Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
18:30
Brønderslev IF
Voersaa IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Brønderslev IF
Aalborg Chang
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 552
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
Birkelse IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Brønderslev IF
IF Skjold Sæby
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 651
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Brønderslev IF (1)
Skallerup/Vennebjerg IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Brønderslev IF
Aalborg KFUM
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 921
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Brønderslev IF
AaB
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brønderslev IF
Aalborg Chang
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brønderslev IF
Tårs/Ugilt IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 461
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Brønderslev IF
Team Østvendsyssel
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Brønderslev IF (1)
Try/Thorshøj B (3)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
Bagterp IF (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Brønderslev IF (2)
RKG (1)
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Brønderslev IF (2)
Vodskov IF (2)
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
GVL Løkken
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Brønderslev IF
Vraa/Børglum IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 651
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Brønderslev IF
Fjerritslev IF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Brønderslev IF (1)
Hjørring IF (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Brønderslev IF
Storvorde/Sejlflod B
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Brønderslev IF (1)
Frederikshavn fI
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Brønderslev IF
B52/Aalborg
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Brønderslev IF
Nørresundby FB
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 552
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Brønderslev IF
Team Horne-Hirtshals
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Brønderslev IF
Team Østvendsyssel
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
Saltum IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Brønderslev IF
AaB
U9 Drenge (15) 5:5 - Begynder/C - 1.stævne 22/5 Pulje 806
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Brønderslev IF
PSI/Serritslev
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Brønderslev IF
Hjørring FK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Brønderslev IF
Vejgaard B
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 257
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Brønderslev IF (2)
Frederikshavn fI
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Brønderslev IF
Thisted FC
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brønderslev IF
Aalborg KFUM
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brønderslev IF
TSV
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brønderslev IF
Langholt SK
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 72
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brønderslev IF (1)
Dronninglund IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Brønderslev IF
Team Østvendsyssel
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 741
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Brønderslev IF
Stidsholt IF
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 831
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Brønderslev IF
Grindsted U. IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Brønderslev IF (1)
Lundergård IU (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
Fortuna Hjørring (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Brønderslev IF
Øster Han Herred
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 552
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Brønderslev IF
Ingstrup Efterskoles IF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Brønderslev IF (2)
Øster Brønderslev IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Brønderslev IF (2)
Biersted/Nørhalne/Vadum
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Brønderslev IF (1)
Lundergård IU
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Brønderslev IF
IF Fremad Nørhalne
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Brønderslev IF
Tornby IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Brønderslev IF (1)
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Brønderslev IF
Grindsted U. IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Grindsted U. IF
Skibsby-Højene IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:20
Skibsby-Højene IF
Brønderslev IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Brønderslev IF
SHI/BTI
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 461
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Brønderslev IF
IF Skjold Sæby
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 651
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Brønderslev IF (1)
Tårs/Ugilt IF (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Brønderslev IF
Thise-TSI/Stenum
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 552
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Brønderslev IF
Hals FS
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 831
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Brønderslev IF
LKB/Gistrup
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 921
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
Brønderslev IF
Hjørring IF (1)
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 76
|