun
11:15
Faxe-Haslev Pigefodbold
Køge BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
673790
15-06 2024
11:30 Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
15. jun
11:30
Himmelev-Veddelev BK
Holbæk B&I
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
200385
15-06 2024
11:30 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
15. jun
11:30
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
298303
15-06 2024
11:30 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
15. jun
11:30
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
225944
15-06 2024
11:40 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
Oversidder
15. jun
11:40
Stenlille IF
Oversidder
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
225945
15-06 2024
11:40 U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
15. jun
11:40
Roskilde Pigefodbold
Faxe-Haslev Pigefodbold
U8 piger 5:5 (16) beg. - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
952879
15-06 2024
12:00 Træningskamp U14 8-mands Pige Pulje 1
15. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold
Solrød FC
Træningskamp U14 8-mands Pige Pulje 1
965493
15-06 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
BSF
15. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
BSF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
361555
15-06 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
15. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
592457
15-06 2024
13:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
15. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
135200
15-06 2024
13:30 Serie 5 - Forår Pulje 5
15. jun
13:30
Himmelev-Veddelev BK
Roskilde Boldklub (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
135227
15-06 2024
14:00 U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
15. jun
14:00
Himmelev-Veddelev BK
Ukabuni IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
130410
15-06 2024
16:00 U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
15. jun
16:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Rudersdal
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
291413
16-06 2024
10:00 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
291414
16-06 2024
10:00 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
10:00
Taastrup FC
Taastrup FC
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
296168
16-06 2024
10:00 U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
16. jun
10:00
Hellas
Uvelse IF (1)
U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
922674
16-06 2024
10:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
16. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Lyngby Boldklub 1921
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
296169
16-06 2024
10:25 U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
16. jun
10:25
Roskilde Pigefodbold
Hellas
U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
291415
16-06 2024
10:25 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
10:25
Albertslund IF
Rebæk IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
291416
16-06 2024
10:25 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
10:25
Taastrup FC
Roskilde Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
291417
16-06 2024
10:50 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
10:50
Brøndbyernes IF
Rebæk IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
291418
16-06 2024
10:50 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
10:50
Albertslund IF
Taastrup FC
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
296920
16-06 2024
10:50 U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
16. jun
10:50
Uvelse IF (1)
Roskilde Pigefodbold
U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
296967
16-06 2024
11:15 U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
16. jun
11:15
Uvelse IF (1)
Hellas
U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
291419
16-06 2024
11:15 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
11:15
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
291420
16-06 2024
11:15 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
11:15
Roskilde Pigefodbold
Albertslund IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
291421
16-06 2024
11:40 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
11:40
Rebæk IF
Taastrup FC
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
291422
16-06 2024
11:40 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
11:40
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
297302
16-06 2024
11:40 U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
16. jun
11:40
Hellas
Roskilde Pigefodbold
U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
186966
16-06 2024
12:00 U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
16. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Store Heddinge BK
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
291423
16-06 2024
12:05 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
12:05
Rebæk IF
Taastrup FC
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
291471
16-06 2024
12:05 U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
16. jun
12:05
Taastrup FC
Roskilde Pigefodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
299044
16-06 2024
12:05 U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
16. jun
12:05
Roskilde Pigefodbold
Uvelse IF (1)
U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
893355
16-06 2024
14:00 U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
16. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Herlufsholm GF
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
918213
16-06 2024
14:00 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
236525
16-06 2024
16:00 U14 Piger M (10) Forår Mester
16. jun
16:00
Roskilde Pigefodbold
FA 2000
U14 Piger M (10) Forår Mester
298306
22-06 2024
11:00 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
AB
22. jun
11:00
Himmelev-Veddelev BK
AB
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
611974
ti25-06 2024
17:30 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
25. jun
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Stenløse BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
943027
ti25-06 2024
18:00 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
25. jun
18:00
Roskilde Pigefodbold
Køge BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2

Log ind