Herstedøster Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
347105
on29-05 2024
18:30 M+32 2 - 2024 Pulje 2
Oversidder
29. maj
18:30
Herstedøster IC
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 2
614094
on29-05 2024
19:00 Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
29. maj
19:00
Herstedøster IC (SS)
Albertslund BS 72 (øst)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
791928
to30-05 2024
17:45 U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
30. maj
17:45
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
521369
fr31-05 2024
18:30 Serie 4A - Forår Pulje 2
31. maj
18:30
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
Serie 4A - Forår Pulje 2
368705
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
01. jun
10:00
Herstedøster IC
Greve Fodbold (1)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
922656
01-06 2024
11:30 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
Oversidder
01. jun
11:30
Herstedøster IC
Oversidder
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
919198
02-06 2024
11:30 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
02. jun
11:30
Herstedøster IC
Frederiksværk Fodbold Klub
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
400072
ti04-06 2024
18:00 8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
04. jun
18:00
Herstedøster IC
Snekkersten IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
360344
on05-06 2024
17:45 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
BSF
05. jun
17:45
Herstedøster IC
BSF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
193102
on05-06 2024
18:00 U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
05. jun
18:00
Herstedøster IC
BK Avarta
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
838757
to06-06 2024
18:30 Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
06. jun
18:30
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
603688
fr07-06 2024
18:30 Sjællandsserien Pulje 1
07. jun
18:30
Herstedøster IC
Snekkersten IF
Sjællandsserien Pulje 1
804135
08-06 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
08. jun
10:00
Herstedøster IC
Albertslund IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
194458
08-06 2024
11:00 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
08. jun
11:00
Herstedøster IC
Lundtofte Boldklub
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
710529
08-06 2024
11:30 U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
08. jun
11:30
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
328152
08-06 2024
13:30 Serie 3 Pulje 4
08. jun
13:30
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
Serie 3 Pulje 4
529058
08-06 2024
15:30 Serie 4B - Forår Pulje 3
08. jun
15:30
Herstedøster IC
VG Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
195763
09-06 2024
10:00 U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
919202
09-06 2024
11:30 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
09. jun
11:30
Herstedøster IC
FC Rudersdal
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
142938
09-06 2024
12:30 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
09. jun
12:30
Herstedøster IC
Tune IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
128448
09-06 2024
13:30 Serie 5 - Forår Pulje 4
09. jun
13:30
Herstedøster IC
IF Bytoften (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
558254
ma10-06 2024
18:30 8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
10. jun
18:30
Herstedøster IC
Hareskov IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
561501
ma10-06 2024
18:30 8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
10. jun
18:30
Herstedøster IC
Brødeskov IF
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
791995
ti11-06 2024
17:45 U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
11. jun
17:45
Herstedøster IC
Orient GI
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
403144
on12-06 2024
17:30 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
12. jun
17:30
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
347115
on12-06 2024
18:30 M+32 2 - 2024 Pulje 2
12. jun
18:30
Herstedøster IC
Hareskov IF
M+32 2 - 2024 Pulje 2
167529
on12-06 2024
19:00 De Seks - 7-mands Pulje 1
12. jun
19:00
Herstedøster IC
Islev BK
De Seks - 7-mands Pulje 1
521465
fr14-06 2024
18:00 Serie 4A - Forår Pulje 2
14. jun
18:00
Herstedøster IC
Taarbæk IF
Serie 4A - Forår Pulje 2
288464
15-06 2024
09:30 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
09:30
Brøndbyernes IF
Rebæk IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
288465
15-06 2024
09:30 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
09:30
Herstedøster IC (1)
Orient GI
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
553361
15-06 2024
09:30 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
09:30
Vallensbæk IF
Vor Frue IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
553370
15-06 2024
09:30 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
09:30
BK Friheden
Fløng-Hedehusene Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
553592
15-06 2024
09:50 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
09:50
Herstedøster IC
Taastrup Idrætsforening
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
553594
15-06 2024
09:50 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
09:50
Ejby IF 1968
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
288466
15-06 2024
09:50 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
09:50
Ejby IF 1968
Herstedøster IC (2)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
288467
15-06 2024
09:50 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
09:50
Orient GI
Brøndbyernes IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
288468
15-06 2024
10:10 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
10:10
Rebæk IF
Herstedøster IC (2)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
288469
15-06 2024
10:10 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
10:10
Ejby IF 1968
Herstedøster IC (1)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
553596
15-06 2024
10:10 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
10:10
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herstedøster IC
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
553597
15-06 2024
10:10 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
10:10
Vor Frue IF
BK Friheden
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
553948
15-06 2024
10:30 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
10:30
Taastrup Idrætsforening
Ejby IF 1968
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
559230
15-06 2024
10:30 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
10:30
Vallensbæk IF
BK Friheden
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
288470
15-06 2024
10:30 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
10:30
Orient GI
Rebæk IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
288471
15-06 2024
10:30 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
10:30
Brøndbyernes IF
Ejby IF 1968
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
288472
15-06 2024
10:50 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
10:50
Herstedøster IC (2)
Herstedøster IC (1)
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
288473
15-06 2024
10:50 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
10:50
Rebæk IF
Ejby IF 1968
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
157174
15-06 2024
10:50 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
10:50
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
157175
15-06 2024
10:50 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
10:50
Vor Frue IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
157267
15-06 2024
11:10 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
11:10
BK Friheden
Taastrup Idrætsforening
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
157942
15-06 2024
11:10 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
11:10
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
288474
15-06 2024
11:10 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
11:10
Herstedøster IC (2)
Orient GI
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
288475
15-06 2024
11:10 U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
15. jun
11:10
Herstedøster IC (1)
Brøndbyernes IF
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
157943
15-06 2024
11:30 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
11:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Taastrup Idrætsforening
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
157945
15-06 2024
11:30 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
15. jun
11:30
Ejby IF 1968
Vor Frue IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 4
922672
15-06 2024
12:30 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
15. jun
12:30
Herstedøster IC
Måløv BK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2

Log ind